Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Gledatelji u dvorani Gradski vrt izviždali Krešimira Bubala

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 0:32 
Naslov:  [VIDEO] Gledatelji u dvorani Gradski vrt izviždali Krešimira Bubala
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon današnje objave rezultata ankete agencije IPSOS/Puls koju je čelništvo HDSSB-a prozvalo "tendencioznom podvalom hrvatskoj javnosti" donosimo vam snimak s Final Fight Championshipa u Osijeku na kojemu je većina osoba u publici dvorane Gradski vrt javno izrazila svoj stav prema gradonačelničkom kandidatu Krešimiru Bubalu.







Podsjetimo, primjedbe na istraživanja agencije IPSOS/Puls imao je i bivši gradonačelnik Splita Željko Kerum, nazvavši ju klošarskom agencijom, u već legendarnom javljanju u kojem se spominje i Mislav Bago - pogledajte video:







Galerija 031: SD Gradski vrt: "Final Fight Championship" Osijek
[Foto: Dino Spaić][24.05.2013. SD Gradski vrt]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Skriveno: 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2013. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je podvala klošarskih agencija i video montaža! Zvuk je lažiran.

Ovo je prava snimka iz dvorane: http://www.youtube.com/watch?v=DnZBgiZ3d8s#t=159s

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji je smisao ovog članka? Pa koji god političar da se pojavio bio bi izviždan kao što i biva na 99,9% sportskih događaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 6:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › To je podvala klošarskih agencija i video montaža! Zvuk je lažiran.

Ovo je prava snimka iz dvorane: http://www.youtube.com/watch?v=DnZBgiZ3d8s#t=159s


Razz He, he, he, svaka čast!

Najtragičnije je to što je pola građana zaista ima mentalni sklop kao ti Korejci iz videa.
Mozak im je ispran gledanjem STV-a i čitanjem Glasa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.05.2013. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › To je podvala klošarskih agencija i video montaža! Zvuk je lažiran.

Ovo je prava snimka iz dvorane: http://www.youtube.com/watch?v=DnZBgiZ3d8s#t=159s


Moj nakolon do poda! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › To je podvala klošarskih agencija i video montaža! Zvuk je lažiran.
Ovo je prava snimka iz dvorane: http://www.youtube.com/watch?v=DnZBgiZ3d8s#t=159s
Svaka čast, sviđa mi se način razmišljanja Smile

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Koji je smisao ovog članka? Pa koji god političar da se pojavio bio bi izviždan kao što i biva na 99,9% sportskih događaja.
Istina je da bi vjerojatno zviždali svakome. Zato pametni političari nisu bili tamo jer im tamo nije mjesto.
Da sam bio tamo i ja bih zviždao

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
a.vidi.me.sad
Offline
Ukupno postova: 33
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Koji je smisao ovog članka? Pa koji god političar da se pojavio bio bi izviždan kao što i biva na 99,9% sportskih događaja.
Istina je da bi vjerojatno zviždali svakome. Zato pametni političari nisu bili tamo jer im tamo nije mjesto.
Da sam bio tamo i ja bih zviždao
[/quote]

U potpunosti se slažem! Svaki bi političar bio izviždan u ovoj situaciji, samo malo mudriji političar si ne bi dopustio naći se u ovakvoj situaciji. Što je tražio to je i dobio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Političarima je je mjesto u politici mislim na političare..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2013. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Političarima je je mjesto u politici mislim na političare..


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...deder ovo objasni, jer moja logika ne ide tako daleko.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Političarima je je mjesto u politici mislim na političare..


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...deder ovo objasni, jer moja logika ne ide tako daleko.....


Deder, ja ću ti objasniti!
Nedostaje zarez i jedna riječ; dakle: Političarima je mjesto u politici, mislim na (prave) političare.
Bubi to i nije, on je samo marioneta u tuđim rukama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne razumijem samo jednu stvar, zašto se neki portal uopće ide upuštati u ovako nešto. HDSSB može nazvati anketu namještenom, ali ne razumijem zašto bi neki portal išao dokazivati kako anketa možda nije namještena tako što će pustiti snimku gdje ljudi zvižde Bubalu! Da se razumijemo, ne držim stranu ni jednoj opciji... Uostalom, sve će se znati u nedjelju i zato nema potrebe dokazivati tko je upravu, ankete, HDSSB ili ekipa koja zviždi... Moram priznati da ne vidim kojem političaru ja ne bih zviždao na sportskoj priredbi, ipak nisam došao gledati njega, ne želim da me ometa svojom kampanjom gdje god da se okrenem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa ovakovim niskim izlaskom glasača HDSSB je izviždan do bola..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2013. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

on valjda misli kako njega gradjani vole Smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Anonimus
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam kupio kartu da jednog bubala slusam kako nesto sere dosao sam gledati borbe!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2013. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borisk1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Političarima je je mjesto u politici mislim na političare..


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...deder ovo objasni, jer moja logika ne ide tako daleko.....


Deder, ja ću ti objasniti!
Nedostaje zarez i jedna riječ; dakle: Političarima je mjesto u politici, mislim na (prave) političare.
Bubi to i nije, on je samo marioneta u tuđim rukama.


...za razliku od Vrkića, koji je, kao pravi političar, promijenio 4-5 stranaka (uključujući i funkciju predsjednika socijalističke omladine Hrvatske - davno, doduše).....baš pravi političar, vjerodostojan i postojan u svojim riječima i djelima......
...btw, hvala na objašnjenju, no nisam htjela objašnjenje ničijeg drvenog advokata....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: