Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bryan Adams u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uuuuuu, onda brzo pred Gradski radio i čekaj do 2.10. da počnu prodavati karte...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao što rekoh ne shvacaj me ful ozbiljno...

No eto vidim da si i ti jedna od nezadovoljnica svime, sjecam se jos iz topica o bezuvjetnom upisu...

Omg kakvih ljudi ima, ne znam ja koji je tvoj problem...

Meni da se nesto ne svidja bih rekao tvojim nacinom, lijepo bih rekao : ajde, nije moj stil, no ok neka im bude...

A što se tice ljudi koji ce doci...Meni B.A. vjerojatno nije u prvih 100 najdrazih izvodjaca, ali sam glazbenik i audiofil, i kao takav želim vidjeti taj koncert, a samo takvih kao ja ce biti jos dobar broj...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 9:09 
Naslov:  Re: Bryan Adams u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Ma pazi, nitko ne omalovažava g. Adamsa ali ispadne da eto, u zgb dolazei Stonesi i Cave i šta-ja-znam-tko-sve-ne a u Os zvijezda na zalasku jer njegov koncert sigurno ne bi napunio Maksimir, Dom sportova i sl. ustanove..


Eto Evil Poodingh, jesam ja vrijeđala koga? Lijepo sam izrekla svoje mišljenje a na kraju me 8 hoće natjerati mantru neku da izgovaram...

Evil Poodingh je napisao/la: ›
No eto vidim da si i ti jedna od nezadovoljnica svime, sjecam se jos iz topica o bezuvjetnom upisu...


A za bezuvjetan upis me baš briga jer sam faks završila davno i gdje piše da se ja moram složiti sa svime što ljudi pišu..

Lijepo vi uživajte na koncertu i sretno u kupovini karata..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

l.l. je napisao/la (Pogledaj post): › nisam htjela ustvari nist reci protiv njega (iako smatram da je njegova popularnost isto bazirana na zapadnoj agresivnoj kulturi)


Šteta što nije zasnovana na miroljubivoj istočnjačkoj kulturi, damn... Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok steam, ne kuzis sto sam rekla tu, ne radi se ni o kakvim ratovima i slicnome

radi se o kulturi koja je agresivna, nadji u rjecniku sto znaci cultural imperialism pa ces shvatit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 11:10 
Naslov:  podsjetnik za loonu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loona je napisao/la: ›
Ma pazi, nitko ne omalovažava g. Adamsa ali ispadne da eto, u zgb dolazei Stonesi i Cave i šta-ja-znam-tko-sve-ne a u Os zvijezda na zalasku jer njegov koncert sigurno ne bi napunio Maksimir, Dom sportova i sl. ustanove..


Eto Evil Poodingh, jesam ja vrijeđala koga? Lijepo sam izrekla svoje mišljenje a na kraju me 8 hoće natjerati mantru neku da izgovaram...


Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Ma daj, kad nam nisu mogli dovesti neki veliki kvalitetni bend ili pjevača/icu nisu morali ni ovu istrošenu "zvijezdu".. osijek031.com smile


Ovoga se ne sjećaš?

Znaš li što znači IMHO? Ako je ovo gore bilo samo tvoje mišljenje, onda si bar iz kurtoaznosti mogla dodati tu kraticu na početku svog vrijeđanja BA i, posredno, svih onih koji će biti na tom koncertu.

Potpisujem i sve što je Evil Poodingh rekao. I o razlozima posjete koncerta i o kritikama nezadovoljnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

l.l. je napisao/la (Pogledaj post): › ok steam, ne kuzis sto sam rekla tu, ne radi se ni o kakvim ratovima i slicnome

radi se o kulturi koja je agresivna, nadji u rjecniku sto znaci cultural imperialism pa ces shvatit


I HRT je danas globalno dostupan medij. Pretpostavljam da to čini i našu kulturu agresivnom zapadnom?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne, agresivnost u ovom slucaju ne znaci globalno dostupan medij

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anyway, nema veze....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Ovoga se ne sjećaš?

Znaš li što znači IMHO? Ako je ovo gore bilo samo tvoje mišljenje, onda si bar iz kurtoaznosti mogla dodati tu kraticu na početku svog vrijeđanja BA i, posredno, svih onih koji će biti na tom koncertu.

Potpisujem i sve što je Evil Poodingh rekao. I o razlozima posjete koncerta i o kritikama nezadovoljnika.


Ma šta se se našli uvrijeđeni? Ne biste tako goriljivo ni mamu vlastitu branili... Ja i jesam samo iznjela svoje mišljenje o tom koncertu i dotičnoj zvijezdi...
Da li sam ja tebi rekla da ne ideš ili da si glup zato što ćeš ići na koncert?
Nisam i nisam te znači ničime mogla uvrijediti, stoga to sve i dalje ostaje samo moje mišljenje koji ti možeš i ne moraš poštovati isto kao i ja tvoju odluku o odlasku na koncert dotične istrošene zvijezde... blah...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...svaki koncert u našem malom gradu je super, ma koja god svjetska zvijezda nastupala i koliko god istrošena bila...samo, žalosno je to da je B.A. u posljednjih nekoliko godina jedini svjetski pjevač koji je za posjet Hrvatskoj odabrao baš Osijek...kako god, iskreno se nadam da će Zrinjevac biti pun...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
... žalosno je to da je B.A. u posljednjih nekoliko godina jedini svjetski pjevač koji je za posjet Hrvatskoj odabrao baš Osijek..


ma da! a jel sviro tompson i škoro, aaa??? jel to tebi nisu svjecke zvjezde a? brezobraznica antiregionalna!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ups, sori, kak sam glupa i mogla zaboraviti tko je zadnji napunio Zrinjevac...tc-tc-tc...idem se kaznit klečanjem na kukuruzu i slušanjem navedenog dvojca Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TNT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2006. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I'M BACK!!!
di si zmijice!!!!!
s čim se kažnjavaš?
makar šta!! malj i uglavu!!!!!
dušo,to jedino sigurna smrt:)
tvoj TNT!!!
your sex machine!!!

_________________
I'm a dinamite!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma šta se se našli uvrijeđeni? Ne biste tako goriljivo ni mamu vlastitu branili... Ja i jesam samo iznjela svoje mišljenje o tom koncertu i dotičnoj zvijezdi...
Da li sam ja tebi rekla da ne ideš ili da si glup zato što ćeš ići na koncert?
Nisam i nisam te znači ničime mogla uvrijediti, stoga to sve i dalje ostaje samo moje mišljenje koji ti možeš i ne moraš poštovati isto kao i ja tvoju odluku o odlasku na koncert dotične istrošene zvijezde... blah...


Nisi rekla tim riječima, ali je bilo očito iz tvojih riječi i tona što općenito misliš o tome svemu - i koncertu i ljudima koji bi išli na taj koncert. IMO, pošto sam te već uhvatio u skakanju u vlastita usta, tvoje nijekanje mi ništa ne znači.

EOD što se mene tiče.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: