Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bryan Adams u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Ma pazi, nitko ne omalovažava g. Adamsa ali ispadne da eto, u zgb dolazei Stonesi i Cave i šta-ja-znam-tko-sve-ne a u Os zvijezda na zalasku jer njegov koncert sigurno ne bi napunio Maksimir, Dom sportova i sl. ustanove..


Welcome to the real world. Zašto samo u Zg dolaze 'zvijezde', a ne u Osijek? O tome bi se moglo tri dana pisati i uvijek neke nove razloge nalaziti. Kratko bi se moglo reći da je u Zg i para i infrastruktura koje te zvijezde može ugostiti. U Osijeku tako nešto nema. Svaki puta kada se Stonesi najavljuju u Zg, uvijek netko kaže da su starci, isfurani, da im nitko neće doći...Uostalom, i u Puli, u Areni su redovite neki veliki koncert, u ljetnoj sezoni.
Ako tolko patiš što su svi koncerti u Zagrebu, preseli se u Zg i tamo onda posjećuj sve hip koncerte - znam da ih ima; i meni je žao što je sve tamo, puno je koncerata i događanja koje bih i ja rado vidio. Unatoč tome, neću pljuvati po događaju i prilici da se u Osijeku ipak pojavi 'netko' i napravi (nadam se) dobar koncert.


Zadnja promjena: allein; 18.09.2006. 13:00; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2006. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, nemam zaista ništa protiv B.A., ali moram priznati da me začudila najava koncerta...daleko sam od toga da pljujem po događanjima i pokušajima da se i Osk pomakne u nekom boljem smjeru...ali, zaista sumnjam da će uspjeti skupiti onoliko ljudi koliko možda očekuje...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2006. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto se mene tice ne bi isla ni na sajin ni adamsov ni monkeyev (koji btw ni ne znam tko su) koncert

meni izgleda da nije u pitanju da li netko voli njega i da li bi ga slusao, vec to sto se ne bi otimali nigdje drugdje za njeg, a to ne znaci da osijek mora prihvatit svakog tko se ponudi

sto nije dosao prije 20 godina kad je imao nekakvu karijeru... (mada on bas i nije nekakva posebna osoba)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2006. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ovo potpisujem!!!

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

l.l. je napisao/la (Pogledaj post): › sto se mene tice ne bi isla ni na sajin ni adamsov ni monkeyev (koji btw ni ne znam tko su) koncert


Dakle, nemaš pojma šta se događa na trenutnoj pop sceni, a ne bi ni slušala nekoga tko je, po tvome, imao karijeru prije 20 godina. Što ti zapravo želiš? Koga želiš čuti?

l.l. je napisao/la (Pogledaj post): › meni izgleda da nije u pitanju da li netko voli njega i da li bi ga slusao, vec to sto se ne bi otimali nigdje drugdje za njeg, a to ne znaci da osijek mora prihvatit svakog tko se ponudi


Ne otimaju se za njega ni u Ljubljani ni u Beogradu ni u Rimu ni u Beču te ostalim gradovima na turneji Confused Pazi, Osijek je *uvršten* na turneju - znači da je netko nakon što je turneja dogovorena i utanačena išao tražiti da i dođe i svirati ovdje, računajući da će biti interesa za njegovu svirku ovdje. Nije se on ponudio nego je agencija koja sređuje koncerte sve dogovorila.

l.l. je napisao/la (Pogledaj post): › sto nije dosao prije 20 godina kad je imao nekakvu karijeru... (mada on bas i nije nekakva posebna osoba)


Lijepo glumiš neku uvređenost što on nije došao svirati ovdje kad je imao 'karijeru'. Onda sigurno nije bilo mogućnosti (političkih, financijskih, prostora za njega) niti je smio doći. Osim toga, karijera nije nešto što je on u međuvremenu izgubio niti proćerdao. Prije bih rekao da ima već 'odrađenu' karijeru, hrpu staža iza sebe. Ako misliš da će me to spriječiti da odem na koncert i dobro se provedem, u krivu si. Neću ni tebi zamjeriti što ćeš se u svom malograđanskom jalu duriti kod kuće što se on tek sada sjetio doći ovamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2006. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s alleinom, ima par njegovih pjesama koje volim čuti iako inače ne slušam tu vrstu glazbe. Mislim da ni Osijek nije u poziciji da odbija bilo kakvog inozemnog izvođača s obzirom na prostore i koncertnu kulturu kakvu ima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › S druge strane, Sejo Kalač je ovaj tjedan u Patici pa možete i tamo navratiti Neutral


Ja mislim da će taj koncert privući mnoge poklonoke glazbene umjetnosti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
a i nisam mogla, a da se ne zapitam koliko će se skupiti obožavatelja B.A. u našem gradu...


Bit će puna dvorana. Ja ću se strijeljati ako ne bude.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Ma pazi, nitko ne omalovažava g. Adamsa ali ispadne da eto, u zgb dolazei Stonesi i Cave i šta-ja-znam-tko-sve-ne a u Os zvijezda na zalasku jer njegov koncert sigurno ne bi napunio Maksimir, Dom sportova i sl. ustanove..


Eto. Da si malo daš truda, samo pet, šet klikova daleko nalazi se podatak da će u Ljubljani napuniti Tivoli, u Beogradu Pionir...

Čučni, pritisni glavu koljenima i ponavljaj:

MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE- MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE- MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE- MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bryan Adams je ipak svjetski poznat, voljeli vi njega ili ne, i dobro je za grad i cijelu regiju što dolazi! Ipak nam daje neku satisfakciju, barem taj jedan dan, da nismo slijepo crijevo Hrvatske. Mada ne gledam Doru, niti ju previše cijenim, bilo mi je drago kad je Đapić isforsirao da bude u Osijeku, i to 2 (ili više?) godine zaredom. Tih je dana Osijek bio centar hrvatske estrade. Nije nešto za šire razmjere, ali za naše hrvatske je puno. A da Brajan neće napuniti dvoranu u koju jedva stane 4-5 tisuća ljudi... Ne vjerujem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: › Sejo Kalač je ovaj tjedan u Patici pa možete i tamo navratiti Neutral


who the fuck is Sejo Kalač????????

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 1:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma meni je ustvari svejedno tko pjeva i svira kad mene takva glazba ne zanima, a i ona sto me zanima ne bi ih isla gledat jer glazbu samo slusam, apsolutno me ne zanima kak izgledaju i ostalo

nisam htjela ustvari nist reci protiv njega (iako smatram da je njegova popularnost isto bazirana na zapadnoj agresivnoj kulturi) nego pomislila sam da bi bilo zilion mjesta gdje je potrebno hitnije ulaganje novca

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›

Čučni, pritisni glavu koljenima i ponavljaj:
MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE- MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-MA-LO-DU-ŠJE-


NE-ĆU, NE-ĆU, NE-ĆU, NE-ĆU... NI-SAM MA-LO-DU-ŠNA NE-GO SA-MO O-BJEK-TI-VNA...
A TI SAMO LIJEPO UŽIVAJ NA NJEGOVOM KONCERTU, STOJ U PRVOME REDU I VIČI: Bryan I love you, will you marrie me??? Ili što ćeš već vikati jer zasigurno ćeš biti u prvome redu ako nisi i predsjednik fan cluba B. Adamsa..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona ti objektivna? Pa objektivnost ti je onda na nivou...

Mislis da se nece napuniti jer ti i tvojih 6 prijatelja ( jer s ovakvim karakterom ne mozes imati vise ) necete doci, pa onda mislis kako je velika nezaintertesiranost...
E vidis, a ja se cak bojim da necu uspjeti dobiti kartu....

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

( naravno, da se ne uvijedis, nemoj me shvatiti potpuno ozbiljno buduci da to nikad nisam na ovakvim mjestima Wink )

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: