Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavonske županije prošle je godine napustilo 7.880 osoba

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Klima,mozdani i srcani udar je najveci u Slavoniji(nemamo brda,rijeka,planinu)


Nema posla. Lako za planine. Kad imaš love, lako se zaletiš u planine. Ako Nizozemcima ne fale planine, ne moraju ni Slavoncima faliti. Dapače, ravnica barem nije trusno područje. Nijedna plodna ravnica na kugli zemaljskoj nije pasivno područje.


Znam masu ljudi koji su odselili na more bas radi klime(stariji ljudi u penziji) tako da i klima utjece na zivot u Slavoniji..Znam ja za nizozemce jel imam rodjaka u Helmondu,bio sam i vidio njihovu ravnicu..al su pametno napravili kanale i uvijek ima zraka u gradu za razliku od nase zapare koja kosi ljudi kao muhe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Slavonija i Osijek opcenito su u padu i nataliteta i gospodarstva kao cjela zemlja.Uz pad nataliteta je tu velika pogibelj na cestama,poslu..Klima,mozdani i srcani udar je najveci u Slavoniji(nemamo brda,rijeka,planinu)ljudi koji imaju zdravsvenih problema bjeze iz Osijeka bas radi klime,Djakovo prelijep gradic koji je na samoj cistini nema ni brda ni rijeke.Vinkovci,Beli Manastir,Valpovo tuga ,jad i cemer.Firme propale,mladi nemaju sanse za posao i ako zavrse fakultete,Osijek vode galamdzije,probisvjeti i seljaci iz Drinovaca i kamenjara,dali tu ima uvjeta za zivot???.Volim svoje gdje sam rodjen al ako nema uvjeta za zivot ,cao,zbogom,bok.. Americke procjene su da ce Osijek past na 50 tisuca stanovnika do kraja 2020 (agencija za pracenja kretanja stanovnistva...za hrvatsku su napisali da ce izgubit milion stanovnika,srbija milion i pol,bosna 400 tisuca,jedino ce Kosovo biti u plusu 600 tisuca zbog velikog nataliteta albanaca..


Ok si napisao sve osim da Đakovo nema brda. I da u Slavoniji nema rijeka. Very Happy

I Zadar nije prešišao Osijek.

I daj, pobogu, stisni enter ponekad kad pišeš. Nije ovo klinasto pismo pa da sve mora stati na jednu ploču.


Jakog li mi brda iznad Djakova uuuuuu,Zadar je presisao Osijek ja ti kazem opet...vidi statistiku i oduzmi studente u Osijeku i dobices sliku grada..za 10 godina Velika Gorica ce prestic Osijek po broju..sl-brod mozda,bice mozda bitka za 200 ili 400 ljudi ,zivi bili pa vidili;-) nemam ja ENTER,to na mojoj tastauri nepostoji,KUPIO SAM PC U ALGORITMU,jbg:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
zen031 je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Slavonija i Osijek opcenito su u padu i nataliteta i gospodarstva kao cjela zemlja.Uz pad nataliteta je tu velika pogibelj na cestama,poslu..Klima,mozdani i srcani udar je najveci u Slavoniji(nemamo brda,rijeka,planinu)ljudi koji imaju zdravsvenih problema bjeze iz Osijeka bas radi klime,Djakovo prelijep gradic koji je na samoj cistini nema ni brda ni rijeke.Vinkovci,Beli Manastir,Valpovo tuga ,jad i cemer.Firme propale,mladi nemaju sanse za posao i ako zavrse fakultete,Osijek vode galamdzije,probisvjeti i seljaci iz Drinovaca i kamenjara,dali tu ima uvjeta za zivot???.Volim svoje gdje sam rodjen al ako nema uvjeta za zivot ,cao,zbogom,bok.. Americke procjene su da ce Osijek past na 50 tisuca stanovnika do kraja 2020 (agencija za pracenja kretanja stanovnistva...za hrvatsku su napisali da ce izgubit milion stanovnika,srbija milion i pol,bosna 400 tisuca,jedino ce Kosovo biti u plusu 600 tisuca zbog velikog nataliteta albanaca..


Ok si napisao sve osim da Đakovo nema brda. I da u Slavoniji nema rijeka. Very Happy

I Zadar nije prešišao Osijek.

I daj, pobogu, stisni enter ponekad kad pišeš. Nije ovo klinasto pismo pa da sve mora stati na jednu ploču.


Jakog li mi brda iznad Djakova uuuuuu,Zadar je presisao Osijek ja ti kazem opet...vidi statistiku i oduzmi studente u Osijeku i dobices sliku grada..za 10 godina Velika Gorica ce prestic Osijek po broju..sl-brod mozda,bice mozda bitka za 200 ili 400 ljudi ,zivi bili pa vidili;-) nemam ja ENTER,to na mojoj tastauri nepostoji,KUPIO SAM PC U ALGORITMU,jbg:)


A koja rijeka prolazi direkt kroz grad kao sto je slucaj bosanskih gradova,Miljacka-Sa..neretva-Mostar..Bihac-una kroz cjeli grad..eto malo da te zemljopisno naucim oko rijeka..svaki grad u Europi se naslanja na rijeku,od Londona i Pariza do Sarajeva,Bihaca,Mostara..jedino kod nas su rijeke 4km od grada(pogledaj zagreb kako je "iskoristio"savu..glup smo mi narod vjeruj mi..iako sam Hrvat priznam da smo glupi i nesposobni...a Djakovo ima rijeku znam,ma ispod katedrale protice i uljeva se u Temzu kod Dazakovacke Satnice koja pritom udara na Gorjane i dalje ide prema Borovickom moru,ma kuzim te sve..eee sinovi mali ste vi jos za mene igraci..mali..mali da da..a za pisanje i zareze ,tocke i upitnike me cisto zaboli vuvuzela:) pametni skoluju a neskolovani vladaju...hrvatska danas;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.07.2012. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
em nemas para

zagrcnio sam se, ali i dalje se ne hvalim svojim novcima kao ti Laughing
rafa je napisao/la: › kuce,auta..

puj pik imam oboje ! tj. jel se stan može računati kao kuća ?! Laughing

rafa je napisao/la: › uspio sam u zivotu gdje i sam vidis da je tesko uspijet jel je teska situacija,a ja sam fino sa svojih 40 godina sretan uz suprugu,dvoje zlatne djece,kuca na uskim njivama itd itd..a ti??? sve ti je pc i tastaura da glumis intelektualca koji ce ispravljat nas koji grijesimo na slovima,cuj me some,bolje da grijesim u slovima nego da nemam kunica u dzepu;-)a sada ti samo pisi pisma i memoara a u dzepu poskok..jbga ,znas kako se kaze DZABA TI SKOLA KAD SI KOKUZ:) caoooo pametni ,skolovani...al bez kintos momce:)


Inače ja sam svoj fakultet završio prije skoro deset godina, sretan sam uz buduću suprugu, djece još nemam, kuću nemam jer nemam djece, pa s toga živim u stanu. Naravno u budućnosti planiram prodat stan i auto i kupit si kuću, pa možda i na uskim njivama da budem susjed tako bogatim građanima poput tebe, ovaj Vas. Što se tiče Vašeg hvalisanja novcem, pa poznato je da to rade oni koji ga imaju, a nemaju. O svojoj financijskoj situaciji sigurno neću raspravljat na Osijek031 forumu, ali ima tu ljudi koji me poznaju, pa su s toga upućeni i u moju financijsku situaciju. Koja se pobošljala s obzriom na stupanj obrazovanja, ali i dalje ovisi mnogo o nekim drugim segmentima tipa terenski rad.

A kao što vidiš izgleda da škola nije džaba, ipak napravi od tebe čovjeka, koliko-toliko, barem pismen budeš. I što ste gospodine popljuvali toliko tu Slavoniju kad Vama nije loše? Meni je bilo puno bolje kad je npr. bio HDZ na vlasi, pa sam volio HDZ, a sad je SDP pa pljujem ih na sve strane, a koji su vaši razlozi za pljuvanje Slavonije? Želite da svi bolje živimo pa da Vaše bogatstvo podijelimo i sirotinji? Ako Vam je to želja slobodno ustrajte na tome, ja svoje ipak ne bih dijelio, krvavo sam ga stekao, jako krvavo...

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2012. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ja sam eto, baš ona 401. što se ponovno doselila u Osijek Razz


haaaaaaaaaaaaaaaaa? a meni ostaviti poruku? javiti se? malo dum-dumati? ništa???

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2012. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rafa, koliko ja vidim, tvoja se svaka rasprava spušta na razinu osobnog analiziranja (s ponižavanjem) sugovornika, uz isticanje vlastitih postignuća. Mislim da to dosta govori.

Hajde uči me zemljopisu. Smile Ja svako malo osvajam nagrade po kvizovima ali pouka iz zemljopisa je vrlo dobrodošla (pogotovo ako je besplatna). Pogotovo ako ćemo doći do zaključka da je razlog iseljavanja iz Slavonije nedostatak rijeka koje direktno prolaze kroz gradove. Eto, Bosna puna ogromnih rijeka (Miljacka Very Happy) koje protječu kroz gradove pa im je demografski pad (i kod muslimana) također problem. Malo se šalim, nemoj zamjeriti. Very Happy

Lijep pozdrav i poštovanje, tko si - da si.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Rafa, koliko ja vidim, tvoja se svaka rasprava spušta na razinu osobnog analiziranja (s ponižavanjem) sugovornika, uz isticanje vlastitih postignuća. Mislim da to dosta govori.

Hajde uči me zemljopisu. Smile Ja svako malo osvajam nagrade po kvizovima ali pouka iz zemljopisa je vrlo dobrodošla (pogotovo ako je besplatna). Pogotovo ako ćemo doći do zaključka da je razlog iseljavanja iz Slavonije nedostatak rijeka koje direktno prolaze kroz gradove. Eto, Bosna puna ogromnih rijeka (Miljacka Very Happy) koje protječu kroz gradove pa im je demografski pad (i kod muslimana) također problem. Malo se šalim, nemoj zamjeriti. Very Happy

Lijep pozdrav i poštovanje, tko si - da si.


i dalje kazem da klima utjece na iseljavanje ljudi iz slavonije..Djakovo nema rijeku,zapara,sparina,ljudi najvise umiru od mozdanih i srcanih udara u slavoniji,a nije to glavni uzrok iseljavanja al kazem da klima ima isto faktor.AMEN!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2012. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da možda ne umiru zbog toga što žderu kobasice i ostalo...

(Bacio si mi urok sad, čini se, tipka DELETE mi je počela štekati. Very Happy)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mora se znati skim pises,kakav je lik na suprotnoj strani da bi znali onda se tako i postavit doticnom..Ako ja zivim bolje nego 99% komentatora ovdje onda sam uspio u zivotu,a zivim 100% i to mogu dokazat u svemu.ima se ulica,broj,red kuca taj i vidi se ko sta ima i ko je sta u zivotu.ZASTO??? zato sto se na ovom forumu 99% komentatora prave neki Nazori,Ive Andrici,i kroz UPITNIKE I ZAREZE spustaju one kojima to nije neki IN i koji nepate jel napisan tekst 100% gramaticki ispravan JA TRENUTNO?? nezanima me opce jel grijesim gramaticki ili ne.A ovi sto se prave fakultetski obrazovani NAMJERNO im kazem ko sam sta sam i sta posjedujem NAMJERNO,jel nije sve u njihovim skolama i faxovima..pa pola studenatata sa visokom skolama ide trazit posao konobara,skupljaca plasticne ambalaze,tekstilaca NAZALOST ,al nisam ja kriv sto je tako u ovoj drzavi...I OPET KAD NEKI PAMETNJAKOVI NAPISE meni da grijesim u pisanju ja mu NAPISEM DA VOZIM PASATA i ne lazem opce,ulica na uskim njivama to za cas dokaze..ZATO PAMETNI SMIRITE HORMONE JEL DZABA VAM SKOLA kad ste niko i nista u ovoj truloj drzavi..ja sam posteno zaradio mirovinu preko krvi i mesa,nisam laznjak i nisam dao 3 tisuce eura za mirovinu,iako sam Hercegovac sa ponosom mrzim i kazem javno tu da je Bubalo,Glava i ostali iz Drinovaca hijene i psi.a tata mi je odande rodom al sam ja Hrvat prvo pa onda sve dalje...JA NE PLJUJEM PO SLAVONIJI nedaj boze da to radim,tu sam rodjen,odrastao,ozenio se,branio je,krvlju svojom upio se kao branitelj slavonije..a ako kazem da je klima uzasna,da nema dosta stvari sto ima recimo IVANEC-LUDBREG-VARAZDIN a nema VALPOVO-VINKOVCI-DJAKOVO jel to pljuvanje slavonije???pa smjesan si momak kao crtani,koje pljuvanje i bakaraci,haha svasta od covjeka...iseljavaju se ljudi dalje zbog posla,uvjeta ,klime..amen!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
A da možda ne umiru zbog toga što žderu kobasice i ostalo...

(Bacio si mi urok sad, čini se, tipka DELETE mi je počela štekati. Very Happy)


Ljudi su isto stoka,imas pravo i svaka cast sto si napisao to..jucer mi zena pravi morsku ribu,a susjed mi dodje i zove me na gril u pola 3 posljepodne??ja ga gledam,pa kazem Ivane jel nije malo tesko za ovo vrijeme,a kaze on ma ide to sada.rekoh necu nebih,jedem ribu.. ti kako zelis...sta zelim kazat..na plus 40 udaraju slaninu,paprikase,rostilje i onda se cude masnoce u krvi i srcanog udara..pa ja dva do tri puta jedem morsku ribu i sto slabiju na ovim vrelim danima..zato kazem da sparina i klima u slavoniji UBIJA LJUDE KAO MUHE,a klima na moru,gorskom kotaru i hercegovini je slabija i bolja za zivot..eto oko klime umori se vise ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
Mora se znati skim pises,kakav je lik na suprotnoj strani da bi znali onda se tako i postavit doticnom..Ako ja zivim bolje nego 99% komentatora ovdje onda sam uspio u zivotu,a zivim 100% i to mogu dokazat u svemu.ima se ulica,broj,red kuca taj i vidi se ko sta ima i ko je sta u zivotu.ZASTO??? zato sto se na ovom forumu 99% komentatora prave neki Nazori,Ive Andrici,i kroz UPITNIKE I ZAREZE spustaju one kojima to nije neki IN i koji nepate jel napisan tekst 100% gramaticki ispravan JA TRENUTNO?? nezanima me opce jel grijesim gramaticki ili ne.A ovi sto se prave fakultetski obrazovani NAMJERNO im kazem ko sam sta sam i sta posjedujem NAMJERNO,jel nije sve u njihovim skolama i faxovima..pa pola studenatata sa visokom skolama ide trazit posao konobara,skupljaca plasticne ambalaze,tekstilaca NAZALOST ,al nisam ja kriv sto je tako u ovoj drzavi...I OPET KAD NEKI PAMETNJAKOVI NAPISE meni da grijesim u pisanju ja mu NAPISEM DA VOZIM PASATA i ne lazem opce,ulica na uskim njivama to za cas dokaze..ZATO PAMETNI SMIRITE HORMONE JEL DZABA VAM SKOLA kad ste niko i nista u ovoj truloj drzavi..ja sam posteno zaradio mirovinu preko krvi i mesa,nisam laznjak i nisam dao 3 tisuce eura za mirovinu,iako sam Hercegovac sa ponosom mrzim i kazem javno tu da je Bubalo,Glava i ostali iz Drinovaca hijene i psi.a tata mi je odande rodom al sam ja Hrvat prvo pa onda sve dalje...JA NE PLJUJEM PO SLAVONIJI nedaj boze da to radim,tu sam rodjen,odrastao,ozenio se,branio je,krvlju svojom upio se kao branitelj slavonije..a ako kazem da je klima uzasna,da nema dosta stvari sto ima recimo IVANEC-LUDBREG-VARAZDIN a nema VALPOVO-VINKOVCI-DJAKOVO jel to pljuvanje slavonije???pa smjesan si momak kao crtani,koje pljuvanje i bakaraci,haha svasta od covjeka...iseljavaju se ljudi dalje zbog posla,uvjeta ,klime..amen!!


lega,gle,ja sam isto nepismen i boli me racku za to !
dozvoljavaš da te isprovociraju nekakvi likovi za koje ti smatraš da su manje superiorniji nego ti.
nije bitno ko kolko ima ili nema,svi smo u istim govnima....
hdssb je stranka opasnih namjera i svatko tko je imalo normalan i misli svojom glavom to zna,a ostatak je potplaćen ili ogranićen,pomiri se s tim.
Slavoniju obožavam kao zemlju,ali opcija sa Glavašem i ostalom bandom nema prolaza....

ja isto imam para ko blata i da,hvalit ću se s tim i ponosim se stim da sam sposoban i da mi ne može ništa pokvariti planove,niti jedan Glavaš,niti SDP i sl...
ako je čovjek pametan i sposoban,snaći će se...
ima tisuću načina kako da se zaradi novac !!!!!

iz Slavonije bježe kukavice i što se mene tiče,neka idu,ako se neće boriti za svoje....
ja ostajem ovdje i znam i uvjeren sam da ću dočekati bolja vremena i da će Osijek opet biti grad sa kojim ću se ponositi....

Glavaš je bandit koji je opljačkao ovu regiju,sustavno je uništio i pomoću svojih pulena Bubija i ostalih iritantnih likova i dalje to radi...

pozdrav svim 'pismenim' na forumu....Smile

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2012. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
...ja sam posteno zaradio mirovinu preko krvi i mesa,nisam laznjak i nisam dao 3 tisuce eura za mirovinu...

Pošteno zarađeno, je vrlo rastezljiv pojam...
Slažem se da je onaj tko je ranjen u domovinskom ratu, puno bliže pošteno zarađenoj mirovini, od lažnjaka sa PTSP-om, i onih koji su zdimili za rata u pečalbu, pa se poslije rata vratili potkovani devizama, kupili ratni put i dijagnoze pa otišli u vojne mirovne.
Međutim moje poimanje poštenja ide i korak dalje...
Po mom poimanju poštenja, Franjo i HDZ nisu smjeli opljačkati državu i upropastiti svaku proizvodnju, a samim time i zatvoriti mogućnost zapošljavanja razvojačenih branitelja. Da je tome kojim slučajem bilo tako, ne bi morali kupovati ni socijalni mir šaljući u mirovinu i kurte i murte. Ukratko rečeno, pošteno bi bilo, da svatko radi posao u skladu sa svojim tjelesnim i psihičkim mogućnostima, i od svog posla može pristojno živjeti, pa makar vozili Daciu, a ne pasate.


Zadnja promjena: simo031; 13.07.2012. 21:51; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
oblak
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2012. 21:40 
Naslov:  Re: Slavonske županije prošle je godine napustilo 7.880 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka ti čast na strpljenju s ovim retardom. Ujedno si me i nasmijao. Tvrdim da se klima mijenja i to zbog razmnožavanja "rafaova",što uzrokuje iseljavanje iz Slavonije preko onog brda kod Đakova, preko Jošave, kroz Valenovac, okretom prema Vrbici,probijanjem kroz neki šljivik i pa pentranjem preko Mandićevca do Krndije i Borovika.

Ako te do tamo, Rafo, nitko ne pregazi na cesti pa ne doprineseš smanjenju broja stanovnika u Slavoniji, brate, odlepršaj se najesti pupavke pod krasnom šumom hrasta i bukve,jer sam čuo da ova slatka gljiva uzrokuje ludilo i glupost u normalnih ljudi, pa s tobom možda bude obrnuto. Ajd probaj,pa nam javi svoje iskustvo (naravno sa svim opširnim podacima i studijama koje imaš).

Provokator je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Slavonija i Osijek opcenito su u padu i nataliteta i gospodarstva kao cjela zemlja.Uz pad nataliteta je tu velika pogibelj na cestama,poslu..Klima,mozdani i srcani udar je najveci u Slavoniji(nemamo brda,rijeka,planinu)ljudi koji imaju zdravsvenih problema bjeze iz Osijeka bas radi klime,Djakovo prelijep gradic koji je na samoj cistini nema ni brda ni rijeke.Vinkovci,Beli Manastir,Valpovo tuga ,jad i cemer.Firme propale,mladi nemaju sanse za posao i ako zavrse fakultete,Osijek vode galamdzije,probisvjeti i seljaci iz Drinovaca i kamenjara,dali tu ima uvjeta za zivot???.Volim svoje gdje sam rodjen al ako nema uvjeta za zivot ,cao,zbogom,bok.. Americke procjene su da ce Osijek past na 50 tisuca stanovnika do kraja 2020 (agencija za pracenja kretanja stanovnistva...za hrvatsku su napisali da ce izgubit milion stanovnika,srbija milion i pol,bosna 400 tisuca,jedino ce Kosovo biti u plusu 600 tisuca zbog velikog nataliteta albanaca..


aj nemoj više pisat, em si nepismen, em veću hrpu gluposti na jednom mjestu nisam dugo pročitao, to je lega već katastrofa šta ti pišeš!

inače, neka netko kaže jedan jedini razlog za ostat živjet u slavoniji ?



Prvo i osnovno,za tebe sam Dr.Sokrates ok?? a drugo da ti napisem da sve sto sam napisao je 100% tocno...Imam informacija vise nego ti godina u vezi Osijeka.Od gradnje do nataliteta. Koliko Osijek ima sada stanovnika bez tenje,klise,tvrdzavice,nemetina???Kakva je klima u Slavoniji??gdje najvise ima mozdanih i srcanih udara?? Valpovo,Beli Manastir,Miholjac???jad tuga i cemer,jel laz mozda to??Jel laz da je Osijek napustilo 25 tisuca ljudi od 1991 godine??Jel laz da Osijek vode seljaci iz drinovaca i ostalih kamenjara?Jel laz da Djakovo nema rijeke,brda,da je klima ubitacna??Jel si vidio podatak koliko je hrvatska imala stanovnika 91 a koliko sada??Jel fali 300 tisuca ljudi?Jel moguce da jos pola miliona ode u zemlje zapada,pogine na cestama??Koliko se rodi a koliko umre godisnje u cjeloj zemlji a ne samo kod nas??Jel laz da Osijek je pao na 5 mjesto po broju stanovnika??Jel Zadar nas presisao sa stanovnisvom??Eeee ti bi volio da ja pisem sve kako je bajno,sjajno,lijepo...pa necu pisat kad nije istina i nevolim laz koju ti serviraju Bubalo i ekipa tatinih sinova..Osijek ce biti na iducem popisu stanovnistva iza Zadra,Velike Gorice a mozda i sl Broda,zivi bili pa vidjeli..a ti zivi u iluzijama kako je Osijek slavonska metropola .caoo pismeni some.


Da te prvo nešto naučim. Ovako to treba izgledat...

Prvo i osnovno!
Za tebe sam dr. Sokrates, ok?
Drugo da ti kažem je to da je sve napisano 100% točno.
Imam informacija u vezi Osijeka više nego ti godina. Od gradnje do nataliteta. Koliko Osijek sada ima stanovnika? Bez Tenje, Klise, Tvrđavice i Nemetina?
Kakva je klima u Slavoniji? Gdje ima najviše moždanih i srčanih udara?
Valpovo, Beli Manastir, Donji Miholjac?
Jad, tuga i čemer. Jel to možda laž? Da li je laž da je Osijek napustilo 25 000 ljudi od 1991 godine? Je li laz da Osijek vode seljaci iz Drinovaca i ostalih kamenjara? Je li laž da Đakovo nema rijeka, brda i da je klima ubitačna?
Da li si vidio podatak koliko je Republika Hrvatska imala stanovnika 1991 godine, a koliko danas? Fali li 300 000 ljudi? Jel moguće da jos 500 000 ode u zapadne zemlje, pogine na cestama?
Koliko se rodi,a koliko umire godišnje u cijeloj zemlji, a ne samo kod nas? Je li laž da je Osijek pao na 5-to mjesto po broju stanovnika? Je li nas je Zadar prešišao po broju stanovnika?
Eeee ti bi volio da ja pišem kako je sve bajno, sjajno i lijepo...
Pa neću to pisat kad to nije istina i ne volim laž koju ti serviraju Bubalo i ekipa tatinih sinova.
Osijek će na idućem popisu stanovništva biti iza Zadra, Velike Gorice, a možda i Sl. Broda, živi bili pa vidjeli, a ti živi u iluzijama kako je Osijek slavonska metropola!

Ćao, pismeni some!


Meni bi sad bilo sram da sam na tvome mjestu, ali dobro, netko mora krenuti i od osnova. Embarassed

Inače podaci s kojima barataš su krajnje nepouzdani i neprovjereni, hrpa gluposti. Čak se ne usuđujem ni upotrijebiti riječ laži, jer smatram da nisi dovoljno inteligentan da lažeš. Praviš se da si elokventna osoba, ali fali ti pismenosti, opće kulture i pokoji stupanj obrazovanja da bi pričao takve stvari, pa makar to govorio i preko interneta. O tvojim godinama ne bi htjeo raspravljat jer smatram da ih nemaš puno. Naravno s obzirom na tvoje upise na forumu, a i sam ovaj upis gore.
Čao, nepismeni some!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
...ja sam posteno zaradio mirovinu preko krvi i mesa,nisam laznjak i nisam dao 3 tisuce eura za mirovinu...

Pošteno zarađeno, je vrlo rastezljiv pojam...
Slažem se da je onaj tko je ranjen u domovinskom ratu, puno bliže pošteno zarađenoj mirovini, od lažnjaka sa PTSP-om, i onih koji su zdimili za rata u pečalbu, pa se poslije rata vratili potkovani devizama, kupili ratni put i dijagnoze pa otišli u vojne mirovne.
Međutim moje poimanje poštenja ide i korak dalje...
Po mom poimanju poštenja, Franjo i HDZ nisu smjeli opljačkati državu i upropastiti svaku proizvodnju, a samim time i zatvoriti mogućnost zapošljavanja razvojačenih branitelja. Da je tome kojim slučajem bilo tako, ne bi morali kupovati ni socijalni mir šaljući u mirovinu i kurte i murte. Ukratko rečeno, pošteno bi bilo, da svatko radi posao u skladu sa svojim tjelesnim i psihičkim oštećenjima, i od svog posla može pristojno živjeti, pa makar vozili Daciu, a ne pasate.


Kako sam te razumio ti bi mene poslao u koteks na mjesalicu sa pol noge koje mi fali?? lijepo razmisljas nema sta..sigurno se vadis na Njemacku gdje rade sa rakovima i tumorima ljudi..Pa vidi,niti smo mi njemacka niti imamo posla za zdrave i mlade ljude.A ove sto kazes podmazane i potkovane koji su kupili ratni put nevidis recimo da se skinu,objave im se imena,skinu sa grbace radnika u zemlji???njih znas da ima al nas invalide bi poslao 8 sati mjesanja maltera u Koteks ,svaka cast Simo,svaka ti cast! lijepo misljenje za jednu bogatu i razvijenu zemlju(ikao cu ti reci da je meni bolesno ono sto sam cuo za njemce da ljude koji su operisali rak ili teske srcane udare salju na posao,al to su svabe i akceptiram)samo Simo pajdo moj ovo je hrvatska,zemlja pred bankrotom odavnom(austrijanci su nas spasili bankrota zbog njihovih 7 milijardi eura ulozenih)
zemlja vojnih penzionera i zastitara.Nema tu posla lega ni za skolovane a ni za sljakere,gradzevina je pala,jedna Zupanija koja je jos koliko toliko isla prema eu standardima je pala(zagorska i varazdinska)ostala je Istra koja zivi od turizma i koja ce jedino se izvuc kad se odvoji od hrvatske(vec je dogovoreno kad se unidje u eu..)a Dalmacija,slavonija,viroviticka..prezivljavanje i polako umiranje..a ovo sto kazes za glasacku masineriju.Da drzavni aparat zeli otkrit lazne invalide to bi se rijesilo za 48 sati,al nece zato sto su postavili ljude ne za glasove nego za interese svoje..sdp je pobjedio iako hdz ima masineriju pa ???ma nema veze glasacka masinerija koliko imaju interes ti sto daju penzije raznim hijenama koji odradzuju za njih stvari na druge nacine..imas ih po Osijeku,Cepinu koliko zelis;-)al to je politika vec...uglavnom..nema tu zivota za male i slabe vjeruj mi..dok zivi ovo malo saponije i par poduzeca koje su prodane glavasevim ljudima zive mali ljudi,kad padne trgovina a hoce(avenue mal je pred zatvaranjem i prenamjenom u staracki dom 100% provjeereno)portanova ce izdrzat jos par godina,ostali ce polako se zatvarat i onda i u trgovini ljudi otkaze dobijaju..ostace,vojska,policija,drzavna birokracija,skole,doktori....za jedan Osijek od 70 tisuca ljudi nece biti posla ni za 20 uskoro...neznas sta se jos priprema,a nesmijem pisat..kako kaze Zdravko Mamic nezna narod sta uskoro dolazi..a posto znam bolje sutiti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.07.2012. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oblak je napisao/la: ›
Svaka ti čast na strpljenju s ovim retardom. Ujedno si me i nasmijao. Tvrdim da se klima mijenja i to zbog razmnožavanja "rafaova",što uzrokuje iseljavanje iz Slavonije preko onog brda kod Đakova, preko Jošave, kroz Valenovac, okretom prema Vrbici,probijanjem kroz neki šljivik i pa pentranjem preko Mandićevca do Krndije i Borovika.

Ako te do tamo, Rafo, nitko ne pregazi na cesti pa ne doprineseš smanjenju broja stanovnika u Slavoniji, brate, odlepršaj se najesti pupavke pod krasnom šumom hrasta i bukve,jer sam čuo da ova slatka gljiva uzrokuje ludilo i glupost u normalnih ljudi, pa s tobom možda bude obrnuto. Ajd probaj,pa nam javi svoje iskustvo (naravno sa svim opširnim podacima i studijama koje imaš).

Provokator je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Slavonija i Osijek opcenito su u padu i nataliteta i gospodarstva kao cjela zemlja.Uz pad nataliteta je tu velika pogibelj na cestama,poslu..Klima,mozdani i srcani udar je najveci u Slavoniji(nemamo brda,rijeka,planinu)ljudi koji imaju zdravsvenih problema bjeze iz Osijeka bas radi klime,Djakovo prelijep gradic koji je na samoj cistini nema ni brda ni rijeke.Vinkovci,Beli Manastir,Valpovo tuga ,jad i cemer.Firme propale,mladi nemaju sanse za posao i ako zavrse fakultete,Osijek vode galamdzije,probisvjeti i seljaci iz Drinovaca i kamenjara,dali tu ima uvjeta za zivot???.Volim svoje gdje sam rodjen al ako nema uvjeta za zivot ,cao,zbogom,bok.. Americke procjene su da ce Osijek past na 50 tisuca stanovnika do kraja 2020 (agencija za pracenja kretanja stanovnistva...za hrvatsku su napisali da ce izgubit milion stanovnika,srbija milion i pol,bosna 400 tisuca,jedino ce Kosovo biti u plusu 600 tisuca zbog velikog nataliteta albanaca..


aj nemoj više pisat, em si nepismen, em veću hrpu gluposti na jednom mjestu nisam dugo pročitao, to je lega već katastrofa šta ti pišeš!

inače, neka netko kaže jedan jedini razlog za ostat živjet u slavoniji ?



Prvo i osnovno,za tebe sam Dr.Sokrates ok?? a drugo da ti napisem da sve sto sam napisao je 100% tocno...Imam informacija vise nego ti godina u vezi Osijeka.Od gradnje do nataliteta. Koliko Osijek ima sada stanovnika bez tenje,klise,tvrdzavice,nemetina???Kakva je klima u Slavoniji??gdje najvise ima mozdanih i srcanih udara?? Valpovo,Beli Manastir,Miholjac???jad tuga i cemer,jel laz mozda to??Jel laz da je Osijek napustilo 25 tisuca ljudi od 1991 godine??Jel laz da Osijek vode seljaci iz drinovaca i ostalih kamenjara?Jel laz da Djakovo nema rijeke,brda,da je klima ubitacna??Jel si vidio podatak koliko je hrvatska imala stanovnika 91 a koliko sada??Jel fali 300 tisuca ljudi?Jel moguce da jos pola miliona ode u zemlje zapada,pogine na cestama??Koliko se rodi a koliko umre godisnje u cjeloj zemlji a ne samo kod nas??Jel laz da Osijek je pao na 5 mjesto po broju stanovnika??Jel Zadar nas presisao sa stanovnisvom??Eeee ti bi volio da ja pisem sve kako je bajno,sjajno,lijepo...pa necu pisat kad nije istina i nevolim laz koju ti serviraju Bubalo i ekipa tatinih sinova..Osijek ce biti na iducem popisu stanovnistva iza Zadra,Velike Gorice a mozda i sl Broda,zivi bili pa vidjeli..a ti zivi u iluzijama kako je Osijek slavonska metropola .caoo pismeni some.


Da te prvo nešto naučim. Ovako to treba izgledat...

Prvo i osnovno!
Za tebe sam dr. Sokrates, ok?
Drugo da ti kažem je to da je sve napisano 100% točno.
Imam informacija u vezi Osijeka više nego ti godina. Od gradnje do nataliteta. Koliko Osijek sada ima stanovnika? Bez Tenje, Klise, Tvrđavice i Nemetina?
Kakva je klima u Slavoniji? Gdje ima najviše moždanih i srčanih udara?
Valpovo, Beli Manastir, Donji Miholjac?
Jad, tuga i čemer. Jel to možda laž? Da li je laž da je Osijek napustilo 25 000 ljudi od 1991 godine? Je li laz da Osijek vode seljaci iz Drinovaca i ostalih kamenjara? Je li laž da Đakovo nema rijeka, brda i da je klima ubitačna?
Da li si vidio podatak koliko je Republika Hrvatska imala stanovnika 1991 godine, a koliko danas? Fali li 300 000 ljudi? Jel moguće da jos 500 000 ode u zapadne zemlje, pogine na cestama?
Koliko se rodi,a koliko umire godišnje u cijeloj zemlji, a ne samo kod nas? Je li laž da je Osijek pao na 5-to mjesto po broju stanovnika? Je li nas je Zadar prešišao po broju stanovnika?
Eeee ti bi volio da ja pišem kako je sve bajno, sjajno i lijepo...
Pa neću to pisat kad to nije istina i ne volim laž koju ti serviraju Bubalo i ekipa tatinih sinova.
Osijek će na idućem popisu stanovništva biti iza Zadra, Velike Gorice, a možda i Sl. Broda, živi bili pa vidjeli, a ti živi u iluzijama kako je Osijek slavonska metropola!

Ćao, pismeni some!


Meni bi sad bilo sram da sam na tvome mjestu, ali dobro, netko mora krenuti i od osnova. Embarassed

Inače podaci s kojima barataš su krajnje nepouzdani i neprovjereni, hrpa gluposti. Čak se ne usuđujem ni upotrijebiti riječ laži, jer smatram da nisi dovoljno inteligentan da lažeš. Praviš se da si elokventna osoba, ali fali ti pismenosti, opće kulture i pokoji stupanj obrazovanja da bi pričao takve stvari, pa makar to govorio i preko interneta. O tvojim godinama ne bi htjeo raspravljat jer smatram da ih nemaš puno. Naravno s obzirom na tvoje upise na forumu, a i sam ovaj upis gore.
Čao, nepismeni some!




tebi fali izgleda 20 kuna za kavu i mekani benston pa nadrkan tu dosao pisat,sram te bilo balonja:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: