Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EU referendum 2012. : [rezultat referenduma] i Osijek glasao za EU: ZA - 68,30 %

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la (Pogledaj post): ›
e sad,ja mislim da su baš zbog tih anketa velika većina koja je bila protiv nije ni otišla zaokružiti jer su vidjeli te ankete,pa mislili da njihov glas išt neznači!


osijek031.com smile e svašta se ovdje može pročitati Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la: ›
e sad,ja mislim da su baš zbog tih anketa velika većina koja je bila protiv nije ni otišla zaokružiti jer su vidjeli te ankete,pa mislili da njihov glas išt neznači!e to je najgora stvar što 40% hrvata misli da svojim glasom nemogu ništ promjeniti!


aukurac, i ti i ta tvoja "većina" imate pravo glasa?!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2012. 16:07 
Naslov:  Re: EU referendum 2012. : [rezultat referenduma] i Osijek glasao za EU: ZA - 68,30 %
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
Besmrtnik_Turms je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile
Evo napokon je san postao stvarnost!
Čak ni poraz od Španije nije mogao umanjiti veselje na ulicama gradova Lijepe naše!

Sav sam se zapetljao u zastavice EU-e na putu kući...čak sam vidio gradonačelnika kako pred euforičnim mnoštvom otvara šampanjac i slavi ulazak u EU...naravno to je bilo oko 20.15 jer penzići idu rano spavati Laughing


Pa što si tako rano otišao s trga?! Joj pa trebo si ostat! Ma ludnca bila! Bili Škoro, Fiks, moj kumić i ja. Kad je Šokre obavio sve s penzićima vratio se i on na trg! Trebo je i Šiško, ali kao neće, boli ga zub Rolling Eyes Napili se, kumić našao neke švabice kojima nije bilo jasno šta se to događa. A on, nikad riječ njemačkog nije progovorio, a od jučer, znaš kako sprecha, sve im je nasamo objasnio!
Kad smo već popili sreli neke Mađare, tu smo se malo zakačili, Šokre i Fiks su ih htjeli izlupat, na lošem engleskom su neš trkeljali, prosvjedi, autonomnost, prevara i slična nacionalistička sranja. Al sve ok na kraju ispalo...
Pred fajrunt je Šokre nazvo Vesnu, a tamo tek - ludnica, čoeče! Vsna jedva priča, Yusy rigo u wc-u, a Miliy je bio na ispumpavanju. Zvali smo i Želju iz Splita da nam nabavi neke kurve (kumić pokupio sve švabice) ali nije došo jer je na krstitkama bio.
Uglavnom, ludnica, puno si propustio, al nema veze, rekli smo da ćemo tako sad svaki petak i subotu do 2013.!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2012. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbg lega shebo sam se...ma glavno da smo mi sada u juropian junion pa ćemo napuniti taj "okvir"(jer eu je okvir) hrpom polupismenih i politički nezainteresiranih hrvata ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2012. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
a jbg lega shebo sam se...ma glavno da smo mi sada u juropian junion pa ćemo napuniti taj "okvir"(jer eu je okvir) hrpom polupismenih i politički nezainteresiranih hrvata ....

Bilo bi dobro kad bi neki (državni dužnosnici) naučili engleski prije nego se/nas krenu sramotiti po Juropian junion. Laughing

Šort vržn:



Ikstendid vržn:



Jadranka Kosor: Ju ar from Hangari? Aj voz d dej aftr jestrdej in Hangari


_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.01.2012. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko pametnjakovića za tipkovnicom,ima vas dosta za vladu sastaviti .ujedinite se i pravac izbori.siguran sam kako če vaša opcija proči- jedini problem vam ostaje kako animirati pučanstvo koje slabo izlazi na izbore ha,ha .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilson
Offline
Ukupno postova: 171
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2012. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idemo u EU , mora se idemo u dijasporu za to su se pobrinuli čelni ljudi grada i županije, da napuštamo Slavoniju . Oni koji su pljačkali i krali njima je dobro i kod kuće .... žalosno....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: