Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



40 posto kolača i petina sladoleda opasni za zdravlje!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.04.2012. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Petar Pan je po vrstama sladoleda na visokoj razini a po higijeni je na razini Kabula i Pakistana.Ljudi,onaj wc u Petru Panu treba pod hitno zatvorit i prosirit ,kome se prijavljuje od inspekcije prijava za losu higijenu?Prvi bi osobno prijavio taj petar pan zato sto je gazda lakom i sto da moze ubacio bi jos 2 stola umjesto wc-a,ono je zaraza za djecu i ljude,ono treba pod hitno prijavit i zatvorit dok se nisu ljudi porazboljevali,wc imaju gori nego seoska kafana,2x1 metar.Pa vidite samo takva slasticarna koja je "brend"Osijeka nema intertnet stranicu svoju..dovoljno govori kako su gazde skrte i pohlepne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2012. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad sam prije par godina vidio da u petar pan dovoze jaja u gepeku nekog drljavog golfa, a vani +35, dakle u autu bez klime je bilo sigurno i +50, rekoh ne, ne...nema šanse za liz tamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2012. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa gradonačelnik Bubalo je nedavno bio u Makedoniji pa nebi bilo loše da je sklopio neki gospodarski posao. Tamo ima puno slastičarnica kod nas fali i to što imamo eto neispravno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.04.2012. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
bitno da niste spomenili mcdonalds,surf n fries, i ostale slične korporacije...ali o njima se nesmije pisati ipak oni imaju novaca Smile a to što ja pojedem 2 3 kolača kod Kate ili poližem 2 3 kugle sladoleda u petru panu mislim da me neće ubit..ubit će me prije ova kriza i grad nego takva vrsta kolača Wink

a i ovom Vladimiru Šišljagiću nebi vjerovao ni da se zove Vladimir a kamoli nešto drugo...


Vise ima novaca vlasnik Petra Pana od pola osjeckih ugostitelja,vjeruj mi;-)on za ljeto okrene vise nego slasticarna u Umagu ili Porecu,pun je kao brod,inace je iz Ernestinova,Zivko se zove,a navodno ima vilu u Novom Sadu jel mu je zena trofazna,stan u gradu,poslovni prostor 20 metara od petra pana u strosiki,kucu u Osijeku..on je sa Petrom Panom napravio cudo sebi,kad je otvorio slastu nije bilo je u gradu po interijeru,usluzi,ponudi,presisao je sve siptare i konkurenciju,uzeo je pare za vrijeme rata na zestokom picu,u miru na slambosu,vocnim kupovima i sada je on BEG;-)toliko o vlasniku Zivku Junusicu dalmatincu iz Ernestinova,radili su u njemackoj,doneli odande ideje,otvorili i uspijeli..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjevevica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2012. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › bitno da niste spomenili mcdonalds,surf n fries, i ostale slične korporacije...ali o njima se nesmije pisati ipak oni imaju novaca Smile a to što ja pojedem 2 3 kolača kod Kate ili poližem 2 3 kugle sladoleda u petru panu mislim da me neće ubit..ubit će me prije ova kriza i grad nego takva vrsta kolača Wink

a i ovom Vladimiru Šišljagiću nebi vjerovao ni da se zove Vladimir a kamoli nešto drugo...

mcdonalds,to sam zaboravila i da postoji Laughing surf? nisam tamo nikad niš jela i ne namjeravam...i hvala ti što si me podsjetio za Katine kolače Juuupiii finije kolače u životu nisam jela, mađarica...božanstvena osijek031.com smile ...al ja ću uvijek otić radije u Petar Pan na slamboš neg ..ne znam..u onu slastu na korzu il hotel osijek,nebitno...ma... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2012. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa što je sa inspekcijama za ovakve stvari tko kontrolira takve ug.objekte takve stvari se nebi smjele događati nisu valjda neki podmitljivi inspektori iz Drinovaca- city ili Ćaprajzlija city...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2012. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Tko se ikada razbolio od kolača i sladoleda !?

Pročitaj post iznad svog pa ćeš vidjeti.

Jel još tko ili je to samo bila slučajnost ?

Možda je zajebavao sladoledarku pa mu je pljunula u sladoled. Wink


Znam i ja za više slučajeva trovanja salmonelom - dvije slaste u centru grada, pogodite koje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2012. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakate bezveze!

Petar Pan ima najbolji sladoled u gradu i zato ljudi tamo kupuju, i usluga im je vrhunska. No složio bi se da bi trebalo WC proširiti i time smanjiti broj stolova.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2012. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni ovo izgleda da opet debilni ljudi se hvataju tako nebitnog problema a u os ima jedno 9 miliona problema Smile ali idemo pisati o tome kako sladoled nevalja u petru panu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.04.2012. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
meni ovo izgleda da opet debilni ljudi se hvataju tako nebitnog problema a u os ima jedno 9 miliona problema Smile ali idemo pisati o tome kako sladoled nevalja u petru panu Smile



ti isti kako kazes "debilni ljudi"imaju djecu koja jedu u tom Petru Panu i zbog lose higijene mogu se razbolit od sladoleda i kolača glupsone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2012. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad ste se već dohvatili Petra Pana da kažem i ja koju o tom užasu.Naime prije par godina sjeli smo tamo na kolače. Muž je pojeo kolač od kestena.Dakle ,skoro je umro takvo trovanje nije bilo za opisati .Danima mu je glava bila u WC školjci.Nikad više u taj brlog nismo kročili.Toliko o njima.Nazdravlje i dobar tek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.04.2012. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: › Tko se ikada razbolio od kolača i sladoleda !?

Pa da, tko je ikad dobio salmonelu od kolača ili sladoleda osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2012. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la: ›
meni ovo izgleda da opet debilni ljudi se hvataju tako nebitnog problema a u os ima jedno 9 miliona problema Smile ali idemo pisati o tome kako sladoled nevalja u petru panu Smile



ti isti kako kazes "debilni ljudi"imaju djecu koja jedu u tom Petru Panu i zbog lose higijene mogu se razbolit od sladoleda i kolača glupsone.


a kak oda nazovem te roditelje koji pročitaju ovaj gore članak (a sad se odjednom to saznalo svih ovih godina ovo se nije znalo i da nije bilo osijek031 nikad se ovo nebi saznalo za petar pan) i onda uredno odu s djecom tamo jesti? da debilni ljudi..primitivni debilni ljudi i baš takvo ponašanje nas je i dovelo do ovdje...što sve znamo što nevalja ali boli nas k**** misliš da će petar pan izgubit para radi ovog članka? pa ljude boli k****- i za sve ovo od a do ž ^^ mi smo osječani kolega...boli nas k**** za sve Wink

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2012. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Petar Pan ima najbolji sladoled u gradu i zato ljudi tamo kupuju, i usluga im je vrhunska.

Najukusniji, ne znači nužno i zdravstveno (naj)ispravni(ji). I po čemu je tebi usluga vrhunska?! Prije bih rekla da je prosječna. Tete koje tamo rade ne znaju se ni nasmijati i dosta puta zaborave donijeti vodu kad im kažeš. Nije smak svijeta, ali gosti to zapamte.

Što kažu ostali po pitanju usluge u Petru Panu?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2012. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usluga u PP nije prosječna, već daleko ispod toga.
Posebno kada se radi o onoj nekoj mlađoj, zgodnoj konobarici.
Općenito se zaboravi donijeti čaša vode, sladoled gotovo uvijek curi sa čaše, a nikad ne dobiješ salvetu.
Sladoled kao sladoled mi je ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: