Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2006

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.08.2006. 20:58 
Naslov: Note Re: Motorijada u Batini
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šile je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Ima li tko da je već odlučio ići?


Pa mislim da bih ja mogao posto sam od tamo Very Happy


Pa lijepo, onda se vidimo u tvom mjestu Wink Samo, javljaju kisu za cijeli vikend... pa se nadam da nam nece pokvariti zabavu Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
šile
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2006. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moze prepoznat ces nas lako.

Testing team Durex (ko bude skuzit ce.)

btw: Live erotic show od 1h!!!!! U 00:00h.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2006. 22:07 
Naslov:  Re: 6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To mile....Batina konačno...prošle godine je bilo skroz ok, nema razloga da ove ne bude...vidim da se žica prijevoz...tko želi može s nama . krecemo vjerovatno s OMV-a kod bile oko 14 u subotu...ako bedne interesa dogovorićemo se...spavanje po okolnim vikendicama ili u vreći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2006. 7:20 
Naslov:  Re: 6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::yElloW::: je napisao/la (Pogledaj post): › najvjerojatnije idem ako se skupi ekipa... u vukovaru sam bio ali do defilea, bježali sko za osijek zbog kiše... a nisam bio ni na freestyle Sad .....

lega nije bitno kakav motor voziš, ali ako ideš na susrete, a zbog nekoliko kapi vode pobjegneš onda baš i nisi biker, ili... Question Question Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2006. 7:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la (Pogledaj post): › a kad bi mene netko tamo odvezao motorom

haaa? Smile


Idea ...ajd ja ću... Razz Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2006. 9:38 
Naslov:  Re: 6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lol... volim motore ali nisam toliko ufuran da bi riskirao upalu pluća jer sam bio u jebenoj kratkoj majici.... a u osijeku je bilo nevrijeme ako nisi znao Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2006. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam lega da je bilo nevrijeme, bavim se meteorologijom , ali nije u Vukovaru bilo, znam jer sam bio tamo Wink
Nebitno, bio sam jučer u Batini. Atmosfera ok, ali balavci i ne-bajkeri Wink samo su sranja pravili. Sve u svemu, danas če biti luuuuudnica, sudeći po jučerašnjem danu... Samo, ovi koji se boje kiše nek ne idu Laughing Laughing

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2006. 14:31 
Naslov:  Re: 6. Bikers Weekend Batina-Zeleni Otok, Croatia 10-13.08.2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi smo krenuli ranije jer su nam iz osijeka javili da dolazi nevrijeme... uglavnom... neidem danas jer imam punu kuću majstora..a nema nikoga drugoga da pazi na njih... btw a i kiše se bojim iz jednog velikog razloga... jer imam ploćicu u koljenu i pad s motora zbog skliskog kolnika nebi mi dobro došao.. tako da opravdano izbjegavam kišu Wink
evo ti slika mog koljena pa mi reci jel bi i ti riskirao vožnju po slikiskom kolniku s ovakvom nogom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2006. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zakasnio sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2006. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, vratih se upravo, mrtva umorna, prljava, prehlađena i mokra do kože... ali sve se isplatilo Smile

Bilo je fenomenalno, bez obzira na kišu i na Islamovića koji mi i nije bio neki izbor za motorijadu. Radije bih da su zvali Partibrejkerse Laughing Napravili bi bolju atmosferu, a tražili manje para Very Happy

Bartleby, klinci i ne - bajkeri? Rolling Eyes U ovu drugu skupinu svakako spadam, naravno, ako ne računamo moju ljutu makinu od 50 ccm Cool Laughing Ali, premda to svakako je moto-susret, nije rezerviran isključivo za bajkere i ne treba biti. Ima nas jako puno koji smo također "born to be wild", ali nemamo mogućnosti/želje nabaviti motor. Ako ćemo tako generalizirati, ne znam što na takvim susretima rade oni sa sportacima?! Za jednog pravog bajkera uglavnom se veže čoper, koža, lanci, rock, nerijetko kosurina i brada gotovo jednake duljine Wink I bilo je očito koliko takvi ljudi uživaju u čitavom događaju. A ako smo primijetili da je itko pravio sranja, bili su to uglavnom oni koji imaju svoje nabrijane sportake pa se trude svima demonstrirati koliko čiji može biti glasan, koliko prašine može podići i čije kočnice najglasnije cvile.... Usred rulje koja se došla zabaviti, a ne gledati i slušati nečija preseravanja. Meni se to baš nekako i ne čini svrhom takvih susreta. Ne tvrdim da su svi takvi ili većina... ali da je takvih bilo i više no što je potrebno... je Rolling Eyes

Uglavnom, prepuna sam pozitivnih iskustava, bogatija za razmijenjene telefonske brojeve s predivnim novim ljudima... Ako popušim upalu pluća zbog toga, neću žaliti Smile

meni je osobno bilo bolje u petak, uz uvijek dobre dečke iz Speeda i Gardena, i ostale grupe su bile stvarno ok. Jedino mi nije bilo jasno otkud su ispali oni dečki (zaboravila sam ime) s isključivo metal repertoarom, kad je rulja bila željna dobrog harda, ali dobro... sve u svemu, bilo je super.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
šile
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2006. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bilo ja sranje do sada ne viđeno.

Pocevsi od pusionicarskog vremena, pa do defilea koji je kasnio 1h.
Koji je vezao street fighter show (moram li reci da je kasnio) koji je tako lose bio organiziran da cesta od 5m bila sirine 2m jel se glupa rulja nije mogla zadrzati iza trake nego su svi srljali blize i blize da na kraju covjek nemoze normalno gledati a kamoli fotografirati ili ne daj boze uhvatiti nesto s kamerom (iskusio). Onda je lik u 1h showa na dva motora izveo sve duplo, znaci 30min pa jos je neke finte i ponavljanja, znaci 20min!! Sucks!!!

A onda dolazi glavni hepening veceri ROCKER Alen Islamović s pjesmom Halid Bešlić - Prvi poljubac i narodnjackim hitom Lopov, lopovu. Da dragi moji tenkre je i to otpjevao!!!

I onda ono sto je svaki covik koji ima nesto međ´ nogama cekao STRIPTIZ da striptiz koji se nije odrzao. Jel organizatori motorijade rade s takim amaterima da ribe dodu u petak a narucene su u subotu i onda da utjeraju ribe kajlu organizatorima jave pola sata prije nastupa" mi ne dolazimo" LOOOOOL Very Happy Very Happy pušiuona.

A da o cijeni ulaznica da ne govorimo 40Kn za cetiri dana!!!! Da ako dodes u četvrtak i ostanes do subote. Ali ako dolaziš u subotu na koncert i zabavu onda to nemoze i nesmije biti 40Kn i onda jos slusas narodnjake i na kraju dobijes kitu a ne Live Erotic Show!!!!

Stoga na kraju ocjenjujem ovaj moto susret s nategnutom -2.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
šile
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2006. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da a da ne pominjem da nitko od riba ne vjeruje u horoskop, u crvenu boju, gradolnačelnika Niša i nitko od njih ne voli brzu vožnju!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2006. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajoj, ne mogu vjerovat koliko si loših dojmova uspio skupit u dva dana, Sile Wink

Ipak, sve sto si napisao uglavnom stoji. Kazes da su striptiz čekali svi koji imaju "nešto" među nogama... imam i ja nešto među nogama, mada ne ono na što si ti vjerojatno mislio, Wink ali i ja sam jedva čekala taj famozni erotic show... a na kraju ništa. Tako je to kad organizatori zovu te pice iz Mađarske... ma neću sad previse o tome, ako želim poštovati glavno pravilo foruma - don't be evil Twisted Evil ali možda ne bi trebali biti toliko razočarani što od striptiza ništa nije bilo... meni je barem ono što je bilo prošle godine bilo krajnje neukusno i odvratno. Ono nije bio striptiz nego perverzije. Nisam za to jer ipak smatram da nitko od nas nije životinja... mada se pojedinim ljudima, da ne kažem seljačinama, to i svidjelo, ali...
Kad već to spominjem, sjetila sam se bistrog komentara jednog mog dragog spaljenog prijatelja: "Ma i bolje da nema tog striptiza ako su opet mislili dovest onu Mađaricu od prošle godine s žilavim sisama." Shocked S tim se ipak ne bih složila, jer su meni te cure bile stvarno zgodne... samo što sam po tom pitanju ipak za profesionalizam, a ne za ono što so dobili.

Ali, većina nas ipak nije došla tamo zbog striptiza tako da nas to i njie toliko razočaralo. Što se Islamovića tiče, slažem se. Osim što se nije udostojio svirati duže od sata, repertoar mu je bio... bolje da ne komentiram. Od toliko lijepih pjesama Divljih jagoda i dugmeta on sav ponosan otpjeva Lopova. Strašno! Ni Selmu nije pjevao Rolling Eyes

S duge strane, opet kažem, drugi bendovi su bili stvarno OK, tako da tih jedva sat vremena Islamovića se moglo pregrmjeti.

Za vrijeme streetfighta sjedila sam u šatoru s društvom uz dvije litre pive... jer sam znala koliko u mojoj dragoj Baranji ima seljačina... i da se od njih neće moći vidjeti ništa. Tako da mi ni to nije bio neki problem.

Možda si ti previše očekivao... ili si jednostavno očekivao drugačije stvari. Moje društvo i ja smo očekivali dobar rock, cugu, dobro raspoloženje... to smo uglavnom i dobili, a plus toga smo upoznali brdo super ljudi... od kojih ću istaknuti one prave, okorjele bajkere Wink Širom Lijepe naše, ali i iz Mađarske i Vojvodine... koji su stvarno mahom zakon ljudi.

Što se vremena tiče, na to ipak nitko nije mogao utjecati... ali svirke su bile još bolje na pljusku Laughing Unatoč tome što su nam šatori plivali u vodi i što se u njih uopće nije moglo ući, a pogotovo ne prespavati.. ni to nam nije smetalo.

Možda takve stvari jednostavno nisu za tebe... ne znam, svi ljudi s kojima sam pričala bili su zadovoljni i svi skupa smo se super zabavljali.

I na kraju, netko tko je bio tamo ne voli brzu vožnju ???!!? Shocked Laughing

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
šile
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2006. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve ribe kojima smo uletili ne vole brzu voznju i ne vjeruje u horoskop, u crvenu boju i gradolnačelnika Niša!!!

Ribe od prosle godine necu komentirat jel ono nije ni za gazit kupis al mislim blagi ocaj ak je to zgodno onda su moje legice miss univers!!!!
Ce, cek jel smijem stavit slike?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2006. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sile, procitaj privatne poruke... Pogledaj gore, tamo ispod logo-a portala i bannera... imas onu plavu traku... i pise da imas neke neprocitane (privatne) poruke... ;-)

Procitaj ih, please...Smile

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: