Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ministarstvo najavljuje pomoć Zračnoj luci Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
Slavonci putovati ne mogu. Zašto? Zato što smo sirotinja.

hm, a ja znam dosta osječana (ili slavonaca) koji lete iz budimpešte i zagreba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, znam i ja NEKOLIKO ljudi koji voze aute od pola milijuna kn i više..jel to onda znači da imamo visok životni standard?
Ako poznaješ 100 ili 1000 ljudi koji redovno lete, onda je to već nešto drugo i možda bi CA i poslala koji avion da imaju takav podatak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2012. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
Zracna luka morala bi imati vise odredista, ako nista makar ljeti, makar ka turistickim destinacijama..
Zracna luka potpuno je nevidljiva i u gradovima u regiji nisu nikad ni culi za nju..
Morala bi bolje odradjivati marketinski posao, te na taj nacin privlaciti putnike..ako Slavonci slabo putuju, prosiriti marketinske aktivnosti na susjedne zemlje..oglasavati zracnu luku po internetskim portalima gradova, po najrasprostranjenijim medijima..Organizirati prijevoznike koji bi vozili do zracne luke iz okollnih vecih gradova..


Znači ovako, Bubalo ne zeli dati novce zato što kako je sam rekao, citiram: " To nisu naši turisti, tu putuju samo Srbi i Bosanci - ne dam vam novce".
Znaci da su letovi marketinški dobro rasprostranjeni tj. ljudi iz okolnih država su znali za recimo let u Frankfurt.
Sam Ryanair trazi određenu svotu novaca da bi oni letjeli ( putnik plati recimo 20 eura, ali netko mora platiti i ostatak), a taj ostatak treba platiti dijelom grad, zupanija, TZ i aerodrom.

Kazu novinari i sindikat: nesposobnost uprave!
Sad vi meni recite šta je tu nesposobno kada uprava USPIJE DOVEST LETOVE I AVIOKOMPANIJE BEZ PODRŠKE GRADA I ZUPANIJE!
Meni se čini da je to u stanju napraviti jako malo ljudi.

_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuki
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2012. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šaran031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
padobranac je napisao/la: ›
Zracna luka morala bi imati vise odredista, ako nista makar ljeti, makar ka turistickim destinacijama..
Zracna luka potpuno je nevidljiva i u gradovima u regiji nisu nikad ni culi za nju..
Morala bi bolje odradjivati marketinski posao, te na taj nacin privlaciti putnike..ako Slavonci slabo putuju, prosiriti marketinske aktivnosti na susjedne zemlje..oglasavati zracnu luku po internetskim portalima gradova, po najrasprostranjenijim medijima..Organizirati prijevoznike koji bi vozili do zracne luke iz okollnih vecih gradova..


Znači ovako, Bubalo ne zeli dati novce zato što kako je sam rekao, citiram: " To nisu naši turisti, tu putuju samo Srbi i Bosanci - ne dam vam novce".
Znaci da su letovi marketinški dobro rasprostranjeni tj. ljudi iz okolnih država su znali za recimo let u Frankfurt.
Sam Ryanair trazi određenu svotu novaca da bi oni letjeli ( putnik plati recimo 20 eura, ali netko mora platiti i ostatak), a taj ostatak treba platiti dijelom grad, zupanija, TZ i aerodrom.

Kazu novinari i sindikat: nesposobnost uprave!
Sad vi meni recite šta je tu nesposobno kada uprava USPIJE DOVEST LETOVE I AVIOKOMPANIJE BEZ PODRŠKE GRADA I ZUPANIJE!
Meni se čini da je to u stanju napraviti jako malo ljudi.


BUBALO I ŠIŠLJAGIĆ su tražili od vlade da stavi ZLO u funkciju ili da prenesu većinski vlasnički udio na grad i županiju pa ćemo mi sami dovesti u funkciju i novce zadržati u Slavoniji. Pošto se to nije dogodilo nema rezona bacati i ovo malo novca što imamo u tuđe džepove.
Nova vlada ima priliku tu nepravdu ispraviti pa ćemo vidjeti da li smo sposobni sami upravljatiZLO.
Blanka je kriva utoliko što se nije zahvalila na ukazanom povjerenju kad je vidjela da nemože protiv politike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2012. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuki je napisao/la: ›
Šaran031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
padobranac je napisao/la: ›
Zracna luka morala bi imati vise odredista, ako nista makar ljeti, makar ka turistickim destinacijama..
Zracna luka potpuno je nevidljiva i u gradovima u regiji nisu nikad ni culi za nju..
Morala bi bolje odradjivati marketinski posao, te na taj nacin privlaciti putnike..ako Slavonci slabo putuju, prosiriti marketinske aktivnosti na susjedne zemlje..oglasavati zracnu luku po internetskim portalima gradova, po najrasprostranjenijim medijima..Organizirati prijevoznike koji bi vozili do zracne luke iz okollnih vecih gradova..


Znači ovako, Bubalo ne zeli dati novce zato što kako je sam rekao, citiram: " To nisu naši turisti, tu putuju samo Srbi i Bosanci - ne dam vam novce".
Znaci da su letovi marketinški dobro rasprostranjeni tj. ljudi iz okolnih država su znali za recimo let u Frankfurt.
Sam Ryanair trazi određenu svotu novaca da bi oni letjeli ( putnik plati recimo 20 eura, ali netko mora platiti i ostatak), a taj ostatak treba platiti dijelom grad, zupanija, TZ i aerodrom.

Kazu novinari i sindikat: nesposobnost uprave!
Sad vi meni recite šta je tu nesposobno kada uprava USPIJE DOVEST LETOVE I AVIOKOMPANIJE BEZ PODRŠKE GRADA I ZUPANIJE!
Meni se čini da je to u stanju napraviti jako malo ljudi.


BUBALO I ŠIŠLJAGIĆ su tražili od vlade da stavi ZLO u funkciju ili da prenesu većinski vlasnički udio na grad i županiju pa ćemo mi sami dovesti u funkciju i novce zadržati u Slavoniji. Pošto se to nije dogodilo nema rezona bacati i ovo malo novca što imamo u tuđe džepove.
Nova vlada ima priliku tu nepravdu ispraviti pa ćemo vidjeti da li smo sposobni sami upravljatiZLO.
Blanka je kriva utoliko što se nije zahvalila na ukazanom povjerenju kad je vidjela da nemože protiv politike.


A nekim ljudima nemoš dokazat...nevjerojatno...
Pa naravno da su trazili da se prenese kako se njih ne bi pljuvalo, ipak su oni uvažena gospoda, no zašto su to željeli?
Oni očito nisu sposobni niti imalo kreativni da dovedu turiste ovdje u Slavoniju pa su zaključili da im je ZLO višak. Hah budale!

_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antonov
Offline
Avatar

Ukupno postova: 293
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2012. 12:08 
Naslov:  Re: Ministarstvo najavljuje pomoć Zračnoj luci Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz Osijeka za Tursku...

RED LETENJA od 7. lipnja 2012. do 27. rujna 2012., četvrtkom, Croatia Airlines, Airbus A319

ODLAZAK:Polazak zrakoplova sa Zračne luke Osijek u 13.40 sati dolazak na Zračnu luku Antalya u 15.50 sati

POVRATAK: Polazak zrakoplova sa Zračne luke Antalya u 10.40 sati dolazak u Zračnu luku Osijek u 13.00 sati.

vise informacija...
http://www.orextravel.eu/hr/default.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

antonov je napisao/la: ›
Iz Osijeka za Tursku...

RED LETENJA od 7. lipnja 2012. do 27. rujna 2012., četvrtkom, Croatia Airlines, Airbus A319

ODLAZAK:Polazak zrakoplova sa Zračne luke Osijek u 13.40 sati dolazak na Zračnu luku Antalya u 15.50 sati

POVRATAK: Polazak zrakoplova sa Zračne luke Antalya u 10.40 sati dolazak u Zračnu luku Osijek u 13.00 sati.

vise informacija...
http://www.orextravel.eu/hr/default.aspx


Potpis!!!

_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi rađe umjesto zračne luke da se izgradi autoput na sjeveru Hrvatske.

Osijek-D.Miholjac-Virovitica-Koprivnica-Varaždin

Vrlo korisno za razvoj gospodarstva. Više bi nam dolazili i Mađari, Austrijanci, Slovenci, a pogotovo cijela sjeverna Hrvatska.

Barem taj autoput ne bi bio na gubitku.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 17:25 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači uprava ZLO-a je sposobna ostvariti letove nakon svih pljuvanja itd.
Eh pa sad ja neznam tko je tu nesposoban, hah.

Bravo!

_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbetmen
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuki je napisao/la: › Nikad više Blanka.Gospođu kazniti za sve minuse jer nam je potrošilla naše novce i jer nije shvatila da nije za direktora.Još bolje, dati joj da radi bez plaće kao čistačica piste do mirovine da nadoknadi bar malo propast koju je prouzročila.
Blanka idi peri i kuvaj.


Gdin Zuki očito nema pojma o stvarnoj situaciji i razlogu propadanja ZL Osijek..
Ovi šovinistički ispadi na kraju komentara nam također odaju njegovo odgojno obrazovnu retardiranost te nam ukazuje kako trebamo poraditi na sebi i bližnjima.
Zuki pitaj Bubija zašto propada ZL Osijek, pitaj jeli razlog tome što direktor/ica nije u niti jednoj stranci. Dali si pomislio da je netko u ovom slučaju iza kulisa i da upravlja ovim napadima na upravu i pojedince. nije na nama gdine Zuki da se petljamo u tuđe privatne stvari.. Mani se komentiranja u temama o kojima nemaš pojma. Ili si ti možda gdine Zuki jedan od Bubijevih i inih zakulisara. Sveznajući..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbetmen je napisao/la: ›
zuki je napisao/la: › Nikad više Blanka.Gospođu kazniti za sve minuse jer nam je potrošilla naše novce i jer nije shvatila da nije za direktora.Još bolje, dati joj da radi bez plaće kao čistačica piste do mirovine da nadoknadi bar malo propast koju je prouzročila.
Blanka idi peri i kuvaj.


Gdin Zuki očito nema pojma o stvarnoj situaciji i razlogu propadanja ZL Osijek..
Ovi šovinistički ispadi na kraju komentara nam također odaju njegovo odgojno obrazovnu retardiranost te nam ukazuje kako trebamo poraditi na sebi i bližnjima.
Zuki pitaj Bubija zašto propada ZL Osijek, pitaj jeli razlog tome što direktor/ica nije u niti jednoj stranci. Dali si pomislio da je netko u ovom slučaju iza kulisa i da upravlja ovim napadima na upravu i pojedince. nije na nama gdine Zuki da se petljamo u tuđe privatne stvari.. Mani se komentiranja u temama o kojima nemaš pojma. Ili si ti možda gdine Zuki jedan od Bubijevih i inih zakulisara. Sveznajući..


Potpis! Very Happy

_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antonov
Offline
Avatar

Ukupno postova: 293
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2012. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpis i od mene!

_________________
http://www.crospotters.net/
http://www.panoramio.com/user/4598253
http://www.osijek031.com/galerija/index.php?cat=19390
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: