Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivica Vrkić: "Bit ću prvi gradonačelnik koji se neće baviti politikom već građanima"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, šimić je konačno juče uspio ući u kuhačevu 9.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la: › Ako sam sve dobro shvatio! Poruka je da ne slušamo medije i novinare jer natežu vodu na svoj mlin a onda bi se sam upitao pa što su onda Flauder i Hedl?!!
Oni su za HDSSB ono što je Feral bio za Tuđmana.

Ili za one koji ne shvaćaju - danas na vidjelo izlazi kao istina sve ono što je Feral pisao prije 15 godina, dok je još bilo nade za spas ove države.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: › Ljudi, šimić je konačno juče uspio ući u kuhačevu 9.
Kad smo kod Šimićevog ulaska u Kuhačevu - što će sada biti s obitelji Vrbošić?

Ovaj više nije predsjednik gradskog vijeća, brat mu u Vodovodu, snajka u vodovodu, a sin ima ugovor s Vodovodom, po kojem naplaćuje za posao koji treba obavljati pravna služba Vodovoda - u kojoj se također nalaze zaslužnici.

Hoće li Vrkić imati muda prerezati taj gordijski čvor ili će ostaviti da te metastaze nastave bujati?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
repro
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2013. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): ›
repro je napisao/la: › Na početku sam mislila ovo bi moglo biti ok. Novi čovjek...pun želje za promjenama, čovjek koji vidi što u ovom gradu nedostaje, što nam treba......
Haha, kako prozirno! Koga ti lažeš, stranački pijunčiću?

Od prvog dana ovdje si pljuvao po Vrkiću, ne pravi se gljiva.

Vidjet ćemo kakav će biti, držimo palčeve da bude bolji od dosadašnje sekte.

Bolno je i tužno gledati ove stranačke jadnike kako pljuju po nečemu i nekome tko još nije ni počeo. I oni i njihovi bolesni, monstruozni mediji.

Sad se tek vidi kolika je bila hobotnica i koliko su svojih stranačkih pasa uhljebili, dok su radišni ljudi morali bježati iz Osijeka. Panika vlada u redovima, panika i strah onih koji su živjeli na našj grbači i sada se boje za vlastite sebične guzice.

Točno se može vidjeti tko je od ljudi ovdje dobio posao jer je član sekte, ili mu ga je sekta dala. Nadam se da ćete doživjeti sudbinu pametnih i raišnih koji u Osijeku zbog vas nisu mogli naći posao.


neki su ljudi rođeni da bi bili idioti. kao ti. neću se ispričati.
Ne želim se opravdavati tebi, već reći da ne nisu svi ljudi koji su se već sada "razočarali" u Vrkiću stranački uhljebljeni. Nisam zaposlena osoba. Kakvo čudo- gle hdssb me nije zaposlio.
tvrka u kojoj je supružnik radio se raspala. A gle- ni njega hdssb nije zaposlio.
Stoga ne pričaj što ne znaš. Ne komentiraj što ne vidiš.
Ovi tvoji komentari su niski udarci. Meni je promjena potrebna. Obitelj treba prehraniti i podmiriti obveze kao i svi . Nismo jedini u ovoj situaciji. Ali komentari kretena nisu u ovakvoj situaciji dobrodošli. moje riječi nisu nikoga vrijeđale. Čisto komentar viđenog. a ti vrijeđaš. Besramno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina boli.

Po Vrkiću si pljuvala, ili pljuvao od svoje prve poruke na ovom forumu. I onda dođeš danas i kažeš kako si, eto, do jučer mislila da je on ok, ali si se baš jučer razočarala. Nisi ti, srce moje, nikada mislila ništa lijepo o njemu, iti bi bila ovdje da su tvoji grobari Osijeka pobijedili.

Zar si mislila da mi zaboravljamo što pročitamo?

Djeluješ, a sigurno i jesi, stranački vojnik kojeg je sada frka za namješteni posao, vrlo vjerojatno ni nisi žensko. Došla si, ili došao ovdje pljuvati po onima koji će možda prekinuti mračnu sektašku politiku zapošljavanja svojih stranačkih pasa.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

carobnice, tebi je sigurno tesko u zivotu, toliko mrznje ispoljavas da je to strasno Smile

da ne pricam kako ladna optuzujes svakog tko se eto ne slaze s tobom

Nisam za gospodina Vrkića, ali mu želim sreću, jer želim da meni u mom gradu bude super, pa se nadam da će bit

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
repro
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2013. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Istina boli.

Po Vrkiću si pljuvala, ili pljuvao od svoje prve poruke na ovom forumu. I onda dođeš danas i kažeš kako si, eto, do jučer mislila da je on ok, ali si se baš jučer razočarala. Nisi ti, srce moje, nikada mislila ništa lijepo o njemu, iti bi bila ovdje da su tvoji grobari Osijeka pobijedili.

Zar si mislila da mi zaboravljamo što pročitamo?

Djeluješ, a sigurno i jesi, stranački vojnik kojeg je sada frka za namješteni posao, vrlo vjerojatno ni nisi žensko. Došla si, ili došao ovdje pljuvati po onima koji će možda prekinuti mračnu sektašku politiku zapošljavanja svojih stranačkih pasa.


Moja nezaposlenost traje godinama. Mojoj obitelji je teško. Nije postojao namješten posao jer mi ga nema tko namjestiti. Moji komentari nisu bili pljuvanje po nikomu. Ja vojnik ničiji nisam, ali ti očito jesi. Ti stvarno nemaš mrvicu obzira. Ali uvrede su ti premac komunikacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekom je mržnja životna nit vodilja Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2013. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zove me prijatelj malporije, tema - VRKIĆ!!

I ponudi objašnjenje jučerašnjeg osječkog grupnjaka.

Pa kaže: "Vrkić je okupio sve stranke u kojima je bio.
Bio u SKH (Borzan), Bio u HDZ (Vidović -Kramarić), bio u DC (Šimić), Bio u HNS-u (Vrdoljak) Laburisti (Pecnik -nastali od otpada HNS-a), Umirovljenik je (HSU). jedino pitanje je što tu radi Đapić.
Možda se Vrkić sada učlani u Antinu stranku - Nezavisnu listu Ante Đapića"

Rekoh mu prijatelju piši kolumne za Glas Slavonije, ostati će Šola bez posla.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Imaju li se pravo, oni koji su glasovali za g. Vrkića nezavisnog kandidata, danas kad isti izjavljuje da on tek okuplja tim, i to politički prilično raznorodan, osjećati prevarenima i razočaranima? Imaju. Ali ako g. Vrkić uspije pridobiti družinu koja ga je politički instalirala, i one koji su ga u drugom krugu podržali, da rade isključivo u interesu grada i svih građana, tada zaslužuje kao "Tito" ostati doživotno na funkciji , što bi se vjerojatno i dogodilo. Kolika je vjerojatnost da se dogodi takav scenarij, neka svatko za sebe sam procijeni, a svima će nam pokazati vrijeme.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim, sve te političke karikature oko jedne glavne mi nisu toliko važne, koliko su mi važni prijedlozi za konkretne ideje što će se početi mijenjati, odnosno budući rezultati.....niti ima ideja, niti ima prijedloga, ali presica neodređenog sadržaja zato ima miljon....i još nešto mi se nije svidjelo nimalo: na preuzimanju gradonačelničke dužnosti manjak pristojnosti tipa upadanje u riječ dok sugovornik svoje nije dovršio, a to mi je vrlo vrlo iritirajuća stvar i govori dosta o osobi koja to čini...ali, šteta - rijetki to primjećuju zapravo, a još rjeđi mare za to....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2013. 11:20 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: "Bit ću prvi gradonačelnik koji se neće baviti politikom već građanima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da interesantno, Vrkić je uspio okupiti sve stranke kojih je bio član.
No dvije stranke su bitne, a ostale su marginalne-dobili smo veliku koaliciju SDP-HDZ. Izgleda da je Osijek opet probni poligon. Kako Milanoviću i Karamarku iz dana u dan pada rating, možda i na državnoj razini dobijemo nešto slično -veliku koaliciju SDP-HDZ, odnosno Milanović-Karamarko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštovani forumaši!
Kalkuliramo stalno tko sa kime, tko protiv koga? No, iako i sam slažem onako u glavi tvorbu pro et contra, pitam se, nije li konačno došlo vrijeme da se napaćenom Osijeku konačno pruži šansa? Iskreno se nadam da će se nešto pomaknuti i to vrlo brzo i značajno osjetno jer ako se to ne dogodi, piši kući - propalo je! Ne vjerujem da ćemo ikada više imati šansu...ne, nisam oportun, samo želim vjerovati! Nadam se ne uludo...Sad

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kreće prvo smjena direktora u javnim poduzećima...
Zašto i oni koji veoma stručno vode firmu, moraju otići? Confused
Trebaju li nam eksperimenti samo iz razloga da se oduži nekom za potporu na izborima?? Question Shocked

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

realno gledajuci, promjena direktora je normalna, jer moras imat osobu na takvom mjestu kojoj ti vjerujes, bez obzira jel trenutna sposobna ili politicki uhljebljena moje misljenje

barem dok god su takve pozicije politicke, tj vrlo uska veza grada i njezinih firmi

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: