Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivica Vrkić: "Bit ću prvi gradonačelnik koji se neće baviti politikom već građanima"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2013. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

računaju se mjesta u vijecu Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2013. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Noinu arku će po prvim lošim rezultatima napuštati silom združeni drugari...
Uglavnom, uzevši u obzir umjetno stvorenu potporu ili će ovo sve skupa ispast dobro ili ne, srednje opcije nema

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Povratnik35
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.06.2013. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cirkus na celu s Vrksonom,unazadit ce grad i bacit ga ponovno u velike minuse i dubijozu...Sad
ali nece vise bit dobrih i pametnih ljudi da ga cupaju iz govana kao zadnji put.

Kada Đaponja pohara Gpp na celu s njegovim prijateljem Markovicem koji se vucara po sudovima zbog lopovluk...a obecan mu je zbog potpore vrkicu,sta rec na to...Sad

Nadalje Škoric vodovod,Radeljic Unikom itd itd loše nam se pise a taman su firme krenule radit punom parom...smrc smrc Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2013. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Povratnik35 je napisao/la: ›
Cirkus na celu s Vrksonom,unazadit ce grad i bacit ga ponovno u velike minuse i dubijozu...Sad
ali nece vise bit dobrih i pametnih ljudi da ga cupaju iz govana kao zadnji put.

Kada Đaponja pohara Gpp na celu s njegovim prijateljem Markovicem koji se vucara po sudovima zbog lopovluk...a obecan mu je zbog potpore vrkicu,sta rec na to...Sad

Nadalje Škoric vodovod,Radeljic Unikom itd itd loše nam se pise a taman su firme krenule radit punom parom...smrc smrc Wink
tko nastupa u sportskim objektima,ukopu,tržnici ?....ili ostaje po starom....

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2013. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Povratnik35 je napisao/la: ›
Cirkus na celu s Vrksonom,unazadit ce grad i bacit ga ponovno u velike minuse i dubijozu...Sad
ali nece vise bit dobrih i pametnih ljudi da ga cupaju iz govana kao zadnji put.

Kada Đaponja pohara Gpp na celu s njegovim prijateljem Markovicem koji se vucara po sudovima zbog lopovluk...a obecan mu je zbog potpore vrkicu,sta rec na to...Sad

Nadalje Škoric vodovod,Radeljic Unikom itd itd loše nam se pise a taman su firme krenule radit punom parom...smrc smrc Wink

 Ti si genije. Tri posta i jedan žuti karton.
Čestitam! Ja vjerujem da to još nikome nije uspjelo.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2013. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako sam sve dobro shvatio! Poruka je da ne slušamo medije i novinare jer natežu vodu na svoj mlin a onda bi se sam upitao pa što su onda Flauder i Hedl?!!

Onda netko drugi kaže, dosta je HDZSBa a pritom se zgrcnem i sjetim da novu veliku koaliciju u gradu popunjava isti taj HDZ.

Da vjerujem sebi ne mogu jer čujem i vidim posve drugačije od onog što priča gubitnik i pobjednik. Nekako mi se uvijek sviđala ona, drž' se ti po strani jer tko pobjedi on je tvoj. Ako ništa i beskičmenjak ima dušu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
roki5432
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2013. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubi se pohvalio sa 13% manje zaposlenih u gradskoj upravi i poduzećima. To znaći da je taj iznos pridodan onom broju od preko 20000 nezaposlenih koji je stvorila njegova ekipa u proteklih 20-tak godina. I time se hvali...? Tih 13% i svi oni koji se mogu sjetiti svog otkaza mu sigurno nisu dali svoj glas. Zašto Vrkić, Vidović, Đapić, Pecnik, Šimić ... ? Zato što žele bolji Osijek, zato što su pametniji, zato što su moderniji. Nažalost na ovim forumskim temama se uglavnom vodi utrka nekoliko forumaša koji svoje psihopatološke nedostatke nadopunjuju komentiranjem gotovo svakog posta s ciljem podizanja u nebesa brojčanika komentara ispod svog avatara. Koga to treba impresionirati. Kakav je to "fenomen". Večina njihovih komentara je toliko glupava i nebitna, da me stvarno ćudi da tko to uopće i čita. Više vrijedi jedan kvalitetan post neko tisuće napisanih gluposti. Razne teme na ovom forumu pokazuju da neki tipovi jednostavno ne mogu odvojiti svoju političku zatupljenost i primitivizam od stvarne situacije. Ovim ljudima koji su osvojili vlast u Osijeku treba dati šansu i podršku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
repro
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2013. 8:02 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: "Bit ću prvi gradonačelnik koji se neće baviti politikom već građanima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na početku sam mislila ovo bi moglo biti ok. Novi čovjek...pun želje za promjenama, čovjek koji vidi što u ovom gradu nedostaje, što nam treba......

A kad ono.... on izjavi da ne zna kakvo je stanje u gradu jer godinama nije tu već u Aljmašu kosi travu. niti zna ljude pa to prepušta Vrdoljaku i sl.. Pa zar se nije mogao za te sve mjesece raspitati i saznati kako je u gradu?? Znači pričao je o nečemu a da nije znao o čemu priča. I sad je došao na mjesto gradonačelnika našeg grada. On bi trebao biti gradonačelnik a stranke koje su ga podržale bi trebale biti u drugom planu. No, Borzan je bila neizostavna. Što je ona tražila ondje ???? Cijenim gdu Pusić. Iako je Vrkić HNS-ov igrač ona se nije došla naslikavati.

Ali majko mila, kad sam vidjela jučer sve te gu.... optimizam me napustio. Ozbiljno.
Koja je to ekipa likova na okupu...
Ako to potraje bit će jedno od svjetskih čuda ili gradnja kule Babilonske. Mislim da su se svi okupili jer žele ostvariti korist za sebe.... a za grad ....ne znam. Jednostavno se bojim da im je to u drugom planu.
Jesam za promjene ali ovo što dolazi.....Jadno je kako je struktura sastavljena. To je obična trgovina za svoju korist. da su građani htjeli Đapića na vlasti on bi prošao i u prvom krugu. Ali nisu ga htjeli. Ali on se je uguzio kroz tobožnju potršku Vrkiću. pa što nije izašao prije prvog kruga kao onaj koji podržava Vrkića već kad je vidio da mu je guzica bez stolice odlučio je brže bolje odmah drugi dan zgrabit koju fotolju dok nije tko drugi.
To mi je fuj. Žao mi je što Vrkić nije ono što je rekao da je. Za što se je glasalo. Ispada da je on samo piun drugih ljudi, stavljat će potpise na ono što mu drugi serviraju. A ima ih mnogo koji će donositi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): › dobro i ?

imali su 9 od 25

sad imaju 13 od 35


na prošlim izborima HDSSB je dobio 2100 glasova više za gradsko vijeće nego na ovim izborima.."najbolji rezultat ikad"... Laughing koga vi lažete? Laž

nekad je ovo bio forum za respekt kakvih je bilo kvalitetnih forumaša..danas prevladava ljigavost i laž u kojem prednjače neki stariji forumaši koji su kao "neutralni" al svaki dan imaju za potrebu nešto reći o Vrkiću.. osijek031.com smile


...pošto sam se pronašla među neutralnim starijim forumašima, evo i replike na tvoj post...naravno da imam što reći o Vrkiću, no nažalost gotovo pa ništa pozitivno, jer ništa pozitivnog nisam pronašla u njegovom liku i djelu....a tvoj komentar mi zapravo govori dosta toga o tebi, jer i ti pripadaš u kategoriju onih koji usko razmišljaju...jer ako nisam za Vrkića, onda sam za HDSSB???????... Rolling Eyes ...meni je to potpuno osijek031.com smile ...a kad smo već kod Vrkića, što ti imaš pozitivno i konkretno reći o njemu????...neki konkretni projekt, ideju za poboljšanje stanja ili što već, bilo što????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
repro
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2013. 8:37 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: "Bit ću prvi gradonačelnik koji se neće baviti politikom već građanima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogu li anakonda ja reći nešto?

Vrkić nema plan. On niti ne razmišlja. Prepustit će drugima da to čine. Mislim da su birači obmanuti. Sad je priznao da će dati drugima ada upravljaju gradom. Pa zašto se uopće kandidirao on??? Kad on, kao "on" uopće ne postoji. Ma baš je sve bezveze ispalo na kraju s tim okupljanjem stranaka koje po zdravom razumu ne bi trebale biti zajedno. zna se tko je HDZ a tko je SDP. I sad netko kaže da se ne radi samo o postavljanju guzica u gradske fotelje!!!

Neću zapošljavati preko veze, niti “skidati” i mijenjati pa dovoditi svoje ljude. Otvarat ću radna mjesta – obećao je.(večernji list). Ne, drugi će dovoditi svoje ljude a on će samo potpisivati ugovore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): › dobro i ?

imali su 9 od 25

sad imaju 13 od 35


na prošlim izborima HDSSB je dobio 2100 glasova više za gradsko vijeće nego na ovim izborima.."najbolji rezultat ikad"... Laughing koga vi lažete? Laž

nekad je ovo bio forum za respekt kakvih je bilo kvalitetnih forumaša..danas prevladava ljigavost i laž u kojem prednjače neki stariji forumaši koji su kao "neutralni" al svaki dan imaju za potrebu nešto reći o Vrkiću.. osijek031.com smile


...pošto sam se pronašla među neutralnim starijim forumašima, evo i replike na tvoj post...naravno da imam što reći o Vrkiću, no nažalost gotovo pa ništa pozitivno, jer ništa pozitivnog nisam pronašla u njegovom liku i djelu....a tvoj komentar mi zapravo govori dosta toga o tebi, jer i ti pripadaš u kategoriju onih koji usko razmišljaju...jer ako nisam za Vrkića, onda sam za HDSSB???????... Rolling Eyes ...meni je to potpuno osijek031.com smile ...a kad smo već kod Vrkića, što ti imaš pozitivno i konkretno reći o njemu????...neki konkretni projekt, ideju za poboljšanje stanja ili što već, bilo što????

 Već sam napisao da je građanima Osijeka podmetnuto kukavičje jaje u liku i djelu g. Vrkića, a od strane ekipe koja uz njega slavila na predaji dužnosti gradonačelnika, a izjave g. Vrkića o nepoznavanje metrije dane poslije izbora govore tome u prilog.
Još jednom navodim da mu želim sve najbolje, međutim šarolika družina kojom se okružio ne ulijeva povjerenje da bi se išta dobro moglo dogoditi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da, @repro - sve što si naveo su obećanja iz predizborne kampanje, na koje su mnogi pali, odnosno išli su po logici "sve je bolje od HDSSB, pa makar i Vrkić"....osobno smatram da je Vrkić promijenio toliko priča i strana da se više niti sam u tim godinama ne snalazi gdje je bio i što je radio....no, na stranu politika - predugo već čekam neke konkretne izjave o tome što će se početi raditi sad kad je on gradonačelnik, jer toliko se toga ima za PROMIJENITI, a sve ostaje na njegovim floskulama i izgubljenosti....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako bloger Krule kaže:

"jebala ga općina--"

ljudi, dajmo ovoj garnituri šansu..jebala ga općina..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2013. 10:05 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: "Bit ću prvi gradonačelnik koji se neće baviti politikom već građanima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"- S političarima koji su me podržali redovito ću komunicirati, ali ću odgovarati jedino građanima. To znači da neću slušati političare, nego građane, ali ću uvažavati dobre projekte svih opcija.
Vrkić je pozvao sve stranke da predlože svoje najbolje ljude, od kojih će on okupiti svoj tim. No, pozvao je i sve koji su preko politike dobili bilo kakvu funkciju u gradskoj upravi da svoj mandat “stave na stol”."


Ovo sam našao na Glasu Slavonije. Ako je istina da je sve to Vrkić (Ivan, Ivica, svejedno) rekao postavljam pitanje svima.
Gdje je njegova ekipa s kojom je išao na izbore?? ( traži kao ljude od Biljane, Đapića, Šimića, Kramarića....)
Koliko će sve to izdržati i koliko će sve ovo koštati građane grada Osijeka??


Poziv da direktori gradskih firmi daju ostavke govori nam samo da ta ekipa nema namjeru podnijeti otavke, čak se čuje da su svi produžili ugovore o radu ili slično i da će Vrkić imati grdnih problema dok uhljebi stranačke kadrove svojih mentora!

Sretno nam bilo u još jednom osječkom cirkusu! Ovaj put Višestranačkom!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2013. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

repro je napisao/la: › Na početku sam mislila ovo bi moglo biti ok. Novi čovjek...pun želje za promjenama, čovjek koji vidi što u ovom gradu nedostaje, što nam treba......
Haha, kako prozirno! Koga ti lažeš, stranački pijunčiću?

Od prvog dana ovdje si pljuvao po Vrkiću, ne pravi se gljiva.

Vidjet ćemo kakav će biti, držimo palčeve da bude bolji od dosadašnje sekte.

Bolno je i tužno gledati ove stranačke jadnike kako pljuju po nečemu i nekome tko još nije ni počeo. I oni i njihovi bolesni, monstruozni mediji.

Sad se tek vidi kolika je bila hobotnica i koliko su svojih stranačkih pasa uhljebili, dok su radišni ljudi morali bježati iz Osijeka. Panika vlada u redovima, panika i strah onih koji su živjeli na našj grbači i sada se boje za vlastite sebične guzice.

Točno se može vidjeti tko je od ljudi ovdje dobio posao jer je član sekte, ili mu ga je sekta dala. Nadam se da ćete doživjeti sudbinu pametnih i raišnih koji u Osijeku zbog vas nisu mogli naći posao.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: