Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2006

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2006. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šile je napisao/la (Pogledaj post): ›
A onda dolazi glavni hepening veceri ROCKER Alen Islamović s pjesmom Halid Bešlić - Prvi poljubac i narodnjackim hitom Lopov, lopovu. Da dragi moji tenkre je i to otpjevao!!!


možda je coek mislio da je baranja još okupirana.. Smile

šile je napisao/la (Pogledaj post): ›
...i na kraju dobijes kitu a ne Live Erotic Show!!!!


bolje to nego da budu ko ona na bike festu u 6.mjesecu ...aw...ono je bilo strašno...ne? Very Happy

meni je troje ljudi za sad reklo da je bilo oke. ne baš za svaku pohvalu,al oke. susret ko susret. davno su neki prestali vjerovat da će to biti dobar događaj. heh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2006. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na ovo ne mogu nego da se ne složim Laughing ma oni koji pucaju, pale gume...imaju love da to rade, ja i većina bikera baš i nemamo. Većinom višak love ode u rezervar, pa kuda nas točkovi odvezu... Very Happy

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2006. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Evo, vratih se upravo, mrtva umorna, prljava, prehlađena i mokra do kože... ali sve se isplatilo Smile

Bilo je fenomenalno, bez obzira na kišu i na Islamovića koji mi i nije bio neki izbor za motorijadu. Radije bih da su zvali Partibrejkerse Laughing Napravili bi bolju atmosferu, a tražili manje para Very Happy

Bartleby, klinci i ne - bajkeri? Rolling Eyes U ovu drugu skupinu svakako spadam, naravno, ako ne računamo moju ljutu makinu od 50 ccm Cool Laughing Ali, premda to svakako je moto-susret, nije rezerviran isključivo za bajkere i ne treba biti. Ima nas jako puno koji smo također "born to be wild", ali nemamo mogućnosti/želje nabaviti motor. Ako ćemo tako generalizirati, ne znam što na takvim susretima rade oni sa sportacima?! Za jednog pravog bajkera uglavnom se veže čoper, koža, lanci, rock, nerijetko kosurina i brada gotovo jednake duljine Wink I bilo je očito koliko takvi ljudi uživaju u čitavom događaju. A ako smo primijetili da je itko pravio sranja, bili su to uglavnom oni koji imaju svoje nabrijane sportake pa se trude svima demonstrirati koliko čiji može biti glasan, koliko prašine može podići i čije kočnice najglasnije cvile.... Usred rulje koja se došla zabaviti, a ne gledati i slušati nečija preseravanja. Meni se to baš nekako i ne čini svrhom takvih susreta. Ne tvrdim da su svi takvi ili većina... ali da je takvih bilo i više no što je potrebno... je Rolling Eyes

Uglavnom, prepuna sam pozitivnih iskustava, bogatija za razmijenjene telefonske brojeve s predivnim novim ljudima... Ako popušim upalu pluća zbog toga, neću žaliti Smile

meni je osobno bilo bolje u petak, uz uvijek dobre dečke iz Speeda i Gardena, i ostale grupe su bile stvarno ok. Jedino mi nije bilo jasno otkud su ispali oni dečki (zaboravila sam ime) s isključivo metal repertoarom, kad je rulja bila željna dobrog harda, ali dobro... sve u svemu, bilo je super.


e na ovo sam mislio, hehe Laughing Very Happy ...

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rebel girl
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2006. 20:50 
Naslov: Hehehe ! Re: 6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked


Zadnja promjena: rebel girl; 14.08.2006. 21:00; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rebel girl
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2006. 20:52 
Naslov: Hehehe ! Re: 6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Exclamation Đe ste bajkeri i svi oni koji su od početka misleći da su bajkeri otpjevali prvi poljubac, svi smo ih zadivljeno gledali žaleći što nismo poput njih. Sad Crying or Very sad
Unatoč našoj zavisti i milozvučnom glasu ljepuškastog nam islamovića mi rokeri koji očito nismo imali tamo šta raditi prejebeno smo se zabavili. Laughing
Nadam se da će se svi složiti da je ovo bila najbolja motorijada do sad i da su svi imali dovoljno mašte da se zabave kao i mi. Razz Kad mašta (čitaj:alkohola Razz Shocked ) radi svašta onda neki poput dvije od nas četiri završe na pozornici. Smile
Cure i onako izgledaju prejebeno tako da mislimo da je to bilo na štetu samo očajnim ljubomornim curama na sve opće radost i veselje šarolikom muškom pučanstvu. Razz Razz

vidimo se sljedeće godine na motorijadi (ak ne i prije)! Razz

By: ona „crljena“ Evil or Very Mad i ona „mokra(od piva) Twisted Evil

p.s. da, mogu li se vidjeti i slike od ovogodišnjeg susreta na netu…i gdje Question Exclamation Wink

I za kraj-crknite sva četvorica Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2006. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šile je napisao/la (Pogledaj post): › Sve ribe kojima smo uletili ne vole brzu voznju i ne vjeruje u horoskop, u crvenu boju i gradolnačelnika Niša!!!

Ribe od prosle godine necu komentirat jel ono nije ni za gazit kupis al mislim blagi ocaj ak je to zgodno onda su moje legice miss univers!!!!


Stvarno ne znam kakve veze s ovim susretom imaju tvoji očito previsoki standardi što se tiče izgleda prisutnih djevojaka. To nikoga ovdje ne zanima. Sorry, ono, ali ne mogu se otet dojmu da si ti samo još jedna... osoba, da se ne izrazim grubo... kojoj na takvim okupljanjima uopće nije mjesto. Rolling Eyes

Ako se još uz to sve i nazivaš bajkerom, popizdit ću!! Stvarno sam upoznala najmanje tridesetak novih ljudi tamo... i nije da većina nije pokušala "uletit" na neki način. Ali, nisu pobjegli kad sam im pokazala da za ništa takvo nisam zainteresirana i mogli su pričati o drugim stvarima i razmišljati onom glavom u kojoj je smješten MOZAk. joooj, zašto ovo uopće komentiram, ne znam Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2006. 1:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šile je napisao/la (Pogledaj post): › Sve ribe kojima smo uletili ne vole brzu voznju i ne vjeruje u horoskop, u crvenu boju i gradolnačelnika Niša!!!

Ribe od prosle godine necu komentirat jel ono nije ni za gazit kupis al mislim blagi ocaj ak je to zgodno onda su moje legice miss univers!!!!


Stvarno ne znam kakve veze s ovim susretom imaju tvoji očito previsoki standardi što se tiče izgleda prisutnih djevojaka. To nikoga ovdje ne zanima. Sorry, ono, ali ne mogu se otet dojmu da si ti samo još jedna... osoba, da se ne izrazim grubo... kojoj na takvim okupljanjima uopće nije mjesto. Rolling Eyes

Ako se još uz to sve i nazivaš bajkerom, popizdit ću!! Stvarno sam upoznala najmanje tridesetak novih ljudi tamo... i nije da većina nije pokušala "uletit" na neki način. Ali, nisu pobjegli kad sam im pokazala da za ništa takvo nisam zainteresirana i mogli su pričati o drugim stvarima i razmišljati onom glavom u kojoj je smješten MOZAk. joooj, zašto ovo uopće komentiram, ne znam Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
šile
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2006. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nemam privatnih poruka poslo sam ti slike na mail redakcije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2006. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija031 - 2006.08.10. 6.Bikers Weekend Batina, Zeleni Otok

Ako netko ima još fotki, neka slobodno pošalje na mail redakcije - (...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2006. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › na ovo ne mogu nego da se ne složim Laughing ma oni koji pucaju, pale gume...imaju love da to rade, ja i većina bikera baš i nemamo. Većinom višak love ode u rezervar, pa kuda nas točkovi odvezu... Very Happy



Very Happy Very Happy

To se cijeni!! Neki su mi rekli kako oni jednostavno "vole pokazati svoje motore", te kako to i je svrha moto susreta. Shocked Rolling Eyes Confused

Ako imaš motor isključivo da ga pokazuješ... ne možeš se nazivati bajkerom.

Bartleby, pridružit ću vam se i ja za koju godinu... Wink nakon faksa imam cilj otići u Afriku na godinu-dvije... ali, čim se vratim, svaka lipa koju uštedim od osnovnih potreba Laughing će otići na motor.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2006. 15:45 
Naslov: Hehehe ! Re: 6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rebel girl je napisao/la (Pogledaj post): ›

Exclamation Đe ste bajkeri i svi oni koji su od početka misleći da su bajkeri otpjevali prvi poljubac, svi smo ih zadivljeno gledali žaleći što nismo poput njih. Sad Crying or Very sad
Unatoč našoj zavisti i milozvučnom glasu ljepuškastog nam islamovića mi rokeri koji očito nismo imali tamo šta raditi prejebeno smo se zabavili. Laughing
Nadam se da će se svi složiti da je ovo bila najbolja motorijada do sad i da su svi imali dovoljno mašte da se zabave kao i mi. Razz Kad mašta (čitaj:alkohola Razz Shocked ) radi svašta onda neki poput dvije od nas četiri završe na pozornici. Smile
Cure i onako izgledaju prejebeno tako da mislimo da je to bilo na štetu samo očajnim ljubomornim curama na sve opće radost i veselje šarolikom muškom pučanstvu. Razz Razz

vidimo se sljedeće godine na motorijadi (ak ne i prije)! Razz

By: ona „crljena“ Evil or Very Mad i ona „mokra(od piva) Twisted Evil

p.s. da, mogu li se vidjeti i slike od ovogodišnjeg susreta na netu…i gdje Question Exclamation Wink

I za kraj-crknite sva četvorica Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



Ajoj... ako ste vi one koje su u petak slinile na pozornici po svakom članu benda... Rolling Eyes što vjerojatno i jeste... ajde, cure, radije se nemojte javno eksponirati kao takve.

Prva stvar, vi zbilja mislite da je netko na vas bio ljubomoran??? Neću reći ništa što se izgleda tiče, zgodne ste, svaka čast. Ali, ponašanje vam je na nivou... ne smijem reći jer se trudim poštivati glavno pravilo foruma. Nisu došle profesionalne striptizete... ali vidjeli smo erotic show zahvaljujući vama, iako jako ofucan, moram reći.

Što se tiče oduševljenog muškog pučanstva, kako ste rekle... očito niste čule komentare iz publike. Znate, mi smo se trudili slušati Speed i uživati u svirci... ali dečki su bili izbezumljeni vašom prisutnošću na pozornici pa od svirke i nije bilo nešto.

Vjerujte, uz Islamovića, vi ste jedini dio vikenda od kojeg mi se dizao želudac. Kako vam se uopće nije neugodno hvaliti time? Mogla se bilo koja od nas NORMALNIH cura popeti na pozornicu i izazvale bi vjerojatno veću pomutnju od vas dvije... vjerujte mi, razloga za ljubomoru nije bilo ni malo. Ali za zgražanje... O, bilo je itekako.

Mislim, baš me briga, vidjet ću vas vjerojatno nikad više... ali moj savjet: nemojte si to više radit, cure. Jedno je bit slobodnog duha, otkačen, pijan ili šta već... a sasvim drugo biti ono što ste vi pokazale.

Druga stvar, VI se nazivate rokericama i pljujete po islamoviću? pa, čujte, nama svima ste izgledale tako da bi se savršeno uklapale u sliku Cecinog koncerta negdje u prvom redu.

Strašno Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes

P.S. dečki po kojima ste plazile uživali su isprva jer ste, pipajući ih i lizajući ih pred svima podizale njihov ego... ali njihovi komentari nakon koncerta... bolje da ih ne čujete. Pa se, eto, nemojte više hvalit svojim promiskuitetom. Bit će vam zahvalno svekoliko žensko ali i normalno muško pučanstvo Razz

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2006. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haha, Wendy, klap-klap! Bravo Bravo Bravo Bravo
Nisam htjela komentirati tu buntovnicu jerbo nisam bila na mjestu dogadjaja, ali da jesam, ovo gore bi bio i moj komentar!! Cool

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2006. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjeruj mi, tonya, bila sam preblaga Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2006. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem!!!!!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
šile
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2006. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@wendy
Netko je malo nervozan.
Ne ne ni slucajno nisam bajker.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: