Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stara zgrada Litokartona u Ulici Republike postaje zdravstveni centar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.04.2013. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbonj je napisao/la: ›
Svaka čast.
Rijetki su koji se usude investirati toliki novac u ovo vrijeme. Palac gore za Oculus

Ovo je sramota što se radi i kako se pogoduje. Vidm da se lupena na ovome forumi ili komentiraju ljudi koji nemaju pojma o životu. Samo ću napisat da je gosp.Bede kupio LITOKARTON za 190 tisuća maraka kreditom od sl.banke proglasio stećaj i radnike otpustio itd.. da nepišem cijelu analizu (to je samo dio litokartona) . I tako dobija nekretninu vrijednu par miliona eura. Zanima me što je sa dionicarima litokartona obicnim radnicima koji jos uvjek imaju dionice ???? tu ima materijala za istraživanje.. Ali problem je što je uvijek neka zastara.Takđer to se smatra objekat koji ima povijesno znacenje a on ga preuređuje po svome.(SRAMOTA)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...you miss the point.....meni je zasmetalo iskrivljavanje istine....čemu pres**vanje s izvornikom, kad to nije tako, ako već toliko obraćamo pažnju na "tradiciju" i "izvornike".....

Gotovo nemoguce je da si rodena krajem 19. stoljeca i da jos uvijek pises po forumu.

A izvorno znaci od onog trenutka kad je zgrada sagradena, a ne od 80-ih ili 90-ih cega se ti sjecas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2013. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...you miss the point.....meni je zasmetalo iskrivljavanje istine....čemu pres**vanje s izvornikom, kad to nije tako, ako već toliko obraćamo pažnju na "tradiciju" i "izvornike".....

Gotovo nemoguce je da si rodena krajem 19. stoljeca i da jos uvijek pises po forumu.

A izvorno znaci od onog trenutka kad je zgrada sagradena, a ne od 80-ih ili 90-ih cega se ti sjecas.


...ne vrijedi mi trošiti riječi na nešto što shvatiti ne možeš....ajd zdrao....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...ne vrijedi mi trošiti riječi na nešto što shvatiti ne možeš....ajd zdrao....

Ako te bas zanima, bio sam u toj zgradi prije jedno godinu dana za vrijeme obnove. I bas na tim vanjskim zidovima, nakon sto se skine zbuka, se vidi kako su s vremenom mijenjani, nadozidavani i korigirani po potrebama nekad prije. Znaci ono cega se ti sjecas iz bivse juge mozda i nije izvorni izgled zgrade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa potrebno ce biti jos okulistickih ordinacija pa ce mozda ljudi jednog dana progledati od ovog bacanja pijeska u oci.

Niakda zgrada koju je poslije II svjetskog rata i nacionalizacije koristio Litokarton nije imao izloge. Volio bih da konzervatori objave i izvornu fotografiju gdje se oni vide.
Otkuda im podatak da su na toj zgrtadi bili izlozi ???
No kada se dobro podmaze, zasto ne bi i izlozi bili izvorni, jos ce se na kraju ustanoviti da je ta zgrada sagradjena da bi imala kafice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: