Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pannonian Challenge zbog novca seli na Zrće ili u Zagreb?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2011. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A, koji je smisao Pannoniana? Natjecanja ili koncerti?

Jesu li organizatori te izvodjace dovodili zato sto su ljudi zeljeli bas te skupe izvodjace, ili?!

Ja na to gledam ovako... Organizator koji se boji da ce neko zbivanje biti slabo posjeceno dovodi jako ime i time povecava posjecenost.

Pannonian i vecernja zbivanja su bila dobro posjecena i bez tih velikih i skupih imena. Mozda su bila i posjecenija nego uz ovako skupa imena.

Mozda bi bilo bolje da lovu uloze u neke druge price - od razvoja parka [oni bolje znaju sto i kako treba], preko promocije u okolnim zemljama, do popratne infrastrukture i organizacije koja bi mogla primiti sve novozainteresirane.

IMHO, mislim da je to bolji smjer u kojem se treba kreatati, umjesto razmisljanja o tome kako pokriti dolazak skupih izvodjaca.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.10.2011. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): › ... pa momci zašto se uzeli tako veliki zalogaj ako ga ne možete progutati... upravu su oni koji kažu da je cijena u pitanju, koliko je vas dalo tih 100 kn ?! Zar mi ovdje nemamo nikog tko bi mogao kvalitetno odratiti koncert i za puno manje novaca ili možda besplatno... novci se uzimaju na popratnim sadržajima (piće, jelo, tombole (sponzorske nagrade) i sl. a ne od ulaznica pogotovo za grupe koja većina posjetitelja nije čula... prema tome ekipa koja vodi pannonijan očigledno nije dorasla tako velikoj manifestaciji...
Lega,iskreno ti si b....a Ajd okani se tema kojih nisi dorastao .Drži se palanačke politike i obrane ratnih osuđenika. Pusti mlade i njihove probleme ,nerazumiješ ti puno toga.... p.s. i nemoj molim te mi odgovarati,nema š mi ti šta pametno napisati,dogovoreno !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaaM
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2011. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nemoguće..ovo je najbolji dogadaj u Osijeku. Sad
i uopce razumijem..zasto su uopce stavljali te koncerte, ako je Pannonian prvenstveno sportski dogadaj? a i kad stavljate, za nas mlade su cijene bile previsoke, jer je dnevna ulaznica bila 100 kn. Stvarno bi bilo bolje da su svirali neki lokalni bendovi, i da su cijene bile niže jer bi tako puno vise ljudi doslo na koncerte..i stvarno bilo bi u redu naplatiti neki simbolican ulaz, jer nikome ne bi bilo žao izdvojiti nekoliko kuna..ja se iskreno nadam da ce Pannonian ostat u Osijeku, jer mi je to najdražih 5 dana u cijeloj godini! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2011. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba prebaciti cijeli Osijek u zagreb ili na Zrće ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2011. 8:52 
Naslov:  Re: Pannonian Challenge zbog novca seli na Zrće ili u Zagreb?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cekaj malo, ulaznica za Panonian je bila 100 kuna??????? Toliko klinaca gledatelja pa Osijek je bogat grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2011. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pannonian Challenge zbog novca seli na Zrće ili u Zagreb?

Vozi Miško

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gedzvudin
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2011. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto rečeno je da ne seli iz Os i da će šarafit lokalni bendovi i tak je najbolje! opalit jeftiniji upad i bit će ljudi,a šta udara je manje bitno ionako se dolazi oblokat i zajebavat! a ta kao velika imena nisu svima velika tak da nije svima gušt izvalit 100kn za nešto što me/te apsolutno ne zanima! bitno da dođu što jači vozači jer mislim da je to bit pannoniana!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2011. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la: ›
studenac je napisao/la (Pogledaj post): › ... pa momci zašto se uzeli tako veliki zalogaj ako ga ne možete progutati... upravu su oni koji kažu da je cijena u pitanju, koliko je vas dalo tih 100 kn ?! Zar mi ovdje nemamo nikog tko bi mogao kvalitetno odratiti koncert i za puno manje novaca ili možda besplatno... novci se uzimaju na popratnim sadržajima (piće, jelo, tombole (sponzorske nagrade) i sl. a ne od ulaznica pogotovo za grupe koja većina posjetitelja nije čula... prema tome ekipa koja vodi pannonijan očigledno nije dorasla tako velikoj manifestaciji...
Lega,iskreno ti si b....a Ajd okani se tema kojih nisi dorastao .Drži se palanačke politike i obrane ratnih osuđenika. Pusti mlade i njihove probleme ,nerazumiješ ti puno toga.... p.s. i nemoj molim te mi odgovarati,nema š mi ti šta pametno napisati,dogovoreno !

...ti si starno tepsija i ne trkeljaj o nečemu sto ne kontas, a to je zarada i dobar provod za one koji to žele odnosno plačaju...
... očigledo je vidljivo svima da nisu dorasli za tako "veliku" stvar, pa onda bolje da se maknu i prepuste nekome tko zna... sorry ali najbolnije je priznati istinu jer ona boli... !

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Samir
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2011. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac brao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: