Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2012. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
pokvarenagerma je napisao/la (Pogledaj post): › E a šta vas boli briga šta je to tam bilo uopče?!?!?!
aa? :@

Kada treba prikriti lopovluk predsjednika nogometnog kluba odmah Vas 10 otvori račun na forumu.

Kad prestanete plakati da Vam gradonačelnik plati za krov crkve, za krov kluba, za krov Crvenog fiće .... onda nas neće biti briga gdje su završili novci s Brijesta, a do tada ima da slušaš što govorimo jer od nas tražite novce koji nestaju kao rosa preko dana putem magle.


Napisi barem jedan suvisli argument zasto je predsjednik lopov.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pokvarenagerma
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti kolko pričaš mogo bi za političara ic! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
Napisi barem jedan suvisli argument zasto je predsjednik lopov.

Objašnjavao sam već u ćlanku o prostorijama kluba (imaš link u samom članku) kad su plakali da moraju djeca popravljati krov kluba jer je predsjednik rekao da ne postoji više lova u klubu.

Čitaj u toj temi jer je tamo sve lijepo objašnjeno.

pokvarenagerma je napisao/la (Pogledaj post): › Ti kolko pričaš mogo bi za političara ic! Smile

Prije bih rek'o da predsjednik nogometnog kluba ima politiku izvlačenja love iz kluba jer će "rulja" kroz radne akcije napraviti sve potrebno, od prošnje materijala s otpada do plakanja po gradskom poglavarstvu (kao cigani) i na kraju odraditi šljaku, pa se neće ni primjetiti da je lova prohujala s vihorom kroz njegov džep.
Kasnije će se hvaliti da je on sredio prostorije kluba i da mu se trebate klanjati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anuion
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Objašnjavao si ti na tom članku dosta gluposti i ovo što spominješ tamo toga nema nigdje tako da sam ću ti reć da
odjebeš od tog kluba i naselja više.

bok bok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anuion je napisao/la (Pogledaj post): › Objašnjavao si ti na tom članku dosta gluposti i ovo što spominješ tamo toga nema nigdje tako da sam ću ti reć da
odjebeš od tog kluba i naselja više.

bok bok

A ti si mu držao hlače i pregledavao džepove dok je on radio pa da znaš da nije napunio džepove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oknid
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 1:26 
Naslov:  Re: Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...samo da objasnim neke netocne navode koji su gore izneseni....

Zastitna ograda oko malonogometnog igralista se uruslila(tocniji izraz bi bio savila se) zbog ostataka najlonskih vreca koje su se odupirale naletima vjetra te noci i pri tome savile ogradu....
Komentari tipa...divljaci su srusili ogradu ....su jako smijesni i u neku ruku jako zalosni...
iz razloga sto se ta ista ograda ne moze saviti na takav nacin od strane bilo kakvih "divljaka" bez uporabe dodatnih strojeva (koje divljaci ne posjeduju)...i nevidim razlog zasto bi ti "divljaci" koji su ujedno i napravili te ograde oko malonogometnog i nogometnog igralista iste te ograde rusili?!
Da razjasnimo...ograda je vracena u prvobitno stanje i dodatno ucvrcena... Smile

Mozemo mi tu naci sto razloga za raspravu...ali je u tome svemu zalosno sto ljudi poput ove gospođe(iako bi je najrađe drugacije nazvao) ne podrze usmjeravanje mladezi u nesto pozitivno tj. bavljenje sportom i druzenje sa svojim sugrađanima....

Bolje je da se drogiraju ili budu 0/24 na facebooku :/

Poruka za Vas sve kao i za "gospođu"...
Dođite na bilo koju utakmicu i uvjerite se sami da ti ljudi nisu divljaci za kakve ih predstavljate nego samo obicni ljudi iz susjedstva koji su zeljni dobre zabave Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 8:04 
Naslov:  Re: Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oknid je napisao/la (Pogledaj post): ›
...samo da objasnim neke netocne navode koji su gore izneseni....

Zastitna ograda oko malonogometnog igralista se uruslila(tocniji izraz bi bio savila se) zbog ostataka najlonskih vreca koje su se odupirale naletima vjetra te noci i pri tome savile ogradu....
Komentari tipa...divljaci su srusili ogradu ....su jako smijesni i u neku ruku jako zalosni...
iz razloga sto se ta ista ograda ne moze saviti na takav nacin od strane bilo kakvih "divljaka" bez uporabe dodatnih strojeva (koje divljaci ne posjeduju)...i nevidim razlog zasto bi ti "divljaci" koji su ujedno i napravili te ograde oko malonogometnog i nogometnog igralista iste te ograde rusili?!
Da razjasnimo...ograda je vracena u prvobitno stanje i dodatno ucvrcena... Smile

Mozemo mi tu naci sto razloga za raspravu...ali je u tome svemu zalosno sto ljudi poput ove gospođe(iako bi je najrađe drugacije nazvao) ne podrze usmjeravanje mladezi u nesto pozitivno tj. bavljenje sportom i druzenje sa svojim sugrađanima....

Bolje je da se drogiraju ili budu 0/24 na facebooku :/

Poruka za Vas sve kao i za "gospođu"...
Dođite na bilo koju utakmicu i uvjerite se sami da ti ljudi nisu divljaci za kakve ih predstavljate nego samo obicni ljudi iz susjedstva koji su zeljni dobre zabave Smile

Još jedan novoregistrirani potrčko od lopine predsjednika nogometnog kluba. Stvarno ste toliko naivni da ne vidite da predsjednik u svojim džepovima umjesto love nogometnog kluba ima film "Prohujalo s vihorom", a Vama priča bajke za malu djecu i kasnije će se hvaliti što je učinio za klub a neće reći da je natjerao djecu da prose i da crnče jer je lova pokradena.

A što se tiče tvoje naivne lojalnosti * predsjedniku kluba dokazuje glupost koju si izjavio da se ogradu ne može srušiti bez strojeva ali je bez problema mogu srušiti najlonske vrećice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oknid
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 8:32 
Naslov:  Re: Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro Francika jeste li vi imalo normalni?

Covjeka koji ima zenu i troje djece nazivate pedofilom osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
Nekako mi se sve vise cini da vama uopce nije problem buka poslije tekme nego imate nesto protiv predsjednika kluba...(a ocigledo imate i problema sa samim sobom)

jedno ovako pitanje za vas Francika....Vi zivite na Brijestu??
(ako da koliko dugo....ako ne koji k stalno zabadate nos u "nase probleme" iako problema nema....iako neki ocigledno zele imati problema)

I cisto ovako prijateljski poziv....dodite kod nas na kavu da vam objasnim kako su vrecice utjecale na savijanje ograde Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 10:01 
Naslov:  Re: Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oknid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa dobro Francika jeste li vi imalo normalni?

Covjeka koji ima zenu i troje djece nazivate pedofilom osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
Nekako mi se sve vise cini da vama uopce nije problem buka poslije tekme nego imate nesto protiv predsjednika kluba...(a ocigledo imate i problema sa samim sobom)

jedno ovako pitanje za vas Francika....Vi zivite na Brijestu??
(ako da koliko dugo....ako ne koji k stalno zabadate nos u "nase probleme" iako problema nema....iako neki ocigledno zele imati problema)

I cisto ovako prijateljski poziv....dodite kod nas na kavu da vam objasnim kako su vrecice utjecale na savijanje ograde Smile

Zaboravio sam stavit navodnike jer čovjek očito iskorištava djecu (ne seksualno) da bi prikrio "Prohujalo s vihorom".

Ne moraš mi objašnjavat kako su vrećice srušile ogradu koja se samo sa strojevima može saviti.

I daj poravnaj te svoje tekstove jer ne pišeš pjesmicu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prigovor
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Brijest
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anuion je napisao/la (Pogledaj post): › Divljanja nije bilo nego je bila mala proslava jer su dečki osvojili prvenstvo. Neznam što je tu loše?!

Loše je to što mještani ne mogu odmoriti u miru nego moraju slušati tuđa sranja.
pokvarenagerma je napisao/la (Pogledaj post): › E a šta vas boli briga šta je to tam bilo uopče?!?!?!
aa? :@

Pročitaj odgovor iznad.
oknid je napisao/la (Pogledaj post): › Zastitna ograda oko malonogometnog igralista se uruslila(tocniji izraz bi bio savila se) zbog ostataka najlonskih vreca koje su se odupirale naletima vjetra te noci i pri tome savile ogradu....

Najlonske vreće su savile onu tešku metalnu konstrukciju?! Nemoj me nasmijavati. osijek031.com smile I onda još na kraju sam sebe pobiješ tvrdnjom da tu istu ogradu može srušiti samo stroj.
oknid je napisao/la (Pogledaj post): › Da razjasnimo...ograda je vracena u prvobitno stanje i dodatno ucvrcena... Smile

Super, drago mi je da će se dječica s Brijesta moći lijepo igrati bez opasnosti od urušene ograde.
oknid je napisao/la: › Mozemo mi tu naci sto razloga za raspravu...ali je u tome svemu zalosno sto ljudi poput ove gospođe(iako bi je najrađe drugacije nazvao) ne podrze usmjeravanje mladezi u nesto pozitivno tj. bavljenje sportom i druzenje sa svojim sugrađanima....

Nema potrebe za ružnim nazivima. Mogla bih i ja napisati svakakva imena za te koji prave buku, ali stvarno nema potrebe za vrijeđanjem. A ti ne čitaš! U svom prvom postu sam napisala da je ok odigrati utakmicu, ali ne onoliko bučiti na zabavama. Znači, čim se netko požali na buku, glasnu glazbu, turiranje motora, deranje i trubljenje - nije normalan?! Želi odmoriti od posla i naspavati se - opet nije normalan?! Super!

Treba sve te zabave snimati pa im kasnije pustiti pa da vidimo bi li njima bilo ugodno to slušati cijelo popodne i večer.
oknid je napisao/la: › Dođite na bilo koju utakmicu i uvjerite se sami da ti ljudi nisu divljaci za kakve ih predstavljate nego samo obicni ljudi iz susjedstva koji su zeljni dobre zabave :

Neki su željni i dobrog odmora, a to im je pojedinim danima onemogućeno zbog, opet citiram: veoma glasne zabave, puštanja pjesama, pjevanja, dernjave, trubljenja, turiranja motorima...

oknid je napisao/la: ›
...i nevidim razlog zasto bi ti "divljaci" koji su ujedno i napravili te ograde oko malonogometnog i nogometnog igralista...

Sami napravili, kažeš? Gdje je ispario novac koji NK Brijest dobiva od Grada, kad su sami morali to napraviti? Sve mi se više čini logičnom ona francikina teorija.

Evo i te ograde koja se urušila od "VREĆA"!




Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2012. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni koji zive u naselju se vjerojatno sjecaju da su se ljudi zalili na crkveno zvono, koje je zvonilo i radnim danom oko 10 ili 11 sati prijepodne, zbog toga vise ne zvoni, ako se ne varam, meni osobno ne smeta ali postujem one kojima smeta...
Zar stvarno mislite da onda tim istim ljudima ne smeta kada doslovno 20 metara od njihove spavace sobe u pola 11, i duze, ekipa pusta stvarno glasnu glazbu, pjevaju, trube na one vuvuzele-things, pjevaju, dernjaju se, turiraju motorima i autima i to sve jos u nedjelju kasno navecer? Jos uzmite u obzir da takva "zabavica" traje bez prestanka od 14h ... to je gotovo 9h 'zabavice' za zabavljace i okolne stanare.

Razumijem da svatko tu i tamo pretjera, i ne bih radio dramu oko toga - nitko nije savrsen. No, onda barem budi svjestan svojih mana i ne "maži" druge.

Think about it.

Cheers

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Prigovor

Kad god se pokrene neka tema o tom nogometnom klubu odmah se krene u zataškavanje financijskog inženjeringa otvaranjem gomile novih korisnika foruma kako bi se zaštitio predsjednik kluba.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2012. 2:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

![/quote]
Loše je to što mještani ne mogu odmoriti u miru nego moraju slušati tuđa sranja.
[quote="pokvarenagerma";p="403971"]odmarat će se kada umru
Prigovor je napisao/la: ›
anuion je napisao/la (Pogledaj post): › Divljanja nije bilo nego je bila mala proslava jer su dečki osvojili prvenstvo. Neznam što je tu loše?!

Loše je to što mještani ne mogu odmoriti u miru nego moraju slušati tuđa sranja.
pokvarenagerma je napisao/la (Pogledaj post): › E a šta vas boli briga šta je to tam bilo uopče?!?!?!
aa? :@

Pročitaj odgovor iznad.
oknid je napisao/la (Pogledaj post): › Zastitna ograda oko malonogometnog igralista se uruslila(tocniji izraz bi bio savila se) zbog ostataka najlonskih vreca koje su se odupirale naletima vjetra te noci i pri tome savile ogradu....

Najlonske vreće su savile onu tešku metalnu konstrukciju?! Nemoj me nasmijavati. osijek031.com smile I onda još na kraju sam sebe pobiješ tvrdnjom da tu istu ogradu može srušiti samo stroj.
oknid je napisao/la (Pogledaj post): › Da razjasnimo...ograda je vracena u prvobitno stanje i dodatno ucvrcena... Smile

Super, drago mi je da će se dječica s Brijesta moći lijepo igrati bez opasnosti od urušene ograde.
oknid je napisao/la: › Mozemo mi tu naci sto razloga za raspravu...ali je u tome svemu zalosno sto ljudi poput ove gospođe(iako bi je najrađe drugacije nazvao) ne podrze usmjeravanje mladezi u nesto pozitivno tj. bavljenje sportom i druzenje sa svojim sugrađanima....

Nema potrebe za ružnim nazivima. Mogla bih i ja napisati svakakva imena za te koji prave buku, ali stvarno nema potrebe za vrijeđanjem. A ti ne čitaš! U svom prvom postu sam napisala da je ok odigrati utakmicu, ali ne onoliko bučiti na zabavama. Znači, čim se netko požali na buku, glasnu glazbu, turiranje motora, deranje i trubljenje - nije normalan?! Želi odmoriti od posla i naspavati se - opet nije normalan?! Super!

Treba sve te zabave snimati pa im kasnije pustiti pa da vidimo bi li njima bilo ugodno to slušati cijelo popodne i večer.
oknid je napisao/la: › Dođite na bilo koju utakmicu i uvjerite se sami da ti ljudi nisu divljaci za kakve ih predstavljate nego samo obicni ljudi iz susjedstva koji su zeljni dobre zabave :

Neki su željni i dobrog odmora, a to im je pojedinim danima onemogućeno zbog, opet citiram: veoma glasne zabave, puštanja pjesama, pjevanja, dernjave, trubljenja, turiranja motorima...

oknid je napisao/la: ›
...i nevidim razlog zasto bi ti "divljaci" koji su ujedno i napravili te ograde oko malonogometnog i nogometnog igralista...

Sami napravili, kažeš? Gdje je ispario novac koji NK Brijest dobiva od Grada, kad su sami morali to napraviti? Sve mi se više čini logičnom ona francikina teorija.

Evo i te ograde koja se urušila od "VREĆA"!




teško za vjerovat da netko može biti ovako nezadovoljno čangrizalo.... (Prigovor)

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2012. 2:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › @Prigovor

Kad god se pokrene neka tema o tom nogometnom klubu odmah se krene u zataškavanje financijskog inženjeringa otvaranjem gomile novih korisnika foruma kako bi se zaštitio predsjednik kluba.


Dosadan si i Bogu i vragu Very Happy
nitko te ne *ebe ni 5 % Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2012. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › @Prigovor

Kad god se pokrene neka tema o tom nogometnom klubu odmah se krene u zataškavanje financijskog inženjeringa otvaranjem gomile novih korisnika foruma kako bi se zaštitio predsjednik kluba.


Dosadan si i Bogu i vragu Very Happy
nitko te ne *ebe ni 5 % Cool

Kako to možeš reći, pa ti me obožavaš. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: