Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki studenti u pohodu na Rektorat

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
@toni,
jel' bi ti ostao bez kave@cuge? Wink


Sooooooori ! Wink

A sjecam se tog Lauca... jednom me je zvao na mob, subota ujutro, probudio me.. zapovjednim glasom mi rece da se "nacrtam" u jednoj birtiji u gradu. ja: wtf !?, na lijep nacin mu reko ne uz neke isprike... i na kraju mi rece "cuvaj me se nagodinu, moj ispit nikad neces proci!" i poklopio. a najbolje je sto mi nije nista predavao; meni je Sundalic bio. Smile)

kasnije sam ga trazio po faksu, da ga priupitam sto je on to mene triba. naravno da ga nikad nije bilo i da sam nakon par puta odustao.

ee da, a i simpaticno mi je bilo kako su "njegovi" studenti morali nositi neke transparente, svi su imali neke zute majce i svi su izgorili ko rakovi onda kada je papa bio u os Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u mojoj generaciji je održavao seanse na kojima su ljudi izmišljali kako ih kod kuće zlostavljaju, roditelji pred rastavom, incest po mogućnosti i sl.

to se zove iživljavanje, ali očito mu se nitko ne želi zamjerati.
da vidim tko bi me natjerao da nosim transparente i cvrljim se ne bi li vidjela papu.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, pa taj dotični prof. se pojavio na filozofskom na jednom predavanju u kojemu je nama povjesničarima iznio jednu teoriju o nastanku imena Hrvat, puls još neke isforsirane perverzarije. Ne znam što taj čovjek predaje na ekonomiji...
Prema njemu ime Hrvat nastalo je od imena kreatio :lauhg: koja neznalica....jer kao Hrvati su poznati po svom stvoriteljskom duhu i želji da stvaraju nove stvari....
Mislim da bi se studenti trebali pobuniti protiv takvih koji vrijeđaju njihov intelekt, protiv takvih pojedinaca koji se iživljavaju nad drugima i koji na predavanjima riješavaju neke svoje osobne probleme. No kada se treba protiv toga pobuniti nitko nije za da se ne zmjeri s retardom... Pitam se gdje je onda studenski zbor i ti koji sjede tamo?

Pa sam onda stekao ovaj dojam o ekonomskom faksu...
Vi na ekonomiji bulaznite sve i svašta samo ne o onome ćimebi se trebali baviti....I zato neuspoređujte ekonomiju sa ostalim fakultetma jer je jednostavno neusporedivo. I još nešto, ne uspoređujte sebe s drugima i ne postavljajte svoj uspjeh kao nešto prema čemu bi se drugi trebali ravnati jer situacija se bitno pomijenila....


Zadnja promjena: Hummin; 06.10.2006. 0:59; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prof. Lauc - to je brat od onog normalnog koji predaje kod nas na pravu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Prof. Lauc - to je brat od onog normalnog koji predaje kod nas na pravu?


da. taj normalni ima i normalnog sina, pa kad ga pitamo je li mu to stric.........
ne biramo rodbinu. možda je čovjek dobar u duši.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2006. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
NISAM učila pitanja s kartica, nego knjigu i bilješke s predavanja u ruke i prve tri godine položila sve ispite u ljetnom roku. zadovoljan?

završila EFOS, ako to nešto znači.


ne znači mi nist tvoj efos, kao prvo..
a kao drugo, u tome i je poanta...sereš da si ispit pripremila za tri dana, a nisi...trudila si se cijele godine - išla na predavanja, pisala bilješke...
pa priznaj to onda lijepo, a ne se praviti iznadprosječna!!!
sasvim je ok biti vrijedan...takvi na kraju krajeva i završavaju faks, što je i logično..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2006. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@game,
nisam sjedila kao tovar na predavanjima nego slušala što profesori pričaju, u tom slučaju nešto ti i ostane u pameti......
a što se tiče prosječnosti, bez lažne skromnosti....... nisam nikada spadala u tu grupu.
efos nije ni najbolji ni najlošiji faks. možeš ga uz malo truda završiti baš kao i SVAKI DRUGI.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lauc je bolestan čovjek sklon graničnim teorijama. Da je Hitler zadužio čovječanstvo. Ima svoju ABCD teoriju igrača, duboko nadahnutu ranokršćanskim idealom isposništva, koja marginalizira nešto što se zove ekonomski ideal, a veliča prekomjernu žrtvu i oskudnu "ljetinu".

Lik je lud, dvjesto na sat, na predavanja dovodi marginalce, gradske fićfiriće, lujke, drka na Vesnu Balenović, kamerom snima po predavaoni...

I štos je što ga danas ljudi puše. Od nas 150 u dvorani proturječi mu recimo 10. Prije ispita taj je broj došao na 2. A onda nam je razdvio tim.

Ipak, odgovorno tvrdim da uprava EFOa z a za i najsitniji detalj.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uprav zna ? Pa normalno da zna. A isto tako i mi znamo koji je njima najveci problem -- kadrovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2006. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to samo na našem faksu...
Kad popričaš s ljudima s drugih faksova, ne mislim pri tome samo na studente, sve je to isto.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2006. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ni mislio iskljucivo na nas faks. POznajem par profesora s drugih fakulteta, koji su, osim sto predaju u hr, predavci i po svijetu te imaju neki znantveni opus iza sebe, citirani u stranjskoj literaturi itd... s jednim sam se uvatio u raspravu bas oko te teme.. te prema njegovoj procjeni na drustvenim fakultetima ima 15tak posto kadrova koji nesto vrijede. nekih 40% su tu da obave tehnicke stvari tipa vjezbe, seminari, blabla.. ostalo skart za koji ne zna kako je zavrsio srednju skolu. i rece nakon te izjave da je u njoj bio jaaako optimistican.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2006. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ni mislio iskljucivo na nas faks. POznajem par profesora s drugih fakulteta, koji su, osim sto predaju u hr, predavci i po svijetu te imaju neki znantveni opus iza sebe, citirani u stranjskoj literaturi itd... s jednim sam se uvatio u raspravu bas oko te teme.. te prema njegovoj procjeni na drustvenim fakultetima ima 15tak posto kadrova koji nesto vrijede. nekih 40% su tu da obave tehnicke stvari tipa vjezbe, seminari, blabla.. ostalo skart za koji ne zna kako je zavrsio srednju skolu. i rece nakon te izjave da je u njoj bio jaaako optimistican.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2006. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, 15% je superoptimistično.
a sada će biti "još bolje". na svim faksovima se nastoji "proizvesti" što više mr i dr ne bi li udovoljili bolonjskim i kojekakvim standardima (i da neke od njih ne bi ugasili, tj. da ne bi postali područni fakulteti)....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2006. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja se vec prijavio da im pomognem u naumu Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2006. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@toni, evo iz jednog starog pjesmuljka:

Kao Bane, dobri sin, tih i miran, čist i fin,
kao Bane, vaspitan i solidan i koristan.
Kao Bane, vredni mrav, poslušan i učtiv sav,
kao Bane, odmeren i usmeren i proveren za sve.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: