Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Novi stadion NK Osijeka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2012. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, pa jel vi niste sposobni sami sebi izgraditi sportske objekte za svoj novac pa slavonija je bila gospodarski raj, pa tako što je bila sitnica za se izgradnju. Sramota je prositi od Austrougara novac u ovako divnoj i bogatoj zemlji . Svoje gospodarstvo ste upropastili zaista je smješno što se radi u ovom gradu . Ekipa koja vodi grad i županiju zagovarali svoj na svome želimo jaku Slavoniju jaku Hrvatsku ... Događa nam se danas da nemožemo sami ništa građani su prezaduženi nema novca ni za loptu . Dakle naši vlastodršci veliki domoljubi naveliko zagrlili EU ... Jedino nam preostaje tamburice pa zapjevajmo jedno te isto ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2012. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ako je netko retard u ovoj priči to si ti i ekipa zgubidana koja ovdje visi 24 sata i jedino što znate je pljuvat na ovom forumu..


Osječanin
Pridružen: 10. 02. 2007. (2058 dan/a)
2184 poruka, 0.54% od ukupno, 1.06 po danu
........................................................
gladnikruha
Pridružen: 06. 09. 2012. (23 dan/a)
12 poruka, 0.00% od ukupno, 0.52 po danu

toma_os
Pridružen: 06. 12. 2006. (2124 dan/a)
86 poruka, 0.02% od ukupno, 0.04 po danu

PreacheR
Pridružen: 10. 09. 2007. (1846 dan/a)
802 poruka, 0.20% od ukupno, 0.43 po danu

W.M. Felt
Pridružen: 11. 02. 2008. (1692 dan/a)
1975 poruka, 0.49% od ukupno, 1.17 po danu

zen031
Pridružen: 16. 06. 2008. (1566 dan/a)
1015 poruka, 0.25% od ukupno, 0.65 po danu

Dakle, što se tiče "višenja" na forumu...

Usput, nemojte se svađat. Very Happy Ono, malo manje strasti, ljudi. "Retard" i drugi izrazi, jel. Kao da će zbog našeg pisanja ovdje stadion biti izgrađen/neizgrađen (već kako tko voli).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2012. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ako je netko retard u ovoj priči to si ti i ekipa zgubidana koja ovdje visi 24 sata i jedino što znate je pljuvat na ovom forumu..


Osječanin
Pridružen: 10. 02. 2007. (2058 dan/a)
2184 poruka, 0.54% od ukupno, 1.06 po danu
........................................................
gladnikruha
Pridružen: 06. 09. 2012. (23 dan/a)
12 poruka, 0.00% od ukupno, 0.52 po danu

toma_os
Pridružen: 06. 12. 2006. (2124 dan/a)
86 poruka, 0.02% od ukupno, 0.04 po danu

PreacheR
Pridružen: 10. 09. 2007. (1846 dan/a)
802 poruka, 0.20% od ukupno, 0.43 po danu

W.M. Felt
Pridružen: 11. 02. 2008. (1692 dan/a)
1975 poruka, 0.49% od ukupno, 1.17 po danu

zen031
Pridružen: 16. 06. 2008. (1566 dan/a)
1015 poruka, 0.25% od ukupno, 0.65 po danu

Dakle, što se tiče "višenja" na forumu...

Usput, nemojte se svađat. Very Happy Ono, malo manje strasti, ljudi. "Retard" i drugi izrazi, jel. Kao da će zbog našeg pisanja ovdje stadion biti izgrađen/neizgrađen (već kako tko voli).


da i? šta si ti sad dokazao? skoro 300 poruka je samo na temi "haiku poezija".. Laughing uostalom, zaboli me ona stvar šta vi pišete.. osijek031.com smile u gradu ste poznati po tome da jedino što znate pisati na ovom forumu je pljuvanje po svemu i svačemu, 24 sata na dan.. Rolling Eyes samo vi nastavite, nedajte se ometati.. osijek031.com smile
btw: "zaboravio" si Mungosa ubacit u ovu svoju analizu.. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2012. 11:11 
Naslov:  Re: [FOTO] Novi stadion NK Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbilja je lijepa ideja o gradnji hotela sa 50 ležaja. Ako se ne varam HDSSB je nedavno zatvorio ZOO hotel.
Taman nam treba novi hotel, pa da HDSSB opet postavi Kolobarića za šefa, pa da hotel opet zatvore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2012. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toliko multimilijunaša u Hrvatskoj a vi prosite za jedan stadion smješno do bola ... Da nije gospodarstvo grada Osijeka i Slavonije pokradeno ..opljačkano ovaj vrijedni opljačkani narod bi sagradio barem dva stadiona . Tada bi ulizice pljačkaši domoljubi koji se prodaju, koji prave karijeru -biznis od politike uz to da dodamo još su i veliki vjernici mogli birati na koji stadion žele. Sramno je gledati kako velike Hrvatine sada kleče pred Austrougarima- tuđinima da dobiju koji novčić da malo igraju lopte ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2012. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slaboumni malograđani, koji svoju sreću traže u urlikanju na sportskim natjecanjima, jer tamo zaborave svoju jad i bijedu, besperspektivnost, malu plaću, zavod za zapošljavanje, ti će podržati da grad Osijek utuče par milijuna eura u šutanje lopte. Takvih je puno, jer ostali odlaze. Zbogom Osječe.


Što reći na ovo rasipanje pameti... znači svi koji prate sport i vole ga pogledati uživo su slaboumni, sorry faco, ti vjerojatno obilaziš izložbe i muzeje gdje se kulturno uzdižeš iznad malograđanštine...a zapravo si dežurno pljuvalo svega i svačega, vjerojatno isfrustrirano vlastitim životom, jer drugačije si ne mogu opisati tvoje stalne izljeve negativnosti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2012. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Davor Šuker obećava tupanima u Osijeku EU fondove i novi stadion. Svašta. Taj ne zna ni što je EU. Bit će da su osječkim jadnicima, koji su se uvijek znali zadovoljiti mrvicama, došli ispričati par lijepih priča prije spavanja, da ih umire pred neku utakmicu, kad ih već ne vole u Zagrebu i Splitu. Osječani su uvjek tu da prigrle šljam! Baci im koščicu sa stola, i zauvijek će te slijediti.



eh da,za kraj, ovo je proser dana..da si se malo potrudio pročitati o čemu se radi, shvatio bi da Šuker i HNS nemaju veze sa ovim planovima..oni su pozvani od strane Bubala i ekipe da im se prezentira ova ideja o gradnji kampa i obnovi Gradskog vrta..nikome oni ništa nisu došli obećavati i "bacat koščice sa stola"..ponekad je bolje šutjeti, ispadneš pametniji nego što jesi.. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2012. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Nisam ljubitelj načina na koji se NK Osijek financira, i to sam u više navrata istakao, no ovaj projekt odnosno način na koji je najavljeno njegovo financiranje, je definitivno nešto što bi bilo suludo propustiti. Na samoj realizaciji tog projekta bi trebala i morala raditi domaća građevinska operativa, a i po realizaciji istog moglo bi se otvoriti pokoje radno mjesto. Jednako tako i dalje tvrdim da NK Osijek pod hitno treba pronaći nove i učinkovitije načine samofinanciranja (marketing, škola nogometa, prodaja igrača itd.), te da udio potpore grada u financiranju NK Osijeka nikako ne bi trebao prelaziti 5 % od ukupnih sredstava potrebnih za funkcioniranje kluba. Interesantno bi bilo povući paralelu između prosječnih osobnih dohodaka djelatnika komunalnih poduzeća pod ingerencijom grada, i djelatnika NK Osijeka. Jednako tako bi trebalo usporediti koliko je novca NK Osijek u zadnjih nekoliko godina dobio od grada, a koliko sva ostala komunalna poduzeća, a moramo se složiti da je nogomet biznis, i interes manjeg broja građana, dok su komunalne usluge nužno potrebne za normalno funkcioniranje svakog grada.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2012. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle većina vas i dalje ne shvaća u čemu je caka? Pa dragi moji ljudi, imate EU fondove koje EU želi potrošiti na ovakve projekte. (Oko toga zašto ne bih razglabala, jer su oni svi ista gamad, al tu smo gdje smo i gotovo.). I sad možete birati hoće li taj projekt biti u Osijeku i Osiječki standion, ili će recimo ako vi to ne želite biti uloženo u npr. Zadarski stadion. Shvaćaš? Dakle,kako god okreneš ti novci će biti uloženi, možeš biti pametan pa to uzeti k sebi, ili biti ono drugo i prepustiti to ostalima. Ni jedna kuna od tih novaca se ne može uložiti u ništa drugo osim u to, jer to regulira EU. Održavanje vam je problem? Zaista? Nije vam problem što vam vlada crpi enormne količine poreza na kojekakve stvar, problem je tih 20 lipa kojih daš za održavanje stadiona?

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2012. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
ako je netko retard u ovoj priči to si ti i ekipa zgubidana koja ovdje visi 24 sata i jedino što znate je pljuvat na ovom forumu..


ne znam ja tko visi više ovdje? sudeći po tvojim postovima,a ima ih mali milion,mislim da si ti taj zgubidan....Smile

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2012. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ako je netko retard u ovoj priči to si ti i ekipa zgubidana koja ovdje visi 24 sata i jedino što znate je pljuvat na ovom forumu..


Osječanin
Pridružen: 10. 02. 2007. (2058 dan/a)
2184 poruka, 0.54% od ukupno, 1.06 po danu
........................................................
gladnikruha
Pridružen: 06. 09. 2012. (23 dan/a)
12 poruka, 0.00% od ukupno, 0.52 po danu

toma_os
Pridružen: 06. 12. 2006. (2124 dan/a)
86 poruka, 0.02% od ukupno, 0.04 po danu

PreacheR
Pridružen: 10. 09. 2007. (1846 dan/a)
802 poruka, 0.20% od ukupno, 0.43 po danu

W.M. Felt
Pridružen: 11. 02. 2008. (1692 dan/a)
1975 poruka, 0.49% od ukupno, 1.17 po danu

zen031
Pridružen: 16. 06. 2008. (1566 dan/a)
1015 poruka, 0.25% od ukupno, 0.65 po danu

Dakle, što se tiče "višenja" na forumu...

Usput, nemojte se svađat. Very Happy Ono, malo manje strasti, ljudi. "Retard" i drugi izrazi, jel. Kao da će zbog našeg pisanja ovdje stadion biti izgrađen/neizgrađen (već kako tko voli).


da i? šta si ti sad dokazao? skoro 300 poruka je samo na temi "haiku poezija".. Laughing uostalom, zaboli me ona stvar šta vi pišete.. osijek031.com smile u gradu ste poznati po tome da jedino što znate pisati na ovom forumu je pljuvanje po svemu i svačemu, 24 sata na dan.. Rolling Eyes samo vi nastavite, nedajte se ometati.. osijek031.com smile
btw: "zaboravio" si Mungosa ubacit u ovu svoju analizu.. osijek031.com smile


Mungos krije podatke o porukama. Very Happy

Znaš što, ti si svojim izjavama, poput ove citirane, raspravu debelo spustio na osobnu razinu.
Ja se osobno bavim mnogim stvarima - ne isključivo pisanjem po forumu (kakva bi to jadna egzistencija bila). Ali također smatram da imam pravo reći što mislim o određenim projektima. Pritom nikoga nisam nazivao kretenom, idiotom, retardom.

Uz to, ja ne krijem svoj identitet, nemam straha, i stojim iza svega što napišem. Pogledaj nedavnu temu o bic. stazama, tamo imaš i moj mail. S druge strane, lako je iza nadimka nekoga nazvati retardom. Nekoga koga se možda uživo ne bi ni usudio pogledati (ne kažem da sam taj ja; ja sam više vitka varijanta, k'o i moj bic Very Happy).

Ovo je rasprava (ili bi trebala biti). Ti misliš da si u pravu, ja mislim da sam u pravu, netko drugi misli da je u pravu. I to je ok. Pa nećemo se valjda svađat jer imamo drugačija mišljenja. Ti imaš 39, ja 30. Pa nismo djeca.

Zapravo, sve bi bilo ok i svi bismo bili sretni da se naši političari vode jedino i isključivo kriterijem javnog interesa, makar se mi ne slagali konkretno kako se taj interes manifestira - gradnjom stadiona, bic. staza, tvornica. Sve dok je javni interes zadovoljen, sve je u redu.

Ali to je i pitanje ovdje - je li ovo, u ovom vremenu i prostoru, javni interes?

Lijep pozdrav i ugodan ostatak ovog lijepog dana. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
passati5
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2012. 15:56 
Naslov:  Re: [FOTO] Novi stadion NK Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako politika odluči da se ovo ostvari pod bilo koju cijenu to će se realizirat, ove parole "izgradite nam tvornice" to su budalaštine tu treba radit i to su samo problemi, tek kad se sve privatizira ili propadne što crpi parazitski proračun, nema oporavka a mislim da ni građani neće više moći punit te izbušene vreće bilo državne ili gradske!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2012. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Divno je uživati u sportu ,ali pravom sportu što vidite u korumpiranom sportu kao kod nas većina ih je nekakvog stručnog kadra za zatvor. Da pojednostavimo malo temu koliko vidimo u gradu se već odavno živi u plemenima ,pa stoga jadan je to nogomet ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2012. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › al ga lupetate, braćo mila..vidim da ste u formi..kakav Šuker, kakvih 5 mil. eura od grada..šta lupetate gluposti???..prvo dobro pročitajte što piše, pa onda prosipajte pamet..


"Prema prezentiranom planu prva utakmica trebala bi se odigrati u proljeće 2014. godine, a cijena izgradnje kompletnog kompleksa bila bi između 15 i 20 milijuna eura. Što se financiranja tiče, 75 posto ukupnih troškova bi trebali pokriti strukturni fondovi Europske unije."

Pa koliko je 25% od 20 milijuna??? Po tvom mišljenju, pametni?


genijalac, tražit će se novac i od HNS-a i Uefe..da si se malo bolje informirao, shvatio bi da bi oni pokrili većinu od preostalih 25%..šta misliš zašto su pozvali Šukera na prezentaciju? zašto Šuker najavljuje da će taj projekt za mjesec dana prezentirat Uefi? grad i županija bi pokrili 5-10% te cifre pa ti računaj jel to 5 mil. eura...Uefa je recimo Zenici za sličnu stvar(trening kamp bosanske nogometne reprezentacije) dala 4 mil. eura..ovo bi ujedno bio i trening kamp HNS-a, tj. svih mlađih reprezentativnih kategorija plus što bi svi oni svoje službene tekme igrali u Osijeku..

"Osijek bi u sljedećih nekoliko godina trebao dobiti obnovljeni stadion Gradski vrt koji je zamišljen kao nacionalni kamp mladih nogometnih reprezentacija.

Rečeno je to danas na predstavljanju ovog ambicioznog projekta. 75% sredstava osiguralo bi se iz strukturnih fondova Europske unije, dio sredstava osigurali bi UEFA i HNS, dok bi najmanji teret pao na Grad Osijek i Osječko-baranjsku županiju."



ambiciozni projekt,hahahahah

za HDSSB bi najambiciozniji projekt bio da prestanu uništavat Osječku industriju(tj.ono malo što je ostalo),koju su dotukli do koljena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2012. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
eh da,za kraj, ovo je proser dana..da si se malo potrudio pročitati o čemu se radi, shvatio bi da Šuker i HNS nemaju veze sa ovim planovima..


Blago tebi.

Someone je napisao/la: ›
Što reći na ovo rasipanje pameti... znači svi koji prate sport i vole ga pogledati uživo su slaboumni,


Ne znam gdje si to pročitao. Čitaj ponovo, i ponovo.

Someone je napisao/la: ›
sorry faco, ti vjerojatno obilaziš izložbe i muzeje gdje se kulturno uzdižeš iznad malograđanštine...


Svašta.

Someone je napisao/la: ›
a zapravo si dežurno pljuvalo svega i svačega, vjerojatno isfrustrirano vlastitim životom, jer drugačije si ne mogu opisati tvoje stalne izljeve negativnosti...


Tako je svejedno. Sada me odmah ugasi, da ne vidiš što ću više ikad napisati, i ostani u svome lijepom svijetu. Ja ne znam odakle vam takva energija i mazohizam, da nemate drugog posla nego da komentirate tuđe komentare, i to ne o sadržaju komentara, nego o komentatoru, na nekom forumu, negdje u Hrvatskoj.

A sve što sam htio reći jest da je gradnja stadiona, koštala ona Osijek milijun eura ili dvadeset milijuna, budalaština. Mislim da je tu forumaški stav u kontinuitetu - gradnja dvorana je budalaština, stadiona, rekreacijske staze, uljepšavanja trgova, uljepšavanja ulica, mosta koji ne vodi nikamo, i tako dalje, i tako dalje.

No, od puno to bolje mogu reći svakodnevne vijesti iz ne-Glavaševskih glasila:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/osjecke-sirotinje-sve-vise-i-vise-red-za-jeftiniji-kruh-sve-duzi/639477.aspx

Ja želim sreću svim nogometnim navijačima, koliko god ja nogometno navijanje smatro djetinjastom budalaštinom. Da bar imate lijepe stadione, kvalitetne klubove, poštenu ligu, igrače koje se trude, i tako to. Jasno je da je nekome to dovoljno u životu da bude sretan. Mislim da nitko nema ništa protiv toga, ali tužne li realnosti, ničega od toga nema niti će još dugo biti.

Sada malo o "EU projektima". Hdssb je stranka koja nije glasala ZA kada se glasalo za pristup EU. U isto vrijeme se hvali novcima iz EU. Pritom ne ističe da je dosta od tog novca pripalo nevladinim udrugama koje se bore protiv Hdssb-a (tj. Glavaša, ali to je jedno te isto).

Sada bi mali Bubi novce iz EU za stadion, i to iz nekih "strukturnih fondova", a da nam se nisu sjetili reći kojih. Hdssb je stranka koja je bila protiv podjele Hrvatske na dvije regije, sa glavnim argumentom da će tako Slavonija biti u lošijem položaju jer neće moći povlačiti sredstva iz EU zbog Zagreba i okolice (umjetno će se povećati BDP), te zbog činjenice da nema novaca za predfinanciranje projekata. Predfinanciranje, za članove Hdssb-a, znači da netko mora dati SVE novce, tek da bi onda kada završi projekt, od EU dobio, recimo, 75%.

Dakle, Osijek će ono malo novaca, s kojima bi mogao predfinancirati ozbiljne gospodarske projekte, potrošiti na stadion. Budalaština broj jedan. Ili će podići kredit kod EBRD-a. Budalaština broj dva. Sve to, da bi od EU dobio novce nakon par godina. Budalaština broj tri. Cilj je da se lopta šuta na ljepšem stadionu. Budalaština broj četiri. Te da Osijek jednom u 10 godina ugosti reprezentaciju. Budalaština broj pet. NK Osijek, tada možda u privatnom vlasništvu, tada će imati ljepši stadion. Budalaština broj šest. Stadion će se možda unijeti u temeljni kapital te uskoro privatne tvrtke. Budalaština broj sedam. Porezne obveznike to će sigurno koštati nekoliko milijuna eura (koliko će biti udio u troškovima, a da ne spominjemo kamate od izvjesnog kredita). Sve to u vremenu demografskog kolapsa grada koji gubi po 10% stanovništva po desetljeću, a bit će i više, kad se ljudi budu mogli slobodno kretati i zapošljavati u EU. Ja sam eto protiv tog projekta, bilo to pljuvanje ili realnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: