Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija kažnjava bicikliste dok pješaci nekažnjeno šetaju biciklističkim stazama!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
oggy031
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2012. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nek vozi/hoda gdje tko oće, ali onda ako se već biciklistima uredno naplaćuju kazne za vozikanje po pješačkoj, onda nek se i pješacima naplaćuju kazne što hodaju po biciklističkoj...

btw dosta biciklističkih staza u osijeku uopće nije ni upola dovoljna za vožnju bicikala... tu mislim na biciklističke staze u europske avenije, štrose, pješački most... tu jedva da ima mjesta zua jedan bicikl, a kamol ida se mimoiđu bicikli....

Stella1989 je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
jer biciklisticka staza nije pista, nego dio plocnika namjenjen za hodanje pjesaka koji je obiljezen zutom linijom kako bi se zakonski omogucilo biciklistima voznja po plocniku a ne po cesti.

wtf?!

+1


+1

vjevevica je napisao/la: ›
vozam se ja po promenadi,unutar bic.staze i idu ženske čoporativno prema meni.dakle,vide mene,vide bic.stazu.i kokoš se neće maknit.nisam se maknila ni ja .poljubila ju je ručka kormana Twisted Evil


ovakve mi se situacije događaju svakodnevno... također bih dodao i vukovarsku ulicu gdje vlasnici pasa hladno šetaju svoje kućne ljubimce po biciklističkoj stazi da im se pas može fino posrati po travi... s tim da oni ne hodaju uz travu već šetkaraju uz samu "među" biciklističke i pješačke staz, a pas im švrlja po travi... naravno, pas je na povodcu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2012. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › je**** država vlada i policija kad glavna stvar im je kažnjavanje pješaka i biciklista!


Ne pješaka, samo biciklista.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2012. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: › Kako kaže Ćaleta, policijski službenici nemaju praksu kažnjavati pješake koji hodaju biciklističkim stazama.

Policijski službenici, očito, nemaju ni praksu pošteno provoditi zakone Republike Hrvatske i poštovati prava građana iste.

U nekoj civiliziranoj zemlji bi cijela policija bila izbačena na ulicu davnih dana.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.04.2012. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
je**** država vlada i policija kad glavna stvar im je kažnjavanje pješaka i biciklista!


Nisi mi jasan, zar nije sigurnost u prometu jedan od prioriteta normalnog funkcioniranja ? Znaš li koliko RH ima poginulih u prometu i znaš li kolikoi dio poginulih otpada na bicikliste ? Shvaćaš li da su biciklisti prema statistikama najugroženiji sudionici u prometu ?
Sve treba kažnjavat, Hrvati su nacija kojoj preventivno djelovanje ništa ne znači, samo represivno, najbolje nauče kad ih udariš po džepu.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2012. 21:56 
Naslov:  Re: Policija kažnjava bicikliste dok pješaci nekažnjeno šetaju biciklističkim stazama!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svako malo se potpaljuje vatra o biciklistima, pješacima, vozačima motornih vozila, a sve je već poznato i rečeno. Većina nas je ponekad i pješak i biciklist i vozač...

Mene osobno zanima što kaže statistika koliko vozača bicikala strada jer ih pokupi motorno vozilo, a koliko pješaka strada jer ih pokupi bicikl. Biciklisti doista jesu najugroženiji sudionici u prometu ali samo zbog ovakvih glupih zakona po kojima svatko stariji od 15 godina MORA voziti bicikl po cesti bez da poznaje prometna pravila, propise i sve ostalo. Po toj logici mogu i ja obući bijelu kutu i biti liječnik, zašto ne?

Ipak, ovo s praksom nekažnjavanja je genijalno: kažnjava se vožnja biciklom preko zebre što ne postoji u zakonu, ali se ne kažnjava kretanje pješaka biciklističkom što postoji.

_________________
I mjesečina može biti pogled na svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.04.2012. 7:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metode kako da posvade ljude da cinkaju i način da se napuni proračun za spas finih gusca u saboru.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjevevica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2012. 9:12 
Naslov:  Re: Policija kažnjava bicikliste dok pješaci nekažnjeno šetaju biciklističkim stazama!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr.evil je napisao/la (Pogledaj post): ›
vjevevica je napisao/la (Pogledaj post): › vozam se ja po promenadi,unutar bic.staze i idu ženske čoporativno prema meni.dakle,vide mene,vide bic.stazu.i kokoš se neće maknit.nisam se maknila ni ja .poljubila ju je ručka kormana Twisted Evil
zašto ne kažnjavaju stanare štrosike kad ponedjeljkom izvuku kante i kontejnere na bic stazu (tj.,onaj dio staze koji je u funkciji) ?
BRAVO NEDAJ NA SEBE Twisted Evil

trebo mi je nick biti dr.evelica a ne vjevevica Fight inače i pozvonim i zahvalim kad se maknu,i ja se mičem kao pješak,stvarno mi to nije problem.ali gleda me u oči i neće se maknit? trškokoš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2012. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje na Štrosiki postoji biciklistička staza???????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65890
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2012. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: › Gdje na Štrosiki postoji biciklistička staza???????

Biciklistički trak - od Rokove do Čvrsničke:
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=34181
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=34758
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=35020
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=36929

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oggy031
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2012. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar nema nigdje u zakonu gdje piše koliko široka mora biti biciklistička staza... jer ovo što oni crtaju to je sve samo ne dovoljno za jedan bicikl, a kamoli za mimoilaženje dva bicikla... to ko da naprave cestu toliko široku da ti taman retrovizori vire iz trake kada voziš... budalaštine...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2012. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vic.Mackey je napisao/la: › Gdje na Štrosiki postoji biciklistička staza???????

Biciklistički trak - od Rokove do Čvrsničke:
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=34181
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=34758
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=35020
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=36929

a vidi redakcije kako podrzava ove gradske propale projekte...... obidjite malo trase bic staza, fotkajte ono sto smatrate stazom za bicikle, a naravno i budalaštine koje su izvedene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2012. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste se vozili biciklističkom stazom uz S-cestu i ako jeste što kažete na njeno "genijalno" stanje nakon samo par mjeseci od otvorenja?

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2012. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imao sam prilike proći tamo...katastrofa..onaj dio od kružnog je ok, ali kako se bliži Portanovi tako se stvaraju sve veća udubljenja pored svakog rasvjetnog stupa, a čini mi se da je jedan dio i potpuno propao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2012. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Garancija je 2 godine pa će to biti rješeno bez plaćanja.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oggy031
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2012. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
Jeste se vozili biciklističkom stazom uz S-cestu i ako jeste što kažete na njeno "genijalno" stanje nakon samo par mjeseci od otvorenja?


nisam ni skonto da tamo ima biciklistička staza, ja se tamo po cesti furam Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: