Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



“Hrabri ljudi” [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gedzvudin
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2011. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glavaša sam rekao onako,jer je on i hdssb na ovom forumu krivac za sve pa makar se radilo o sinkroniziranom plivanju. a što se tiče žena koje treba preselit to je izjava kola, ovu gamad koja je silovala treba poubijat majku im jebem četničku,a ne dozvolit da ti jadni ljudi koji su prošli pakao gotovo svakodnevno prolaze isto gledajuć te monstrume! naravno, tu je naša stoka od vlasti za sve kriva!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cannibal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.11.2011. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
GrgaZlatoper je napisao/la: ›
Nema oprosta, nema zaborava, a prvom prilikom vratiti milo za drago. S kamatama.


Ovom izjavom se zapravo potvrđuje da je jedan dio hrvatskog naroda isti kao i oni krvoloci koji su napravili to što su napravili Vukovaru prije 20 godina...



ODGOVOR NA 123456
Evil or Very Mad hajde ne seri. nitko na tebe nije pucao, a vjerojatno u životu nikoga nisi ni ubio. pa pokušaj, da vidiš kako se adrenalin diže brzinom svjetlosti. zavuci se u rupu i šuti.

_________________
BEHEADING
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pamela Anderson
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zar nije država trebala obitelji silovanih žena preseliti u Zagreb kako te žene ne bi imale traume vezane uz silovanje?


Pa nisu te žene komad namještaja da ih premještaš gdje želiš! One su slobodne živjeti gdje žele a ne da netko (opet) u njihovo ime odlučuje o njihovoj budućnosti. Njihove obitelji također.
I zašto baš u Zagreb? Moja obitelj je prošla vukovarsku kalvariju pa su se neki članovi odlučili vratiti unatoč svim ranama.

Razmišljaš li prije nego što nešto napišeš?

Naravno da razmišljam. Nakon takve traume naravno da tim ženama treba omogućiti da normalno žive.

Ja smatram da za silovane žene nije dobro da susreću svoje silovatelje kad šetaju gradom, nego da je država trebala sve učiniti da im osigura normalan život u nekoj drugoj sredini dajući im stan i posao. Ne mora to biti Zagreb, ali njega sam naveo kao primjer.

Ako ti misliš da je dobro da silovane žene susreću svoje silovatelje onda dobro, ja ne mislim tako.

E sad ako neka žena baš želi da živi u Vukovaru to je druga stvar, ali nikako to nije dobro ni za nju ni za njenu obitelj.



Pa budalo, ne treba zene preseliti nigdje, nego njihove krvnike treba procesuirati i strpati u zatvor....Bas stvarno ne razmisljas o cemu pises.......to bi znacila samo jos jedna pobjeda tih zlocinaca nad jadnim zenama.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pamela Anderson je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zar nije država trebala obitelji silovanih žena preseliti u Zagreb kako te žene ne bi imale traume vezane uz silovanje?


Pa nisu te žene komad namještaja da ih premještaš gdje želiš! One su slobodne živjeti gdje žele a ne da netko (opet) u njihovo ime odlučuje o njihovoj budućnosti. Njihove obitelji također.
I zašto baš u Zagreb? Moja obitelj je prošla vukovarsku kalvariju pa su se neki članovi odlučili vratiti unatoč svim ranama.

Razmišljaš li prije nego što nešto napišeš?

Naravno da razmišljam. Nakon takve traume naravno da tim ženama treba omogućiti da normalno žive.

Ja smatram da za silovane žene nije dobro da susreću svoje silovatelje kad šetaju gradom, nego da je država trebala sve učiniti da im osigura normalan život u nekoj drugoj sredini dajući im stan i posao. Ne mora to biti Zagreb, ali njega sam naveo kao primjer.

Ako ti misliš da je dobro da silovane žene susreću svoje silovatelje onda dobro, ja ne mislim tako.

E sad ako neka žena baš želi da živi u Vukovaru to je druga stvar, ali nikako to nije dobro ni za nju ni za njenu obitelj.



Pa budalo, ne treba zene preseliti nigdje, nego njihove krvnike treba procesuirati i strpati u zatvor....Bas stvarno ne razmisljas o cemu pises.......to bi znacila samo jos jedna pobjeda tih zlocinaca nad jadnim zenama.....

Kao što vidiš da u svijetu kojem živimo treba 10 godina ili više da uopće netko bude optužen i okrivljen za sve što je počinio. I kad se to desi onda su kazne 5-10 godina i izlaze iz zatvora.
Ja stvarno ne kužim Vas žene koje ne razumijete da je bolje takve žene skloniti na sigurno kako bi se izlječile od PTSP-a i nastavile normalno živiti, u svom stanu i na svom poslu, a ne u mirovini opterećujući ih razmišljanjima o prošlim vremenima.
Ista stvar je i sa braniteljima. Svima je trebalo odmah rješiti stan na mjestima gdje se nije ratovalo i posao, a ne da se kod njih razvija PTSP izlagajući ih slikama mučenja, masakriranja, ubijanja i silovanja.
Naravno da opet ponovim, sve ratne zločince je trebalo strpati u zatvor na doživotnu robiju, ali to nije tako u praksi.
A svakoj silovanoj ženi koja želi gledati u oči onima koji su je silovali država je trebala dati (stvoriti) posao u Vukovaru, a isto tako i braniteljima koji žele gledati monstrume u oči.
No ipak je normalniji život kad netko sa PTSP-om ima rješenu egzistenciju van područja loših uspomena.
Mnoge silovane žene i oboljeli od PTSP-a to ne znaju, a u tome svoj posao nisu dobro obavili psiholozi, psihijatri, teolozi i sociolozi, a zato što nisu imali podršku vlasti kojoj je cilj bio samo ostati na vlasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: