Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Eurodom će biti otvoren tek za godinu dana?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65842
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2012. 12:52 
Naslov:  Eurodom će biti otvoren tek za godinu dana?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Želimo da se Eurodom što prije otvori. Grad će pomoći koliko može, želimo biti partneri, no isto tako očekujemo da se poštuju svi ugovorni uvjeti - kaže gradonačelnik Krešimir Bubalo upitan o najljepšem nedovršenom objektu u gradu. Eurodom je, podsjetimo, jedinstvena građevinska cjelina koju čine tri objekta (poslovni, trgovački te kulturni centar). Investitor je Koncern Agram, a Grad suvlasnik dijela objekta.

- Vjerujemo da bi se Eurodom mogao otvoriti u idućih godinu dana. Prepoznaju da polako izlazimo iz krize i želja im je da se objekt stavi u funkciju te da konačno počnu vraćati svoju investiciju - otkrio je gradonačelnik na nedavnom sastanku s vijećnicima GČ Tvrđa.

Upitan za problem Kulturnog centra, kaže da je udio Grada (kroz vrijednost zemljišta) u objektu vrijedan oko 3,6 milijuna eura. - Procjenjujemo da je utrošeno puno manje te očekujemo da se iz naših sredstava završi dobar dio Kulturnog doma - kaže Bubalo. Očekuje da se dio novca za unutrašnje uređenje osigura kroz strukturne fondove Unije. - Također, ako Eurodom želi otkupiti gradski udio, spremni smo razmotriti i tu mogućnost - dodaje gradonačelnik.

U međuvremenu, Grad će raspisati natječaj za spojnu cestu Istarska – Trpimirova, graditi nova parkirališa te spoj biciklističke staze između Vukovarske i Tvrđe. Inače, upravo su garažna mjesta jedan od uvjeta koje Eurodom, nakon odustajanja od jedne podzemne etaže, još treba ispuniti (nedostaju 333 mjesta). Jurica Vrdoljak, direktor Eurodoma, kaže da je komunikacija s gradskom upravom stalna i dobra.

- Želimo otvoriti objekt u cijelosti, a ne parcijalno. Odustali smo od jedne etaže te je potrebno riješiti pitanje dijela parkirališta, no to neće biti problem - kaže Vrdoljak.

Tekst: M. Mihaljević/Glas-Slavonije.hr
Foto: Ana Mišin/Foto-arhiv 031


Pročitajte i...
U Eurodomu dvorana sa samo 390 mjesta, ne veća od kazališne
Golemi Eurodom u Osijeku može biti gotov za pet mjeseci?
I dalje nepoznat datum otvorenja Eurodoma?!


Zadnja promjena: Redakcija 031; 03.04.2012. 13:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2012. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al' je netko pare pospremio u džep Laughing

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavkbrk
Offline
Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2012. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja kriva procjena ulaganja.Zamrznuto 100m eura.Kazu napravili sve bez kredita.Ok. Koliki bi tek profit imali da gotovo svi nemaju 50 posto popusta na osiguranje npr.police za auto. Ha..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2012. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivo sanader

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2012. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

This is a joke...

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima hoće li to ikada biti otvoreno. Mrljavi se godinama. Bilo bi bolje da ne trpaju takve ogromne građevine u središte grada. Ljepše je vidjeti park i veliku zelenu površinu.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema mojim saznanjima Eurodom je nagnut i zato ne može dobiti uporabnu dozvolu...ako je to istina ne vidim kako će se u idućih godinu dana to promijeniti samo od sebe, ili planiraju da Zemlja mj svoj nagib u odnosu na Sunce pa će to doć na svoje...pffff..
a i koji trgovački centar? za koga? 2 već zjape prazna..a još kappa centar koji čeka otvorenje?
i kakav molim vas izlazak iz krize? ne radi pola nacije a mi kao izlazimo iz krize.....de i ja bih te droge da me boli k..za stvarnost....

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la: ›
Prema mojim saznanjima Eurodom je nagnut i zato ne može dobiti uporabnu dozvolu...ako je to istina ne vidim kako će se u idućih godinu dana to promijeniti

Možda postane turistička atrakcija kao onaj u Pizzi osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2012. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Baš me zanima hoće li to ikada biti otvoreno. Mrljavi se godinama. Bilo bi bolje da ne trpaju takve ogromne građevine u središte grada. Ljepše je vidjeti park i veliku zelenu površinu.


Odeš fino u Vardarac,kupiš kucu,imaš zelenila,pogled na kopacki rit, vataš babuške bez mreže,zov prirode ti je na dohvat ruke.A ja želim živit u gradu poslovnih zgrada,modernih kolodvora i urbanih stambenih naselja!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2012. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › Prema mojim saznanjima Eurodom je nagnut i zato ne može dobiti uporabnu dozvolu..


Za uporabnu dozvolu ne znam, ali kažu da je nagnut točno onoliko koliko po propisima smije biti. Dakle nagnut je 10 posto više od toga Very Happy

_________________
I mjesečina može biti pogled na svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2012. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la: ›
Prema mojim saznanjima Eurodom je nagnut i zato ne može dobiti uporabnu dozvolu...ako je to istina ne vidim kako će se u idućih godinu dana to promijeniti samo od sebe, ili planiraju da Zemlja mj svoj nagib u odnosu na Sunce pa će to doć na svoje...pffff..
a i koji trgovački centar? za koga? 2 već zjape prazna..a još kappa centar koji čeka otvorenje?
i kakav molim vas izlazak iz krize? ne radi pola nacije a mi kao izlazimo iz krize.....de i ja bih te droge da me boli k..za stvarnost....

Jaka su ti saznanja stvarno...ovu glupost je izvalio jedan pijani radnik iz gradnje da se eurodom nakrivio.Bila je strucna ekipa iz Zagreba(specijalizirana za nebodere i poslovne visoke zgrade iz i Montmonaze koja i gradi najveci neboder u hrvatskoj i Zagrebu,popularni twinsi na Rudesu..) i izmjerila sve pozicije zgrade i nisu utvrdili ni milimetra da se najerio..svako danas moze bacit kost naivicma da ju dalje sire,ehh naivaca nikad dosta..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2012. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de nepisite gluposti,niti je nagnut niti je kosi toranj...ljudi strucnjaci iz Zagreba su bili ,obavili sve analize i preglede i zakljucili da nema opce ni milimetra koso..isti ti ljudi grade popularne twinse u Zagrebu na Rudesu..Pijani radnik iz gradnje provalio i naivci nasjeli..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
de nepisite gluposti,niti je nagnut niti je kosi toranj...ljudi strucnjaci iz Zagreba su bili ,obavili sve analize i preglede i zakljucili da nema opce ni milimetra koso..isti ti ljudi grade popularne twinse u Zagrebu na Rudesu..Pijani radnik iz gradnje provalio i naivci nasjeli..


ah da, čim su iz zagreba mora da su stručnjaci....
gle ne družim se sa pijanim radnicima tako da sigurno to nisam čula iz takvih izvora...

a kad ti očito znaš bolje reci nam koji je pravi razlog, gdje je zapelo sa otvaranjem?

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2012. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAJLJEPŠI nedovršeni objekt?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Subo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2012. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): › de nepisite gluposti,niti je nagnut niti je kosi toranj...ljudi strucnjaci iz Zagreba su bili ,obavili sve analize i preglede i zakljucili da nema opce ni milimetra koso..isti ti ljudi grade popularne twinse u Zagrebu na Rudesu..Pijani radnik iz gradnje provalio i naivci nasjeli..


Isti oni stručnjaci koji su napravili zgrade u Kupskoj i tu bili pažljivi Rolling Eyes

Prošetaj do eurodoma i probaj pogledati... a ne bulazniti (vjerovatno po nečijoj uputi)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: