Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veterinarska inspekcija blokirala sklonište Udruge Pobjede!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
animal83
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: › @Ingo

Ali moraju postojati prioriteti i svakom se problemu može pristupiti na više načina,
ne postoji samo 1 rješenje.
ja se u potpunosti slažem sa Korinom. obožavam životinje. U azilu ianče rade sami nestručni ljudi koji nisu nikada u životu čuli za EU fondove, možda da se educiraju što je to ??? Normalno treba napisati cijeli Akcijski plan haha, Korina džabe objašnjavaš veganima helouu oni su ograničeni samo ka jednom smjeru. Pojma nemaju o ničemu. Toliko nezapsolenih mladih u ovoj državi oni se tu jadikuju umjesto da se uhvate posla pa naprave nešto korisno, ali naravno neće sigurno volontirati neki stručnjak ups on jede meso pa se ne smije brinuti za životinje. jadnoo šta reći. volim životinje i obožavam ih ali ne obožavam ljude koji nemaju pojma koji su ograničeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
animal83
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uopće Vas nije napala, već Vam je lijepo objasnila da ne dižete toliku buku. Svaka čast svakome ko voli životinje a ovo je već preseravanje. Govori vam lijepo cura da se uhavtite projekata , da se malo educirate, naravno međuostalom tu je i promocija svijesti javnosti kao jedan od bitnih ciljeva projekta, ako ćete već pisati. Navedite ciljeve koje želite, i mjere i aktivnosti koje želite poduzeti, te cijeli kompletni plan rada , i naravno suradnike , napišete financijski plan, pa fini prevedete na engl. i pratite najave kako bi ste na vrijeme poslali projekt. ako ne znate pisati projekt raspitatjte se.. imate tečajeve za to, imate internet, šta dižete prašinu na sva zvona zato što vi volite životinje i ne jedete meso.... umjesto što dižete toliku buku napravite nešto. ja sma vam dala ideju a vi ju spovedite u djelo, ako uopće to i znate ,pošto sam vidjela kakvi ljudi tamo prosvjeduju, užasss

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2012. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

animal83 je napisao/la (Pogledaj post): › uopće Vas nije napala, već Vam je lijepo objasnila da ne dižete toliku buku. Svaka čast svakome ko voli životinje a ovo je već preseravanje. Govori vam lijepo cura da se uhavtite projekata , da se malo educirate, naravno međuostalom tu je i promocija svijesti javnosti kao jedan od bitnih ciljeva projekta, ako ćete već pisati. Navedite ciljeve koje želite, i mjere i aktivnosti koje želite poduzeti, te cijeli kompletni plan rada , i naravno suradnike , napišete financijski plan, pa fini prevedete na engl. i pratite najave kako bi ste na vrijeme poslali projekt. ako ne znate pisati projekt raspitatjte se.. imate tečajeve za to, imate internet, šta dižete prašinu na sva zvona zato što vi volite životinje i ne jedete meso.... umjesto što dižete toliku buku napravite nešto. ja sma vam dala ideju a vi ju spovedite u djelo, ako uopće to i znate ,pošto sam vidjela kakvi ljudi tamo prosvjeduju, užasss




...dakle, ja sam pročitala slijedeće: blalablalblbla...blaaaaablalblblblablabla projekti blablablabla.....
.....a sad shvati jednu stvar: ovo nije na lokalnoj razini i vodstvo azila NE MOŽE puno tu učiniti, jer se ovo događa SVIM AZILIMA U RH....znači, hoćeš reći da su svi koji vode azili glupi, needucirani i informatički nepismeni????????....
...ima još nešto: Crnu poznam već dovoljno dugo da znam da je na civilnoj sceni jaaaaako dugo godina i da i ona i ostali volonteri znaju kako se samofinancirati i voditi projekte.....
....i ti si, kao i Korina, dobila zabetoniranog keca iz čitanja s razumijevanjem i moju najbolju želju da i tebe kerovi prate po gradu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
animal83
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 14:18 
Naslov: Fight hahahahaha , pa ja volim pse ali barem znam nešto o njima za razliku od vas ograničenjaka. Cura se v
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahahaha , pa ja volim pse ali barem znam nešto o njima za razliku od vas ograničenjaka. Cura se vidi da je intelignetna i obrazovana , ima pametno razmišljanje, uh danas svatko očito može osnovati neku udrugu. vidim da može hrpa bud**** vidim.... samo vam je dala par savjeta. očigledno ste toliko plitki pa ju ne možete shvatiti..... naravno lakše je dići pobunu kako bi se ostvario cilj , a umjetso da se zaobiđu ovakve rasprave i napravite nešto za vašu udrugu bez dizanja galame... imate svi glave smislite nešto .....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
animal83
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 14:22 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina svaka čast Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2012. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...izgleda da opet moram početi nositi naočale, bogme opet mi samo piše nešto blablablabla...blablabla...nemam pojma, možda je do interneta......
...inače, dobro nam došla na forum, @animal83......mi ovdje jako volimo one koji nas izvrijeđaju odmah u prva 3 posta, koliko ih imaš...ajde sada bok, idi nekud....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

j.... evropske fondove i naše "udruge" koje žive na grbači evropskih projekata i novaca od poreza evropskih građana! vođstva precijenjenih udruga naročito u osijeku, s tim nofcem prodaju maglu ostaloj raji a sebi kupuju si mirovinski staž, aute i stanove

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2012. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@
> Kako bi prevladao zdrav razum, apelira se na građane da zahtijevaju od Ministarstva poljoprivrede i ministra te Hrvatske vlade da preispitaju rad veterinarske inspekcije i da ne ugrožavaju ionako neizgrađen sustav zbrinjavanja životinja.<

Udruga moli ljude da pomogmnu stornirati odluku veterinarske inspekcije, a večina se tu raspravlja o radu udruga, volontiranju, EU projektima i sl.
I, naravno, vrijeđaju i pljuju jedni druge.

Koliko je meni poznato - najčešće se udomljavaju štenci. Koliko će se pasa udomiti ako najmanje 6 mj. moraju boraviti u azilu?
I još nešto... zar cjepivo protiv bjesnoće koje se kod nas koristi za cijepljenje pasa nije više sigurno kad se mora pratiti visina titra?
U ovoj odluci inspekcije nešto ne štima ili tu ima nekih "igara" Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2012. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

animal83 je napisao/la: ›
hahahahaha , pa ja volim pse ali barem znam nešto o njima za razliku od vas ograničenjaka. Cura se vidi da je intelignetna i obrazovana , ima pametno razmišljanje, uh danas svatko očito može osnovati neku udrugu. vidim da može hrpa bud**** vidim.... samo vam je dala par savjeta. očigledno ste toliko plitki pa ju ne možete shvatiti..... naravno lakše je dići pobunu kako bi se ostvario cilj , a umjetso da se zaobiđu ovakve rasprave i napravite nešto za vašu udrugu bez dizanja galame... imate svi glave smislite nešto .....

Animal, nakon pročitanih tvojih postova a i Korininih iako počinjem sumnjati da ste ista osoba, al to sad nije bitno... želila bih da samo zamisliš (pošto ti ne želim ipak ništa loše, pa ne želim da se nađeš u takvoj situaciji) kako je to biti jedan napušteni pas ili mačka. Kad nemaš apsolutno nikakva prava, zlostavljaju te ljudi (zbog kojih si ovako i onako na cesti), sve što želiš je malo ljubavi i pažnje i želja za opstanak? Iskreno ja ne mislim da ti uopće brineš za ikoga i za ikakvu udrugu osim za samu sebe. Pa ženo božja, kad već pričaš o nezaposlenima i o tužnim ljudskim pričama da ti sad kažem razliku. Ljudi ma koliko jadni bili mogu se pobrinuti za sebe, životinje to ne mogu, one ne znaju raditi, one ne znaju što je to novac i birokracija. Još jedna stvar, ti si dala konstruktivnu kritiku? Onda je ta konstruktivna kritika ravna ovoj mojoj koju ću sad reći : Začepi i ne želi drugima zlo jer ti se to možda jednom obije o glavu. Lijepi pozdrav!

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

korina-animal je prozvod našeg društva-tupa,glupa i neupotrebljiva,nažalost

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: