Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pannonian Challenge zbog novca seli na Zrće ili u Zagreb?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.10.2011. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TO je želja Nokie. Neka i ostane na želji.
Organizatori trebaju ići na malo širu publiku na koncertima.
Propast će ako nastave slušati galamdžije koji su za neke skupe i malom broju publike poznate/prihvatljive grupe.
gledajte kako da napunite dvorište vege i kako da zaradite na tome a ne kako da priuštite koncert za 100-200 ljudi koji će dati 150kn za neki extra band poznat samo nekim subkulturama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
THE Priest
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2011. 17:10 
Naslov:  Re: Pannonian Challenge zbog novca seli na Zrće ili u Zagreb?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zrče i Zagreb su još skuplji gradovi. Osijek je već i u svijetu extremnih sportova postao poznat zahvaljujući Pannonianu, preseljenjem će se izgubiti velik dio natjecatelja. A dovoditi velika glazbena imena? ...Zaboga ljudi, ovo je festival ekstremnih sportova, a ne glazbeni festival.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koskinjo
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2011. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpuno se slažem sa navedenim

ako platiš Gentleman-a 100000 kn, onda ni ne možeš biti u plusu.

Nije sve u imenu, nego u procjeni koji i koliki efekat može polučiti koji band.

Zanima me koliko bi porastao prihod na piću da je karta bila duplo povoljnija i ljudi duplo više?

Osječanin je napisao/la: ›
sve očekivano..organizatori kao da žive na Madagaskaru a ne u Osijeku..odakle im samo ideja dovoditi svjetski poznate glazbenike? mislim, super je sve to ali jesu ikad razmislili koja se publika vrti oko ovog događaja i hoće li uopće imati 100kn za ulaznicu? a to im je stvorilo najveći dug..stvarno trebaš biti mozak pa klincima organizirati koncerte grupa sa upadom od 100 kuna..i sad kukaju..znači nije toliko u pitanju taj sportski dio nego ovaj drugi glazbeni gdje su visoko poletjeli a otrežnjenje je očito bolno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2011. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

većina ljudi koja se motala oko svega došla bi na koncerte osječkih ili slavonskih grupa za 2 cenera..ovako ih je masa bila na ulici i okolo po Tvrđi, na šetalištu itd. svuda osim na koncertu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2011. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehehehe Čačak čelenđ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nena031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2011. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rješenje je barem jednostavno.... treba naplatiti ulaz u skate park... barem 10 kn... jer vrvi od klinaca koji dođu samo da budu viđeni.. a novaca nemaju niti godina da prisustvuju večernjem programu...
Onda im naplatite ljepo ulaz ... 10 kn imaju..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Buza_osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2011. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se da bi trebalo pocet naplacivat ulaz,bar 10 kn.. također se slazem da nebi trebalo dovlacit takve velike bandove,Hrvatska (Osijek) ima odlicne bandove koji bi bili sasvim oke..
Pannonian je prvenstveno natjecanje u extremnim sportovima,a ne glazbeni festival..
vjerovatno tu zelju imaju sponzori,ali nadajmo se da ce Pannonian ostat u Osijeku gdje i pripada Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osking
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2011. 22:11 
Naslov:  Re: Pannonian Challenge zbog novca seli na Zrće ili u Zagreb?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Mislim da nije problem u cijeni ulaznice koja je za jedan dan bila 100 kuna"

Mislim da je u tome najveci problem.
Recimo ja sam obican lik koji voli gledat i divit se vratolomijama koje oni izvode,i vjerovatno bi otisao poslusati koncert i popit pivo poslije natjecanja makar su to band-ovi koje neslusam niti sam ikad cuo za njih,ali brate 100 kn da dam za tako nesto,nisam bas siguran.Kad mi dodje fuck...ing Marijan Ban kojeg volim i trazi 100 kn puno mi je.
Mislim da bi puno vise uspjeha bilo kad cijena ulaznie nebi prelazila 50 kn,dosli bi svi,i koji ih vole i koji ih nevole

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2011. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je ... panonija do zrća ... jebemti sredinu ti jebem ... svaka čast inicijativi gradske uprave na dizanju palače jebenim trutovskim popovima dabogda im se nelegitimna deca po grobovima okretala, a za ovo nemaju ubost koju kunu ... *

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2011. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako dečki i kukaju, imaju pravo kukati... grade ovo već godinama... samo mentalitet ne dozvoljava nešto drugo osim nogometa... u nogošu je lova...

razmislite malo koliki silni milioni idu u NK Osijek, a da nemate pojma o tome... i tako i oni s vremena na vrijeme zakukaju, joj, nemamo kuna za struju, pa nemamo za ovo, za ono... Very Happy pa onda grad čupa s ulaganjima Smile... ulaganjima u šta???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.10.2011. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje bi bilo preseliti komplet osijek u zagreb

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2011. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba razjebat sva događanja u Osijeku....pogotovo ona koja su uspjela se održati do sada....a za uzvrat napraviti atrakciju u obliku lika koji ce sa guslama cviliti ispod spomenika Ante Starcevica.....

iskreno mi je žao što se uopce pokrenila prica oko Pannonian Challenge-a, a pogotovo da se taj događaj premjesti negdje drugdje....
žao mi je zbog svih onih ljudi koji su sve ove godine ulagali svoj trud...znanje...želju...motivaciju...da bi Osijek imao priliku uživati u ovom događaju

no ocito je i ovo došlo na red....jer u ovoj usranoj jebenoj pripizdini ocito ne može ništa opstati....
kad realno pogledaš sve što valja seli se u jebenu samozvanu metropolu

kad je vec tako....onda bi bilo bolje da je ostala Jugoslavija....jer Beograd nam je bliže.....pa bi imali manje troškove puta ako se odlucimo pogledati Pannonian Challenge

isto tako.....kad bi se stavilo na papir samo trecina troškova gradske ili županijske uprave.....te se pogledalo na šta sve odlaze novci....
Pannonian Challenge bi mogao imati sponzora koji bi ionako ovu savršenu predstavu mogao podici na još vecu razinu...
no ocito da necije guzice od svega ovoga nemaju koristi....pa eto lakše sve razjebati nego održati nešto što dokazano valja.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zona
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2011. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podržavam odlazak ali u ZG Smile,dečki odite uzmite lovu,koji j... lokal-patriotizam i priča oko nekih smiješnih cifri,napucajte ovo na još nešto jače(ne štedite na proračunu:)), ako love ima za gluposti koje su u postovima prije nabrojali..

Tek tada ako se preselite na bolji proračun i bolje uvjete,, likovi iz ove žabokrečine skontat šta su imali i šta su izgubili kada im se Pannonian Challenge vrti samo na TV-u Very Happy ...

Kad izgubiš nešto dobro i kvalitetno tada to znaš i cijeniti,ako imaš mozga naravno,što mislim da ovdje ima jako malo ljudi osijek031.com smile

Mislim da idem i u ZG ako preselite Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boris.vuos
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2011. 20:09 
Naslov:  Re: Pannonian Challenge zbog novca seli na Zrće ili u Zagreb?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet se događa pljuvanje po svemu što valja u našem gradu, ne treba nama nista kvalitetno, šta će nam? ti ljudi se trude napraviti svake godine što kvalitetnije natjecanje i popratne programe(koncerti, izložbe...), i dosada im je relativno uspjevalo. to je jedini događaj putem kojeg se čuje za Osijek u cijelom svijetu, i tada jako puno ljudi dođe u Osijek sa strane.

istina je da je ove godine bila dosta skuplja karta za glazbeni dio, ali su se potrudili dovesti svjetska imena i nije istina da su to bendovi za uski krug ljudi i da ljudi nisu čuli za njih.

a zašto su propali i ostali u minusu, kriva je i recesija i manjak novaca kod ljudi, ali i ljudi u ovom gradu koji kad treba dati novca za upad na bilo koji događaj počnu kukati kako je skupa karta, a navikli na besplatne upade. tako je propao i SAFT, uskoro će propasti i UFO i Pannonian

ljudima iz pannoniana svaka čast i neka nastave ovako raditi

pa naravno da postajemo sve veća zabit,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2011. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... pa momci zašto se uzeli tako veliki zalogaj ako ga ne možete progutati... upravu su oni koji kažu da je cijena u pitanju, koliko je vas dalo tih 100 kn ?! Zar mi ovdje nemamo nikog tko bi mogao kvalitetno odratiti koncert i za puno manje novaca ili možda besplatno... novci se uzimaju na popratnim sadržajima (piće, jelo, tombole (sponzorske nagrade) i sl. a ne od ulaznica pogotovo za grupe koja većina posjetitelja nije čula... prema tome ekipa koja vodi pannonijan očigledno nije dorasla tako velikoj manifestaciji...

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: