Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Eurodom će biti otvoren tek za godinu dana?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2012. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Zagrebu je sagradito dosta nebodera i imaju vise iskustava nego mi ovdje.Hoto,Almeria,Ski ofice,Zagreb tower,euro tower...znaci sto se toga tice imaju iskustvo i svoje i iz drugih zemalja koje su investitori(austrijanci najvise):

Eurodom je zapeo financiski zato sto je gazda objekta i vlasnik agrama Dubravko Grgic imao ponudu iz snova da proda zgradu kad je bila dosla do 5-tog kata Jevrejima iz GTC kompanije(avenu mal)za cifru gdje bi on zaradio 30 miliona eura cisto,on je odbio tu ponudu jel je mislio da ce Osijek biti za trgovacki,hotelski i poslovni prostor njegov.Tu se je zeznio jel nije racunao da ce mu Skojo reci NE hotelu,Bilos NE shoping centru,grad NE suradnji kad nema novaca..i sta je ostalo??Ostalo je to da sada moze iznajmit najvise Konzumu,bati,borovu i nekim stranim brendovima butike..poslovno je tesko popunit 12 katova nebodera,popunit 50 mjesta za butike na mjestu prijasnjeg hotela.gubitak je ogroman,milioni su se ulupali a povrata nema,to je glavni razlog za stagniranje eurodoma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2012. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Subo je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › de nepisite gluposti,niti je nagnut niti je kosi toranj...ljudi strucnjaci iz Zagreba su bili ,obavili sve analize i preglede i zakljucili da nema opce ni milimetra koso..isti ti ljudi grade popularne twinse u Zagrebu na Rudesu..Pijani radnik iz gradnje provalio i naivci nasjeli..


Isti oni stručnjaci koji su napravili zgrade u Kupskoj i tu bili pažljivi Rolling Eyes

Prošetaj do eurodoma i probaj pogledati... a ne bulazniti (vjerovatno po nečijoj uputi)


Pa kupsku su namjerno isli da sravne jel im treba jos par lokacija na tom prostoru,znali su i za podzemne vode i potoke neboj se;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2012. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
NAJLJEPŠI nedovršeni objekt?


istina..sad ce se konzervirat,unice polako i roba oko Bozica i bice to ponos Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: ›
Baš me zanima hoće li to ikada biti otvoreno. Mrljavi se godinama. Bilo bi bolje da ne trpaju takve ogromne građevine u središte grada. Ljepše je vidjeti park i veliku zelenu površinu.


Odeš fino u Vardarac,kupiš kucu,imaš zelenila,pogled na kopacki rit, vataš babuške bez mreže,zov prirode ti je na dohvat ruke.A ja želim živit u gradu poslovnih zgrada,modernih kolodvora i urbanih stambenih naselja!!

Onda se preseli u Eurodom kad to voliš.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2012. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije se imalo pametnijeg posla pa se sagradio euro-dom , još malo pa će nekakav objekat niknuti i na trgu svetog trojstva u tvrđi.... balkanska posla....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: › istina..sad ce se konzervirat,unice polako i roba oko Bozica i bice to ponos Osijeka.

Zanima me odakle si tako dobro informiran po pitanju Eurodoma???

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dragi rafa, meni bi bilo draže da ti isti austrijanci ubermenš (u tvojim očima) nisu došli u lijepu našu, jer bih ja sada još uvijek imala posao, ne bi uništavali naše građevinske firme, uh pardon, "spašavali" tako da otpuste pola radnika i naprave inženjering od nekad super uspješnih izvođ.firmi...gdje bismo trebali svi mi raditi?
jedan si od onih koji su oduševljeni svime što je strano, čim nije odavdje mora da je dobro...
gledaš ambalažu i ono što ti prezentiraju ljudi oko tebe a nemaš svoje mišljenje...


i još nešt..."sagradito" grrrr....

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2012. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moonshiner je napisao/la (Pogledaj post): ›
nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › Prema mojim saznanjima Eurodom je nagnut i zato ne može dobiti uporabnu dozvolu..


Za uporabnu dozvolu ne znam, ali kažu da je nagnut točno onoliko koliko po propisima smije biti. Dakle nagnut je 10 posto više od toga Very Happy


Kad se otvori, svi koji sumnjaju u nešto imaju pravo ponijeti vaser vagu sa sobom i popeti se gore i uvjeriti se na licu mjesta. Problem riješen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2012. 1:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la: ›
moonshiner je napisao/la (Pogledaj post): ›
nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › Prema mojim saznanjima Eurodom je nagnut i zato ne može dobiti uporabnu dozvolu..


Za uporabnu dozvolu ne znam, ali kažu da je nagnut točno onoliko koliko po propisima smije biti. Dakle nagnut je 10 posto više od toga Very Happy


Kad se otvori, svi koji sumnjaju u nešto imaju pravo ponijeti vaser vagu sa sobom i popeti se gore i uvjeriti se na licu mjesta. Problem riješen.

bojim se visine... neću se penjati gore, a kamoli s vaservagom Laughing Laughing Laughing

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2012. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolika bi to vaservaga trebala biti?

mislila sam da se to rješava daljinskim instrumentima pomoću infracrvenog svjetla, laserskim instrumentima i takoto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2012. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Detaljnije o Mordoru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2012. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vi sad tražite dlaku u jajetu, ja ne vidim ništa

ovako izgledaju prave greške u gradnji:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2012. 15:00 
Naslov:  Re: Eurodom će biti otvoren tek za godinu dana?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eurodom je nagnut i to je vidljivo golim okom kad se usporedi s okolnim zgradama, primjerice ljepoticom. Samo što se to ne može napraviti s ulice već izdaleka i s nečeg visokog da bude u razini očiju.

Močvarno tlo je močvarno tlo, da nije tako bilo bi u Osijeku puno viših i samim time težih zgrada davno prije izgradnje Eurodoma.

Kad su gradili tunel ispod La Manchea krenuli su paralelno s obje obale i na mjestu spoja su promašili za manje od 2 centimetra. Izgrađen je 1990., a skoro 40 kilometara je ispod mora, to bi bila dlaka u jajetu Smile

_________________
I mjesečina može biti pogled na svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.04.2012. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: ›
Baš me zanima hoće li to ikada biti otvoreno. Mrljavi se godinama. Bilo bi bolje da ne trpaju takve ogromne građevine u središte grada. Ljepše je vidjeti park i veliku zelenu površinu.


Odeš fino u Vardarac,kupiš kucu,imaš zelenila,pogled na kopacki rit, vataš babuške bez mreže,zov prirode ti je na dohvat ruke.A ja želim živit u gradu poslovnih zgrada,modernih kolodvora i urbanih stambenih naselja!!

Onda se preseli u Eurodom kad to voliš.


Ti si garant "dama" iz Jagodnjaka?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2012. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moonshiner je napisao/la: ›


Kad su gradili tunel ispod La Manchea krenuli su paralelno s obje obale i na mjestu spoja su promašili za manje od 2 centimetra. Izgrađen je 1990., a skoro 40 kilometara je ispod mora, to bi bila dlaka u jajetu Smile


Do danas sam mislila da je ovoliko gluposti u jednoj rečenici nemoguće pronaći, ali ti si me razuvjerio!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: