Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EU referendum 2012. : [rezultat referenduma] i Osijek glasao za EU: ZA - 68,30 %

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2012. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako je stariji i neobrazovaniji dio populaciji glasao većinom za(pouzdane informacije sa nekoliko glasačkih mjesta sa područja Osijeka) ne mogu kriviti te ljude kojima je jedini prozor u svijet hrt, rtl i nova tv koji su se bezrezervno odlučili za eu. Problem je onih 57 % populacije koju su odlučili neiskorisiti svoje pravo da glasaju na referendumu. Po meni je je jučer bio vhunac demokracije u ovoj našoj bijedi(iako se malo ustav mijenjao za svaki slučaj). a ljudi su se odlučili popišati na to. Jbg , nismo ni zaslužili demokraciju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cannibal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.01.2012. 8:28 
Naslov:  Re: EU referendum 2012. : [rezultati u 20h] Osijek glasao za EU: ZA - 67,91 %
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Besmrtnik_Turms je napisao/la (Pogledaj post): › Odaziv je katastrofalan.

A rezultat bi bio ovakav sve i da je 100% glasača zaokružilo PROTIV.


u potpunosti se slažem. mi smo MORALI UĆIU EU. ako su na izborima ikada bili namještani rezultati onda je to sada. pričao sam bar sa stotinu ljudi i njih 80% je reklo da je protiv EU. sve ankete internetskih portala pokazivale su da su ljudi protiv EU.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dajte ljudima referendum da se osjećaju bitni, da misle da oni o nečemu odlučuju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2012. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
Problem je onih 57 % populacije koju su odlučili neiskorisiti svoje pravo da glasaju na referendumu. Po meni je je jučer bio vhunac demokracije u ovoj našoj bijedi(iako se malo ustav mijenjao za svaki slučaj). a ljudi su se odlučili popišati na to. Jbg , nismo ni zaslužili demokraciju.

slažem se u detekciji problema! da, vjerujem da je najveći problem naše države i stanja u kojoj svi zajedno jesmo upravo ta indiferentnost većine. jer, da je većina aktivnija, ne bi se moglo događati sve što se događa, ljudi bi masovno izlazili na izbore, pa ako ne valja na prosvjede, bojkotirali bi, izražavali nezadovoljstvo... tada ne bi mogao raditi tko bi što htio, barem ne pod okriljem demokracije. no, kroz 20 godina se pokazalo da je hrvatski narod blesav i nezainteresiran. da bi se uveo red u sudstvo, trgovinu, turizam, školstvo... potrebna je inicijativa. mi ju nemamo i upravo zato će nam poslužiti eu, da nam to nametne. bez toga nam nema civilizacijskog napretka, sviđalo se to nama ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack Fate
Offline
Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cannibal je napisao/la: ›
sve ankete internetskih portala pokazivale su da su ljudi protiv EU.


Ankete internetskih portala su otprilike relevantne kao anketa djece dječjeg vrtića Vedri dani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a fala Bogu pa je i to prošlo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 9:29 
Naslov:  Re: EU referendum 2012. : [rezultati u 20h] Osijek glasao za EU: ZA - 67,91 %
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cannibal je napisao/la (Pogledaj post): › pričao sam bar sa stotinu ljudi i njih 80% je reklo da je protiv EU.


Vjerojatno su skužili da ćeš biti naporan, ako odgovore da su za EU. Možda je problem u tebi, a ne u ljudima s kojima si pokušao komunicirati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2012. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

  Sve građane koji na javnim mjestima ne budu pokazivali dovoljno sreće i optimizma
vezano za referendumsku odluku o ulasku Hrvatske u E.U. policija će strogo kažnjavati.

 Radujte se, opasno je biti nezadovoljan!

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konacno su sve banke opet nase! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahaha

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack Fate je napisao/la (Pogledaj post): ›
cannibal je napisao/la: ›
sve ankete internetskih portala pokazivale su da su ljudi protiv EU.


Ankete internetskih portala su otprilike relevantne kao anketa djece dječjeg vrtića Vedri dani.


osijek031.com smile Tko još vjeruje anketama na internetskim portalima kada se njima najlakše manipulira i jedna osoba koja ima viška vremena i manjka pameti može 10000 puta kliknuti nešto što joj se sviđa, Pernaru i društvu je to bilo idealno da pokažu koliko su "u pravu" Very Happy a onih 57% što nije izašlo na referedum su u načelu ZA, jer šutnjom daješ potvrdu za nešto, da su bili protiv izašli bi i zaokružili PROTIV...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karola
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.01.2012. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nebi ovaj referendum prosao da se nije crkva umjesala na poziv Vatikana.....referendum bi prosao u samo 2 zupanije,istarska i zagorska,a to je 14% hrvatske,cjela Dalmacija bi rekla NE i Slavonija,pola Zagreba,ali...morala je crkva ne htijela nego MORALA govorit vjernicima da glasaju za,vece sile su opet kazali ono sto mi moramo vratit za dug od 1991....al nema veze,vjerujem Vatikanu vise nego Josipovicu i Mesicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

karola je napisao/la (Pogledaj post): › Nebi ovaj referendum prosao da se nije crkva umjesala na poziv Vatikana.....


eto ,Božja volja! štaćeš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

karola je napisao/la (Pogledaj post): › Nebi ovaj referendum prosao da se nije crkva umjesala na poziv Vatikana.....referendum bi prosao u samo 2 zupanije,istarska i zagorska,a to je 14% hrvatske,cjela Dalmacija bi rekla NE i Slavonija,pola Zagreba,ali...morala je crkva ne htijela nego MORALA govorit vjernicima da glasaju za,vece sile su opet kazali ono sto mi moramo vratit za dug od 1991....al nema veze,vjerujem Vatikanu vise nego Josipovicu i Mesicu.


Tvoj post je puko pojednostavljivanje (koje je btw. konstanta kod neukih osoba). Druga stvar, a koju si svojim postom učinila je slijedeća: vrijeđaš inteligenciju birača koji su učinili svoj izbor (za ili protiv, svejedno). Vjerujem da svi birači samostalno donose svoj sud i glasaju po savjesti te po njima poznatim razlozima donose konačni usud. Samo labilnu i neformiranu osobu možeš nagovoriti da promjeni svoje mišljenje preko noći. Uvjeren sam da su svi koji su izašli na referendum, imali već davnih dana zaključak, koji su proveli u djelo glasanjem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.01.2012. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
bob11 je napisao/la: ›
sramotno mal odaziv!!al taj referendum je morao proći!ljudima su stalnom propagandom o medu i mlijeku u eu isprali mozgove,a da nespominjemo izjave da neće bit mirovina!pa na to su i onaj mali dio umirovljenika koji je bio protiv trčao glasat za!godine će pokazati svoje!ja sam bio protiv,al eto daj bože da sam bio ukrivu i da nam stvarno bude bolje!!!

Ok, propaganda...ali još jučer su sve ankete na koje sam naišao bile na strani euroskeptika...i to omjerom 60 : 40, čak 70 : 30...
Što se toliko promjenilo od jučer do danas?
Ili se petlja s rezultatima?


možda se petljalo,možda nije!to nikad nećemo znati sigurno!
e sad,ja mislim da su baš zbog tih anketa velika većina koja je bila protiv nije ni otišla zaokružiti jer su vidjeli te ankete,pa mislili da njihov glas išt neznači!e to je najgora stvar što 40% hrvata misli da svojim glasom nemogu ništ promjeniti!jednostavno je referendum morao proći jer je VELIKA većina političara,televizija i svih ostalih čiji glas se sluša bila za!glas onih koji su iznosili loše stvari o eu jednostavno nije mogao doći do ljudi!jel i u jednom trenutku itko na tv ili od političara spomenuo što se dešava u mađarskoj???nije,jer bi ljudi počeli mal razmišljati!!!



sve u svemu,europo evo nas,sjebali smo jugoslaviju,sjebat ćemo i tebe!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: