Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moto klub Osijek preuzeo brigu o parkirališnim mjestima za motocikle

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je zaista neshvatljiva glupost. Parking za motore pokraj klupica namijenjenih javnoj uporabi. Pritom će voziti preko pješačkestaze da bi do parkinga došli. Prevelik idiotizam i za osječke pojmove.

Ekipa u crnim kožnim prslucima, koja se fura na američke protuhe na motorima, sada je i "preuzela brigu o parkirališnim mjestima". Što to znači? Komad asfalta, koji je asfaltiran novcima poreznih obveznika, označen je sa dvije crte, i nekakvim simbolom, što je zasluga tih crnoprslukaša? Dečki su uložili u kantu boje, svaka čast. Ljudi tamo šeću, prolaze na biciklima, i sa kolicima sa djecom, a dečki će ordinirati na svojim motorčinama, jer im se tamo baš sviđa. Nevjerojatno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.04.2013. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kuzim sta ste se svi uzjogunili ... motoristi su tamo godinama ... prije su parkirali svoje motore kako je tko stigao ... i smetali su prolaznicima.

godinama ih se pokusalo otjerati ... pa se u tome nije uspjelo.

sada ce barem te motore parkirati na ta uokvirena mjesta i bit ce jednostavnije proci.

na klupama su isto tako i ranije sjedili ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

do nedavno su raspisivali nagrade kako bi se otkrilo tko su vandali, koju su grafitima "oslikavali" procelja grada "Luw i Pow", kazneno ih prijavili, a ovakvo "šaranje" na javnim površinama je dopušteno?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › do nedavno su raspisivali nagrade kako bi se otkrilo tko su vandali, koju su grafitima "oslikavali" procelja grada "Luw i Pow", kazneno ih prijavili, a ovakvo "šaranje" na javnim površinama je dopušteno?!

Kohorta "oslikava" okomite površine, a ovi vodoravne. Shocked
Što je sljedeće?
Udruga Unezvijerenih Ljubitelja Reno Četvorke oslikava katedralu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2013. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › do nedavno su raspisivali nagrade kako bi se otkrilo tko su vandali, koju su grafitima "oslikavali" procelja grada "Luw i Pow", kazneno ih prijavili, a ovakvo "šaranje" na javnim površinama je dopušteno?!


Ako imaš blagoslov sve je moguće. Cool
Vidiš, zaboravili su svećenika dovesti na ovo. Kakav previd Rolling Eyes

Jel smijem ja preuzeti brigu o Trgu Ante Starčevića, doveo bih jedan veliki Ferris Wheel tamo? Kada već radimo sprdnju od svega.

Volim ovaj dio "preuzima brigu". Zvuči tako, tako milo Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2013. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: › Volim ovaj dio "preuzima brigu". Zvuči tako, tako milo Twisted Evil
Plemenito.

Preuzeli su "brigu", tako da su nacrtali svoj grb, a možda će jednom u godinu dana i bijelom bojom podebljati crte.

Ma ni to nije toliko tragično koliko ovo vraćanje usluge i politička agitacija preko kršenja zakona.

Odjednom se tamo smije parkirati, a godinama se nije smjelo.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahhaha...ima presmješnih kometara, ali šalu na stranu ovo je jedna od "boljih" akcija u našem gradu. Meni samo žao što nije napravljeno i svečano otvorenje uz prisutnost gradonačelnika. Pa Bubi onako svojom rukom nacrta jedan znak moto kluba...ihhhh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve ovdje sitne duše komentiraju to je za nevjerovati...zbog par znacenih parkirnih mjesta, gdje su se i prije motoristi okupljali i parkirali dok vi niste bili ni u planu, ste napravili toliku graju...haha prebolesni umovi...ne znam ali jos nikada do sada nisam cuo da je netko nekog tamo pregazio ili su bajkeri nekoga otjerali s klupica...haha setao sam onuda s djetetom i vozio se biciklom i to radim svakodnevno i zanimljivo kako djeca i vole motore i zanimljivo ih je tamo vidjeti....i bas za divno cudo niti jedan me nije krivo pogledao ili sto god dok smo razgledali...a bas sam ocekivao da ce me neki tamo rastrgati.....eeeee kakv bolesni zavidni narod....fuj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2013. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nije meni toliki problem to što su oni dobili "svoj" parking, nego što je gradska vlast dopustila da taj asfalt bude i njihovo parkiralište, i biciklistička staza, i pješačka staza. a od stupića do klupica ima samo 2,5 metara. možda sam i previše rekao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Reci cu samo da ako su ljudi normalni, civilizirani i pozitivni onda ima mjesta za sve i nikome prava nece biti uskracena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2013. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RedArrowRider je napisao/la: ›
Reci cu samo da ako su ljudi normalni, civilizirani i pozitivni onda ima mjesta za sve i nikome prava nece biti uskracena...

u tome i jeste problem, što više nitko nije normalan. pješaci ne idu pješačkom stazom, biciklisti se ne voze po biciklističkoj stazi, već po cesti iako ima staza, vozači su već odavno pukli sa prometnim rješenjem gdje je šamačka postala prometno zagušenje i jednostavno pucamo po šavovima

a prava su već uskraćena majkama sa djecom koje ne mogu koristiti klupe koje su sada središte okupljanja moto-kluba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2013. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › ma nije meni toliki problem to što su oni dobili "svoj" parking, nego što je gradska vlast dopustila da taj asfalt bude i njihovo parkiralište, i biciklistička staza, i pješačka staza. a od stupića do klupica ima samo 2,5 metara. možda sam i previše rekao.


Zašto onda ganjaju ljude koji označe "svoj" parking ispred kuće? Dupli kriteriji i notorno politikanstvo za koje se nadam da ide u ropotarnicu prošlosti za mjesec dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
RedArrowRider je napisao/la: ›
Reci cu samo da ako su ljudi normalni, civilizirani i pozitivni onda ima mjesta za sve i nikome prava nece biti uskracena...

u tome i jeste problem, što više nitko nije normalan. pješaci ne idu pješačkom stazom, biciklisti se ne voze po biciklističkoj stazi, već po cesti iako ima staza, vozači su već odavno pukli sa prometnim rješenjem gdje je šamačka postala prometno zagušenje i jednostavno pucamo po šavovima

a prava su već uskraćena majkama sa djecom koje ne mogu koristiti klupe koje su sada središte okupljanja moto-kluba

Gosoođo/gospođice o kakvom to uskraćivanju govorite? Nikom nitko nije nista uzeo....vec prodtor koji je vec koristen za motore je dobio oznake a ako pogledate malo bolje ispred svake klupe nema oznake za parking....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedArrowRider
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Zašto onda ganjaju ljude koji označe "svoj" parking ispred kuće? Dupli kriteriji i notorno politikanstvo za koje se nadam da ide u ropotarnicu prošlosti za mjesec dana.


O Boze dragi pa nitko to nije prisvojio u svoje vlasnistvo...ljudi ce samo brinuti o navedenim parkiralistima....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
ivoon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2013. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RedArrowRider je napisao/la: ›
chaknoris je napisao/la: ›
Zašto onda ganjaju ljude koji označe "svoj" parking ispred kuće? Dupli kriteriji i notorno politikanstvo za koje se nadam da ide u ropotarnicu prošlosti za mjesec dana.


O Boze dragi pa nitko to nije prisvojio u svoje vlasnistvo...ljudi ce samo brinuti o navedenim parkiralistima....

Brinuti o navedenim parkiralištima? Kako se to brine o parkiralištima? Možda su oni zabrinuti za ta parkirališta? I trebaju biti jer to uskoro neće biti parkirališta! Kako ne vidite da vas ljudi šprdaju, pao je mrak, ajmo krpicu u ruke i pobrišite tu sramotu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: