Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Gledatelji u dvorani Gradski vrt izviždali Krešimira Bubala

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se sjećam jedne košarkaške utakmice u Zadru, 2000. godine, za vrijeme predsjedničkih izbora, na čijim je anketama u tom trenutku Stipe Mesić imao oko 5%, dosta daleko ispod Dražena Budiše i Mate Granića.
Na toj utakmici se upravo taj Stipe Mesić našao u svečanoj loži i izgleda da ga je netko primijetio i cijela zadarska navijačka skupina Tornado je počela sa klicanjem: Stipe Mesić! Stipe Mesić! nakon čega je on ustao i mahnuo rukom... Na anketama par dana poslije imao je već 20%, a na kraju svi znamo da je te izbore i dobio...

Tako da, vjerojatno se Bubika nadao sličnom efektu

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la (Pogledaj post): › Ne razumijem samo jednu stvar, zašto se neki portal uopće ide upuštati u ovako nešto. HDSSB može nazvati anketu namještenom, ali ne razumijem zašto bi neki portal išao dokazivati kako anketa možda nije namještena tako što će pustiti snimku gdje ljudi zvižde Bubalu! Da se razumijemo, ne držim stranu ni jednoj opciji... Uostalom, sve će se znati u nedjelju i zato nema potrebe dokazivati tko je upravu, ankete, HDSSB ili ekipa koja zviždi... Moram priznati da ne vidim kojem političaru ja ne bih zviždao na sportskoj priredbi, ipak nisam došao gledati njega, ne želim da me ometa svojom kampanjom gdje god da se okrenem.

a sta mislis zasto ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
partwish je napisao/la (Pogledaj post): › Ne razumijem samo jednu stvar, zašto se neki portal uopće ide upuštati u ovako nešto. HDSSB može nazvati anketu namještenom, ali ne razumijem zašto bi neki portal išao dokazivati kako anketa možda nije namještena tako što će pustiti snimku gdje ljudi zvižde Bubalu! Da se razumijemo, ne držim stranu ni jednoj opciji... Uostalom, sve će se znati u nedjelju i zato nema potrebe dokazivati tko je upravu, ankete, HDSSB ili ekipa koja zviždi... Moram priznati da ne vidim kojem političaru ja ne bih zviždao na sportskoj priredbi, ipak nisam došao gledati njega, ne želim da me ometa svojom kampanjom gdje god da se okrenem.

a sta mislis zasto ?


Kažem da ne razumijem, a ti me pitaš zašto je to tako... Ne znam, objasni mi! :p

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
i izgleda da ga je netko primijetio

Na anketama par dana poslije imao je već 20%,


Da, zaista je tako izgledalo. No ne vjerujem da se Bubi ili bilo tko drugi nadao tom efektu, jer da bi se nadao tom efektu moraš odraditi sve neophodne predradnje da bi to izgledalo slučajno. I onda od toga montirati predizborni spot, i vrtiti ga milijun puta na televiziji, i eto, onda sve, kao slučajno, dobije efekt Stipe Mesića. No, ništa u politici nije slučajno, pa ni efekt koji je Stipe Mesić postigao tim spotom. Radi se, među ostalim, i o izrazito dobro osmišljenoj kampanji (što naravno u Osijeku nitko nema).

No, također nije jasno što ova vijest radi na portalu. Ako se tako misli pomoći smjeni Hdssb-a, krivo se misli. Čak i da se radi o sadržaju zabavnog karaktera, a ne političkog, nije ni zabavan. Netko je već napisao, izviždali bi bilo koga, jer se masa voli postavljati iznad političara, ne cijeni institucije, i tobože je nezadovoljna (a ono uvijek isti pobijede na izborima).

Bilo bi ljepše na portalu vidjeti kakav dobar potez oporbe, neku njihovu akciju kojom će motivirati birače da izađu na izbore, a da to naravno nije lakrdija kao ona s veš-mašinom, ili perilicom, nije važno (i to je trebalo ignorirati na portalu, a ne staviti naslov "novi svjedok u aferi perilica", i onda pustiti lakrdiju s anonimnim čovjekom - osim ako nije bio cilj naštetiti Vrkiću, onda je to odličan naslov).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh,jaka je vijest! Kao što već svi znamo i ustanovili smo i to ovdje - svakom se političaru zviždi! Jer smo u banani..i dobro,to je naše pravo. ZAšto Bubalo u areni? Valjda zato jer je gradonačelnik grada u kojem se odvijalo ovo sportsko natjecanje, i red je da pozdravi sportaše i goste jer svi hvale da smo bili odlični domaćini! ZAr to nije dobra vijest? Negdje ste napisali da ste "o sportskoj vijesti" tog dana već izvjestili...TO bi terbalo biti sve,a ne naklapanja kako se Bubalu zviždalo..sramota.Mogao je gore stajati i Vrkić-valjda će njemu zapjevati??! Ni perilice ni naklapanja Flaudera ni moguć Vrkićev mandat NEĆE izvući građane iz ovih g..na u koje su nas uvalili oni prije par godina svoje vladavine..Mi smo premali,a oni što se čupaju za svoje fotelje..e, j...be se njima za nas, jer njima je fotelja draža.. Smile

_________________
Astra
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
i izgleda da ga je netko primijetio

Na anketama par dana poslije imao je već 20%,


Da, zaista je tako izgledalo. No ne vjerujem da se Bubi ili bilo tko drugi nadao tom efektu, jer da bi se nadao tom efektu moraš odraditi sve neophodne predradnje da bi to izgledalo slučajno. I onda od toga montirati predizborni spot, i vrtiti ga milijun puta na televiziji, i eto, onda sve, kao slučajno, dobije efekt Stipe Mesića. No, ništa u politici nije slučajno, pa ni efekt koji je Stipe Mesić postigao tim spotom. Radi se, među ostalim, i o izrazito dobro osmišljenoj kampanji (što naravno u Osijeku nitko nema).

No, također nije jasno što ova vijest radi na portalu. Ako se tako misli pomoći smjeni Hdssb-a, krivo se misli. Čak i da se radi o sadržaju zabavnog karaktera, a ne političkog, nije ni zabavan. Netko je već napisao, izviždali bi bilo koga, jer se masa voli postavljati iznad političara, ne cijeni institucije, i tobože je nezadovoljna (a ono uvijek isti pobijede na izborima).

Bilo bi ljepše na portalu vidjeti kakav dobar potez oporbe, neku njihovu akciju kojom će motivirati birače da izađu na izbore, a da to naravno nije lakrdija kao ona s veš-mašinom, ili perilicom, nije važno (i to je trebalo ignorirati na portalu, a ne staviti naslov "novi svjedok u aferi perilica", i onda pustiti lakrdiju s anonimnim čovjekom - osim ako nije bio cilj naštetiti Vrkiću, onda je to odličan naslov).


A što molim te to ne bi smjelo biti na ovom ili bilo kojem drugom portalu?
Jesu izbori? Jesu.
Jel on kandidat za gradonačelnika? Jest.
Dakle u čemu je problem?
Kako i njihovi stranački portali šibaju samo njima povoljne tekstove, filmiće i postove, zašto ne bi postojao portal koji će pokazati/prikazati i drugu stranu?
Pošto su oni pristrani, ima pravo i ovaj portal biti pristran.
Uostalom u tom videu je prikazana reakcija građana koja je išla u izravnom prijenosu na Novoj TV i ljudi su izrazili želju vidjeti događaj jer nisu pratili prijenos.

Šta se ti kao i svi ostali koji drobite, ponašate kao da vi financirate ovaj portal i da sve ide iz vašeg džepa?

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krvavi_perec je napisao/la: ›
A što molim te to ne bi smjelo biti na ovom ili bilo kojem drugom portalu?


Ma meni svejedno. Valjda smijem reći da je to glupa vijest, pa da treba drugačije. Dosta puta sam napisao da nešto ne treba, ili da treba, a nedostaje. Pogotovo ne volim političko svrstavanje neovisnih portala. Recimo, trebali su staviti i Hdssb-ovu konferenciju za novinare na kojoj su pokazali da je "svjedok" za perilicu Vrkićev aktivist, kad su nas već informirali o toj "aferi". Ili nisu trebali staviti ništa.

krvavi_perec je napisao/la: ›
Šta se ti kao i svi ostali koji drobite, ponašate kao da vi financirate ovaj portal i da sve ide iz vašeg džepa?


Misliš vi, ali i ti, jer i ti drobiš? Ili ti jedini ne drobiš? Ne znam za druge, ali kad već gubim vrijeme piskaranjem na ovom portalu, volim dati i koju kritiku. Da ide iz mog džepa, već bi pao i koji otkaz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deder da malo pojasnimo , sa toliko slabim odazivom birača-glasača zapravo ta dva buduća pijuna koji se promoviraju još od 90-tih baš i nemaju neku popularnost jadno je za grad Osijek kraj toliko mladih visokoobrazovanih koji nemogu od tog političkog biznisa doći na red. Deder izađite na izbore slijedi ona narodna, kakav narod takva vlast..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala djavoljim odvjetnicima... ;-)

Objasnjenje za objavu se moze sazeti u dvije rijeci: interes javnosti.

Nakon samog zbivanja, o kojem smo pisali i s kojeg postoji foto-galerija, pojavio se poprilican interes javnosti za objavom tog filmica o kojem sudimo po upitima zainteresiranih. Znajuci da ce rijetko koji medij u Osijeku o tome izvijestiti (iako postoji interes javnosti), nije bilo dvojbe o tome treba li objaviti ili ne. Vrijeme objave se poklopilo s reakcijom HDSSB-a na anketu Ipsos/pulsa, otud i ubacivanje Keruma u clanak.

Objava informacije da postoji novi svjedok u slucaju "perilica" je bila u sklopu redovitih video vijesti OSTV-a, s kojom suradnja postoji jos iz vremena dok je ta TV kuca bila manje poznata i kad joj je trebala promocija na najcitanijem osjeckom portalu (simbioza u kojoj su i citatelji portala na dobitku). Kroz objavu se zapravo reklamirala informativna emisija (u kasnijem terminu) u kojoj se opsirnije govorilo o slucaju. Sam slucaj nismo pratili.


Zadnja promjena: Leon; 27.05.2013. 17:20; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
krvavi_perec je napisao/la: ›
A što molim te to ne bi smjelo biti na ovom ili bilo kojem drugom portalu?


Ma meni svejedno. Valjda smijem reći da je to glupa vijest, pa da treba drugačije. Dosta puta sam napisao da nešto ne treba, ili da treba, a nedostaje. Pogotovo ne volim političko svrstavanje neovisnih portala. Recimo, trebali su staviti i Hdssb-ovu konferenciju za novinare na kojoj su pokazali da je "svjedok" za perilicu Vrkićev aktivist, kad su nas već informirali o toj "aferi". Ili nisu trebali staviti ništa.

krvavi_perec je napisao/la: ›
Šta se ti kao i svi ostali koji drobite, ponašate kao da vi financirate ovaj portal i da sve ide iz vašeg džepa?


Misliš vi, ali i ti, jer i ti drobiš? Ili ti jedini ne drobiš? Ne znam za druge, ali kad već gubim vrijeme piskaranjem na ovom portalu, volim dati i koju kritiku. Da ide iz mog džepa, već bi pao i koji otkaz.


Dakle još jednom kad se praviš blesav:
"Kako i njihovi stranački portali šibaju samo njima povoljne tekstove, filmiće i postove, zašto ne bi postojao portal koji će pokazati/prikazati i drugu stranu?
Pošto su oni pristrani, ima pravo i ovaj portal biti pristran."

Ja drobim protiv bubija i hdzsbb-a tako da sam ja na dobrom portalu, a ti stalno glumataš političkog medijatora.
Čist sumnjam da na njihovim portalima govoriš kako su trebali staviti tekstove o drugim kandidatima.
I te fore - valjda smijem reći -, pa naravno da "smiješ", ali mani se uređivačke politike portala koja se tebe uopće ne tiče.
Al kad drobiš, onda stvarno drobiš Rolling Eyes

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
borisk1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Političarima je je mjesto u politici mislim na političare..


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...deder ovo objasni, jer moja logika ne ide tako daleko.....


Deder, ja ću ti objasniti!
Nedostaje zarez i jedna riječ; dakle: Političarima je mjesto u politici, mislim na (prave) političare.
Bubi to i nije, on je samo marioneta u tuđim rukama.


...za razliku od Vrkića, koji je, kao pravi političar, promijenio 4-5 stranaka (uključujući i funkciju predsjednika socijalističke omladine Hrvatske - davno, doduše).....baš pravi političar, vjerodostojan i postojan u svojim riječima i djelima......
...btw, hvala na objašnjenju, no nisam htjela objašnjenje ničijeg drvenog advokata....


Deder, Anakonda, nije bila riječ o Vrkiću, a Lehi nije bio na licu mjesta, pa eto mene

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krvavi_perec je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pošto su oni pristrani, ima pravo i ovaj portal biti pristran.

     Logika prvobitne zajednice.
Oko za oko, zub za zub, i u kratkom vremenu će cijeli svijet biti slijep i krezub.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super mi je kako po anketi na ovom portalu uvjerljivo pobjeđuje Vrkić, a sada sam bio na portalu republika eu i tamo pobjeđuje Bubalo! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: › Super mi je kako po anketi na ovom portalu uvjerljivo pobjeđuje Vrkić, a sada sam bio na portalu republika eu i tamo pobjeđuje Bubalo! Very Happy
Prema nekim informacijama kojima raspolazemo (a mogu se smatrati pouzdanima), mladezi odredjene stranke je iz vrha te stranke sugerirano da ne posjecuje Osijek031.com i ne sudjeluje u raspravama.

Nije da je to nesto utjecalo na posjecenost portala (naprotiv, ona i dalje raste), ali svakako se radi o zanimljivom fenomenu i znakovitom primjeru stranacke stege.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
partwish je napisao/la: › Super mi je kako po anketi na ovom portalu uvjerljivo pobjeđuje Vrkić, a sada sam bio na portalu republika eu i tamo pobjeđuje Bubalo! Very Happy
Prema nekim informacijama kojima raspolazemo (a mogu se smatrati pouzdanima), mladezi odredjene stranke je iz vrha te stranke sugerirano da ne posjecuje Osijek031.com i ne sudjeluje u raspravama.

Nije da je to nesto utjecalo na posjecenost portala (naprotiv, ona i dalje raste), ali svakako se radi o zanimljivom fenomenu i znakovitom primjeru stranacke stege.


pa meni je čudno da 95% ljudi ovdje govori kontra HDSSB-a, čak i da su najgori na planeti bilo bi barem stranačkih ljudi koji bi ih branili, tako da mi je ovo sasvim vjerojatno. A čuo sam (nije baš pouzdano) da će HDSSB koalirati s HDZ-om za grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: