Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Liječničke ordinacije od 1. travnja dobivaju zvjezdice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2013. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naši liječnici su najbolji, barem sudeći po zvjezdicama. Sada pacijenti mogu uživati zvjezdani status, ali ipak koliko njihov liječnik ima zvjezdica, pacijenti neće znati dok se osobno ne raspitaju je li u praksu uveo neke nove usluge. Zvjezdice se, naime, neće isticati u čekaonicama ili nekim drugim mjestima u ambulanti.

ZA 5 ZVJEZDICA

1. Pravo na telefonske konzultacije s liječnikom
Ne znam kako drugi, ali ja prosto obožavam kad odem kod zubara pa mi ona turi onu bušilicu u usta, a telefon se usijao od zvanja
2. Naručivanje na pregled u ordinaciji
Isto kao i prvo
3. Usluge savjetovališta
Ne jedite slano, slatko, ne pušite ...
4. Usluge u e-zdravstvu
e-uputnica jedino mi se sviđa, ne moram ići kod liječnika po uputnice, već se diže u ljekarni
5. e-naručivanje
Od ovog ima neke vajde, vidi odmah gdje će me naručiti, bilo to u Osijeku, Brodu, ili Našicama

http://www.glas-slavonije.hr/199926/1/Svaki-drugi-lijecnik-dobio-potvrdu-da-ima-ordinaciju-s-pet-zvjezdica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2013. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Konzultacije telefonom se odrede pri kraju ili početkom radnog vremena, recimo pola sata ili sat (to sam oduvijek koristila i kad nisu postojale "zvjezdice"),
2. Isto kao i prvo...(tako rade i u bolnici) mada je moj liječnik primio svakog pacijenta bez obzira bio naručen ili ne,
3. Mislim da to liječnici rade oduvijek tj. daju savjete bolesniku kako se treba ponašati u vezi svoje bolesti,
4. e-recepti se dižu u ljekarni, a mislim da se po uputnice ide još uvijek liječniku (ili se nazove pa ode po napisanu uputnicu kod sestre),
5. e-naručivanje...Neke specijalističke ambulante naručuju na pregled od 8 sati (očna za naočale), a počinju raditi kasnije (ali će se valjda i to vremenom srediti). Jedino ne znam kako se e-naručiti kod određenog liječnika da se ne ide svaki put kod drugog, jer kad se narućuje specijalističke ambulante uglavnom nemaju mjesečni raspored dežurstava.

Sve u svemu - mislim da su te "zvjezdice" uvedene radi liječnika koji svoj poziv otaljavaju, jer dobar liječnik je to sve i do sada radio. Žao mi je što je moj liječnik otišao u mirovinu, ali kćerka koja je ambulantu preuzela je prava "tatina kćerka" tj. ljubezna, stručna i za svaku pohvalu.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: