Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] BikeMyDay: Rubnjaci - nepotreban i štetan trošak!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2013. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
 Nemam MTB, (vozim Cube Town), no ne smetaju mi pretjerano rubnjaci


ma ti si strasan. Embarassed

24 brzine, bog te jebo! sigurno ti trebaju sve 24, el tako? i koliko ga vozis, tako cakanog i usminkanog s reklame? 24 dana? e moj Simo, javi se nakon 24 godine svakodnevne voznje u gradu, pa cemo porazgovarati o felgama, rubnjacima i brzinama.

p.s. mada, nije ti los taj bajk, alu rama, okej.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2013. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
 Nemam MTB, (vozim Cube Town), no ne smetaju mi pretjerano rubnjaci


ma ti si strasan. Embarassed


24 brzine, bog te jebo! sigurno ti trebaju sve 24, el tako? i koliko ga vozis, tako cakanog i usminkanog s reklame? 24 dana? e moj Simo, javi se nakon 24 godine svakodnevne voznje u gradu, pa cemo porazgovarati o felgama, rubnjacima i brzinama.

p.s. mada, nije ti los taj bajk, alu rama, okej.

Realno nisu potrebne tolike brzine, ali je bic takav kakav je, i meni odgovara zbog svega ostalog, a ne zbog broja brzina. Vozio sam se i prije, nekim prastarim MTB, iako u zadnje vrijeme znatno manje nego dok sam živio u samom gradu. Sada će se stvari opet promijeniti u korist vožnje biciklom. Barem se nadam...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2013. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije to los bic, mada je 16 kg za zene previse da tegle po zgradi (onda moraju zvati muzeve da im pomognu, a to nije vise ta prica). govorimo dakle o bicikliranju kao nacinu da se, uz javni gradski prijevoz, Osijek prikljuci civiliziranim gradicima Europe.

bit ce bolje, svakako, EU fondovi su sad na (maksimalnom) raspolaganju. samo da se ne krade iz njih, kao sto je dosad bila praksa s biciklistickim (i vinskim) stazama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2013. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
nije to los bic, mada je 16 kg za zene previse da tegle po zgradi (onda moraju zvati muzeve da im pomognu, a to nije vise ta prica). govorimo dakle o bicikliranju kao nacinu da se, uz javni gradski prijevoz, Osijek prikljuci civiliziranim gradicima Europe.

bit ce bolje, svakako, EU fondovi su sad na (maksimalnom) raspolaganju. samo da se ne krade iz njih, kao sto je dosad bila praksa s biciklistickim (i vinskim) stazama.

     Da možda bi za žene bilo previše, no tebi za info ja nisam žensko.
Ili ako možda jesam, a da to ne znam, tada sam izuzetno ružna žena.

Što se tiče lopovluka, kod nas će se prestati krasti, samo ako se više ne bude moglo krasti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2013. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Simo, bogatitvoga donjogradskog, ko je rekao da si ti zensko? puj, puj, daleko bilo tako nesto i pomisliti. pogledaj malo u specifikacije bicikla kojeg reklamiras. i zenski model je 16 kg.

za lopovluk se slazemo, mada, ne treba tu izmisljati toplu vodu. kvalitetni (pozitivni) zakoni, kvalitetno sudstvo + kvalitetna policija, i da vidis cuda. nista Austrijanci nisu "kao narod" finiji od Balkanaca, samo Austrija ima rigorozniju primjenu zakona.

to se moglo lijepo vidjeti na primjeru onog eko zakona o reciklazi, sutra su vec potoci bili cisti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: