Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijateljstvo nakon veze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.09.2006. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jako teško moguce prijateljstvo, a i kad bi se nasao u takoj situaciji ne bi to prijateljstvo dugo trajalo jer cim bi krenila u vezu s drugim ubio bi ili nju ili njega

zato ja kazem....ostavi iza sebe i kreni dalje i nikako ama bas nikako se ne vracaj i gubi svoje dostojanstvo jer to jedino sto imas

...ovo je bilo samo moje misljenje i nadam se da nisam nikoga uvrijedio s time

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chiara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: CH
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2006. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakvi..... do sada mi jos nije uspijevalo.... jednom sam pokusala i izdao me moj temperament.... otjerala sam sve u PM... i ja kazem ostavi sve iza sebe.... samo bed je kad ti budes ostavljen..... e onda dolazi ona faza patnje, pa mogli bi biti prijatelji, cisto ono iz ocaja..... cista iluzija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.10.2006. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zavisi ... zbog čega su prekinuli ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kcimer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2006. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NEMOGUCE!

_________________
PhotoBlog: skviki.blog385.com
Web: skviki.g-zona.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bojanaemma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Soba
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2007. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moguće
imam tri bivša iz istog društva gadno smo se rastali, ali poslije nekog vremena sve je preboljeno i sad smo super lege.....
SVE JE MOGUĆE AKO NE BOLI

_________________

Embarassed he he Embarassed
osijek031.com smile
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.01.2007. 2:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojanaemma je napisao/la: ›
moguće
imam tri bivša iz istog društva gadno smo se rastali, ali poslije nekog vremena sve je preboljeno i sad smo super lege.....
SVE JE MOGUĆE AKO NE BOLI

jel i sa svincetom si super

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bojanaemma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Soba
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa reklo bi se da jesam...to je joč svježe, tu postoji neugoda , ko mu kriv sto je ljubomoran. on dobro zna da sam mu ja s legom i da me za njega boli ona stvar.....proci ce neugoda pa ce doc prijateljstvo.....
--------------sve je moguće kad ne boli-------------

_________________

Embarassed he he Embarassed
osijek031.com smile
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: ›
Baš sam pročitao Jeffovu priču, drži se majstore, pa sam između ostalog pročitao i neke stavove o tome je li moguće prijateljstvo nakon veze. Pa onda, je li to moguče, je li to kad viđeno... Question


ja mislim da je moguće ali tek kad nestane svih osjećaja između te dvije osobe, jer većinom se ne prekine baš uzajamno nego neko od tih dvoje inicira pa je logično da ona druga osoba baš neće željeti prijateljstvo...

opet imam vlastiti primjer...hehe...bila sam u vezi dvije i po godine i na kraju je to već postalo mučenje,jednostavno se nismo slagali ali on to nije htio priznati tako da sam nas ja odlučila osloboditi toga...i ostavila sam ga...on je bio jako ljut na mene i nismo razgovarali nekih godinu dana a onda je on našao novu curu i s njom prekinuo...pa je trebao nekoga za razgovor ko ga najbolje poznaje...osjećaja među nama nije bilo,bar ne nekih ljubavnih,tako da to uopće nije bio problem...čak smo pričali i o našoj vezi i smijali se nekim stvarima...

sada smo dosta dobri prijatelji i nemam ništa protiv da mi se obrati kad god nešto treba ili kad ja trebam ja njemu...ali treba dosta vremena... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojanaemma je napisao/la: ›
moguće
imam tri bivša iz istog društva gadno smo se rastali, ali poslije nekog vremena sve je preboljeno i sad smo super lege.....
SVE JE MOGUĆE AKO NE BOLI


hhehe nebi ti u mom drustvu nakon prvog prekida imala jos dva...jedino ako se karaš ko štuka pa otud i trojica iz istog društva...ti si nifomanaka ili seksa ili razjebavanja drustava...meni nejde u glavu kakvo je to drustvo...tipa odnos izmedju likova kad ti jedan frend hoda sa bivsom...pa poslje drugi...mislim da nebi bario frendovu bivsu cisto radi prijateljstva i postenja...ono ako je iole bilo ljubavi u toj vezi pa onda je i njemu bar malo zao sto je prekinuo...ili si ti i to rijesila osijek031.com smile

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bojanaemma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Soba
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MA NISU TI TO BILE TAKVE VEZE... NIJE TI TU BILO SEKSA... ONO JE SVE BILO NEOZBILJNO...A NISU NI TO TAK JAKO DOBRI FRENDOVI....
.AL KAD SI TI ZALJUBLJEN U ZENSKU BOLI TE KURAC ZA LEGU IAKO ON KAO NIST VISE NE OSJECA I DA ZELENO SVJETVO........ A IZ OTG DRUSTVA JEDINO JE SADASNJI OZBILJAN

_________________

Embarassed he he Embarassed
osijek031.com smile
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TEEEEESKO........treba dosta vremena proci da bi zaboravio zasto je doslo do prekida, jos ako si bio/bila ZALJUBLJEN/A u tu curu/decka (znaci ako ste se bas voljeli)
...ali je lijepo biti frend poslije prekida jer si maltane najbolji prijatelj toj osobi jer sve znas o njoj (ako je veza duze trajala).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojanaemma je napisao/la (Pogledaj post): › pa reklo bi se da jesam...to je joč svježe, tu postoji neugoda , ko mu kriv sto je ljubomoran. on dobro zna da sam mu ja s legom i da me za njega boli ona stvar.....proci ce neugoda pa ce doc prijateljstvo.....
--------------sve je moguće kad ne boli-------------


Ako ti stvarno misliš da će ovo proći, onda lik ima želudac od čelika. Da me cura ostavi, zbog bilo kojeg razloga, i krene s mojim nekim legom, jako jako jako teško da bi naš odnos bio išta više od bok-bok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sa skoro svim bivšima sam u dobrim odnosima. i mislim da baš nakon veze, pogotovo dugogodišnje, možeš s nekim biti dobar, jer se odlično poznajete. to, naravno, u slučaju da više ne postoji fizička privlačnost, a bivši su definitivno zadnji s kojima bi se ikad odlučila išta imati.
ali biti s frendom od bivšeg je stvarno patetično... i kakav je to uopće lik koji je s frendovom bivšom curom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › i kakav je to uopće lik koji je s frendovom bivšom curom?

I agree
with Panđa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda ju dorađuje?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: