Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mještani Brijesta sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.03.2012. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Sokrate, nemaju pravo i krše zakone, za što moraju biti novčano kažnjeni kako propisuje zakon.


brate kao prvo de odi popit nešt ili pohebi nešt,da mal te frustracije izbaciš iz sebe!šta tebe toliko brine taj predsjednik,što je okupio ekipu i sredio prostorije da se ljudi imaju gdje presvući i otuširati??
brate mili pa nije tu nitko pokrao pare pa da ga istrađuju!koliko vidim gore je stari crijep,znači da su ga dobili od nekoga,nisu kupili!onda vjerovatno nisu imali novaca za izvođača radova!mislim pričaš stvarno gluposti....
ja sam sa brijesta i čestitam dečkima koji su to napravili,svaka čast!a za ostalo brate mili de ohladi malo!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljepotica
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2012. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
ljepotica je napisao/la (Pogledaj post): › tvoji komentari su ravni sa djetetom od 10 god. Wink ti gledaš samo kako bi za**bao druge ...
živiš na netu...nema nema nema tvog života hehe Žalosno

Hvala na brizi i vrijeđanju, al drž se ti teme kao što sam rekao jer bi mogla uskoro dobiti žuticu.
ja redovito idem kod doktora nebrinem se za bolesti Smile neki imaju život a neki.... sjede sam za samo komentiraju Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2012. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika... po tvome ispada da onda ni trevu ne bi smjeli sami kositi, nego neku tvrtku registriranu za košenje trave..... ili ne daj Bože da rupu u ogradi sami poprave......
...ne kužim....ti nisi nikada radio na nekoj "javnoj radnoj akciji"..??? npr, sudjelovao oko uređenja ili izgradnje nečega u nekom mjesnom klubu...
................................................
jbga, meni je to otprilike kao da domar u školi ništa ne smije sam napraviti ( popraviti ) jer ravnatelj onda po tvom krši zakon....
......
ti ili si zbog nekog razloga ogorčen na predsjednika tog kluba...ili si stvarno siguran da si 100% u pravu, pa ne daš da ti netko možda uspije objasniti da nisi u pravu....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2012. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sokrate, obavljati poslove građenja i poslove domara ili vrtlara nije isto. Za građenje postoji Zakon o prostronom uređenju i gradnji, a poslove sitnih popravaka može obaviti i domar, a u tu spada i posao košenja trave jer u jednom malom klubu jedan domar stigne sve poslove sam obaviti koje mu zakon dozvoljava.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
perica_snk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: Osk
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2012. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika, ti si jedan dosta pametan, mislim ono - sve znaš. a i sig ti je super. totalno si ispravan.

_________________
divani.bloger.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2012. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

perica_snk je napisao/la (Pogledaj post): › francika, ti si jedan dosta pametan, mislim ono - sve znaš. a i sig ti je super. totalno si ispravan.

Hvala na komplimentu, ali red je ukazivati na korupciju, pljačku i nesposobnost od pojedinih ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.04.2012. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda ukaži organima vlasti zaduženima za to, ne puku na lokalnom forumu.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2012. 20:15 
Naslov:  Re: Mještani Brijesta sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel još predsjednik nogometnog kluba mariše lovu, pa djeca moraju sama raditi krov ?


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2012. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podigli krov pa svaki tjedan imaju neke svoje veselice. Pjevaju, deru se iz petnih žila, prave buku, puštaju svakakvu glazbu - a ponekad i narodnjake... UŽAS!

Nije ugodno podnositi ih satima... Glavom o zid

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2012. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predsjednik, stari lopina. Spizdi lovu, a onda kuka da ih grad financira kao da su NK Osijek.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2012. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Predsjednik, stari lopina. Spizdi lovu, a onda kuka da ih grad financira kao da su NK Osijek.


Pa kad si tolko siguran da je lopina daj ga prijavi ili odi na cugu s njim popricat Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 9:48 
Naslov:  Re: Mještani Brijesta sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: