Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inspektori ispred trgovina traže račun i kažnjavaju!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2012. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da sam ja kojim slucajem inspektor (ili jos bolje ministar tj ministrica), upitno bi bilo kako jedno poduzece moze biti sponzor kojekakvih dogadjanja, a s druge strane dobavljace robe ne placati mjesecima..radnike placati u bonovima, bozesacuvaj platiti prekovremene, koji se odavno podrazumijevaju..i tako to

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2012. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I to ce tako biti dok se ne digne kuka i motika i te sto su u stecaju, dok se brckaju negdje u luksuznim ljetovalistima, u skupim kolima, sa preskupim apartmanima..netko ne zatuce govnjivom motkom..
Nije da ja pozivam na obracun, ne, ja ogorceno pljujem u dalj s preponama..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.06.2012. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle po ovom svemu bakica koja je dobila kaznu od inspektora ima pravo tužit inspektora? koliko vidim on nema pravo niti tražit osobne niti nista nemože...pa se sad ja pitam dali će dotični inspektor odgovarati za svoj krivi postupak?..al i ja postavljam glupa pitanja Smile pa u ovoj državi odgovaraju samo stare bakice i djede neće sigurno dr.Ivo Sanader da odgovara pred zakonom Wink pa ovo nema u alan ford stripovima Very Happy

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2012. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako nema, pa ovo ti je Alan Ford u 3D..tj uzivo

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DAKLE GDJE JE NEKO UOPĆE VIDIO INSPEKTORA??

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2012. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadno je ovo vrijeme predugo traje ova kaljuža... prljav je grad od nereda.. lopovluka.. korupcije..Digne se prašina oko jednog računa iz pekare , toliko nesretluka ima mladost odlazi iz grada gospodarstvo doslovce opljačkano... Građani bez posla obespravljeni osiromašeni šute...Vladajuća politika u gradu je nula krajnja nesposobnost nestručnost. Stoga više razboritosti za bolje sutra...a inspektori su dobili naredbu da love na dan kada su mirovine ispred trgovina .... zaista tuga i jad....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2012. 9:34 
Naslov:  Re: Inspektori ispred trgovina traže račun i kažnjavaju!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko Zna Višnju je napisao/la (Pogledaj post): › @francika, da sam ja inspektor, u tvom slucaju bi uzela od tebe tvoj uredno sacuvani i pokazani racun, zguzvala ga i naplatila ti kaznu za ne posjedovanje istog. ako ti nije jasno da je to samo još jedan nacin da se puni drzavni proracun maltretiranjem neduznih građana, umjesto da se lovi prave kriminalce u ovoj drzavi (a od njih su potplaceni) onda tebe i sve tvoje istomisljenike iskreno zalim, tako nam i treba, ova bijedna rulja i nije ocito drugo ni zasluzila

Ja sam govorio o poduzetnicima koji rade pošteno a ne o lopovima.
Evo OVDJE možeš reći koga državni inspektorat treba kontrolirati.

I stvarno mi je žao što si krivo shvatila da si se čak morala registrirat na forum da mi to kažeš. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2012. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ovo je jedna od većih besmislica u posljednje vrijeme...prvo, inspektor me ne može legitimirati, jer nema ovlasti....drugo, malo su pobrkali sistem - račune moraju imati prodavači, a ne kupci....treće: svjesno me naganjanju da pravim papirnati otpad, jer meni taj komad papira ne služi ničemu, osim da ga zgužvam i bacim.....
...nek mami svojoj uzimaju pare, a ne meni.... lešinarska banda proračunska.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2012. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...svjesno me naganjanju da pravim papirnati otpad, jer meni taj komad papira ne služi ničemu, osim da ga zgužvam i bacim.....

+1

Račune ne čuvam, neke bacim odmah u prvi koš, a neke u torbu ako u blizini nema kante za smeće. Često mi torba bude puna papira (računa, potvrda) i ostalog smeća pa kad sve istresem, pola toga završi u smeću. Sad još da čuvam svaki račun...kako da ne!

Btw, hoće li inspektori stajati i pred bankama? Mislim, da vide imaju li ljudi potvrdu o isplati ili su ukrali pare? Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2012. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja ću njima reći da sam ja sve to kupila na pijaci kod baba koje ne moraju izdavati račun......i da baš u ovom dućanu nisam ništa kupila, a oni nek rondaju po mojim platnenim vrećicama, ako smiju.......i nek si dokazuju štogod žele....
...ovo je čista provokacija države i to opet narodu koji i dalje šuti i muli, umjesto da postane građanski neposlušan....
..ah, pardon - zaboravila sam da smo se poseljačili i da ne znamo što je to točno građanski neposluh....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2012. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa u pravu ste. Bolje bi bilo da trgovci ne izdaju račune.
Na kraju mjeseca samo ištampaju račune kako njima paše i kako mogu najviše prodane robe prikriti i nek im ostane i PDV koji građani plaćaju državi a ne njima a i novac od prodane robe koju trgovci lako prikriju.
Uostalom, zašto bi im inspektorat otežavao prodaju robe i na crno, kad su trgovci pošteni i savjesni te ne bi prodavali pokvarenu hranu i ostale proizvode.
Ne treba građane maltretirati jer zašto da sumnjamo u trgovce da je u blagajni isti račun kao artikli u vrećici kupca.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2012. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne, @francika - građane ne treba maltretirati i kažnjavati, jer prodavači muljaju, dovoljno smo kažnjeni sa stotinu drugih strana....moje vrećice neka ostave na miru i neka rade prekide blagajni, inventure i štatijaznam što sve ide uz to....
...obračun trgovaca i države ne može se prelamati preko leđa onih koji nemaju ništa s tim još i na ovaj način.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače, ima dosta kontakata sa poreznicima....stvar je slijedeća: mlađi lik koji radi na šalteru porezne uprave i zaprima mjesečna izviješća je toliko neljubazan, nekulturan, bezobrazno žvaće, otpuhuje kada prima hebene papire..to je jedno....nadalje porezna referentica na drugom katu porezne uprave - drska, provocira poput gestapoa, neljubazna, rekao bih bezobrazna...PA PREDLAŽEM- ako je gore navedenima teško raditi za usput rečeno poprilično dobru plaću, neka prepuste svoj posao nekom drugom koji će uz poslovičnu ljubaznost raditi svoj posao i biti servisni suport građanima, obrtnicima i svima koji imaju kontakta sa poreznom....toliko su te dvije osobe kur(č)evite da mi dođe da ih imenujem, ali neću, toplo se nadam da će kojim slučajem ovo pročitati....i nadam se da će doći vrijeme kada se u poreznoj i ininim institucijama neće zapošljavati po rodijačkoj, stranačkoj vezi, preko (p) izde, itd...a, najgore se može dogoditi da neki poreznik nahebe i dobije po p...kada zatraži račun od osobe koja je jedva skupila 4 kune za kruh na rasprodaji...STIDITE SE !!! SRAM VAS BILO! Četnici me nisu istjerali iz grada, ali sve ovo - politika, prilike u kojima živimo, lako bi mogle....MRŠ U 3 PM!

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.06.2012. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja poručujem dotičnom inspektoru da već dugi niz godina kupujem kruh u pekari el pan te nikad neuzimam račun i tako užasno štetim ovoj savršenoj državi,ugrožavam zdravlje građana,remetim javni red i mir,...kad malo bolje razmislim gori sam nego terorista ! :/
..evo molio bih dotičnog inspektora da me sačeka tamo i naplati mi kaznu od 50 kuna što nemam račun za kruh,....evo MOLIM TE inspektore spasi ovaj grad od propadanja zausatavi kriminalce kao što sam ja!poboljšaj ovaj grad svojim aktom ruke pravde!!!!

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2012. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja sam čula da osječki inspektori uopće NISU još izlazili na teren....
možda je netko iskoristio priliku i maznuo bakici 50 kuna predstavljajući se kao inspektor Confused Shocked

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: