Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prodaje se 11 stambenih jedinica u vlasništvu Grada Osijeka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

visa je napisao/la: ›
@anakonda mah nije vrijedno nerviranja nad likom kojem nisu sve na mjestu.
gospon rafa je najpametniji na forumu u zadnjih par dana, lik sve zna! Wink


hahaahahha,cuj ovog il ovu??? pa ja sam savrseno pametan i znam sta pisem;-) a ti ako imas kompleks ili neznanje sta se desava u gradu tvoja sramota.Ja znam 90% sta ce se gradit po Osijeku...

Od industriske zone kraj Cepinske ceste gdje se trebao gradit oasis centar,kika,kfc restoran se odustalo.Isto vrijedi i za shoping park na mjestu svilane,namjestili Boži Omaziću i covjek nije mogao prodat svilanu austrijancima radi tih i tih ljudi...

Koteks je kupio zemlju za suncana vrata kod Zrinjevca,kad ce gradit nezna se,minimum 4 godine nece...na mjestu bijele ladze nista.Zelena povrsina ce ostat.Uske Njive obiteljske kucice i to je kraj tog naselja,stambenog nista vise,Strosika jos 5 zgrada se gradi i gotovo,placevi se prodaju jedni drugima,niko nece gradit stambene zgrade kad nema kupaca,nema kredita,jug-4 oko bajera nista,akva park nista,nazalost za akvapark jel sam se nadao da ce gradit ga jedan gospodin al nista..Pokraj portanove nista,ona je sagradita i sad je jedan period cekanja,Avenue Mal isto,pokraj njega je trebao niknut mali gospodarski grad al nista...Mozemo zakljucit samo ovo.Ide trg slobode,trg na jug-u,par kilometara biciklistickih staza,po koja obnova u Tvrdzi,koja obnova zgrade na trgu sa novom fasadom...u prijevodu Krparenje nista konkretno.Stala gradnja u Osijeku,nema Koteksa,osao Tadic osli projekti...eto sad dragi osjecani imat ce te livada,zelenila,bajera kao u kopackom ritu,dok se svi razvijaju vi sad gledajte u bajere jer kad se gradilo vikali ste sta ce nam to,bez veze,uzass,ee sad i euro dom smeta,pa on ce se napravit ovo ljeto izvana cjeli i konzerviranje,pa onda ce vam grad biti u rangu jedne Slatine ili Virovitice...stalo sve kao visa kartica:)A samo slusajte obecanja od Bubala,inace isti bubi nesmije stazu popravit ako nepita jednog gazdu iz Retfale ,a tog gazdu zna svaki osjecanin...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2012. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
Srusit kao sto srbi ruse stare zgrade bez pitanja i konzervatore i spomenare,grade novo i sad je Novi Sad metropola za Zagreb a kamoli Osijek .Ne jebu srbi nista,kakva kultura,ako je staro i ofucano oni to ruse i svaka im cast za to,trebamo se ugledat na njih po nekim pitanjima,ne svim..a valjda si skontala majketi poantu mog pisanja.zuljeve sam dobio vec radi tebe.


nemam komentar! nisam čak ni prigodan smajlić našla

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...@rafo - it's ok, samo ti daj druži se i dalje s facama i planiraj kak ćeš zapalit vilu batori, jer bogme srušit ju nećeš, ako treba - ja ću stati ispred nje, pa ti gazi onda....
...uh, što mrzim kad trol ubije temu svojim nepoimanjem svijeta oko sebe....


tebe bih prije ovako nagazio jel vise vrijedis u tom stanju nego pred bagerom,to ti je za trola;-)ma ko ce tebe sta pitat djevojcice mala...stvari se rade bez gradonacelnika i biskupa a ne bez tebe:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2012. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa ja sam savrseno pametan i znam sta pisem;-) a ti ako imas kompleks ili neznanje sta se desava u gradu tvoja sramota.Ja znam 90% sta ce se gradit po Osijeku...

Od industriske zone kraj Cepinske ceste gdje se trebao gradit oasis centar,kika,kfc restoran se odustalo.Isto vrijedi i za shoping park na mjestu svilane,namjestili Boži Omaziću i covjek nije mogao prodat svilanu austrijancima radi tih i tih ljudi...

Koteks je kupio zemlju za suncana vrata kod Zrinjevca,kad ce gradit nezna se,minimum 4 godine nece...na mjestu bijele ladze nista.Zelena povrsina ce ostat.Uske Njive obiteljske kucice i to je kraj tog naselja,stambenog nista vise,Strosika jos 5 zgrada se gradi i gotovo,placevi se prodaju jedni drugima,niko nece gradit stambene zgrade kad nema kupaca,nema kredita,jug-4 oko bajera nista,akva park nista,nazalost za akvapark jel sam se nadao da ce gradit ga jedan gospodin al nista..Pokraj portanove nista,ona je sagradita i sad je jedan period cekanja,Avenue Mal isto,pokraj njega je trebao niknut mali gospodarski grad al nista...Mozemo zakljucit samo ovo.Ide trg slobode,trg na jug-u,par kilometara biciklistickih staza,po koja obnova u Tvrdzi,koja obnova zgrade na trgu sa novom fasadom...u prijevodu Krparenje nista konkretno.Stala gradnja u Osijeku,nema Koteksa,osao Tadic osli projekti...eto sad dragi osjecani imat ce te livada,zelenila,bajera kao u kopackom ritu,dok se svi razvijaju vi sad gledajte u bajere jer kad se gradilo vikali ste sta ce nam to,bez veze,uzass,ee sad i euro dom smeta,pa on ce se napravit ovo ljeto izvana cjeli i konzerviranje,pa onda ce vam grad biti u rangu jedne Slatine ili Virovitice...stalo sve kao visa kartica:)A samo slusajte obecanja od Bubala,inace isti bubi nesmije stazu popravit ako nepita jednog gazdu iz Retfale ,a tog gazdu zna svaki osjecanin...


Pa čovjeće, kako ti to sve znaš??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Srusit kao sto srbi ruse stare zgrade bez pitanja i konzervatore i spomenare,grade novo i sad je Novi Sad metropola za Zagreb a kamoli Osijek .Ne jebu srbi nista,kakva kultura,ako je staro i ofucano oni to ruse i svaka im cast za to,trebamo se ugledat na njih po nekim pitanjima,ne svim..a valjda si skontala majketi poantu mog pisanja.zuljeve sam dobio vec radi tebe.


nemam komentar! nisam čak ni prigodan smajlić našla


U jednom Novom Sadu koji ima 300 milja stanovnika nema ni jedne rusevine.A u Osijeku??pa kad bi sada svi uzeli fotice u ruke i krenili od centra grada prema retfali i dalje prema tvrdzi garantiram zivotom da bi uslikali minimum 40 srusenih i zapustenih objekata.Jel onda bolje rusit to kao srbi ili ostavljat kao mi da cible padaju na ulicu(ruzina ulica)da se cjela kuca nagnila na stazu(dubrovacka)da se stara kuca od 200 godina priblizila vec sredini ceste(tvrdza)da korov od 7 metara raste iz bivse birtije(preko puta vojarne i olta)itd itd...Grad je zapusten i prljav!Kako je bilo na mjestu Getroa,omv crpke prije nego je isto to sagradito??strasno,Osijek trazi zeleni cvjet Europe sa ovim rusevinama,pa trg je gori nego djelovi Islamabada u Pakistanu,sami trg je katastrofa,pa o cemu vi pricate ljudi?????halooo probudite se,onaj kriminalac i utjerivac dugova Siric je vlasnik kuce Koljedzeraj,tko smije i pomislit da tu kucu obnovi i da mu posalje racun(mislim na grad da obnovi o svmom trosku)pa grad je prljav,zapusten,odvratan.ja ga volim uvijek,al ovo nije Osijek od prije rata nego Osijek za vrijeme potresa u Skopju,tako grad sada izgleda,pa vidite samo fasade na trgu..rupu kod hotela Osijek..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2012. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa kako ne bi znao kad je faca i pozna jednog gazdu iz retfale, i bubala i lovokovićku, i džordža buša, a i pokojeg pokemona....ili biskupa, nisam sigurna....
...evo malo prigodnih stihova u to ime:
Da se pitam ja bih
osjek”o sve šume
a za ukras postavio
od traktora gume

Kiselinom ja bih
zemlju navodnjavo
a djecu bi” svakog dana
rentgenom slikav”o

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa ja sam savrseno pametan i znam sta pisem;-) a ti ako imas kompleks ili neznanje sta se desava u gradu tvoja sramota.Ja znam 90% sta ce se gradit po Osijeku...

Od industriske zone kraj Cepinske ceste gdje se trebao gradit oasis centar,kika,kfc restoran se odustalo.Isto vrijedi i za shoping park na mjestu svilane,namjestili Boži Omaziću i covjek nije mogao prodat svilanu austrijancima radi tih i tih ljudi...

Koteks je kupio zemlju za suncana vrata kod Zrinjevca,kad ce gradit nezna se,minimum 4 godine nece...na mjestu bijele ladze nista.Zelena povrsina ce ostat.Uske Njive obiteljske kucice i to je kraj tog naselja,stambenog nista vise,Strosika jos 5 zgrada se gradi i gotovo,placevi se prodaju jedni drugima,niko nece gradit stambene zgrade kad nema kupaca,nema kredita,jug-4 oko bajera nista,akva park nista,nazalost za akvapark jel sam se nadao da ce gradit ga jedan gospodin al nista..Pokraj portanove nista,ona je sagradita i sad je jedan period cekanja,Avenue Mal isto,pokraj njega je trebao niknut mali gospodarski grad al nista...Mozemo zakljucit samo ovo.Ide trg slobode,trg na jug-u,par kilometara biciklistickih staza,po koja obnova u Tvrdzi,koja obnova zgrade na trgu sa novom fasadom...u prijevodu Krparenje nista konkretno.Stala gradnja u Osijeku,nema Koteksa,osao Tadic osli projekti...eto sad dragi osjecani imat ce te livada,zelenila,bajera kao u kopackom ritu,dok se svi razvijaju vi sad gledajte u bajere jer kad se gradilo vikali ste sta ce nam to,bez veze,uzass,ee sad i euro dom smeta,pa on ce se napravit ovo ljeto izvana cjeli i konzerviranje,pa onda ce vam grad biti u rangu jedne Slatine ili Virovitice...stalo sve kao visa kartica:)A samo slusajte obecanja od Bubala,inace isti bubi nesmije stazu popravit ako nepita jednog gazdu iz Retfale ,a tog gazdu zna svaki osjecanin...


Pa čovjeće, kako ti to sve znaš??


A možda mi je Lovokovićka strina ili tetka ko zna:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...pa kako ne bi znao kad je faca i pozna jednog gazdu iz retfale, i bubala i lovokovićku, i džordža buša, a i pokojeg pokemona....ili biskupa, nisam sigurna....
...evo malo prigodnih stihova u to ime:
Da se pitam ja bih
osjek”o sve šume
a za ukras postavio
od traktora gume

I Abrahama Linkolna si zaboravila.....a bolje ti lezi ovaj dolje stih sto si napisala za baje i šokce-))))Ako si i ti punija i masnija ma dusu dalo za ljuljanje ....na hali galiju:)

Kiselinom ja bih
zemlju navodnjavo
a djecu bi” svakog dana
rentgenom slikav”o

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anakonda??I Abrahama Linkolna si zaboravila.....a bolje ti leži ovaj dolje stih sto si napisala za baje i šokce-))))Ako si i ti punija i masnija ma dusu dalo za ljuljanje ....na hali galiju:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2012. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked Shocked


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 15:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2012. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JA MISLIM DA JE "RAFA" PROVOKATOR, neki arhić, urbić ili autoprevoznik kamena sa Papuka ili možda sam gradonačelnik Bubi i da nas sve skupa zeza tu na forumu...osijek031.com smile

Dolje unutrašnji neprijatelj!
Dolje izdajnici narodnog foruma!
Dolje lift!

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2012. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dajte šta je vama, pa šta vrijeđate Rafu, zar vi ne kužite da je on centar svega u ovom gradu?! Pa njega svaka malo veća gradska njuška nazove i obavijesti kad odluči nešto gradit, kupit, ustaklit Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Ma dajte šta je vama, pa šta vrijeđate Rafu, zar vi ne kužite da je on centar svega u ovom gradu?! Pa njega svaka malo veća gradska njuška nazove i obavijesti kad odluči nešto gradit, kupit, ustaklit Very Happy


Ti si za Rafu mali miš po svemu kako bi to rekao slavni Maminjo ;-)
a za informacije koje dobiem opet kazem,mozda sam necak od Lovokovicke:) ko zna...

a za sve sto ce se gradit ili je u planu dobijem na papiru i vidim..samo sto sve manje ima na papiru napisanog za gradnju,stalo je kao poslje potresa u Skoplju sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilj je napisao/la: ›
JA MISLIM DA JE "RAFA" PROVOKATOR, neki arhić, urbić ili autoprevoznik kamena sa Papuka ili možda sam gradonačelnik Bubi i da nas sve skupa zeza tu na forumu...osijek031.com smile

Dolje unutrašnji neprijatelj!
Dolje izdajnici narodnog foruma!
Dolje lift!


Ma kakav provokator,cuj autoprIjevoznik sa papuka hehehe,dobra dobra ti;-) ma ja sam obican gradzanin samo nista vise..sta se palite kao sibice..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1.Odustalo se od poslovne zone kod zracne luke Cepin iako je Pipunic prodao zemljiste austrijancima.

2.Nema nista od gradnje shopingparka na mjestu svilane iako su austrijanci vec dali i kaparu,centar je trebao biti na 2 kata,cjena 60 miliona eura ulaganja.

3.akva park se nece gradit jer je jedan domaći gospodin odustao od gradnje,nikakvi spanjolci i stranci nisu trebali gradit vodeni park,prica za naivne a ima ih mnogo kako vidim i ovdje..

4.tvornica etanola je pod znakom pitanja.sanse su 50/50,birokracija,papirologija,tenis,forken,reket,as....nasa boljka..

5.stambena izgradnja naselja jug-4 kod bajera nikad nije ni bila u nekom ozbiljnom planu,malo "nizozemci" napravili skicu i slikali se i to je to..od toga naselja nista.

6.Uske Njive su sa stambenim zgradama popunjene,ostalo je jos placeva za obiteljske kuce,i one se slabo grade zbog skupih placeva kao i u ulici Jela koje je grad nedavno napravio komunalno.Jos kad se sagrade obiteljske kuce na njivama to ce se zaokruzit i cjelina je gotova.Dvorana jug,kaufland,reciklazno dvoriste,stc,pet centar i taj "eksluzivni dio grada zvano uske njive je gotov"?!

7.Retfala je zavrsena sa stambenom zonom.Skoino naselje je zavrseno,jos ima stanova slobodnih,nece Skojo sirit naselje prema Portanovi kako je planirao da je kojim slucajem prodao sve stanove u S naselju,ovako je pokraj Portanove samo jedna velika livada ostala koja ce tako biti jako dugo,mozda uleti,al mozda uleti jedan trgovacki centar tipa Kaufland al nevjerujem.Retfali jos fali dvorana koja se planira gradit kod nove skole vladimira nazora.

8.Donji grad je takav kakav je..nista nece ni dobiti niti se promjenit posebno kao ni Zeleno Polje,sto ima sada to ce ostat tako kako i je.

9.2013/2014 .docice Bauhaus,Lesnina,Obi isto pod velikim ?Stambena gradnja u Strosmayerovoj i Divaltovoj ce se zaokruzit sa novih 5 zgrada,poslovno stambenog nece nista biti.Kappa centar je zadnja takva gradzevina u Osijeku koja se sagradila uz eurodom.Nema sirenja Osijeka ni na lijevu obalu drave niti na jug jel natalitet pada,Osijek je pao na 80 tisuca stanovnika,a za 4 godine ce past na 70 tisuca,trenda opadanja ce jos vise nastat kad se unidje u smrtnu tvorevinu Eu koja ce jedino od svega donet to da mladi mogu ici radit u zemlje zapada a ne na crno kao prije(sparoge,jagode)icice se i ostajat u EU...eto to ce biti Osijek za 5 godina,grad sa 70 tisuca stanovnika uz prigradska naselja..Tko vjeruje nek vjeruje a ko ne nek zivi u iluziji u bolje sutra u Osijeku!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: