Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania: "Ponovo radi bioskop" [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oblak je napisao/la (Pogledaj post): › kako ste sebični!
vama se ne sviđa.. ma nemoj a fino vam je živjeti u gradu bez kina,bez kazališta, bez galerija i bilo kakvog festivala -kakva je to kultura??
ili ste zadovoljni s 1,5 kazalištem,ili vas djeca vode,ali u dječje, u donjem gradu??
srećom ipak je većina sretna što se kina vraćaju...dakle,evo vam malo kikirija pa idite po gradu i vičite "ponovo radi bioskop,ponovo radi bioskop...." ajde


Bravo

Znam da bi mnogi rado vidjeli i ove zgrade u funkciji narodnjačkih klubova...ne sumnjam ni malo u cash flow potencijal takve strategije... No, neće ipak moći. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...@kinemat, što se planovima za kabaret?


Pa nije valjda netko pomislio da bi mi od toga odustali? Smile

To jeste krajnji cilj... malo su problem podrška, dozvole, administrativne prepreke... pa i one osobno uvjetovane, financijska sredstva... ali radim na tome već dovoljno dugo da vidim svjetlo na kraju tunela...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2012. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...veri najs....Smile...držim fige i navijam za vas....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...veri najs....Smile...držim fige i navijam za vas....


Hvala... a možeš se i uključiti...dapače. Svaka pozitivna inicijativa je dobrodošla i svatko ima potencijal i kompetencije za neki dio unutar jedne priče.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2012. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kinemat2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...veri najs....Smile...držim fige i navijam za vas....


Hvala... a možeš se i uključiti...dapače. Svaka pozitivna inicijativa je dobrodošla i svatko ima potencijal i kompetencije za neki dio unutar jedne priče.


...kad dođe kabare na red, onda Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2012. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Jošava je napisao/la: ›
Ipak je to smišljena provokacija ekipe iz uredništva.

A evo meni u pozdravnoj poruci poručili: " Ne budite zli".

Možda da je ono "Ponovo radi bioskop" u navodnicima ili u zagradi, ne bi bilo zabune.

Nego meni je i sam izbor "kultnog" filma ( iako nemam ništa protiv bilo čije i bilo koje filmske umjetnosti), kojim je otvorena nova sezona prikazivanja, upitan. No to valjda ima veze sa sveopćim stanjem u državi i onima na vlasti kojima je od svih problema s kojima se suočavamo, prije svega gospodarskih, najbitnija rehabilitacija tekovina Titove "revolucije".

Tako su iz Uranije nazvali ovaj povratak, koliko se da skontati.


Koliko sam ja skonatao
Stella1989 je napisao/la: ›
Jošava je napisao/la: ›
Ipak je to smišljena provokacija ekipe iz uredništva.

A evo meni u pozdravnoj poruci poručili: " Ne budite zli".

Možda da je ono "Ponovo radi bioskop" u navodnicima ili u zagradi, ne bi bilo zabune.

Nego meni je i sam izbor "kultnog" filma ( iako nemam ništa protiv bilo čije i bilo koje filmske umjetnosti), kojim je otvorena nova sezona prikazivanja, upitan. No to valjda ima veze sa sveopćim stanjem u državi i onima na vlasti kojima je od svih problema s kojima se suočavamo, prije svega gospodarskih, najbitnija rehabilitacija tekovina Titove "revolucije".

Tako su iz Uranije nazvali ovaj povratak, koliko se da skontati.


Čisto sumnjam da je Urania u svom programu umjesto punog imena filma navela samo jednu frazu iz filma.
A sumnjam i da su im iz Uranije napisali ovaj članak i konstruirali njegov naslov prepun gramatičkih pogrešaka. Toliko valjda nepismeni nisu, što se za uredništvo baš i ne može reći.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2012. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kinemat2 je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la: ›
Ipak je to smišljena provokacija ekipe iz uredništva.

A evo meni u pozdravnoj poruci poručili: " Ne budite zli".

Možda da je ono "Ponovo radi bioskop" u navodnicima ili u zagradi, ne bi bilo zabune.

Nego meni je i sam izbor "kultnog" filma ( iako nemam ništa protiv bilo čije i bilo koje filmske umjetnosti), kojim je otvorena nova sezona prikazivanja, upitan. No to valjda ima veze sa sveopćim stanjem u državi i onima na vlasti kojima je od svih problema s kojima se suočavamo, prije svega gospodarskih, najbitnija rehabilitacija tekovina Titove "revolucije".

Tako su iz Uranije nazvali ovaj povratak, koliko se da skontati.


Točno tako. Redakcija nema veze s naslovom.
Onima koji nisu razumjeli poruku nije potrebno niti objašnjavati. Bilo bi to čisto gubljenje vremena.
Mi podržavamo dobar film, čije god kinematografije. Isto se odnosi i na filmske isječke ili dijalog liste.
U našem programu i svim projektima gledatelji, udruge, institucije i svi zainteresirani pojedinci mogu sudjelovati... osobito ako su otvorenih vidika, tolerantni, korektni, nikoga ne mrze zbog rase, nacionalnosti, boje kože ili različitih opredjeljenja i stavova, ako njeguju svoju, a poštuju tuđu kulturu, povijesno i kulturno naslijeđe i sl.
I svi oni koji uviđaju potrebu za promjenom i žele biti dio nje.
Pri tom, naravno, ne treba zaboraviti da je Urania kino, a ne Ukop. Cool

Za izbor filmova također smo otvoreni... sve što je potrebno u participaciji u programskom dijelu programa jeste razumijeti autorska prava, prava na javno prikazivanje i sva podredna prava, znati gdje i kako ih regulirati...i naravno sve to platiti. Ni to nije toliki problem ukoliko je sudionik umješan i kvalitetno pristupa pisanju projekata, osobito onih europskih.

Ima tu naravno još prostora... novi mediji, mladi, glazba, fotografija, umjetnost, turizam, neiskorišteni potencijali...


mda...najlakše je neistomišljenike i kritičare proglasiti nacionalistima, rasisitima, fašistima i šovinistima.
mišljenja sam da se za povratak Uranije na tržište mogao izabrati i neki domaći kultni film, a ne strani.
ali valjda je bilo bitno na naslovnicu zakeljiti scenu u kojoj je u prvom planu ćirilica, kao da ovdašnja mladež ( osim ukoliko nisu srpskog prijekla zna pročitati što piše.

pretpostavljam da film nije ni titlovan...jorgovane?!

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2012. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ps

zašto se postovi ne mogu editirati?

ili ja ne znam?

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava je napisao/la (Pogledaj post): ›
kinemat2 je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la: ›
Ipak je to smišljena provokacija ekipe iz uredništva.

A evo meni u pozdravnoj poruci poručili: " Ne budite zli".

Možda da je ono "Ponovo radi bioskop" u navodnicima ili u zagradi, ne bi bilo zabune.

Nego meni je i sam izbor "kultnog" filma ( iako nemam ništa protiv bilo čije i bilo koje filmske umjetnosti), kojim je otvorena nova sezona prikazivanja, upitan. No to valjda ima veze sa sveopćim stanjem u državi i onima na vlasti kojima je od svih problema s kojima se suočavamo, prije svega gospodarskih, najbitnija rehabilitacija tekovina Titove "revolucije".

Tako su iz Uranije nazvali ovaj povratak, koliko se da skontati.


Točno tako. Redakcija nema veze s naslovom.
Onima koji nisu razumjeli poruku nije potrebno niti objašnjavati. Bilo bi to čisto gubljenje vremena.
Mi podržavamo dobar film, čije god kinematografije. Isto se odnosi i na filmske isječke ili dijalog liste.
U našem programu i svim projektima gledatelji, udruge, institucije i svi zainteresirani pojedinci mogu sudjelovati... osobito ako su otvorenih vidika, tolerantni, korektni, nikoga ne mrze zbog rase, nacionalnosti, boje kože ili različitih opredjeljenja i stavova, ako njeguju svoju, a poštuju tuđu kulturu, povijesno i kulturno naslijeđe i sl.
I svi oni koji uviđaju potrebu za promjenom i žele biti dio nje.
Pri tom, naravno, ne treba zaboraviti da je Urania kino, a ne Ukop. Cool

Za izbor filmova također smo otvoreni... sve što je potrebno u participaciji u programskom dijelu programa jeste razumijeti autorska prava, prava na javno prikazivanje i sva podredna prava, znati gdje i kako ih regulirati...i naravno sve to platiti. Ni to nije toliki problem ukoliko je sudionik umješan i kvalitetno pristupa pisanju projekata, osobito onih europskih.

Ima tu naravno još prostora... novi mediji, mladi, glazba, fotografija, umjetnost, turizam, neiskorišteni potencijali...


mda...najlakše je neistomišljenike i kritičare proglasiti nacionalistima, rasisitima, fašistima i šovinistima.
mišljenja sam da se za povratak Uranije na tržište mogao izabrati i neki domaći kultni film, a ne strani.
ali valjda je bilo bitno na naslovnicu zakeljiti scenu u kojoj je u prvom planu ćirilica, kao da ovdašnja mladež ( osim ukoliko nisu srpskog prijekla zna pročitati što piše.

pretpostavljam da film nije ni titlovan...jorgovane?!


Nitko nikoga nije proglašavao...Žao mi je ako ste se sami prepoznali.

U kreiranju programa mogli ste sudjelovati. I možete. Pročitajte , s toga, post još jednom. Ukoliko imate potrebne kompetencije...sljedeći program bit će po Vašem izboru.

I da...molim vas pošedite nas priča tipa Hrvati,Srbi, Muslimani, Albanci, Mađari, Japanci, Kinezi, Grci i Turci... manite se forme i uhvatite se sadržaja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava je napisao/la (Pogledaj post): › ps

zašto se postovi ne mogu editirati?

ili ja ne znam?


Kao što rekoh... zanemarite formu...sadržaj će vam u životu biti,u mnogome, bitniji. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: