Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zadnjem stanaru Arhiva država će dati novi stan i poslati tužbu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.03.2012. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono sto skroz pisem opet neki nerazumiju ili razumiju pa se nadju u prici mojoj.Vlasnici starih zgrada,livada,kokosinjaca pet orasa i drugih nekretnina traze
milionske vrijednosti ako osjete da tu treba proci koridor 5c ili zaobilaznica.Tako i ovi u oronuloj zgradi arhiva zive kao paraziti 30 godina je samo znak da nisu kao drugi normalni ljudi bili u stanju si napravit adekvatan smjestaj i sada vidi molim te,traze stan najmanje od 100 kvadrata,a u "takvom luksuzu je prije zivio "??ma ljudi su u Osijeku (pojedini) paraziti opet kazem!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.03.2012. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jarani su tamo odakle si ti.... Zbunilo te što sam izostavio jedno slovo... Sorry ili bolje oprosti... Znam da je nekima teško čitati i povezivati... Ja mislim da su veći problem svi oni umirovljeni "heroji" , dok pravi branitelji nemaju ništa... I neka ,zašto bi čovjek radio protiv sebe.. On bar ima argument bolji od : ,,jarane gdje si bio '91''... Dok su junaci plačkali recimo prehrambreno-tehnološki fax...tamo srbin nije kročio

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.03.2012. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Jarani su tamo odakle si ti.... Zbunilo te što sam izostavio jedno slovo... Sorry ili bolje oprosti... Znam da je nekima teško čitati i povezivati... Ja mislim da su veći problem svi oni umirovljeni "heroji" , dok pravi branitelji nemaju ništa... I neka ,zašto bi čovjek radio protiv sebe.. On bar ima argument bolji od : ,,jarane gdje si bio '91''... Dok su junaci plačkali recimo prehrambreno-tehnološki fax...tamo srbin nije kročio


Ja neznam ko je PLJACKAO fax jel nisam bio tamo na polozaju nego na Rosinjaci dok nisam i ranjen tamo..A sta tebe puca???Kompleks,ljubomora sto sam ja u zasluzenoj mirovini,pametniji od tebe,pun informacija za Osijek???mislim ja tebe stvarno nerazumijem sta zelis od mene,oces vojnu postrojbu da ti dam da se uvjeris ti osobno da sam bio i zaradio status vojnog umirovljenika ili oces da ti sredim da i ti kao lazni branitelj budes imao mirovinu??a to neradim niti mogu za lazne branitelje,ja sam posten covjek a ne lazov,ker i smrad;-)uzivaj u blagodatima proljeca:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.03.2012. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al smo pogodili žicu.... Uf uf, pametniji ...vidim.. I u ZASLUŽENOJ mirovini...kao i svi zaslužni? Samo je ovaj čovjek govno,jel..pošto gle smrada traži kompenzaciju...
Mene ništa ne puca, niti pucam.. Ratovi su za budale

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.03.2012. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Al smo pogodili žicu.... Uf uf, pametniji ...vidim.. I u ZASLUŽENOJ mirovini...kao i svi zaslužni? Samo je ovaj čovjek govno,jel..pošto gle smrada traži kompenzaciju...
Mene ništa ne puca, niti pucam.. Ratovi su za budale


Pises kao jedna "dama" ovdje..mozda imas dva nika al boli me...uglavnom da zavrsim stobom.Zivim kao car po zasluzi,kad sam ja isao na Rosinjacu ti si isao podravskom magistralom prema Zagrebu,a to da je rat za budale cu ti kazat samo sljedece..Da u tom nametnutom ratu nije bilo "budala" poput mene i drugih momaka nebi ti sada iz fotelje ovdje bacao svoje komplexe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2012. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti si se borio za mirovinu ili državu? Znam previše ljudi koji su u životu napravili puno veće stvari od tvoje jebene Rosinjače pa sada imaju gaće na štapu. Wink Srami se. Da se mene pita, dobili bi kurac za uho, a ne povlastice i mirovine. Eventualno, besplatnu prekvalifikaciju, tečajeve i prvenstvo pri odabiru za posao. Što ti sebi umišljaš?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.03.2012. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti znas sto sam ja radio panjino!! Ja imam jedan nick onaj koji ti xy puta nisi znao prepisati...
Zivis ti kao car.... U svom svijetu... Ne znam da carevi voze passate i zive na uskim njivama..ti imas gadne komplekse iz djetinjstva,vidim....
Ja isto tako znam xy ljudi koji su nesto napravili u zivotu ali ne lade jaja zbog neceg sto ue bilo prije 20 godina...
Zasto pises o sebi kao " budala"? Makni te navodnike...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: