Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2012. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
anuion je napisao/la (Pogledaj post): › Objašnjavao si ti na tom članku dosta gluposti i ovo što spominješ tamo toga nema nigdje tako da sam ću ti reć da
odjebeš od tog kluba i naselja više.

bok bok

A ti si mu držao hlače i pregledavao džepove dok je on radio pa da znaš da nije napunio džepove.

Ti očigledno jesi, kad si tako upućen ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2012. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › @Prigovor

Kad god se pokrene neka tema o tom nogometnom klubu odmah se krene u zataškavanje financijskog inženjeringa otvaranjem gomile novih korisnika foruma kako bi se zaštitio predsjednik kluba.


Dosadan si i Bogu i vragu Very Happy
nitko te ne *ebe ni 5 % Cool

Kako to možeš reći, pa ti me obožavaš. Very Happy


Tvoji komentari mi uljepsaju dan Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex_os
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2012. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi gospođe i gospoda kojima smeta navodna buka poslje utakmice, hitno trebaju u posjet svom liječniku opće prakse da im da adekvatnu uputnicu tj. za psihijatriju jer ovako što smeta samo psihički bolesnim ljudima.
Hvala na razumjevanju Vaš vijerni navijač

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2012. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alex_os je napisao/la: ›
Mislim da bi gospođe i gospoda kojima smeta navodna buka poslje utakmice, hitno trebaju u posjet svom liječniku opće prakse da im da adekvatnu uputnicu tj. za psihijatriju jer ovako što smeta samo psihički bolesnim ljudima.
Hvala na razumjevanju Vaš vijerni navijač


A ti bi se hitno trebao školovati jer tvoj "pravopis" smeta pismenim ljudima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
-prolaznica-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2012. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj šta trkeljate, a di bi po vašem trebalo biti smješteno to igralište? Na oranicama kod Josipin Dvora? Izvoljevate kada se bude duže od 10 sati u parku kod marketa, izvoljevate kada dečki igraju nogomet. Budite sretni da se barem NEŠTO događa na ovom Brijestu. Sam kukate, smeta ovo smeta ono, ak vam smeta odselite se u stan tam sigurno nema buke. Di bi mi mlađi trebali izać na Brijest? Ili da ko' vi 'stariji' sjedimo CIJELI božji dan u kući i zjapimo u prazno? Što dotična gospođa nije otišla do gospode na igralištu i rekla da se stišaju. Smeta vam navijanje i buka od automobila,ali ne smeta vam trubljenje od automobila kada su svatovi? Oni isto prolaze oko 5/6 sati..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2012. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
alex_os je napisao/la: ›
Mislim da bi gospođe i gospoda kojima smeta navodna buka poslje utakmice, hitno trebaju u posjet svom liječniku opće prakse da im da adekvatnu uputnicu tj. za psihijatriju jer ovako što smeta samo psihički bolesnim ljudima.
Hvala na razumjevanju Vaš vijerni navijač


A ti bi se hitno trebao školovati jer tvoj "pravopis" smeta pismenim ljudima.


Potpis Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-prolaznica-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2012. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
pokvarenagerma je napisao/la (Pogledaj post): › E a šta vas boli briga šta je to tam bilo uopče?!?!?!
aa? :@

Kada treba prikriti lopovluk predsjednika nogometnog kluba odmah Vas 10 otvori račun na forumu.

Kad prestanete plakati da Vam gradonačelnik plati za krov crkve, za krov kluba, za krov Crvenog fiće .... onda nas neće biti briga gdje su završili novci s Brijesta, a do tada ima da slušaš što govorimo jer od nas tražite novce koji nestaju kao rosa preko dana putem magle.


Kakve veze s vezom ima sad IGRALIŠTE sa gradonačelnikom? Koliko znam krov s kuće na igralištu su sami MJEŠTANI napravili?
Šta brljavite i mješate sve i svašta ako je trenutno rasprava o dernjavi nakon i tijekom utakmice?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2012. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-prolaznica- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
pokvarenagerma je napisao/la (Pogledaj post): › E a šta vas boli briga šta je to tam bilo uopče?!?!?!
aa? :@

Kada treba prikriti lopovluk predsjednika nogometnog kluba odmah Vas 10 otvori račun na forumu.

Kad prestanete plakati da Vam gradonačelnik plati za krov crkve, za krov kluba, za krov Crvenog fiće .... onda nas neće biti briga gdje su završili novci s Brijesta, a do tada ima da slušaš što govorimo jer od nas tražite novce koji nestaju kao rosa preko dana putem magle.


Kakve veze s vezom ima sad IGRALIŠTE sa gradonačelnikom? Koliko znam krov s kuće na igralištu su sami MJEŠTANI napravili?
Šta brljavite i mješate sve i svašta ako je trenutno rasprava o dernjavi nakon i tijekom utakmice?!

Dernjava i divljanje je počelo nakon popravka krova jer je nestala lova iz kluba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-prolaznica-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2012. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Dernjava i divljanje je počelo nakon popravka krova jer je nestala lova iz kluba.


Ajd zašt opet pričate bezveze, njihovo veselje i slavlje vama znaći 'dernjava i divljavnje'? Pa ček malo što bi trebali reći stanovnici Sjenjaka, Uskih njiva, Stadionskog naselja koji žive u blizini Stadiona? Tamo je još gore nego ovdje. Tako da molim vas lijepo prestanite pričat gluposti, uostalom ako niste s Brijesta šta se imate uopće mješat u raspravo. Očito je da imate toliko primjerki na Brijest..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2012. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-prolaznica- je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › Dernjava i divljanje je počelo nakon popravka krova jer je nestala lova iz kluba.


Ajd zašt opet pričate bezveze, njihovo veselje i slavlje vama znaći 'dernjava i divljavnje'? Pa ček malo što bi trebali reći stanovnici Sjenjaka, Uskih njiva, Stadionskog naselja koji žive u blizini Stadiona? Tamo je još gore nego ovdje. Tako da molim vas lijepo prestanite pričat gluposti, uostalom ako niste s Brijesta šta se imate uopće mješat u raspravo. Očito je da imate toliko primjerki na Brijest..

Ma neću se s tobom raspravljati jer si tu samo u prolazu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-prolaznica-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2012. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali kad se radi o naselju gdje živim, rado se zadržim Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ime nije bitno :)
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2012. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prigovor je napisao/la: ›
S obzirom da su zabave lokalnog nogometnog kluba na Brijestu postale učestale i da je iritantno sve to slušati, odlučila sam u nedjelju pozvati policiju, a dan kasnije obratiti se Glasu Slavonije. Kao što sam i mislila da će biti - rekla sam kako je bilo, a "divni" predsjednik kluba je rekao da to nije tako. Vrijedi li se boriti protiv vjetrenjača? Prosudite sami.

E-mail Glasu:

"Poštovani,

obraćam vam se u vezi nogometnog kluba na Brijestu. Naime, svaki tjedan održavaju se veoma glasne zabave, puštaju se pjesme, pjeva se, dere, trubi, turira motorima... Stanovnicima koji žive u blizini igrališta/mjesta za zabave pojedinaca nije ni najmanje ugodno kada nakon posla žele odmoriti u miru i tišini, a ne mogu. Mnogi ljudi imaju malu djecu, i zasigurno ne žele sve to slušati, pogotovo ne nedjeljom cijelo popodne i cijelu večer.

Svaki tjedan je to prisutno na Brijestu, bilo radnim danom ili vikendom. Jučer, u nedjelju, cijelo popodne je bilo bučno. Najprije se odigravala utakmica, popraćena glasnom glazbom i dernjavom, a zatim su nastavili do kasnih sati. Glazba se inače mora ugasiti u 22 h, ali njih nije bilo briga pa su svoju glasnu zabavu svejedno nastavili. Pozvala sam i policiju jer je ovo stvarno već postalo iritantno. Nakon nekoliko minuta su se razišli, možda imaju kakvu vezu u policiji pa im je netko dojavio ili je nešto drugo u pitanju. Samo da još napomenem, glazba je ugašena tek u 22:35 h.

Mene zanima, smiju li oni kad god im se prohtije održavati takve zabave i raditi sve što sam navela, bez obzira na stanovnike nekad poprilično mirnog Brijesta? Dopušta li zakon sve to? Moramo li mi sve to trpjeti, kako bi njih 15-20 uživalo u vlastitoj dernjavi i preglasnoj glazbi i svemu ostalom? Ok je odigrati utakmicu, ali bučiti satima nikako nije u redu!

Nedavno je jedna velika zaštitna ograda bila jako nagnuta nakon njihovih utakmica/zabava, valjda su ju srušili. I tako je stajala danima nagnuta, bez obzira što je to bilo nesigurno za sve ostale koji su se igrali na igralištu. Posljedica divljaštva? Vrlo vjerojatno.To je prejaka metalna konstrukcija koju ne može srušiti vjetar, nego nešto/netko daleko jači.

Molim vas da objavite ovo jer mislim da nisam jedina kojoj ovo smeta. Slobodno istražite, iako znam kako novinarstvo funkcionira. Jedan će reći jedno, drugi će naravno reći da to nije istina i tako u krug.

Inače, sve ovo traje otkad su mještani sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=37281, vjerojatno iz razloga da se mogu zabavljati i bučiti kad god im se prohtije."

Da bi na kraju predsjednik kluba dao LAŽNU izjavu novinarima da su u nedjelju završili do 22 sata. Može ga samo biti sramota!

Pa pročitajte članak iz Glasa: http://www.glas-slavonije.hr/167663/3/Buka-na-Brijestu

"Čitateljica s Brijesta požalila se na zabave, glasno puštanje glazbe, pjevanje i remećenje javnog reda i mira u prostoru nogometnog kluba Brijest. Budući da su zabave u posljednje vrijeme sve učestalije, a stanari sve ogorčeniji, čitateljicu zanima kojim se danom i u kojem vremenu mogu održavati takve zabave i zbog čega su one toliko česte u zadnje vrijeme. Predsjednik NK Brijest, Ivan Dujmović, potvrdio je da nakon održavanja prvenstvenih utakmica ponekad bude organiziran domjenak za igrače i članove kluba, gdje svakako postoje granice i uzima se u obzir potreba za mirom stanovništva koje živi u okolici. “Ukoliko je organizirana veća zabava, poput one u nedjelju, 20. svibnja, kada je klub osvojio prvo mjesto lige NS Osijek, i prikladno proslavio s još stotinjak ljudi, policija tada bude obaviještena, a zabava završi u prikladno vrijeme, do 22 sata, kako ne bismo mještanima remetili mir", kaže predsjednik kluba Ivan Dujmović. (S.C.)"



Ako ti smeta njihova buka i to sve lijepo se odseli !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2012. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti se nauči respekta prema svim ljudima, posebno susjedima i onima koji žive tamo gdje se ti zabavljaš.



ljakse.jpg
 Opis:
 Veličina:  43.3 KB
 Pogledano:  99 put(a)

ljakse.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-prolaznica-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2012. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › A ti se nauči respekta prema svim ljudima, posebno susjedima i onima koji žive tamo gdje se ti zabavljaš.



tko? Budi preciznija..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2012. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma još jedan novoregistrirani "hozntreger" od predsjednika nogometnog kluba.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: