Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gripa stiže za dva tjedna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2012. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

monika je napisao/la (Pogledaj post): ›

dakle, majka koja radja smije biti na vlastitom porodu?! a otac ne smije. e dragi moji, krivo razmisljate.


ne razumijem!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2012. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

monika je napisao/la (Pogledaj post): ›
tebi je novorođence i majka kronicni lezeci bolesnik. dok god tako budemo gledali na trudnocu i porod kao bolest, lose nam se pise.

Sta pricas? Ako sam napisao lezeci kronicni bolesnik, onda sam na to i mislio. Znas bolnica u Osijeku je KBC, ne samo rodiliste. Sta bi ti na ulazu radila selekciju: ti ides na internu-ne moze, ti ides na kirurgiju-ne moze, ti ides u rodiliste-e ti mozes?! Shocked

A sto se tice samih beba, one su u jos goroj situaciji i veci je rizik od kronicnih lezecih bolesnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2012. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
ne mislim ja na porod, nego na sve one posjetitelje koji baš moraju u bolnicu vidjeti novorođenče i nikako nemogu sačekati da beba dođe kući!
Da se mene pita,zabranila bih posjete svima osim jednoj osobi koju majka odredi! dakle po bebi jedna posjeta i to samo ako je zdrava osoba u pitanju.

u potpunosti si u pravu. to sam upravo i mislila, samo beba, majka i otac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
monika je napisao/la (Pogledaj post): ›
tebi je novorođence i majka kronicni lezeci bolesnik. dok god tako budemo gledali na trudnocu i porod kao bolest, lose nam se pise.

Sta pricas? Ako sam napisao lezeci kronicni bolesnik, onda sam na to i mislio. Znas bolnica u Osijeku je KBC, ne samo rodiliste. Sta bi ti na ulazu radila selekciju: ti ides na internu-ne moze, ti ides na kirurgiju-ne moze, ti ides u rodiliste-e ti mozes?! Shocked

A sto se tice samih beba, one su u jos goroj situaciji i veci je rizik od kronicnih lezecih bolesnika.


a sta sam ja napisala? :
hoce i ove godine biti zabranjeno ici pogledati novorođeno dijete u bolnicu? sramota.

koliko ja vidim, samo sam spomenula bebe i majke. a sramotno je to sto je drugom roditelju zabranjeno prisustvovati porodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2012. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@monika, malo si se zapetljala.....promućkaj prije upotrebe...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....ali, iz ovih svih pametnih postova ja skužila da ako netko ponese oguljeni i presječeni crveni luk u džepu onda mu nemož bit ništ pa valjda može i u posjete.!? a ako slučajno,baš u vrijeme gripe, krenem rađat-samo objesim vjenac luka oko vrata i supika, i ocu djeteta isto, ak se sjetim Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2012. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..pa ne možeš rađati u vrijeme gripe, vele ljudi da ni majke ne puštaju u bolnicu tada......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a_reel je napisao/la: › Liječnik je otkrio virus gripe u crvenom luku ! Bilo je očto da crveni luk absorbira bakterije i zahvaljujući tome ljudi su ostali zdravi.
Ako ni po cemu drugom, ova prica je notorna glupost upravo po ovome -> otkrio je virus gripe, a ono luk apsorbira bakterije (koje bi ionako pronasao u svakoj hrani. Nevidjena debilana, u rangu onih da se rak lijeci trljanjem devinih papaka o svjeze oprani supcic. ;-) No hard feelings, ali vec po ovome se moglo skuziti da se radi o bulaznjenju. Bakterije i virusi su dva razlicita svijeta.

No, evo i potvrde: http://www.snopes.com/medical/swineflu/onion.asp


Citat: › Svima toplo preporučujem da ovo isprobaju - ne može Vam naškoditi!
Ne, ne moze naskoditi. Moze vam samo usmrditi prostoriju i izazvati podsmijeh kod prijatelja.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro mungose, ti baš nemaš smisla za šalu! il si uranio na krivu nogu!? šta sad ima veze što je pobrljo viruse i bakterije!? jbte i ti se za sitnicu zkačiš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2012. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alternativa pomaže i nije za ruganje.Itekako se zna za djelotvorne učinke luka,češnjaka ,limuna te su dokazano i sigurno jaki saveznici u borbi protiv prehlade pa i gripe.A samo oni koji malo znaju mogu se ismijavati prirodi i onome što nam je iz nje dano da si pomognemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2012. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
..pa ne možeš rađati u vrijeme gripe, vele ljudi da ni majke ne puštaju u bolnicu tada......


to sam upravo htjela reci! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: › pa dobro mungose, ti baš nemaš smisla za šalu! il si uranio na krivu nogu!? šta sad ima veze što je pobrljo viruse i bakterije!? jbte i ti se za sitnicu zkačiš
Ma ok zezanje, ali njie prvi put da ljudi povjeruju u takve pizdarije. I onda si salju mailove i PPT prezentacije kako se ovom ili onom hranom moze izlijeciti rak.

rori 1 je napisao/la: › Alternativa pomaže i nije za ruganje.
Ne znam o kojoj alternativi pricas, ali drzanje luka na tanjuru pored kreveta sigurno ne pomaze.

Luk, bijeli luk, limun - sigurno pomazu, ali ne dok stoje na tanjuru pored glave.

Citat: › A samo oni koji malo znaju mogu se ismijavati prirodi i onome što nam je iz nje dano da si pomognemo.
Samo oni koji malo znaju nisu primjetili da je ta prica o luku na tanjuru sprdnja s njihovom i slicnom neukoscu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2012. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

monika je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
..pa ne možeš rađati u vrijeme gripe, vele ljudi da ni majke ne puštaju u bolnicu tada......


to sam upravo htjela reci! Smile


...sad sam tek zbunjena....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam držala knjigu pod jastukom.. Mr. Green ..sve dok mama nije otišla na info Svadja osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2012. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm uglavnom tvoje postove odobravam i u velikoj većini se slažem s njima .Zato me čudi napadački stav prema priči o luku za koju sam i sama čula od ljudi koji se kuže u medicinu.Nemam želju ni vrijeme da ti objašnjavam činjenice o luku ionako to ne prihvaćaš.Samo ću ti reći da sam jako puno zdravstvenih tegoba svojih kao i mojih ukućana riješila upravo uporabom luka u raznim pripravcima.No ovdje stajem da me ne proglasiš vješticom .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: