Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mještani Brijesta sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65823
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 14:41 
Naslov:  Mještani Brijesta sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stanovnici Brijesta su primjer kako se samo dobrom voljom može mnogo toga postići. Mještani su zasukali rukave, zajedno podigli novo krovište nad klupskim prostorijama NK Brijest i na kraju uz druženje istaknuli da su ponosni na učinjeno. Posao je odrađen gotovo preko noći - kaže član uprave kluba s Brijesta Saša Malinović.

- Ovih dana završili smo i postavljanje kompletne ograde oko igrališta s prekrasnim prilazom terenu. Nabavljene su pločice za tuš kabine, koje će vrlo brzo biti i postavljene. Pitanje elektrifikacije prostorija kluba riješeno je i uskoro će sve biti u punoj funkciji. Velika zasluga ide na račun predsjednika kluba Ivana Dujmovića. Čovjek je pravi čarobnjak koji u današnje financijski teško vrijeme pronalazi načine da s nula ili jako malo kuna uvijek uspijeva nešto nabaviti za klub - kaže Malinović.

Naravno, momčad s Brijesta ne zaboravlja odraditi svoj primarni zadatak. Pod paskom stratega momčadi, trenera Gorana Suvajca ekipa se žestoko priprema za nastavak natjecanja unutar lige NS Osijek.

- Aspiracije ekipe za viši nogometni saziv su jasno izražene, igrački kapaciteti odgovaraju zacrtanim planovima te svi u klubu očekuju uspjeh koji bi zadovoljio športske ambicije - ističe Suvajac.



Tekst: R.K.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da će nogometni klub posjetiti inspekcija i oderati im maksimalnu kaznu za neovlašteno izvođenje radova, te da će predsjednik kluba isto dobiti najveću maksimalnu novčanu kaznu.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2012. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbt koji zajeb....
urušava se krov crkve na Brijestu...a oni poprave krov nogometnog kluba....
jebe lud zbunjenoga......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.03.2012. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Nadam se da će nogometni klub posjetiti inspekcija i oderati im maksimalnu kaznu za neovlašteno izvođenje radova, te da će predsjednik kluba isto dobiti najveću maksimalnu novčanu kaznu.

Totalno se slažem s tobom, trebaju dapače zatvoriti klub i sve klince koji tamo igraju nogomet i bave se sportom oterati na ulicu da piju, puše i drogiraju se. Pusti sirotinju. Da su imali šolda za nekog izvođača radova, vjerovatno bi ga uzeli.

tamna strana je napisao/la: ›
a jbt koji zajeb....
urušava se krov crkve na Brijestu...a oni poprave krov nogometnog kluba....
jebe lud zbunjenoga......

Crkva ove godine nije ostala zakinuta na proračunu... jedina... -.- Neka brinu za svoje stado i štalu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kralj9
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Nadam se da će nogometni klub posjetiti inspekcija i oderati im maksimalnu kaznu za neovlašteno izvođenje radova, te da će predsjednik kluba isto dobiti najveću maksimalnu novčanu kaznu.
Pustite nogometni klub na miru,ovaj predsjednik sigurno nije krao,a da li su drugi krali vjerojatno ti znaš pošto o tome pričaš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kralj9
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Vas dvojica mora da ste umješani u to ili ste naivni ko sobarice.
Svaka daljnja polemika je suvšna,trebamo se svi ujediniti sa Brijesta da završimo sportski centar,a i sve druge objekte na Brijestu...Sport zbližava

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 20:17 
Naslov:  Re: Mještani Brijesta sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predsjednik kluba ne može raditi mimo zakona. Prekršio je Zakon o zabrani i sprječavanju obavljanja neregistrirane djelatnosti i zato mora odgovarati i klub i on osobno plačanjem novčane kazne propisane zakonom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2012. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Predsjednik kluba ne može raditi mimo zakona. Prekršio je Zakon o zabrani i sprječavanju obavljanja neregistrirane djelatnosti i zato mora odgovarati i klub i on osobno plačanjem novčane kazne propisane zakonom.

po ovom tvom bi apsolutno svaki klub, bilo kojeg sporta , trebala posjetiti inspekcija.... pa u svakom selu u kojem ima imalo zajedništva ljudi dolaze raditi na prostorijama, prostoru oko igrališta.... ja sam sam nekoliko puta sudjelovao i u izgradnji i nadogradnji i popravku... i po tvome sada trebam u remetinec na jedno vrijeme... predsjednik našeg kluba je riješio materijal, ljude..i popravile su se prostorije kluba.... kad već nismo ništa dobili od županijskog sportskog saveza.... i šta sad....kaznenu prijavu pisat...???
.....
malo si previše revoltiran....i sve ti smeta....
al živ ti meni bio....sve najbolje...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roger
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Prije nego me lociraš ćeš odletiti s ovog foruma jer kršiš njegova pravila. Zabranjeno je vrijeđanje i deranje na forumu.


pa ti vrijeđaš sve živo i mrtvo,svakom loncu moraš bit poklopac,ništa ti ne valja,vjerojatno i prijatelje ako ih uopće imaš kritiziraš,makni se malo sa foruma,prošetaj popi kavicu,učini nešto pametno i društveno korisno pa će ti riječi dobiti na težini,ovako cijelo vrijeme pucaš u prazno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2012. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Odgovorio sam ti.


Hoces ih ti prijaviti mozda?
Jbt pa to je klub koji krece od zadnje lige, igraju za svoj gust a ti tu seres o gradevinskim dozvolama, pa zar ti nije neugodno??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljepotica
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2012. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne nego mi nije jasno kakave ti imaš koristi ? od ovog blaćenja.... jedino če dečki koji igraju ostat bez mjesta gdje će se skidat Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljepotica je napisao/la (Pogledaj post): › pa ne nego mi nije jasno kakave ti imaš koristi ? od ovog blaćenja.... jedino če dečki koji igraju ostat bez mjesta gdje će se skidat Sad

Nemam ništa protiv, dapače drago mi je, ali to se treba napraviti na zakonit način.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2012. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
ljepotica je napisao/la (Pogledaj post): › pa ne nego mi nije jasno kakave ti imaš koristi ? od ovog blaćenja.... jedino če dečki koji igraju ostat bez mjesta gdje će se skidat Sad

Nemam ništa protiv, dapače drago mije, ali to se treba napraviti na zakonit način.


Živio naš bezgriješni inspektor francika!
Očekujem spomenik tebi u cast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljepotica
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2012. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nije mi jasno sam kak znaš da nije na zakonit način ??? jest ti otamo ili...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anuion
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2012. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika jesi li ti uopće s Brijesta da ovak neke stvari iznosiš?!
ako nisi koji k se zamaraš s ovime pored svih mogućih sranja po gradu i u našoj državi?!
po tvome bi se trebala ugasiti jedna zajednica koja je podignuta iz ničega prije 7-8 mjeseci i napravilo što se napravilo?!
ili samo ljubomora?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: