Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moto klub Osijek preuzeo brigu o parkirališnim mjestima za motocikle

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RedArrowRider, ukupno 5 postova na 031. Ne uopce narod ne kuzi da si pripadnik prozvanog moto kluba. Ne bih rekao da su se svi moto klubovi slozili s idejom popljuvati ostale. Na te klupe vise ne zelim sjesti da me netko ne bi etiketirao kao pripadnika bahatog crnoprslukasa kako se vec ovdje spominje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad čejlad nije bijesna....tolika panika oko par crta da ne povjerujes.Kad je bilo humanitarnih akcija od bijesa nije bilo ni jednog komentara,a sad zbog ovoga....Nevjerojatno sto god se u Osijeku napravi bude popljuvano zbog zavisti.Sta bi bilo da su dobili na korištenje tipa recimo barutanu kao recimo moto klub u Puli koji je dobio od grada jedan dio stare utvrde.Pa izbili bi prosvjedi u Osijeku.Al niko se ne buni što je barutana dana na korištenje i zjapi prazna.Aj malo mrdnite guzice i sjedite 3 metra dalje.I bajkeri su ljudi i veći nego većina ovdje na forumu.Nebrojeno humanitarnih akcija za razliku od većine ovdje koja ne želi dati ni krv a ne nešto drugo.

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Motoristi su građani Osijeka kao i svi ostali, i ne vidim problem zašto ne bi aktivno sudjelovali o brizi za svoj grad i građane, kao uostalom i više puta do sada. Motoristi imaju jednaka prava kao i svi ostali građani, a to vrijedi i za korištenje gradskih klupa za sjedenje. Ako netko misli drugačije, tad ima velik problem u glavi. Osim toga motocikli će konačno biti uredno parkirani, a ne po cijeloj širini staze što je do sada često bio slučaj, što će dodatno doprinijeti lakšem prometu pješaka. U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2013. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.


...super, idem i ja brzo pa kanticu farbe, pa da negdje na glavnome trgu nacrtam svoje parkirališno mjesto za kad siđem s traktora....naravno, biti će u obliku ogromne gumene čizme....i obećajem da ću savjesno paziti na svoje parkiralište, te kvalitetno bojati gumenjak u original zelenu boju, samo zato što ja to mogu.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.


...super, idem i ja brzo pa kanticu farbe, pa da negdje na glavnome trgu nacrtam svoje parkirališno mjesto za kad siđem s traktora....naravno, biti će u obliku ogromne gumene čizme....i obećajem da ću savjesno paziti na svoje parkiralište, te kvalitetno bojati gumenjak u original zelenu boju, samo zato što ja to mogu.....


sudeci po postovima trebali bi se skupiti i stvarno ti napraviti parkiraliste za traktor i tebi i cijeloj tvojoj obitelji

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.


...super, idem i ja brzo pa kanticu farbe, pa da negdje na glavnome trgu nacrtam svoje parkirališno mjesto za kad siđem s traktora....naravno, biti će u obliku ogromne gumene čizme....i obećajem da ću savjesno paziti na svoje parkiralište, te kvalitetno bojati gumenjak u original zelenu boju, samo zato što ja to mogu.....

     Ako to ti i udruga traktorista to dogovorite sa gradskom upravom, doista nemam ništa protiv.
Iako ne vjerujem da bi to sa traktorima prošlo, ali sa bajsevima je već sasvim izgledno.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivoon je napisao/la (Pogledaj post): ›
RedArrowRider je napisao/la: ›
chaknoris je napisao/la: ›
Zašto onda ganjaju ljude koji označe "svoj" parking ispred kuće? Dupli kriteriji i notorno politikanstvo za koje se nadam da ide u ropotarnicu prošlosti za mjesec dana.


O Boze dragi pa nitko to nije prisvojio u svoje vlasnistvo...ljudi ce samo brinuti o navedenim parkiralistima....

Brinuti o navedenim parkiralištima? Kako se to brine o parkiralištima? Možda su oni zabrinuti za ta parkirališta? I trebaju biti jer to uskoro neće biti parkirališta! Kako ne vidite da vas ljudi šprdaju, pao je mrak, ajmo krpicu u ruke i pobrišite tu sramotu!


Ima više načina, moraš zalijevati parkirno mjesto, pričati mu priče za laku noć, prodati mu koju ciglu, zaštititi od zlih golubova...
Puno je tu više posla nego što se pomisli na prvu.
Hm, sada mi je jasno zašto je gradu toliko do toga stalo, valjalo je naći pravo rješenje. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2013. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.


...super, idem i ja brzo pa kanticu farbe, pa da negdje na glavnome trgu nacrtam svoje parkirališno mjesto za kad siđem s traktora....naravno, biti će u obliku ogromne gumene čizme....i obećajem da ću savjesno paziti na svoje parkiralište, te kvalitetno bojati gumenjak u original zelenu boju, samo zato što ja to mogu.....


sudeci po postovima trebali bi se skupiti i stvarno ti napraviti parkiraliste za traktor i tebi i cijeloj tvojoj obitelji


...nema moja obitelj ništa s mojim traktorom, kao ni ti s mojom obitelji (vidim da si lijepo odgojen, pa ću se i ja sada sjetiti tvoje mame na isti način)....
...druga stvar je što si promašio poantu ne samo mog posta nego čitave priče.....
...istina je da su se motoristi oduvijek tamo skupljali, pa šta onda??? sad se pozivate na nekakve osječke tradicije, dajte ne kakite svi vi takvi....
....drugo, nek mi netko stručan objasni kako se za vozilo uopće može napraviti yebeni parking na yebenom pločniku koji je namijenjen samo pješacima?????? čiji su to zakoni?????
....kad mi daš suvisao odgovor na zadnje pitanje, imaš se pravo pačati u moj traktor i u moju obitelj....do tada, ćut'......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
RedArrowRider, ukupno 5 postova na 031. Ne uopce narod ne kuzi da si pripadnik prozvanog moto kluba. Ne bih rekao da su se svi moto klubovi slozili s idejom popljuvati ostale. Na te klupe vise ne zelim sjesti da me netko ne bi etiketirao kao pripadnika bahatog crnoprslukasa kako se vec ovdje spominje!


Auuu, jesi me sad....huh...a tko si molim te ti da prozivaš mk, da je stalo do tvog mišljenja onda bi te pitali....a popljuvan nije nitko niti je to ikad itko radio barem iz MK i neka ti to bude jasno, a prezir koji ti gajiš prema motorima i svemu vezanom (koje se vidi i iz prethodnih tema i postova) je predmet svakog tvog obraćanja vezanim za motore, a proizlazi iz jednog bolesnog obilka zavisti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › [
....drugo, nek mi netko stručan objasni kako se za vozilo uopće može napraviti yebeni parking na yebenom pločniku koji je namijenjen samo pješacima?????? čiji su to zakoni?????


Upravo to, klasična primjena sile. To nisu ničiji zakoni jer takva nebuloza ne može biti niti predviđena zakonom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2013. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
rockeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
U svakom slučaju ne vidim razlog zašto bi nekom smetalo da motoristi sami iscrtavanju svoja parkirališna mjesta ako to budu kvalitetno i savjesno obavljali.


...super, idem i ja brzo pa kanticu farbe, pa da negdje na glavnome trgu nacrtam svoje parkirališno mjesto za kad siđem s traktora....naravno, biti će u obliku ogromne gumene čizme....i obećajem da ću savjesno paziti na svoje parkiralište, te kvalitetno bojati gumenjak u original zelenu boju, samo zato što ja to mogu.....


sudeci po postovima trebali bi se skupiti i stvarno ti napraviti parkiraliste za traktor i tebi i cijeloj tvojoj obitelji


...nema moja obitelj ništa s mojim traktorom, kao ni ti s mojom obitelji (vidim da si lijepo odgojen, pa ću se i ja sada sjetiti tvoje mame na isti način)....
...druga stvar je što si promašio poantu ne samo mog posta nego čitave priče.....
...istina je da su se motoristi oduvijek tamo skupljali, pa šta onda??? sad se pozivate na nekakve osječke tradicije, dajte ne kakite svi vi takvi....
....drugo, nek mi netko stručan objasni kako se za vozilo uopće može napraviti yebeni parking na yebenom pločniku koji je namijenjen samo pješacima?????? čiji su to zakoni?????
....kad mi daš suvisao odgovor na zadnje pitanje, imaš se pravo pačati u moj traktor i u moju obitelj....do tada, ćut'......


kako samo pjesacima kad je i biciklistima?

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2013. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne, postoji dio pločnika koji je namijenjen pješacima, zatim dio istog tog pločnika koji je prenamijenjen u biciklističku stazu, a preko svega toga trebaš popreko prijeći da bi stao na, istim zakonom predviđenom mjestu za parkiranje motora....gajim puno simpatija prema motorima, dapače da mi financijska situacija dozvoljava, kupila bih si jedan.....također podržavala sam do sad svaku humanitarnu i drugu akciju MK Osijeka, ali ovaj predizborni proljev je jednostavno previše....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 13:14 
Naslov:  Re: Moto klub Osijek preuzeo brigu o parkirališnim mjestima za motocikle
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo moje, iz tvojih komentara vidi se da si iz nekog drugog moto kluba, a komentari nisu ništa drugo nego izljevi ljubomore! kao prvo, mk osijek je najstariji i izvorni klub u osijeku i zove se po imenu grada! kao drugo, parking je dozvoljen od grada, jer osijek želi biti u kategoriji ostalih gradova koji također to imaju. zar nije ljepše da se motori tako parkiraju, nego da se guraju po korzu i parkiraju pred trgovine ( što se inače smije, ako nisi znao. meni je policija čak rekla da mogu gurati motor do kafića na korzu, samo da ga ne vozim). ovo što komentirate za mame i kolica sa djecom, čista je glupost! parking mjesta su skroz uz travnjak, onda ide staza, pa biciklistička staza! bicikl također može udariti mame, uostalom, parking nije na promenadi (gdje je prava šetnica) nego na jednoj od najprometnijih cesta! klupice što spominješ, su također tradicionalno okupljalište motorista još od 70-tih godina, kad ti još možda nisi ni bio rođen, tako da klupice nisu nikome uzete! još jedna napomena, na te klupice ide svatko, samo ne mk osijek, tako da je parking i klupice predviđen za sve motoriste, najmanje za mk osijek! još jedno pitanje! kako to da vam smeta nekoliko parkirališta za motore, za koje kažete da zauzimaju mjesto, a ne smetaju vam terase kafića po gradu i promenadi, gdje se moraš provlačiti da bi prošao ( pogledaj terasu od royala, slastičarne i da ne nabrajam! obilježavanje parkirnih mjesta našim oznakama, skećemo pažnju svim motoristima da postojimo i da je ovo naš grad! mislim da svojim radom i djelovanjem to zaslužujemo, kao i kohorta što zaslužuje da imaju grafite sa nk osijekom i svojim oznakama! gospodo draga, budite sretni što je tako, što i ostali mogu nositi svoje oznake,a ne srati po našim! pitajte kohortu, može li hajduk ili dinamo imati svoje grafite po osijeku? Smile i još nešto da napomenem! pričate o nekoj politizaciji kluba!?! mk osijek, nikada se nije bavio ni opredijelio za neku stranku i politiku! mk osijek ide prema gradu, ma tko god bio na njegovom čelu! mk osijek priznaje gradonačelnika i župana, koje ste vi birali, priznavat će tako i svakog drugog i ne upličite nas u politiku, prepustite to profesionalcima, jer mi to nismo! sugrađani moji, lijep pozdrav! ( sve što je navedeno moje je mišljenje, ne mišljenje kluba i ne govorim u ime kluba)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ftw-wtf je napisao/la: ›
milo moje, iz tvojih komentara vidi se da si iz nekog drugog moto kluba, a komentari nisu ništa drugo nego izljevi ljubomore! kao prvo, mk osijek je najstariji i izvorni klub u osijeku i zove se po imenu grada! kao drugo, parking je dozvoljen od grada, jer osijek želi biti u kategoriji ostalih gradova koji također to imaju. zar nije ljepše da se motori tako parkiraju, nego da se guraju po korzu i parkiraju pred trgovine ( što se inače smije, ako nisi znao. meni je policija čak rekla da mogu gurati motor do kafića na korzu, samo da ga ne vozim). ovo što komentirate za mame i kolica sa djecom, čista je glupost! parking mjesta su skroz uz travnjak, onda ide staza, pa biciklistička staza! bicikl također može udariti mame, uostalom, parking nije na promenadi (gdje je prava šetnica) nego na jednoj od najprometnijih cesta! klupice što spominješ, su također tradicionalno okupljalište motorista još od 70-tih godina, kad ti još možda nisi ni bio rođen, tako da klupice nisu nikome uzete! još jedna napomena, na te klupice ide svatko, samo ne mk osijek, tako da je parking i klupice predviđen za sve motoriste, najmanje za mk osijek! još jedno pitanje! kako to da vam smeta nekoliko parkirališta za motore, za koje kažete da zauzimaju mjesto, a ne smetaju vam terase kafića po gradu i promenadi, gdje se moraš provlačiti da bi prošao ( pogledaj terasu od royala, slastičarne i da ne nabrajam! obilježavanje parkirnih mjesta našim oznakama, skećemo pažnju svim motoristima da postojimo i da je ovo naš grad! mislim da svojim radom i djelovanjem to zaslužujemo, kao i kohorta što zaslužuje da imaju grafite sa nk osijekom i svojim oznakama! gospodo draga, budite sretni što je tako, što i ostali mogu nositi svoje oznake,a ne srati po našim! pitajte kohortu, može li hajduk ili dinamo imati svoje grafite po osijeku? Smile) pozdrav!


Ima nas dosta koji smo rođeni prije '91. godine.
Koliko se sjećam prije nego je iscrtana žuta linija za bicikliste, tamo se skupljala mlađa generacija na skuterima i krosericama, pa su onda potjerani parkirati na specijalno parkiralište preko puta Hotela Osijek.
Prije njih tamo nisu parkirali motoristi već se okupljala "obična" ekipica, pješaci i biciklisti.
Znam jer bijah dio te ekipe i praktički odrastoh na tim klupama.
Vi crnoprslukaši ste došli prije koju godinu, a ne od 70-ih.
Dakle svašta.
Tako mogu doći i klubovi biciklista, rolera, romobila, trokolica i tvrditi da njima treba specijalni parking i mjesto za okupljanje,
a to što je Grad odobrio ne znači da je to u redu.

Građani Osijeka nisu maloumni i nije lijepo tako im se obraćati.

Poseban aplauz za uspoređivanje s Kohortom. Bravo

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ftw-wtf
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2013. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krvavi_perec je napisao/la (Pogledaj post): ›
ftw-wtf je napisao/la: ›
milo moje, iz tvojih komentara vidi se da si iz nekog drugog moto kluba, a komentari nisu ništa drugo nego izljevi ljubomore! kao prvo, mk osijek je najstariji i izvorni klub u osijeku i zove se po imenu grada! kao drugo, parking je dozvoljen od grada, jer osijek želi biti u kategoriji ostalih gradova koji također to imaju. zar nije ljepše da se motori tako parkiraju, nego da se guraju po korzu i parkiraju pred trgovine ( što se inače smije, ako nisi znao. meni je policija čak rekla da mogu gurati motor do kafića na korzu, samo da ga ne vozim). ovo što komentirate za mame i kolica sa djecom, čista je glupost! parking mjesta su skroz uz travnjak, onda ide staza, pa biciklistička staza! bicikl također može udariti mame, uostalom, parking nije na promenadi (gdje je prava šetnica) nego na jednoj od najprometnijih cesta! klupice što spominješ, su također tradicionalno okupljalište motorista još od 70-tih godina, kad ti još možda nisi ni bio rođen, tako da klupice nisu nikome uzete! još jedna napomena, na te klupice ide svatko, samo ne mk osijek, tako da je parking i klupice predviđen za sve motoriste, najmanje za mk osijek! još jedno pitanje! kako to da vam smeta nekoliko parkirališta za motore, za koje kažete da zauzimaju mjesto, a ne smetaju vam terase kafića po gradu i promenadi, gdje se moraš provlačiti da bi prošao ( pogledaj terasu od royala, slastičarne i da ne nabrajam! obilježavanje parkirnih mjesta našim oznakama, skećemo pažnju svim motoristima da postojimo i da je ovo naš grad! mislim da svojim radom i djelovanjem to zaslužujemo, kao i kohorta što zaslužuje da imaju grafite sa nk osijekom i svojim oznakama! gospodo draga, budite sretni što je tako, što i ostali mogu nositi svoje oznake,a ne srati po našim! pitajte kohortu, može li hajduk ili dinamo imati svoje grafite po osijeku? Smile) pozdrav!


Ima nas dosta koji smo rođeni prije '91. godine.
Koliko se sjećam prije nego je iscrtana žuta linija za bicikliste, tamo se skupljala mlađa generacija na skuterima i krosericama, pa su onda potjerani parkirati na specijalno parkiralište preko puta Hotela Osijek.
Prije njih tamo nisu parkirali motoristi već se okupljala "obična" ekipica, pješaci i biciklisti.
Znam jer bijah dio te ekipe i praktički odrastoh na tim klupama.
Vi crnoprslukaši ste došli prije koju godinu, a ne od 70-ih.
Dakle svašta.
Tako mogu doći i klubovi biciklista, rolera, romobila, trokolica i tvrditi da njima treba specijalni parking i mjesto za okupljanje,
a to što je Grad odobrio ne znači da je to u redu.

Građani Osijeka nisu maloumni i nije lijepo tako im se obraćati.

Poseban aplauz za uspoređivanje s Kohortom. Bravo

pitaj stariju ekipu, tko se i kada tamo skupljao! uostalom, što ih niste otjerali? ne obračam se građanima nego milo moje i ostalim koji su komentirali! ne kažem da su maloumni, rekli su što su mislili, kao i ja što sam rekao! baš vam fali ta jedna ili dvije klupice uz stazu, od cijelog parka i ostatka grada!?!? strašno! ti da si dio te ekipe ( a ta ekipa vozi motore već 40 godina) ne bi tako pričao, jer upravo ta starija ekipa tamo boravi godinama, ali počela je dolaziti i balavurdija sa skuterima i većim motorima, kojima tata kupio, pa neka se vidi! e ti klinci su možda nenamjerno potjerali tu stariju ekipu, koja tamo zna sjediti, pričati i uživati!uostalom, neću se sa tobom prepirati, imam osjećaj da je i cviječnjak stavljen tamo gdje tebi ne odgovara, opet bi se bunio! ova ti je dobra, crnoprslukaši! hahahaha
p.s. mk osijek je nastao početkom 70-tih, tek toliko da znaš,a ti ako si rođen prije 91, opet si balavac!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: