Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Eurodom će biti otvoren tek za godinu dana?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2012. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Francika pa ti nemas informaciju dali ce se ispred tvoje kuce pravit staza i sadit kesten a ne dublje teme do kojih se tesko dolazi pored hijena i lesinara u ovom gradu..ja slucjano znam 44 puta vise od tebe sta se desava u gradu ;-) ti si zadnji da mi solis pamet vjeruj mi.

Pa ako ti toliko znaš onda si upućeniji od bilo koga u ovom gradu pa čak i od onih od kojih si dobio informaciju, samo problem je onda što to nećeš podijeliti s nama.
Zaista bi bilo lijepo napisati sva saznanja o ovom gradu kako bi svi građani znali i kako bi mogli pravodobno djelovati, ali sumnjam da znaš jer pišeš takve besmislene rečenice i govoriš da je mulj kriv što se zgrada (nije) nagnula a ne stručnjak Vrdoljak. Pa to se nikom u Hrvatskoj nije desilo do sada osim stručnjaku Vrdoljaku, moš mislit koji stručnjak. Za lapež je ali za visokogradnju je moj đoko kriv. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2012. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa eto dat ćemo mu novi naziv, pa nek i Osijek ima Kosi toranj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.04.2012. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Francika pa ti nemas informaciju dali ce se ispred tvoje kuce pravit staza i sadit kesten a ne dublje teme do kojih se tesko dolazi pored hijena i lesinara u ovom gradu..ja slucjano znam 44 puta vise od tebe sta se desava u gradu ;-) ti si zadnji da mi solis pamet vjeruj mi.

Pa ako ti toliko znaš onda si upućeniji od bilo koga u ovom gradu pa čak i od onih od kojih si dobio informaciju, samo problem je onda što to nećeš podijeliti s nama.
Zaista bi bilo lijepo napisati sva saznanja o ovom gradu kako bi svi građani znali i kako bi mogli pravodobno djelovati, ali sumnjam da znaš jer pišeš takve besmislene rečenice i govoriš da je mulj kriv što se zgrada (nije) nagnula a ne stručnjak Vrdoljak. Pa to se nikom u Hrvatskoj nije desilo do sada osim stručnjaku Vrdoljaku, moš mislit koji stručnjak. Za lapež je ali za visokogradnju je moj đoko kriv. Wink



opet ti kazem da su bili strucnjaci iz ZAGREBA u vezi eurodoma i da je stanje dobro..a o vjestima nepise se sve.,.a ti pisi ono sto citas u glasu,cujes na pijaci i dok cekas tramvaj;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2012. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu bili stručnjaci od negdje pogledat Eurodom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2012. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Jesu bili stručnjaci od negdje pogledat Eurodom?


ma bili strucnjaci iz Zagreba Smile eee lega iz Zagreba!!!! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2012. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Pa eto dat ćemo mu novi naziv, pa nek i Osijek ima Kosi toranj...
Rekoh ja nekidan da ćemo imati najveću turističku atrakciju u RH....
gomila turista i love na vidikuuuuuu .... jeeeee osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Laughing Laughing Laughing

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.04.2012. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noname je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
Jesu bili stručnjaci od negdje pogledat Eurodom?


ma bili strucnjaci iz Zagreba Smile eee lega iz Zagreba!!!! Smile


Ako nisi znao lega=seljacka rijec za stanovnike Osijeka (gdje god dodjes kad kazes lega cudno te gledaju i misle da pricamo ekavicu,) Zagreb je za Osijek u svemu dvije svjetlosne godine,od poznatih do sposobnih,,ti imas u Os Zeljka Bilosa,Boru Ivkovica,Lubinu..tome se smij papcino.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2012. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafooooo@
... a ti imaš u Zagrebu pun Remetinac "poznatih i sposobnih" i još ga popunjavaju Laughing Rolling Eyes
LEGA nije seljačka riječ nego su osječani originalni i prepoznatljivi po tom nazivu... Smile
i ne podcjenjuj osječane i Osijek - dovde su nas doveli oni koje ti nazivaš "sposobnima" Mad
daaaa, jako sposobni da unište sve što im dopadne šaka pa tako i cijelu RH rastočiše,
a od nekad najbogatije regije napraviše pustoš Crying or Very sad

ako ti se Osijek tako gadi - ne dolazi više na ovaj portal
(uuuuh... baš si me naljutio Evil or Very Mad )

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2012. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
noname je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
Jesu bili stručnjaci od negdje pogledat Eurodom?


ma bili strucnjaci iz Zagreba Smile eee lega iz Zagreba!!!! Smile


Ako nisi znao lega=seljacka rijec za stanovnike Osijeka (gdje god dodjes kad kazes lega cudno te gledaju i misle da pricamo ekavicu,) Zagreb je za Osijek u svemu dvije svjetlosne godine,od poznatih do sposobnih,,ti imas u Os Zeljka Bilosa,Boru Ivkovica,Lubinu..tome se smij papcino.


ajde idi od tate ratnog profitera uzmi audia (ili sta si vec reko da vozis) i odvezi se do zagreba, izdrkaj na bana pa se smiri Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.04.2012. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
rafooooo@
... a ti imaš u Zagrebu pun Remetinac "poznatih i sposobnih" i još ga popunjavaju Laughing Rolling Eyes
LEGA nije seljačka riječ nego su osječani originalni i prepoznatljivi po tom nazivu... Smile
i ne podcjenjuj osječane i Osijek - dovde su nas doveli oni koje ti nazivaš "sposobnima" Mad
daaaa, jako sposobni da unište sve što im dopadne šaka pa tako i cijelu RH rastočiše,
a od nekad najbogatije regije napraviše pustoš Crying or Very sad

ako ti se Osijek tako gadi - ne dolazi više na ovaj portal
(uuuuh... baš si me naljutio Evil or Very Mad )



Pa mala curice bolje suti kad pises o kriminalu i remetincu,najveci grad po kriminalu i mafiji poslje Zagreba je OSIJEK,od juga do bikare sve utjerivaci dugova,kamatari,ratni profiteri,tko je pap,saban,ico,samir nukic????de suti jadnice mala,zivis u gradu gdje jos mafija odredzuje tko ce radit u bolnici,hep-u,biti direktor skole,pojam ti nemas jel si mlada i zelena..nemas ti pojma curice...a Osijek da se meni gadi???pa kad sam ja na korzu ispred zvjedze vatao curice ti si se tukla sa bandom iz ljevog jaja;-)lega je glupa rijec koju u Zagrebu smatraju ekavicom u Sl Brodu sam skoro dobio batina radi lega kad sam rekao konobaru,to ponos osijeka??hvala meni nije.. ZA OSIJEK SAM DAO ZDRAVLJE U OBRANI I RANJEN SAM ZA OSIJEK I HRVATSKU I TAJ MI SE GRAD NEMOZE GADIT,AL "LJUDI" HIJENE MOGU;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.04.2012. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noname je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
noname je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
Jesu bili stručnjaci od negdje pogledat Eurodom?


ma bili strucnjaci iz Zagreba Smile eee lega iz Zagreba!!!! Smile


Ako nisi znao lega=seljacka rijec za stanovnike Osijeka (gdje god dodjes kad kazes lega cudno te gledaju i misle da pricamo ekavicu,) Zagreb je za Osijek u svemu dvije svjetlosne godine,od poznatih do sposobnih,,ti imas u Os Zeljka Bilosa,Boru Ivkovica,Lubinu..tome se smij papcino.


ajde idi od tate ratnog profitera uzmi audia (ili sta si vec reko da vozis) i odvezi se do zagreba, izdrkaj na bana pa se smiri Smile


Pasata vozim,a ne od tate nego moj;-)A drkaj si na ...,ban je za tebe boem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.04.2012. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
rafooooo@
... a ti imaš u Zagrebu pun Remetinac "poznatih i sposobnih" i još ga popunjavaju Laughing Rolling Eyes
LEGA nije seljačka riječ nego su osječani originalni i prepoznatljivi po tom nazivu... Smile
i ne podcjenjuj osječane i Osijek - dovde su nas doveli oni koje ti nazivaš "sposobnima" Mad
daaaa, jako sposobni da unište sve što im dopadne šaka pa tako i cijelu RH rastočiše,
a od nekad najbogatije regije napraviše pustoš Crying or Very sad

ako ti se Osijek tako gadi - ne dolazi više na ovaj portal
(uuuuh... baš si me naljutio Evil or Very Mad )



Pa mala curice bolje suti kad pises o kriminalu i remetincu,najveci grad po kriminalu i mafiji poslje Zagreba je OSIJEK,od juga do bikare sve utjerivaci dugova,kamatari,ratni profiteri,tko je pap,saban,ico,samir nukic????de suti jadnice mala,zivis u gradu gdje jos mafija odredzuje tko ce radit u bolnici,hep-u,biti direktor skole,pojam ti nemas jel si mlada i zelena..nemas ti pojma curice...a Osijek da se meni gadi???pa kad sam ja na korzu ispred zvjedze vatao curice ti si se tukla sa bandom iz ljevog jaja;-)lega je glupa rijec koju u Zagrebu smatraju ekavicom u Sl Brodu sam skoro dobio batina radi lega kad sam rekao konobaru,to ponos osijeka??hvala meni nije.. ZA OSIJEK SAM DAO ZDRAVLJE U OBRANI I RANJEN SAM ZA OSIJEK I HRVATSKU I TAJ MI SE GRAD NEMOZE GADIT,AL "LJUDI" HIJENE MOGU;-)



Jel su Zagrebcani unistili Slavoniju??Jel purger unistio Lio,Mobiliju,Tekos,Sibicaru,Frigis???? Jel slavonsku banku unistio Zagrebcan??Tko je davao kredite povoljne Skoji,zagrebcan ili onaj sto svira orgulje u Mostaru,tko je dao milione eura Bilosu zagrebcan??tko je dijelio gradske i drzavne prostore na mjestu male kavane,name..zagrebcan??Tko je gradio Alastor zagrebcan??odakle Bilosi,Skoje,Ostovici???iz Zagreba a??eee curice nemas ti dvije ciste u glavi ,a kako vidim mislim da imas cirka 17 do 18 godina..i jos mnogo toga sto ti neznas niti ces ikad saznat,,samo ti se tjesi da si zaljubljena u Osijek a zivis od roditelja kao vecina dok isti ti psi rata i hijene drze grad koji niti nije njihov niti mu pripadaju,a niti ga vole,samo vole pare,a grade vikendice po Drinovcima,Sirokom Brijegu,Krku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2012. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
noname je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
Jesu bili stručnjaci od negdje pogledat Eurodom?


ma bili strucnjaci iz Zagreba Smile eee lega iz Zagreba!!!! Smile


Ako nisi znao lega=seljacka rijec za stanovnike Osijeka (gdje god dodjes kad kazes lega cudno te gledaju i misle da pricamo ekavicu,)


Rafa brzo mijenjaj dilera, vidiš da ti nije dobro Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.04.2012. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
noname je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
Jesu bili stručnjaci od negdje pogledat Eurodom?


ma bili strucnjaci iz Zagreba Smile eee lega iz Zagreba!!!! Smile


Ako nisi znao lega=seljacka rijec za stanovnike Osijeka (gdje god dodjes kad kazes lega cudno te gledaju i misle da pricamo ekavicu,)


Rafa brzo mijenjaj dilera, vidiš da ti nije dobro Very Happy Very Happy


mjenjam aute i odijela;-),ako si jedan od 15 tisuca nezaposlenih u gradu mogu mislit sta mjenjas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2012. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa ne laj, ionako svi (ne)misle da je to šala a ne istina što je. Wink

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: