Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



20 istina/mitova o EU i odgovori na njih! [+ FACEBOOK REFERENDUM]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.01.2012. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opa! i osijek031 spada u one portale koji siju EU sjeme Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66068
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: › Opa! i osijek031 spada u one portale koji siju EU sjeme Smile

Ako misliš na bannere, radi se o oglašavanju na komercijalnoj osnovi, baš kao što su oglašavale razne stranke, tvrtke i svi ostali koji prepoznaju oglasni potencijal portala (cca. 10 000 jedinstvenih osoba dnevno, 15 000 posjeta dnevno).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam budala pa da nasjedam na jeftinoglupu demagogiju o eu, ali isto tako nisam toliko glupa pa da ništa nisam naučila iz dosadašnjeg života pa da ne glasam za eu! Neka ovi protivnici eu kažu kako će to biti kad ostanemo izvan eu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
hehe, pa u tom grmu leži zec, jedan od načina da te kontroliraju je da te puste da trošiš kao da ne postoji sutra, e onda kada se dogodi sranje, onda ti upravo oni govore što treba raditi...pa pogledaj upravo grčku i italiju na čelu tih zemalja su sad ljudi koje je EU postavila.


Da, upravo se to dogodilo Hrvatskoj, a nije bila u EU Very Happy da je bila sigurno ne bi bilo gore nego što je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fantac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.01.2012. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pegy kad uđeš u EU onda ćeš moć dignut noge u zrak i sve će ti padat s neba, a ak ne uđeš onda ćeš propast u zemlju. Smile Neće Englez, Francuz... radit za tebe, imat ćemo onoliko koliko sami zaradimo. Samo treba malo bolje posložit neke stvari i maknut bagru s bitnih mjesta, pustit stručne ljude. Propast će i ovo malo poduzeća što imamo.
Kad ostaneš izvan EU moći ćeš odbiti GMO otrov koji u EU nećeš moći, pa ako ti je imalo stalo do svoje obitelji i djece onda nećeš dozvolit da jedu otrov.

Da nadodam, strane radnike smijemo uvoziti samo ako su visokobrazovani stručni ljudi gdje nema domaćih. Ne smeta meni da dođe Bosanac, Ukrajinac ... i da popuni posao za koji mi nemamo kadra, ali da dolaze Bugari, Rumunji i dr. i da ruše domaćim radnicima plaće i uzimaju posao, šta smo onda napravili?

Izvozit ćemo najbolje mlade ljude, a uvozit lošu radnu snagu koja se teško integrira u postojeće društvo? Šta se dogodi u nogometnoj momčadi kada prodaju najbolje igrače? propadaju, tako će i država.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fantac je napisao/la (Pogledaj post): › Pegy kad uđeš u EU onda ćeš moć dignut noge u zrak i sve će ti padat s neba, a ak ne uđeš onda ćeš propast u zemlju. Smile Neće Englez, Francuz... radit za tebe, imat ćemo onoliko koliko sami zaradimo. Samo treba malo bolje posložit neke stvari i maknut bagru s bitnih mjesta, pustit stručne ljude. Propast će i ovo malo poduzeća što imamo.
Kad ostaneš izvan EU moći ćeš odbiti GMO otrov koji u EU nećeš moći, pa ako ti je imalo stalo do svoje obitelji i djece onda nećeš dozvolit da jedu otrov.

Da nadodam, strane radnike smijemo uvoziti samo ako su visokobrazovani stručni ljudi gdje nema domaćih. Ne smeta meni da dođe Bosanac, Ukrajinac ... i da popuni posao za koji mi nemamo kadra, ali da dolaze Bugari, Rumunji i dr. i da ruše domaćim radnicima plaće i uzimaju posao, šta smo onda napravili?

Izvozit ćemo najbolje mlade ljude, a uvozit lošu radnu snagu koja se teško integrira u postojeće društvo? Šta se dogodi u nogometnoj momčadi kada prodaju najbolje igrače? propadaju, tako će i država.


20 godina je bilo dovoljno. Dokaz da "samo" treba "malo bolje posložiti" je oksimoron. Odi si raditi kod Bedea, on je primjer kako se "slagalo" 20 godina u RH.

Ostatak posta bi mogao vrijediti kao upis prosječne skinjare sa stormfornt foruma. Isti poučak su skinjare primjenjivali prema našim gastarbajterima u npr. Njemačkoj.

Što se događa kada se u nogometnoj momčadi prodaju najbolji igrači? Oslobađa se mjesto u 1 reprezentaciji za najbolji podmladak, puni blagajna kluba (dobro, u HNL-u se nije plaćao porez).

Da li znaš da je Nikola Tesla bio gastarbajter? Da li znaš kolijko građana RH ima dio obitelji koji nije "od stoljeća 7-og" u RH, već su nekada došli trbuhom za kruhom u RH? Da li znaš da je veći dio HDSSB-ovaca došao iz susjedne BiH, vlakovima bez voznog reda u RH? Da li znaš da je i najokorjeliji anti-EU-ovac, Đapić isto iz BiH? I njegovi roditleji su došli u RH trbuhom za kruhom.

Totalno ste zabrijali na Sjevernu Koreju. Što? Treba (p)ostati zatvorena zemlja izvan svih asocijacija i prilika koje nam se pružaju ulaskom RH u EU?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fantac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.01.2012. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tvoj post izgleda kao svaki HDZ-ov reklamni post. A znamo kako su se tvoji hdz-ovci nakrali i prodali sve što je vrijedilo.

nisi ti baš previše bistar, ali to se vidi jer podržavaš HDZ i kriminal. Rekao sam da sam za uvoz visoko obrazovane radne snage, nemam ništa protiv stranaca. A ti si gori rasist od tih skinjara, jer mrziš svoj narod. Želiš da ostanu bez posla, zašto Hrvati ne bi bili zaštićeni u Hrvatskoj? Ako azilanti imaju pravo na posao zašto i Hrvati ne bi imali? gori si od najvećih rasista skinheada jer i auto-rasist.

Tesla spada pod visoko obrazovan i genijalac, a rekao sam da je takvima slobodan ulaz u Hrvatsku. Nauči čitati, završi osnovnu školu, naći ćeš tamo pametnije djece od tebe.

Tko govori o zatvorenoj zemlji? a jesi bilde teški, svi smo za otvorenu suradnju sa svim zemljama EU, ali ne za članstvo. Razmjena robe neka bude slobodna, domaće proizvođače treba malo zaštiti dok ne stanu na noge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fantac je napisao/la (Pogledaj post): › Propast će i ovo malo poduzeća što imamo.

Ne smeta meni da dođe Bosanac, Ukrajinac ... i da popuni posao za koji mi nemamo kadra, ali da dolaze Bugari, Rumunji i dr. i da ruše domaćim radnicima plaće i uzimaju posao, šta smo onda napravili?


Evo tvoj upis. Dakle, u tvom upisu stoji da imamo jako malo poduzeća.
Onda pišeš da će doći Bugar, Rumunj i uzeti nam radna mjesta.

Kao prvo, zašto misliš da će netko (Bugar, Rumunj) doći ako nema radnih mjesta? Da li znaš da Rumunija i Bugarska posjeduju tvornice automobila? Da li znaš da je po tehnološkom razvoju, RH iza Bugarske i Rumunije, jer RH ima manje visoko tehnoloških industrija?

Eto, tebi su super stranci, ako će doći u RH, kao turisti? Ili kao što?

Tvoji upisi su, kažem, super za stormfront forum.

EDIT:
Evo priznaj da si "prikriveni" fašist, pa će te ekipa lakše razumjeti. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2012. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao prvo, zašto misliš da će netko (Bugar, Rumunj) doći ako nema radnih mjesta?

Doći će zato što su kod nas veće plaće nego kod njih, čini mi se za duplo.
A i zato što će vjerojatno postojati neki plan iz Brisla da se tu radnu snagu preusmjeri u Hrvatsku. Jedino što nam fali je najezda cigana (pa ti sad reci da je ovo upis za stormfront forum.)
crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da li znaš da Rumunija i Bugarska posjeduju tvornice automobila?

Da, i? Svaka čast tvornicama automobila, ali njih posjeduju i neke zemlje trećeg svijeta.

P.S. crveni, da nisi ti možda forumaš "trooly" na jednom drugom forumu? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne kontam zašto svi seru o radu u EU??? wtf??? Zašto bi ja željela otići raditi u neku vukojebinu u Francuskoj??? Ja želim raditi u Hrvatskoj!!! Ja želim živjeti u Osijeku!!!!

Moj životni san sigurno nije kao školovanom kadru odlazak iz Hrvatske...

i da, najbolje od svega... Zašto svi političari pričaju kad uđemo u EU??? I prema svemu se odnose kao da smo u EU, a nije bio referendum????

dakle, ishod se zna...


a koliko ljudi zna datum referenduma???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 18:06 
Naslov:  Re: 20 istina/mitova o EU i odgovori na njih! [+ FACEBOOK REFERENDUM]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na kraju krajeva, nebitno je sto mi mislimo Smile
ne razumijem logiku da se prvo udje u skupi proces pridruzivanja, sve se odradi i onda nam se nametne referendum da odlucimo zelimo li ili ne.
Jos jedan u nizu pritisaka na gradjane.
mozemo referendumom reci ne ali nas onda cekaju fabricirani problemi zbog neulaska pa za par mjeseci novi referendum i tako dok ne udjemo.

Mi tu zapravo nista ne biramo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 19:42 
Naslov:  Re: 20 istina/mitova o EU i odgovori na njih! [+ FACEBOOK REFERENDUM]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): › .

Mi tu zapravo nista ne biramo.

upravo tako

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.jubar
Offline
Ukupno postova: 132
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2012. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › j
i da, najbolje od svega... Zašto svi političari pričaju kad uđemo u EU??? I prema svemu se odnose kao da smo u EU, a nije bio referendum????


vjerojatno zato što je referendum tek nužna pravna formalnost, a rh je uz eu neraskidivo vezana, poglavito u posljednjih 10 godina.

smiješno je, umalo žalosno, kako neki, a tu ne mislim na forumašicu koju quotam, misle da proces pristupanja počinje i završava 22. 1. 2012.

_________________
Svečano obećajem upravi Filozofskog fakulteta, Senatu Sveučilišta i Ministarstvu znanosti da ću prije crknut nego im dat i lipe na ime školarine kad uvedu linearni sustav naplate školarina ili budu naplaćivali prenošenje ECTS boda u sljedeću akademsku godinu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao prvo, zašto misliš da će netko (Bugar, Rumunj) doći ako nema radnih mjesta?

Doći će zato što su kod nas veće plaće nego kod njih, čini mi se za duplo.
A i zato što će vjerojatno postojati neki plan iz Brisla da se tu radnu snagu preusmjeri u Hrvatsku. Jedino što nam fali je najezda cigana (pa ti sad reci da je ovo upis za stormfront forum.)
crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da li znaš da Rumunija i Bugarska posjeduju tvornice automobila?

Da, i? Svaka čast tvornicama automobila, ali njih posjeduju i neke zemlje trećeg svijeta.

P.S. crveni, da nisi ti možda forumaš "trooly" na jednom drugom forumu? Very Happy


1. "Prema najnovijim podacima agencije Gfk, kupovna moć prosječnoga građanina Hrvatske iznosi 4763 eura ili 35 tisuća kuna godišnje, što je manje od tri tisuće kuna mjesečno.

To je 40 posto od europskog prosjeka. Iako im je zemlja u golemim financijskim problemima, građanin Grčke, primjerice, godišnje raspolaže s 12.973 eura, što je gotovo tri puta više nego u Hrvatskoj.

Iako je u Mađarskoj prosječna plaća manja nego u Hrvatskoj, u toj zemlji – također brutalno pogođenoj ekonomskom krizom – kupovna je moć veća nego u Hrvatskoj, i iznosi 5549 eura.

Situacija je, ako se gleda ovaj parametar, gora u Rumunjskoj (gdje se kupovna moć mjeri s 3332 eura godišnje), Srbiji (3090 eura), Bugarskoj (2817 eura), Crnoj Gori (2559 eura), BiH (2375 eura), Makedoniji (2237 eura) te Albaniji (1748 eura). "

U pravu si.

2. Da, imaju je i zemlje 3-ćeg svijeta. No zbog toga što RH ima respektabilnu tehnološko zahtejvnu industriju, AD Plastik iz RH već godinama proizvodnju seli u Srbiju i Rumuniju.
http://www.adplastik.hr/Onama/Lokacije/Rumunjska/tabid/108/language/hr-HR/Default.aspx
http://www.seebiz.eu/ad-plastik-u-srbiji-ulaze-6-milijuna-eura-i-zaposljava-190-radnika/ar-21089/
3. Vjerojatno sam nešto pisao na Index.hr, ali sad više ne pišem. Dosadilo mi je i čitati online vijesti (kojih i nema).

Da zaključim: super nam dobro ide. Ne trebamo u EU. Nezaposlenost je na niskom nivou, zaduženost po glavi stanovnika niska, kupovna moć na zavidnom nivou, industrija također na visokom nivou. Ne trebamo u EU. Sve je to tamo u EU jad i bijeda, zatucanost i nerazvijenost. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fantac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.01.2012. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako si proziran s tim lažima i idiotizmom u svakom postu. Zašto Grčkoj kojoj po tebi cvjetaju ruže 2.5x više nego nama, Slovenci moraju dati 3 milijarde eura da otplati dug? Slovaci još više, i druge zemlje. Građani prosvjeduju i raste stopa samoubojstava.
Statistika je odlična stvar: netko zarađuje 3000 kn drugi 27000 i prosjek plaće je 15000 kn i svi su sretni u državi, jelda?

Napisao sam ti, ali očito si na razini predškolskog djetata, da visoko obrazovani ljudi nam mogu pomoći, a niski ne. Dakle ne radi se o rasizmu već o logici. Dok si ti rasist koji želi raseliti Hrvate po Europi i uništiti našu državu, e pa neće moći čedo. To si vjerojatno pokupio s najgorih rasističkih foruma koje očito posjećuješ čim ih sve znaš.
Najgori oblik rasizma je onaj prema vlastitom narodu, uz znanje da su te napravili budalom oni koji su te uvjerili u to, a ti im rado služiš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: