Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Našao posao za deset osoba, a samo je jedna odlučila raditi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.07.2012. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

našo sam sad kad si reko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dpet
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2012. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Freelancer.com, Elance, Odesk. Posla koliko hoćeš. Nije lako i treba se boriti, ali hej, život nije lak, osim ako si u onih 1% sa zlatnom žlicom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2012. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
davorccc je napisao/la: ›
Nije sramota odbiti posao!!! To je svačije pravo.
Jedino ako nećeš sam sebe zaje?bati pa raditi od jutra do sutra za minimalac? i još da ti neki kreten nabija osjećaj krivnje da ti njemu platiš što te zaposlio.
Šta bi netko trebao raditi ĐABE?!
Sa ovakvim prihvaćanjem posla za mizeriju ruši se cijena rada sve dok se nepretvorimo u Tajland ili Kinu.
Kako velepoduzetnici nabijaju osjećaj krivnje svim nezaposlenima da bi oni opravdali svoje postupke, prikazali se kao žrtve i glavno da se prikažu kao pošteni ljudi.
Plati čovjeka, pa ćeš imati radnika.


hoceš to isto govoriti nagodinu kad uđemo u faking EU...pa kad ti dođe hrpa rumunja i bugara...pa kad kažu...da ce raditi tvoj posao za 150 eura ??
šta misliš da ce ti gazda reći...ma ne treba imam ja radnika koji to radi za 300 ?

u doba kapitalizma btw koji smo sami toliko htjeli i cak krv proljevali za taj kapitalizam....jedino je bitan profit i opstanak....tako da te tvoje price oko poštenog placanja...pricaj nekome drugome...

evo ti jedan konkretni primjer kapitalizma....
http://www.jutarnji.hr/steve-jobs-odgovorio-obami--proizvodnja-iphonea-nikada-se-nece-vratiti-u-sad--procitajte-zasto-/1002159/

ako si dovoljno pametan ovo ce ti puno toga objasniti

prošla su vremena gdje je jedini cilj u životu bio uhljebit se u nekoj dobroj firmi po mogucnosti državnoj....drkati po cijele dane penis...i tako docekati mirovinu...

jer nažalost...više ne postoje...sigurne firme....sigurni poslovi...a najmanje dobre gazde...radnici su postali redni brojevi na papiru u upravi firme...ništa više
i što je najzanimljivije...nema više nikakve sigurnosti..
radnici su postali redni brojevi na papiru u upravi firme...ništa više


@tamna strana: NEMOJ PODCJENJIVATI DRUGE LJUDE. Nisi ti najpametniji i nemoj nekome soliti pamet. Nemoj misliti da drugi nekuže stvari, kuže bolje nego TI. Ovo što si napisao nije topla voda.


ti bi se sad prepucavao ili što...?

ako imaš štogod pametnoga napisati slobodno izvoli...ako nemaš onda svoje frustracije i komplekse lijeci u za to predviđenim institucijama....
ne smatram se najpametnijim...al zasigurno realno razmišljam i imam realan pogled na život...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2012. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velika je stvar imati koliko toliko zdravo društvo-sredinu da bi ljudi bili imalo zadovoljni. U ovo vrijeme to je teško velika je kaljuža .... Ovako kao danas se prema radnicima i poštenim ljudima nije odnosio ni onaj bravar Joža ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2012. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Velika je stvar imati koliko toliko zdravo društvo-sredinu da bi ljudi bili imalo zadovoljni. U ovo vrijeme to je teško velika je kaljuža .... Ovako kao danas se prema radnicima i poštenim ljudima nije odnosio ni onaj bravar Joža ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2012. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadan je ovaj post, a još jadniji komentar... posla u gradu do mile volje ............Karavane prolaze ,a psi i dalje laju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adasad
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2012. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si našao deset radnih mjesta , pa tko te tjerao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2012. 22:27 
Naslov:  Re: Našao posao za deset osoba, a samo je jedna odlučila raditi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A o kakvom se tu poslu radi gsn Gubina, kolika je plaća..jel 2000 kuna ..i onda mi od tih 2000 kuna poduzetnik odbije 10 posto jer mu se taj dan nije digo!!!?? Poduzetnik u Hrvata je u 80 posto slučajeva neka udebljana svinja, ima ženu koju vara sa nekom kurabom....radnici ne primaju plaću....on okolo hoda sa čačkalicom u ustima i jedino čime razbija glavu je kako prevarit državu..koja se svim silama trudi pomagat tom "poduzetniku"... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: