Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 15:41 
Naslov:  Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[22.01.2012.] INFO: EU referendum 2012. [rezultat]: i Osijek glasao za EU: ZA - 68,30 %


Nakon što je gotovo deset godina prošlo od potpisivanja Sporazuma o stabilizaciji i pristupanju, hrvatski će građani na skorašnjem referendumu odlučivati o ulasku u Europsku uniju. I lijeve i desne političke stranke u našoj zemlji uglavnom su za put prema Uniji, ali ipak, kriza u Euroregiji baca sjenu na ideju o samostalnoj Hrvatskoj u uniji s razvijenom Europom. Sve dvojbe bit će riješene 22. ovoga mjeseca na referendumu, a ususret tomu Vlada je pokrenula sveobuhvatnu kampanju s ciljem informiranja građana o prednostima članstva u Uniji. No, ni protivnici ulasku ne miruju te također najavljuju brojne aktivnosti u sljedeća dva tjedna.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- prijave za IPARD
- zimsko prebrojavanje ptica u Kopačkom ritu
- rekordna posjećenost klizališta u Portanovi


Osječka televizija - Vijesti, 04.01.2012.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.01.2012. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PROTIV!jer nam ništa dobroga nedonosi ta eu!!!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.01.2012. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.01.2012. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2012. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam protiv, sve će to otić u kurac za koju godinu. I nije im fer kampanja, ako već puštaju spotove koji zagovaraju ulazak, neka puste i spotove s negativnim stranama ulaska, pa da narod odluči na osnovu obojeg, a ne samo "boljeg".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za EU !

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2012. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › I ja sam protiv, sve će to otić u kurac za koju godinu. I nije im fer kampanja, ako već puštaju spotove koji zagovaraju ulazak, neka puste i spotove s negativnim stranama ulaska, pa da narod odluči na osnovu obojeg, a ne samo "boljeg".

Po tim spotovima jedine privilegije ulaskom u uniju će imati bogati, jer ne znam baš puno ljudi koji se uokolo vozaju zrakoplovima, uživaju u ljepotama Italije, kupuju vina negdje na Azurnoj obali, studiraju diljem europskih metropola(što je i sada moguće ako imaš sredstava). NE u EU !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2012. 17:58 
Naslov:  Re: Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko da ce vas netko pitat... Utrosene godine i godine, milijuni i milijuni eura na pregovore pa da na referendumu ne bi proslo. Da bas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
negue
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Veni, vidi, VIČI.!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.01.2012. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da se ne možemo obraniti od eu. Ako izglasamo protiv eu, bit će referendum svaka 3mj dok ne pobijedi ZA eu. Vidim da nas u Eu nitko ne želi, pa ne moramo ni ulaziti sagnute glave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
neka puste i spotove s negativnim stranama ulaska,


Naravno, to bi bilo dobro. No, ja ne znam koje su to negativne strane. Forumaška mladež je ovdje mahom protiv, valjda se usrala svijeta, ali nikako da netko napiše što zapravo ne valja. Ne piše se često ni što valja.

Dosad se u medijima može pronaći tek jedan argument protiv, koji to zapravo i nije - "ionako će se uskoro raspasti". Blesavoća koju su mogli smisliti samo zadrti marginalci ratno-profiterske orijentacije, koji se koprcaju u mirovinama pa ih baš briga za budućnost. Ako se ta unija raspadne, što ćemo izgubiti? Baš ništa, onda smo opet vani, u potrazi za novim asocijacijama.

Samo su dvije prednosti unije - sloboda kretanja ljudi, i sloboda kretanja kapitala. Ako se netko boji kretanja, neka glasa protiv. Roba se već kreće, i ulazak tu neće baš ništa promijeniti.

No, i protivnici EU morali bi glasati za ulazak u EU - omogućite onima koji mogu, i koji žele, šansu da napuste ovaj svinjac od države. Nakon nekog vremena možete izglasati i izlazak iz EU, ili će EU ionako propasti, kako se kavanski piše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.01.2012. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali od čače je napisao/la: ›
neka puste i spotove s negativnim stranama ulaska,


Naravno, to bi bilo dobro. No, ja ne znam koje su to negativne strane. Forumaška mladež je ovdje mahom protiv, valjda se usrala svijeta, ali nikako da netko napiše što zapravo ne valja. Ne piše se često ni što valja.

Dosad se u medijima može pronaći tek jedan argument protiv, koji to zapravo i nije - "ionako će se uskoro raspasti". Blesavoća koju su mogli smisliti samo zadrti marginalci ratno-profiterske orijentacije, koji se koprcaju u mirovinama pa ih baš briga za budućnost. Ako se ta unija raspadne, što ćemo izgubiti? Baš ništa, onda smo opet vani, u potrazi za novim asocijacijama.

Samo su dvije prednosti unije - sloboda kretanja ljudi, i sloboda kretanja kapitala. Ako se netko boji kretanja, neka glasa protiv. Roba se već kreće, i ulazak tu neće baš ništa promijeniti.

No, i protivnici EU morali bi glasati za ulazak u EU - omogućite onima koji mogu, i koji žele, šansu da napuste ovaj svinjac od države. Nakon nekog vremena možete izglasati i izlazak iz EU, ili će EU ionako propasti, kako se kavanski piše.


TOČKA.

Ajd nek jedan pametan od ovih protiv argumentira, ali nekom činjenicom, ne nagađanjem i člankom što je pisao neki levi novinar sa osnovnom školom.

Vidio sam npr. da je netko napisao da ne zna baš ljudi koji studiraju vani. Ja ih znam hrpu koji su otišli preko erasmusa, znam hrpu koji su išli raditi u ameriku preko ljeta, irsku, kampove u engleskoj i išlo bi ih još više da se takve stvari malo više medijski promoviraju i da se ukazuje ljudima na benefite koje dobijaju s tim, što će se ulaskom u EU definitivno dogoditi. Kao što sam već pisao po forumu, problem je jer treba izvaditi nos iz svog podruma i štale.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.01.2012. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Hrvatski će ratari, stočari i ribari doživjeti gospodarski slom.
- Strani će ulagači ispod vrijednosti pokupovati hrvatsko zemljište i prirodne resurse.
- EU prisiljava Hrvatsku da preuzme gotove zakone i političku strukturu.
- Bruxelless će odlučivati o kontingentima migranata koji će se naseliti u Hrvatskoj.
- Velika većina hrvatskog naroda nije doznala bitne činjenice o EU.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pearl Jam
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 19:02 
Naslov:  Re: Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad vidim tko je sve protiv EU, dat ću svoj glas za EU.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.01.2012. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isprani su vam mozgovi s time kako je u europi sve lijepo i bajno!!vidi se kak je u grčkoj,italiji,portugalu,irskoj,španjolskoj a uskoro i drugim zemljama eu!šta mislite da će netko jednu malu zemlju kao hrvatska u toj eu nešt pitati!da ćemo moći odlučivati sami?
de nebudite naivni!!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: