Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CubaLibre
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2013. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi Slavonci smo previše zatucani , kod nas prolaze demagogija, primitivizam, sebicnost, mito i korupcija. To su prepoznali ovi u hdssbu i to maksimalno koriste da bi se sto duže održali na vlasti. Cijelo vrijeme prodaju ljudima jeftinu demagogiju da bi sakrili svoj lopovluk i to ovaj narod sve šutke podnosi. Kao sto je rekao netko gore moralni i pošteni ljudi nemaju šanse jer ispadaju glupi u očima primitivaca koji samo gledaju svoje džepove. Treba ovu kriminalnu organizaciju strpat tamo gdje im je mjesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 22:34 
Naslov:  Re: Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle definitivno dajem glas Jaroslavu Pecniku! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
dakle definitivno dajem glas Jaroslavu Pecniku! osijek031.com smile

Kolko' plaća? Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
dakle definitivno dajem glas Jaroslavu Pecniku! osijek031.com smile

Kolko' plaća? Smile


poštenjem Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
dakle definitivno dajem glas Jaroslavu Pecniku! osijek031.com smile

Kolko' plaća? Smile


poštenjem Cool

 Nažalost, osim što je već više puta dokazano, da je poštenje promjenjiva kategorija, nije niti nikakva garancija kompetentnosti i sposobnosti za upravljanje gradom. Osobno smatram da su sam program i suradnici kandidata, daleko važniji argument za glasovanje od iskazanog šarma kandidata. A program i suradnici još su skriveni. Još je puno vremena pred nama za donošenje jedne tako važne odluke.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

program i suradnici? jesi ti prespavao ovih 20 i kusur godina u Osijeku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › program i suradnici? jesi ti prespavao ovih 20 i kusur godina u Osijeku?

 Ne pokušavaj mi ništa imputirati. Naveo sam samo da je neozbiljno dati svoj glas gospodinu Pecniku, ili bilo kome drugom, na osnovu do sada viđenog. Daleko je još do glasovanja, i siguran sam da će biti još puno argumenata, i vremena za donošenje neishitrene odluke, kakva god ona bila.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › program i suradnici? jesi ti prespavao ovih 20 i kusur godina u Osijeku?

 Ne pokušavaj mi ništa imputirati. Naveo sam samo da je neozbiljno dati svoj glas gospodinu Pecniku, ili bilo kome drugom, na osnovu do sada viđenog. Daleko je još do glasovanja, i siguran sam da će biti još puno argumenata, i vremena za donošenje neishitrene odluke, kakva god ona bila.


Bubalo, Vrkić,Đapić, izvjesni Vidović, Matković(?)... Pecnik...meni su stvari kristalno jasne..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › program i suradnici? jesi ti prespavao ovih 20 i kusur godina u Osijeku?

 Ne pokušavaj mi ništa imputirati. Naveo sam samo da je neozbiljno dati svoj glas gospodinu Pecniku, ili bilo kome drugom, na osnovu do sada viđenog. Daleko je još do glasovanja, i siguran sam da će biti još puno argumenata, i vremena za donošenje neishitrene odluke, kakva god ona bila.


Bubalo, Vrkić,Đapić, izvjesni Vidović, Matković(?)... Pecnik...meni su stvari kristalno jasne..

Bravo za tebe. osijek031.com smile HINT: Matković, Vrbošić ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Bravo za tebe. osijek031.com smile HINT: Matković, Vrbošić ...

Komentar na Matkovića i Vrbošića je osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2013. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Bravo za tebe. osijek031.com smile HINT: Matković, Vrbošić ...

Komentar na Matkovića i Vrbošića je osijek031.com smile

 I oni (i ne samo oni) su se svojevremeno činili dosljednima. Do jednom. Zbog toga odluka ne može biti temeljena na procjeni samo jednog čovjeka.Treba zabraniti sve post izborne koalicije, i prelaske iz stranke u stranku, ako se ne vrati i funkcija koju je pojedinac obnašao u bivšoj stranci.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2013. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
 I oni (i ne samo oni) su se svojevremeno činili dosljednima. Do jednom. Zbog toga odluka ne može biti temeljena na procjeni samo jednog čovjeka.Treba zabraniti sve post izborne koalicije, i prelaske iz stranke u stranku, ako se ne vrati i funkcija koju je pojedinac obnašao u bivšoj stranci.

Slažem se, zabranio bih sve postizborne koalicije, jer se to kod nas najčešće svodi na pravljenje glasača budalama i poništava smisao glasovanja kao sredstva kojim se postiže volja naroda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2013. 2:28 
Naslov:  Re: Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osvrt na rad i postupak g. Vrbošića . U potpusnoti se slazem s analizom "Osječaina" . Moje mišljenje je da HDSSB igra jako dobru igru, uzimaju jake kandidate iz druguh stranaka irazjebavaju iste svjesno i namjerno.Prvo Matkovićev prelazak iza njega je ostao razjedinjeni HSP, zatim Maksimović iz SDP a, pa Salapić HDZ i sad Vrbošić HSLS. Za prvu dvojicu smo vidjeli kako se plasiraju afere kad zatreba i kako ih se sazvače i ispljune ,a za drugu dvojicu još ima vremena, sve u svemu HDSSB pokazuje javnsoti kako su i drugi skloni nepotizmu i jednostavno dobije sliku da imaš samo HDSSB, te da ostali nisu ništa bolji. Ono štome posebno pogodilo je što Vrbu pozajem i baš iz tog razloga potuno drugačiju sliku imam. Naime ovo je samo pokazatelj očajnog stanja u kojem se ljudi bore za egzistenciju. Da li je vama nomalno da sin, snaja dakle njegovi najblizi nemaju posao , čovjeke od 1990. libeal, dva mandata veleposlanik i profesor na faksu i nitko drugi nije mogao zaposliti njegovog sina snaju i brata nego je jedini izlaz našao u prodaji svojeg mandata i obraza HDSSBu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CubaLibre
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2013. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako uzmemo sve objektivne okolnosti koje su se događale u zadnjih 4g, vidjeti ćemo da ne bi bilo lako bilo kome da je trenutno na vlasti da pokrene gospodarstvo. Ali bitnija je druga stvar, a to je da ovakva razina nepotizma, korupcije, ucijena, kontrole medija nije još zabilježena kao što to rade ovi iz HDSSB-a. U takvim uvjetima u društvu vlada apatija i beznađe.
Da bi se bilo koje društvo razvijalo potrebno je da postoji jednakost, pravda i poštenje, tj. sve ono što sada nemamo u Osijeku i Županiji. Ti temelji su najbitniji. Nije čak toliko niti bitno dali će gradonačelnik biti veliki manager, bitnije su njegove ljudske vrijednosti iz kojih će izniknuti sve ostalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2013. 10:32 
Naslov:  Re: Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Osvrt na rad i postupak g. Vrbošića . U potpusnoti se slazem s analizom "Osječaina" . Moje mišljenje je da HDSSB igra jako dobru igru, uzimaju jake kandidate iz druguh stranaka irazjebavaju iste svjesno i namjerno.Prvo Matkovićev prelazak iza njega je ostao razjedinjeni HSP, zatim Maksimović iz SDP a, pa Salapić HDZ i sad Vrbošić HSLS. Za prvu dvojicu smo vidjeli kako se plasiraju afere kad zatreba i kako ih se sazvače i ispljune ,a za drugu dvojicu još ima vremena, sve u svemu HDSSB pokazuje javnsoti kako su i drugi skloni nepotizmu i jednostavno dobije sliku da imaš samo HDSSB, te da ostali nisu ništa bolji. Ono štome posebno pogodilo je što Vrbu pozajem i baš iz tog razloga potuno drugačiju sliku imam. Naime ovo je samo pokazatelj očajnog stanja u kojem se ljudi bore za egzistenciju. Da li je vama nomalno da sin, snaja dakle njegovi najblizi nemaju posao , čovjeke od 1990. libeal, dva mandata veleposlanik i profesor na faksu i nitko drugi nije mogao zaposliti njegovog sina snaju i brata nego je jedini izlaz našao u prodaji svojeg mandata i obraza HDSSBu.

Ne vjerujem da ovo čitam! Jedini izlaz?
Puno nečijih najbližih nema posao. I nisu zato preko veze otimali posao drugim ljudima. I nije ih trebao zaposliti NETKO. Posao se traži pa se nađe, ili ne.
Ali postoji nešto što se zove integritet i poštenje što Vrbošići, iz ovog gore navedenog, očito nemaju. Nije mi se činilo da bi umrli od gladi na birou da im "tatica" nije sredio posao.
A propos, ljudi u Osijeku završavaju na hitnoj jer nekoliko dana nisu ništa jeli. Tko se brine za takve?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: