Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tuga

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
six
Offline
Ukupno postova: 94
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo uz brdo čevapa i hektolitre rakije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 1:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..iz dana u dan sve više tonem.....
..uvijek sam se trudio držat optimističan duh....vedro raspoloženje....u zadnje vrijeme mi to nikako ne uspjeva....liježem kasno...nespavam....ono u čemu sam godinama uživao više me ne veseli.....
....dolaze mi dani kada bih trebao biti najsretniji u životu....diploma je pred vratima...a meni se više ništa ne da....nemam volje....diplomski krenem radit....pa samo sjedim pred laptopom i ništa ne napravim....
ne mogu reći da imam neke konkretne probleme....samo ne mogu više....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrate, apsolutno te razumijem...
i sama sam često (a i sada sam) bila u takvim stanjima...i svaki put bih govorila "ne mogu više", a gle, još uvijek guram...
ne daj se!
teško je, ali proći će...
vidi, lijep je dan...pusti diplomski, izađi van, šetaj, trči, vozi bicikl, pokušaj se opustiti...džabe sjediti i "raditi" kad ti ne ide...
puno si mi pomogao više puta, daj se javi pa ću pokušati pomoći ja tebi Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene kad pukne tuga sjednem, zujim, mislim, malo pustim suzu i na kraju zaspim. kad se probudim obicno prodje.
zasad mi je to najbolje rjesenje...
sva sreca ne dolazi cesto i ne traje dugo. ako potraje onda obavezno okupiram mozak sa necim da ne mislim.
il se sjetim neceg zbog ceg sam puno vise bila tuzna pa skuzim da je ova tuga bombon naspram nekih prijasnjih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tuga..... ovisno zasto sam tuzna. tako ju i lijecim. prkosom, ponekad glazbom, mozda samo prespavam ili se utopim u kavi i cokoladici nekoj, naj najbolje u drustvo dobre prijateljice ili frenda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
@darigogi@
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.05.2009. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tuga.ah tužna sam zadnje vrijeme jako.tužna sam zbog toga što volim nekoga svim srcem.tužna sam zbog toga što ga ne mogu uvjeriti u to.onda se zapitam dali me uopće voli.pa zar ne vidi pitam se?
kažem mu?jednom se kune u sve ,drugi put mi opet ne vjeruje.kaže mi da nikada neču zaboraviti zadnjeg dečka.a ja ?jednostavno nekada nemam više snage.do bivšega ne osječam ništa.za mene je prošlost.volim dečka svim srcem.nikada nisam ovako voljela .on mi to ne vjeruje kada mu kažem.kaže da je nemoguče .a ja ga tako volim ..i danima je tuga u mom srcu.pitam se šta da uradim da bi shvatio šta mi znači.on se kune u svoju ljubav.ali u samoći se pitam .kako me voli ako mi ne vjeruje.kunem se u sve što mi najviše znači u životu koliko ga volim ah .boli me to.tužna sam zbog toga što recimo priajtelju vjeruje kada mu on kaže nešto a meni ne.nikada mu nisam lagala.od samog početka sam potpuno iskrena.i onda se zapitam ,a šta ako on to radi samo da mi meni dosadilo i da bi ja njega ostavila.možda želi da ga ostavim ah neznam više ni sama.znam samo da ga volim a on mi to ne vjeruje....dali če uvijek tako biti?dali ču mu uvijek morati objašnjavati po par sati da do bivšega ne osjećam ništa....eto zato sam tužna danima i noćima

_________________
suze su najbolji prijatelji.kada te svi ostave ,one se pojave
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@darigogi@ je napisao/la: ›
tuga.ah tužna sam zadnje vrijeme jako.tužna sam zbog toga što volim nekoga svim srcem.tužna sam zbog toga što ga ne mogu uvjeriti u to.onda se zapitam dali me uopće voli.pa zar ne vidi pitam se?
kažem mu?jednom se kune u sve ,drugi put mi opet ne vjeruje.kaže mi da nikada neču zaboraviti zadnjeg dečka.a ja ?jednostavno nekada nemam više snage.do bivšega ne osječam ništa.za mene je prošlost.volim dečka svim srcem.nikada nisam ovako voljela .on mi to ne vjeruje kada mu kažem.kaže da je nemoguče .a ja ga tako volim ..i danima je tuga u mom srcu.pitam se šta da uradim da bi shvatio šta mi znači.on se kune u svoju ljubav.ali u samoći se pitam .kako me voli ako mi ne vjeruje.kunem se u sve što mi najviše znači u životu koliko ga volim ah .boli me to.tužna sam zbog toga što recimo priajtelju vjeruje kada mu on kaže nešto a meni ne.nikada mu nisam lagala.od samog početka sam potpuno iskrena.i onda se zapitam ,a šta ako on to radi samo da mi meni dosadilo i da bi ja njega ostavila.možda želi da ga ostavim ah neznam više ni sama.znam samo da ga volim a on mi to ne vjeruje....dali če uvijek tako biti?dali ču mu uvijek morati objašnjavati po par sati da do bivšega ne osjećam ništa....eto zato sam tužna danima i noćima

De ti njemu reci MAJMUNE GLUP SI i od**bi to. Vidiš da je konj.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u mom slučaju je to problem što mene najčešće povrijede stvari koje se drugima čine nevažnima i glupim... i onda ispaden debil na kraju šta se rastužim zbog nečega ili zaš sam si to uzela tak previše k srcu...jbg...takva sam... kako to ubijam ni sama ne znam točno... nekad samo prespavam i drugi dan bude boljee, a nekad se ubim razmišljajuće i onda na kraju više neam snage i odustanem se patit s time...al jedno što uvijek upali je glazba...uuuvjek pomogne!

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2009. 13:33 
Naslov:  Re: Tuga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudna je ta tuga, dođe lagano da ni ne osjetiš i iznutra te jede, ne da ti disati i živjeti normalno. I mene povrijede sitnice, ali od sitnica se i grade veze, bilo prijateljske ili ljubavne. Najviše me može povrijediti kad se zaborave meni važne stvari i kad me se uzima zdravo za gotovo.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2009. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Najviše me može povrijediti kad se zaborave meni važne stvari i kad me se uzima zdravo za gotovo.

znam kako je to...i men i je to jedno od najgorih stvari....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 21:10 
Naslov:  Re: Tuga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene najviše povrijedi kad me se laže, i kad me se pravi budalom. Kakvo god sranje da je, volim kad mi se kaže u lice, tako stoje stvari, i to je to. Ali muljanje, foliranje, izmotavanje, i sl. ne opraštam. Srećom, u takvoj situaciji prevlada ljutnja, a onda mi je lakše i nositi se sa tugom. Dobra stvar je što s vremenom ipak sve izblijedi.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 21:12 
Naslov:  Re: Tuga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Mene najviše povrijedi kad me se laže, i kad me se pravi budalom. Kakvo god sranje da je, volim kad mi se kaže u lice, tako stoje stvari, i to je to. Ali muljanje, foliranje, izmotavanje, i sl. ne opraštam. Srećom, u takvoj situaciji prevlada ljutnja, a onda mi je lakše i nositi se sa tugom. Dobra stvar je što s vremenom ipak sve izblijedi.

potpisujem...dupli potpis na ovaj prvi dio...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Mene najviše povrijedi kad me se laže, i kad me se pravi budalom. Kakvo god sranje da je, volim kad mi se kaže u lice, tako stoje stvari, i to je to. Ali muljanje, foliranje, izmotavanje, i sl. ne opraštam. Srećom, u takvoj situaciji prevlada ljutnja, a onda mi je lakše i nositi se sa tugom. Dobra stvar je što s vremenom ipak sve izblijedi.

Sve navedeno važi i za mene.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.11.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Mene najviše povrijedi kad me se laže, i kad me se pravi budalom. Kakvo god sranje da je, volim kad mi se kaže u lice, tako stoje stvari, i to je to. Ali muljanje, foliranje, izmotavanje, i sl. ne opraštam. Srećom, u takvoj situaciji prevlada ljutnja, a onda mi je lakše i nositi se sa tugom. Dobra stvar je što s vremenom ipak sve izblijedi.

Sve navedeno važi i za mene.


Slažem se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2009. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ehh.. sinoć prije spavanja me takva tuga uhvatiLa, zbog stvari koje se oko mene događaju, što svaki dan čitam i gLedam ružne vijesti.. i jer mi je žaLosno da otac dvoje maLe djece mora ić van radit da bi ih mogao uzdržavat, da ne vidi njih i ženu tjednima, e to mi je jako žaLosno Sad Sad
i boLest...

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: