Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2013. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd dosta trača organizirajte se javno kao ljudi lupite tim petama i recite nešto za ovaj grad za slavoniju za domovinu... Brljate svi kao babe plašite se svoje sjene iziđite na trg izrazite nezadovoljstvo... ... Vrijeme je demokracije koga se plašite možda policije da vas vodenim topovima ne okupa . Prljavštine je previše s toga ne pišite kukavički u prazno pa ovako rade babe po selima . Da vas vidim forumaši na glavnom ima vas dosta sve veliki borci za pravicu ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2013. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obećajem da ću Josipa Vrbošića od sada na dalje, kao i svi koji u Osijeku još imaju morala, smatrati spodobom, političkim kurvišem i negacijom svega onoga što su nas učili Vlado Gotovac i ostali utemeljitelji HSLS-a. Kad čovjek ne bi imao prečeg posla i važnijih tema, bilo bi zanimljivo pitati, ako se pak ne slažu s ponašanjem Vrbošića, zašto ne korigiraju javno to s čime se ne slažu? Da bi se moglo uopće pomisliti na sebe u ulozi kritičke svijesti i savjesti - mora se prije svega imati sposobnost i kulturu autokritičnosti. Osječki javni djelatnici, uz rijetke izuzetke (neke sam ovdje i spomenuo), s tom sposobnošću i s tom kulturom stoje veoma jadno.

Bome, nece biti jedini...


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2013. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što mislite:da li je već bio u mostaru ili će tek ići

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.02.2013. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

On i Kuštro moraju odraditi Mostar... Da, SDP se raspao čim je Maksimović otišao... Daj molim te, HSPse raspao sam od sebe, HSlS iovako ne posoji na poliičkoj sceni.HDSSB je cirkus od stranke, jučer maskirani dijele krofne..oni ne kontaju da djeca nemaju pravo glasa ili su našli način da komuniciraju sa svojim biračkim tijelom?


Zadnja promjena: audiworld; 12.02.2013. 21:40; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2013. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Obećajem da ću Josipa Vrbošića od sada na dalje, kao i svi koji u Osijeku još imaju morala, smatrati spodobom, političkim kurvišem i negacijom svega onoga što su nas učili Vlado Gotovac i ostali utemeljitelji HSLS-a. Kad čovjek ne bi imao prečeg posla i važnijih tema, bilo bi zanimljivo pitati, ako se pak ne slažu s ponašanjem Vrbošića, zašto ne korigiraju javno to s čime se ne slažu? Da bi se moglo uopće pomisliti na sebe u ulozi kritičke svijesti i savjesti - mora se prije svega imati sposobnost i kulturu autokritičnosti. Osječki javni djelatnici, uz rijetke izuzetke (neke sam ovdje i spomenuo), s tom sposobnošću i s tom kulturom stoje veoma jadno.

Bome, nece biti jedini...



Vrbošić se tako prometnuo u jednu od vodećih tema hrvatske politike. Flauder, Dežulović, Pilsel, još čekamo slijedeći tekst Ante Tomića, mogao bi lako biti o našem osječkom simbolu nemorala. Nitko ne može reći da nas u ostatku Hrvatske ne primijećuju! Glavaš se za to brine. Doduše, ako je netko izvan Osijeka možda i imao pozitivnu sliku o našem gradu, što je teško, sada sigurno više nema. Za svoje! Spodobe i kurviše!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2013. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hadeesesbe će se usrat od sreće sa vrbošićem, koji definitivno nije zainteresiran za misiju te stranke, nego za vlastitu egzistenciju i egzistenciju svojih "najmilijih". jozi vrbi se ide u brisel, a njegovoj teti suprugi da bude ravnateljica vrtića...ostali dio familije su koletaralne žrtve političke trgovine. a zar u doba hadezea nije bilo tako u osijeku? zar esdepe nije radio isto to, nisu li prelazili mlohavci iz stranke u stranku samo da sačuvaju "ugled i plaću"?
osim toga hadeesesbe je frakcija hadezea, ništa drugo.

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2013. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KOLUMNA DRAGE PILSELA
U Osijeku je još samo nekolicina uglednika koje Glavaš nije kupio!

meni ovo ipak nije jasno! kaj su nas purgeri uzeli u usta? oni imaju sranja koliko hoće.osim toga državu hrvatsku smanjili su samo na područje zagreba i bliže okolice,dokle vozi "zet".
u slavoniji se nitko nije pojavio niti šta dao za ovaj grad, čak ni saborski zastupnici ne-hdssbovci. recimo, bilja borzan.
najlakše je pljuvati po osijeku zagrepčanima, a valaj i vrlim osječanima koji su u gradu, ali virkaju iza zavjesa. ajde, u petak na prosvjed, da vidimo koliko će vas biti. pa javno pljujmo po hadeesesbeu i kukuriku i hadezeu.

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.02.2013. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad nam je Zagreb kriv što imamo ovakvu vlast u Gradu i Županiji? Hdssb uistinu je frakcija hdz-a i to ona koja se javno hvalila kako su namještali izbore Ivi Sanaderu( nisam ja to izmislio, malo Google). Ajde da su napravili nesto za Osijek,ali napravili su kerovu lilu da prostite. Postaju i sami svjesni da se ne moze vjecno furati na galamu i inat, na neke kvazi nosnje itd. Svi su oni pravi Slavonci, daj molim te. Zato srro jedu kulen? Vebosic je sam sebi pljunio u lice

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je,u pravu si. aj onda da se svi udružimo i napravimo pravi politički udar-uđemo svi u hdssb i urušimo ga iznutra. to je jedini način da nešta napravimo, a da ne serendamo po bircuzima i forumima.
apropo zgb-znam gamad, radila sam sa njima i tamo godinama. naprosto su zločesti, maliciozni i umišljeni švaleri i frajle bez pokrića.
apropo vrbošića-jest, on je beskarakterni sebičnjak.i papučar.

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.02.2013. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hdssb će srušiti samoga sebe.. Pogledaj izborne rezultate, doduše za parlamentarne izbore 4.12.2011. Pogledaj tko je dobio najvise glasova u Gradu Osijeku i OBŽ. Uvjerljivo SDP i partneri ( izuzev IDS, HNS i HSU ce biti partneri)

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2013. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam. ja sam sklona anarhizmu. najbolje djelovanje je kroz upad u sustav.ništa se do sada nije "samo urušilo".

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2013. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilj je napisao/la: › ne znam. ja sam sklona anarhizmu. najbolje djelovanje je kroz upad u sustav.ništa se do sada nije "samo urušilo".
A tako ti sebi pravdaš članstvo u HDSSB-u?

Da nije možda i Vrbošić odlučio rušiti HDSSB iznutra?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2013. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fantastičan tekst:


_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2013. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
ljilj je napisao/la: › ne znam. ja sam sklona anarhizmu. najbolje djelovanje je kroz upad u sustav.ništa se do sada nije "samo urušilo".
A tako ti sebi pravdaš članstvo u HDSSB-u?

Da nije možda i Vrbošić odlučio rušiti HDSSB iznutra?


ja nisam u hadeesesbeu ni u esdereu ni hadezeu ni laburistima ni haeseneu ni haenesu...koga još imamo

'
'
?

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez obzira na Vaš stav o nepotizmu, simpatije ili stranačke stavove, moja zadnja poruka vezana uz izbore je vrlo jednostavna. Molim Vas da izađete na izbore i pogledajte zašto je to važno:

http://youtu.be/DDOEP2bAMuM

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: