Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U 2 godine u novoj dvorani 25 koncerata, za 2012. jedan najavljen i - otkazan

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2012. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako si me ponizio, da naprosto ne znam što ću. Vjerovatno si možeš predočiti kako sam se zacrvenio pred računalom, dok ovako anonimno kao i ti pišem na ovom forumu.

Hvaa ti što si mi objasnio pojam "rentabilnost" i "nerentabilnost!"Idem spomeniti još pokoji, da možeš malo proguglati. Imaš dovoljno vremena pripremiti se i sročiti nešto pametno da ti se divimo, kad nemaš hrabrosti javno istupiti o svemu ovome! Smile

Stvarno ti zavidim na inteligenciji, a budući kako ti pored nicka stoji 1000000 postova na ovom forumu, vidim na što ti se svodi život!

Ne sumnjam uopće u tvoju "svestranost."

Hahah!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2012. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
chocolate je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
...

...

Eto nas...
...


Nažalost, dvorana nije javni servis nego zgrada. ...

Sportski objekti, Gpp, Vodovod i ostala javna poduzeća, su servisi građana i ne moraju nužno generirati profit. Grad u većoj ili manjoj mjeri subvencira takva poduzeća zbog toga što su ona javni interes i neophodna su svakom civiliziranom gradu. Je li dvorana javni interes? Ako je, treba ju financirati, ako dvorana ne treba gradu nije ju trebalo ni graditi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2012. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laser je napisao/la: › ...Hahah!
Nema frke, sljedeci put kad ne budes znao znacenje neke rijeci, onda proguglaj sam. Do tada samo upamti da nesto sto je nerentabilno ne moze biti "najrentabilnije" i sve ce biti ok.

Pobrini se i za fiksacije, znaju biti gadne kad prerastu u opsesiju.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2012. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
chocolate je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
...

...

Eto nas...
...


Nažalost, dvorana nije javni servis nego zgrada. ...

Sportski objekti, Gpp, Vodovod i ostala javna poduzeća, su servisi građana i ne moraju nužno generirati profit. Grad u većoj ili manjoj mjeri subvencira takva poduzeća zbog toga što su ona javni interes i neophodna su svakom civiliziranom gradu. Je li dvorana javni interes? Ako je, treba ju financirati, ako dvorana ne treba gradu nije ju trebalo ni graditi.


Sve je to u redu, samo nije pitanje da li treba (jasno da treba), nego da li si ovaj propali grad u propaloj državi sada to može priuštiti. Nezaposlenost se upravo vratila na razinu iz 2004., i rast će. Samo glupani u takvoj državi i gradu koji nestaje grade dvorane. Ili paviljon za plesnjake u esekerskom duhu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2012. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kažem vam, vratite se u pećinu gdje vam je mjesto! Svi oni koji su protiv paviljona ili protiv dvorane, igrališta ili bazena....

Nije bitno koja je vlast ovdje, no svakako se neke standarde mora pratiti!

Sigurno se niste nikada bavili bilo kakvim timskim ili individualnim sportom, a usput ste i nekulturni i ne znate ni lagano engleski ili bečki valcer otplesati jer ste nekulturni.

Kultura i sport jedino je što nas još može držati na životu, koliko toliko... još da nam netko i to uskrati, možemo se kolektivno sahraniti u pećinu u koju se vi svakako trebate vratiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2012. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Laser, ti si zapravo bio sarkastican. Sorry, do ovog posljednjeg posta nisam osjetio tu finu strunu sarkazma.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 1:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
chocolate je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
...

...

Eto nas...
...


Nažalost, dvorana nije javni servis nego zgrada. ...

Sportski objekti, Gpp, Vodovod i ostala javna poduzeća, su servisi građana i ne moraju nužno generirati profit. Grad u većoj ili manjoj mjeri subvencira takva poduzeća zbog toga što su ona javni interes i neophodna su svakom civiliziranom gradu. Je li dvorana javni interes? Ako je, treba ju financirati, ako dvorana ne treba gradu nije ju trebalo ni graditi.


Sve je to u redu, samo nije pitanje da li treba (jasno da treba), nego da li si ovaj propali grad u propaloj državi sada to može priuštiti. Nezaposlenost se upravo vratila na razinu iz 2004., i rast će. Samo glupani u takvoj državi i gradu koji nestaje grade dvorane. Ili paviljon za plesnjake u esekerskom duhu.

Dvorana je tu. Možemo li si priuštiti gradnju, i što je još važnije održavanje jedne takve dvorane trebalo je misliti prije. Sad ju se mora održavati, odnosno iznaći način da to održavanje što manje košta.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2012. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Felt, nisi baš sasvim u pravu. Samo su vlastodršci u gradu glupi, a građanima je svejedno jer već desetljećima ne koriste svoj mozak.
Ali izgraditi 50-metarski bazen za 200 milijuna kuna a koji se može izgraditi i za samo 20 milijuna kuna je dokaz da su političari glupi. Ja mislim da je ipak pametniji onaj tko mozak uopće ne koristi, kao naši građani, nego onaj tko je prirodno glup, političari.
Da građani koriste mozak ne bi dozvolili takvu pljačku proračuna grada jer će im tim lopovlukom unučad i praunučad biti robovi.
Složio bih se da nije vrijeme da se u luksuz ulupaju toliki novci.
Nemam ništa protiv 50-metarskog bazena, ali za 20 milijuna kuna a ne 200 milijuna kuna.
I to naravno ne na lokaciji pored već postojećih bazena nego na drugoj puno pristupačnijoj i zanimljivijoj lokaciji. Budem nacrtao!


Ovako nešto sam mislio:





na prostoru lijeve obale Drave na početku staze za trčanje i između benta i promenade. Naravno svuda okolo bi ostavio drveće i posadio još više drveća što se na slici ne vidi.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: