Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[RASPRAVA] Bahata uzurpacija, ili zaslužena rezervacija javnih parkirališnih mjesta?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2012. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što vi pričate je apsolutno druga stvar. Najčešće se događa da čovjek u 6 ujutro lopata za svoj auto, i onda ode 5 minuta po namirnice i vidi kako mu se njegov susjed u tih prokletih 5 minuta uspio uparkirati na njegovo mjesto. Da bi stvar bila još bolja taj susjed uopće ni ne živi ispred tog ulaza a ni zgrade, a ne daj bože da je uzeo lopatu u ruke. Da svatko očisti po jedno mjesto svi bi imali gdje parkirati, al pošto većina njih ide "linijom lakšeg otpora" muku ćemo mučiti oko parkiranja uvijek....

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.12.2012. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to bi trebalo da, organizirat da svi čiste parking, bar večina al jbg to nikad neče bit tako. mislim da nije uredu ostavljane stvari na parkingu, kod bolnice vječito je ostavljena daska i gajba u crkvenoj, bio snjeg ili ne, preko puta onog faxa tamo na cesti jel je sad ljeva strana parking. kao njegova je i cesta ispred kuče ili šta?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2012. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To ne podržavam, al ono što sam ja prije rekla da ljudi muku muče oko toga da očiste da bi ljenjiguz parkirao totalno podržavam.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: