Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prodaje se 11 stambenih jedinica u vlasništvu Grada Osijeka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2012. 20:37 
Naslov:  Re: Prodaje se 11 stambenih jedinica u vlasništvu Grada Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad nikad prije nije bio ovako zapušten i prljav. Grad zameten 2 dana u snijegu , a on priča da je zadovoljan!? Prije dvije godine isto, zameten u snijegu, isto ih iznenadio snijeg. U jesen zameten u lišću. Sramota!? Al eto imaš medije pa moš lagat šta hoćeš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2012. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
koje rekao da treba rušit secesiju?? ja sam rekao da treba odma porušit stare zgrade poput ugostiteljske škole i vilu Batori.Iako ce sa zgradom ugostiteljske škole tako i biti,jel niko nije lud dati 13 ili 14 miliona kuna za tu ruševnu zgradu.A ti ljilj najbolje da odeš zivit u Poganovce,tamo imaš stare zgrade,kućice od 100 godina,nema staza,cesta,staklenih zgrada i poslovnjaka.To je za tebe riješenje najbolje,preporućavam ti i jednu staru koćiju i dva riđana da te voze po Poganovcima da se nadišeš ćistog seoskog zraka jel osobe poput tebe nisu za grad nikako...Izvini al mi koji volimo staklo i beton smo u vecini,jedna Kappa centar je meni neodoljiva naspram ugo-škole ili vile batori,svako ima svoje ukuse:)a i zivimo u 21 stoljecu a ne 16 ;-)


Nakon čitanja svih tvojih postova ovdje, uviđam da novac hitno treba usmjeriti u obrazovanje i pismenost ljudi, jer je to očito najkritičnija točka naše populacije.
Ako sada zaboravimo na tvoju nepismenost koja žestoko bode u oči, ostaju opet gluposti koje lupetaš tu - da treba srušit prekrasne stare građevine koje su također simbol grada i koje su poprilično stradale u ratu i stvorit staklena čudovišta!? Jesi li ikad bio u velikim starim europskim gradovima gdje su stare zgrade prekrasno obnovljene, a nova je arhitektura savršeno uklopljena s njima u cjelinu? Vjerojatno nisi, pa ne možeš to ni zamisliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.02.2012. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
koje rekao da treba rušit secesiju?? ja sam rekao da treba odma porušit stare zgrade poput ugostiteljske škole i vilu Batori.Iako ce sa zgradom ugostiteljske škole tako i biti,jel niko nije lud dati 13 ili 14 miliona kuna za tu ruševnu zgradu.A ti ljilj najbolje da odeš zivit u Poganovce,tamo imaš stare zgrade,kućice od 100 godina,nema staza,cesta,staklenih zgrada i poslovnjaka.To je za tebe riješenje najbolje,preporućavam ti i jednu staru koćiju i dva riđana da te voze po Poganovcima da se nadišeš ćistog seoskog zraka jel osobe poput tebe nisu za grad nikako...Izvini al mi koji volimo staklo i beton smo u vecini,jedna Kappa centar je meni neodoljiva naspram ugo-škole ili vile batori,svako ima svoje ukuse:)a i zivimo u 21 stoljecu a ne 16 ;-)


Nakon čitanja svih tvojih postova ovdje, uviđam da novac hitno treba usmjeriti u obrazovanje i pismenost ljudi, jer je to očito najkritičnija točka naše populacije.
Ako sada zaboravimo na tvoju nepismenost koja žestoko bode u oči, ostaju opet gluposti koje lupetaš tu - da treba srušit prekrasne stare građevine koje su također simbol grada i koje su poprilično stradale u ratu i stvorit staklena čudovišta!? Jesi li ikad bio u velikim starim europskim gradovima gdje su stare zgrade prekrasno obnovljene, a nova je arhitektura savršeno uklopljena s njima u cjelinu? Vjerojatno nisi, pa ne možeš to ni zamisliti.



Vidio sam gradove koji su obnovili svoju kulturnu bastinu i ukomponirali staro u novo.Pa, ako si citao moje postove onda si mogao i procitat pametnjakovicu da sam cetiri puta naglasio da grad treba iskoristit novac iz EU fondova za obnovu kulturnih dobara u gradu!To je ucinio i Maribor,Pecuh,Subotica.....Zasto nebih i Osijek??Opet kazem da ugostiteljska skola je na prodaju za 14 miliona kuna i da je bila dva puta vec na javnoj drazbi bez rezultata i volje kupaca.Previse novaca za staru i raspadnutu zgradu koja nemoze se obnovit bez dodatnih 14 miliona kuna minimum.A tko ce platit i objekat i obnovu u ovo doba recesije??Za 20 miliona kuna ili 3 miliona eura si poduzetnik napravi novu modernu zgradu sa kancelarijama,a ugostiteljska skola i je prodavana privatnim tvrtkama u gradu za taj novac koji sam naveo od 14 miliona kuna!Pa jel vi pratite da se prodaju dvorci i vile privatnicima??Tko je kupio dvorac Pejacevic?Kome se prodaje skola,i jos tih 11 jedinica nego privatnim licima,sto znaci nejdu u obnovu grada nego privatnim kupcima,zasto?zato sto grad nema novaca.I lakse mu se rijesit jednog dvorca i jedne skole nego ulupat milione u nista,isto ce biti i sa gradskim vrtom i njezinim sadrzajem,obnova paviljona ce trajati 5 godina???????pa za 5 godina se izgradi stambeno naselje a ne jedan paviljon,poanta je da taj isti paviljon je skup gradu i onda ce radit 5 godina kao fol;-)pametan covjek brzo konta i Bubala i Kamenka al neko tesko konta i 2+2...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2012. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
koje rekao da treba rušit secesiju?? ja sam rekao da treba odma porušit stare zgrade poput ugostiteljske škole i vilu Batori.Iako ce sa zgradom ugostiteljske škole tako i biti,jel niko nije lud dati 13 ili 14 miliona kuna za tu ruševnu zgradu.A ti ljilj najbolje da odeš zivit u Poganovce,tamo imaš stare zgrade,kućice od 100 godina,nema staza,cesta,staklenih zgrada i poslovnjaka.To je za tebe riješenje najbolje,preporućavam ti i jednu staru koćiju i dva riđana da te voze po Poganovcima da se nadišeš ćistog seoskog zraka jel osobe poput tebe nisu za grad nikako...Izvini al mi koji volimo staklo i beton smo u vecini,jedna Kappa centar je meni neodoljiva naspram ugo-škole ili vile batori,svako ima svoje ukuse:)a i zivimo u 21 stoljecu a ne 16 ;-)


Nakon čitanja svih tvojih postova ovdje, uviđam da novac hitno treba usmjeriti u obrazovanje i pismenost ljudi, jer je to očito najkritičnija točka naše populacije.
Ako sada zaboravimo na tvoju nepismenost koja žestoko bode u oči, ostaju opet gluposti koje lupetaš tu - da treba srušit prekrasne stare građevine koje su također simbol grada i koje su poprilično stradale u ratu i stvorit staklena čudovišta!? Jesi li ikad bio u velikim starim europskim gradovima gdje su stare zgrade prekrasno obnovljene, a nova je arhitektura savršeno uklopljena s njima u cjelinu? Vjerojatno nisi, pa ne možeš to ni zamisliti.



Vidio sam gradove koji su obnovili svoju kulturnu bastinu i ukomponirali staro u novo.Pa, ako si citao moje postove onda si mogao i procitat pametnjakovicu da sam cetiri puta naglasio da grad treba iskoristit novac iz EU fondova za obnovu kulturnih dobara u gradu!To je ucinio i Maribor,Pecuh,Subotica.....Zasto nebih i Osijek??Opet kazem da ugostiteljska skola je na prodaju za 14 miliona kuna i da je bila dva puta vec na javnoj drazbi bez rezultata i volje kupaca.Previse novaca za staru i raspadnutu zgradu koja nemoze se obnovit bez dodatnih 14 miliona kuna minimum.A tko ce platit i objekat i obnovu u ovo doba recesije??Za 20 miliona kuna ili 3 miliona eura si poduzetnik napravi novu modernu zgradu sa kancelarijama,a ugostiteljska skola i je prodavana privatnim tvrtkama u gradu za taj novac koji sam naveo od 14 miliona kuna!Pa jel vi pratite da se prodaju dvorci i vile privatnicima??Tko je kupio dvorac Pejacevic?Kome se prodaje skola,i jos tih 11 jedinica nego privatnim licima,sto znaci nejdu u obnovu grada nego privatnim kupcima,zasto?zato sto grad nema novaca.I lakse mu se rijesit jednog dvorca i jedne skole nego ulupat milione u nista,isto ce biti i sa gradskim vrtom i njezinim sadrzajem,obnova paviljona ce trajati 5 godina???????pa za 5 godina se izgradi stambeno naselje a ne jedan paviljon,poanta je da taj isti paviljon je skup gradu i onda ce radit 5 godina kao fol;-)pametan covjek brzo konta i Bubala i Kamenka al neko tesko konta i 2+2...


Šta se ti brineš tko će platit? Platit će bogate članice EU koje će kupit sve što je lijepo u našoj državi, pa tako i građevine koje su skupe i smiju se preuređivati samo pod uvjetom da zadrže stari izgled. No, to nije tvoja briga. I nemoj misliti da si pametan, te si prokužio sva zbivanja u ovom gradu, previše si dopuštaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.02.2012. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
koje rekao da treba rušit secesiju?? ja sam rekao da treba odma porušit stare zgrade poput ugostiteljske škole i vilu Batori.Iako ce sa zgradom ugostiteljske škole tako i biti,jel niko nije lud dati 13 ili 14 miliona kuna za tu ruševnu zgradu.A ti ljilj najbolje da odeš zivit u Poganovce,tamo imaš stare zgrade,kućice od 100 godina,nema staza,cesta,staklenih zgrada i poslovnjaka.To je za tebe riješenje najbolje,preporućavam ti i jednu staru koćiju i dva riđana da te voze po Poganovcima da se nadišeš ćistog seoskog zraka jel osobe poput tebe nisu za grad nikako...Izvini al mi koji volimo staklo i beton smo u vecini,jedna Kappa centar je meni neodoljiva naspram ugo-škole ili vile batori,svako ima svoje ukuse:)a i zivimo u 21 stoljecu a ne 16 ;-)


Nakon čitanja svih tvojih postova ovdje, uviđam da novac hitno treba usmjeriti u obrazovanje i pismenost ljudi, jer je to očito najkritičnija točka naše populacije.
Ako sada zaboravimo na tvoju nepismenost koja žestoko bode u oči, ostaju opet gluposti koje lupetaš tu - da treba srušit prekrasne stare građevine koje su također simbol grada i koje su poprilično stradale u ratu i stvorit staklena čudovišta!? Jesi li ikad bio u velikim starim europskim gradovima gdje su stare zgrade prekrasno obnovljene, a nova je arhitektura savršeno uklopljena s njima u cjelinu? Vjerojatno nisi, pa ne možeš to ni zamisliti.



Vidio sam gradove koji su obnovili svoju kulturnu bastinu i ukomponirali staro u novo.Pa, ako si citao moje postove onda si mogao i procitat pametnjakovicu da sam cetiri puta naglasio da grad treba iskoristit novac iz EU fondova za obnovu kulturnih dobara u gradu!To je ucinio i Maribor,Pecuh,Subotica.....Zasto nebih i Osijek??Opet kazem da ugostiteljska skola je na prodaju za 14 miliona kuna i da je bila dva puta vec na javnoj drazbi bez rezultata i volje kupaca.Previse novaca za staru i raspadnutu zgradu koja nemoze se obnovit bez dodatnih 14 miliona kuna minimum.A tko ce platit i objekat i obnovu u ovo doba recesije??Za 20 miliona kuna ili 3 miliona eura si poduzetnik napravi novu modernu zgradu sa kancelarijama,a ugostiteljska skola i je prodavana privatnim tvrtkama u gradu za taj novac koji sam naveo od 14 miliona kuna!Pa jel vi pratite da se prodaju dvorci i vile privatnicima??Tko je kupio dvorac Pejacevic?Kome se prodaje skola,i jos tih 11 jedinica nego privatnim licima,sto znaci nejdu u obnovu grada nego privatnim kupcima,zasto?zato sto grad nema novaca.I lakse mu se rijesit jednog dvorca i jedne skole nego ulupat milione u nista,isto ce biti i sa gradskim vrtom i njezinim sadrzajem,obnova paviljona ce trajati 5 godina???????pa za 5 godina se izgradi stambeno naselje a ne jedan paviljon,poanta je da taj isti paviljon je skup gradu i onda ce radit 5 godina kao fol;-)pametan covjek brzo konta i Bubala i Kamenka al neko tesko konta i 2+2...


Šta se ti brineš tko će platit? Platit će bogate članice EU koje će kupit sve što je lijepo u našoj državi, pa tako i građevine koje su skupe i smiju se preuređivati samo pod uvjetom da zadrže stari izgled. No, to nije tvoja briga. I nemoj misliti da si pametan, te si prokužio sva zbivanja u ovom gradu, previše si dopuštaš.


hahahaha,ovaj mene mrzi ili ova:) pa sta se desilo stobom od kada je pao snjeg?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2012. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rafa stvarno si nepismen do bola.

"Zasto nebih i Osijek?"

Tko je tebe pustio iz osnovne škole...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.02.2012. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
Rafa stvarno si nepismen do bola.

"Zasto nebih i Osijek?"

Tko je tebe pustio iz osnovne škole...


Ne bitno dal sam pismen ili ne pokraj tebe koja samo uvredama imas argumente...Samo rusit stare stracare po gradu.Ostajem pri svome i tocka!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2012. 15:08 
Naslov:  Re: Prodaje se 11 stambenih jedinica u vlasništvu Grada Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako bi se slušalo banke i građevince trebalo bi iseliti Osijek i izgraditi novi Osijek oko Portanove.
Trebalo bi bojkotirati Portanovu (i Avenue Mall) i natjerati sve trgovce da vrate trgovine u grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.02.2012. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa novi Osijek se je trebao gradit preko drave,i jug-4 oko bajera isto.Tako da to nije sprdnja nego zelja i gradzana i vlasti da se Osijek prosiri na lijevu obalu drave ili oko jug-a!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2012. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Pa novi Osijek se je trebao gradit preko drave,i jug-4 oko bajera isto.Tako da to nije sprdnja nego zelja i gradzana i vlasti da se Osijek prosiri na lijevu obalu drave ili oko jug-a!!


...gdje to piše da je želja "gradžana"?...mislim da ni ti sam ne znaš baš što pričaš (pri tom ne mislim na pismenost)....
...u istom postu govoriš kako treba rušit straćare i pri tom misliš na vilu Batori, i onda veliš da ne podržavaš rušenje secesije?????...mora da sam vrlo glupa jutros pa ne kužim poantu.....
...NE TREBA rušiti ništa....a pogotovo zaštićene objekte, nego prvo treba riješiti pravno-imovinske odnose (što je slučaj s vilom Batori, a vjerujem i s dosta takvih "straćara"), a zatim ih obnavljati...u centru Osijeka ionako ima previše stakla i rostfraja koji se baš nikako ne uklapaju u priču....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Pa novi Osijek se je trebao gradit preko drave,i jug-4 oko bajera isto.Tako da to nije sprdnja nego zelja i gradzana i vlasti da se Osijek prosiri na lijevu obalu drave ili oko jug-a!!


...gdje to piše da je želja "gradžana"?...mislim da ni ti sam ne znaš baš što pričaš (pri tom ne mislim na pismenost)....
...u istom postu govoriš kako treba rušit straćare i pri tom misliš na vilu Batori, i onda veliš da ne podržavaš rušenje secesije?????...mora da sam vrlo glupa jutros pa ne kužim poantu.....
...NE TREBA rušiti ništa....a pogotovo zaštićene objekte, nego prvo treba riješiti pravno-imovinske odnose (što je slučaj s vilom Batori, a vjerujem i s dosta takvih "straćara"), a zatim ih obnavljati...u centru Osijeka ionako ima previše stakla i rostfraja koji se baš nikako ne uklapaju u priču....


Aman zeno bozja kazem da treba rusit pojedina okupljalista olosa i narkomana poput ugostiteljske skole i vile batori.Isti je slucaj bio sa "bjelom ladzom"koja je bila saka u oko gradu dok je nisu srusli.Sad na tom mjestu je setnica za djecu i lijep pogled na dravu,treba rusit i ugo-skolu i vilu batori i na mjestu sagradit nesto poput "suncanih vrata",sve sto je staro,derutno,odvratno za sat vremena porusit i isti tren pocet kopat temelje za novu gradzevinu sa lijepim modernim staklima i arhitekturom.Ja sam napisao da podrzavam secesiju u europskoj aveniji,to grad treba obnovit iz eu fondova kao sto su ucinili Pecuh,Temisvar itd..ponavljam se...A ove stracare sto sam rekao srusit kao kulu od karata,pa oces ti dati za istu tu zapustenu ugostiteljsku skolu 14 miliona kuna i jos toliko za obnovu fasade,przora,instalacija..???jel oces??neces jel nemas kao ni ja,a ni onaj ko ima 14 miliona kuna ili vise nece je kupit jel im se ne isplati,za tu zgradu od skole je stigla jedna jedina ponuda prije 2 godine od gsp Bilosa za kupnju,i on je odustao jel neisplati mu se ulagat novac u rusevinu,tako ce grad sredzivat paviljon 5 godina??ahaa kako da ne...zivi bili pa vidili ko ce docekat taj paviljon obnovit i za 15 godina.A za pismenost me zaboli taban;-)Znam sta pisem i sta cujem od nekih ljudi koji vise znaju sta ce se radit po gradu nego svi vi tu skupa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2012. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...vidim da ti nisi među njima, jer ne znaš osnovne stvari, pa da ti velim: zaštićeni objekti ne smiju se rušiti...a ugo škola i hebena vila batory su zaštićene...jel da ti crtam???...uostalom, vila Batori je donirana bolnici i planira se (jednom-tko zna kad) otvoriti centar za dijabetes....ajme, kako me ljudi uspiju tako iznervirat, a ni ne poznam ih, demit....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visa
Offline
Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2012. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anakonda mah nije vrijedno nerviranja nad likom kojem nisu sve na mjestu.
gospon rafa je najpametniji na forumu u zadnjih par dana, lik sve zna! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.02.2012. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="anakonda"]
...vidim da ti nisi među njima, jer ne znaš osnovne stvari, pa da ti velim: zaštićeni objekti ne smiju se rušiti...a ugo škola i hebena vila batory su zaštićene...jel da ti crtam???...uostalom, vila Batori je donirana bolnici i planira se (jednom-tko zna kad) otvoriti centar za dijabetes....ajme, kako me ljudi uspiju tako iznervirat, a ni ne poznam ih, demit....
[/quoa

Znam ja tko sta ce gradit u Osijeku bez brige,al zeno bozja jel ti mene citas ili sjedis na usima??Upravo ta jebena vila batori ce tako stojat jos 20 godina zapustena i oronula zato sto nece je ni bolnica ni grad srediti kad nemaju para,isto je situacija i sa skolom ugo,pa to treba i mora se srusit,ma jebem ja zakon ove drzave kad neznaju ni sami sta donose,sjede u saboru i dizu ruku ZA a nemaju pojma oko cega,tako i ta kulturna dobra koja nam donose to da moramo gledat godinama razne rusevine tipa Batori vile,ugo skole da se nesmije rusit a smije stojat godinama tako nakaradna,pa jel bolje srusit to il ovako narednih 20 godina gledat u rugobu od vile??Ma preko noci potpalit i kao fol zapalila se instalacija kao na Getrou i stvar rijesena,prodat plac od vile batori nekom poduzetniku i nek covjek gradi ista nego ovako da stoji to sranje od vile godinama zapusteno.Ma ima benzina,nafte,pali brate jebes zakon ove zemlje koja nije od 200 zakona 4 donjela kako bog zapovjeda,nesposobni i nestrucni ljudi na svim funkcijama,znam ja osobno i Bubala,Lovokovicku super znam;-) a i druge koji grade po gradu znam...Srusit kao sto srbi ruse stare zgrade bez pitanja i konzervatore i spomenare,grade novo i sad je Novi Sad metropola za Zagreb a kamoli Osijek .Ne jebu srbi nista,kakva kultura,ako je staro i ofucano oni to ruse i svaka im cast za to,trebamo se ugledat na njih po nekim pitanjima,ne svim..a valjda si skontala majketi poantu mog pisanja.zuljeve sam dobio vec radi tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2012. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@rafo - it's ok, samo ti daj druži se i dalje s facama i planiraj kak ćeš zapalit vilu batori, jer bogme srušit ju nećeš, ako treba - ja ću stati ispred nje, pa ti gazi onda....
...uh, što mrzim kad trol ubije temu svojim nepoimanjem svijeta oko sebe....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: