Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Samo-Ja
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2011. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvokat, Kao stvorena za tebe, hahaaha.


_/|''|''''\__
'-O---=O-°_____________________________ vozam ti se po gradu_____bi bipp! Smile ...samo da pogazim kojeg biciklista i pičim dalje!

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2011. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opcenito je zanimljivo razmišljanje u Rvata što se tice bilo kakvog kažnjavanja.....jer kad se dobije kazna...onda odjednom postoje milijarde razloga i opravdavanja/izgovora zbog cega ta kazna nije treba biti napisana
jer kako se netko usudio meni napisati kaznu....iako sam napravio prekršaj....to se ne smije meni dogoditi...
zakon je jasan....ako napraviš prekršaj platiš kaznu....i kraj price....ne kužim cemu sad rasprava oko toga što netko odradi svoj posao

zanima me da li bi ovakve rasprave bilo da je ostala stara milicija.....koja bi ti uz ispisanu kaznu...odvalila šamarcinu....pa da drugi put razmišliš kako ceš voziti prije negoli sjedneš na bicikl......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marac7
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2011. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
opcenito je zanimljivo razmišljanje u Rvata što se tice bilo kakvog kažnjavanja.....jer kad se dobije kazna...onda odjednom postoje milijarde razloga i opravdavanja/izgovora zbog cega ta kazna nije treba biti napisana


e bas to.. jer samo u nas rvata ima takih kretenskih zakona i pravila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Night5talker
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2011. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bome smo sad ugrožena vrsta... od strane policije... bolje tamo nek kontorliraju debile koji me zgaze jer nisu dali žmigavac i skreću u zavojima i take retardirane propisno nevaljane akcije... a ne neke idiotarije... jel postoji negdje prirucnik kako pšropisno vozit bicikl u RH?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2011. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › opcenito je zanimljivo razmišljanje u Rvata što se tice bilo kakvog kažnjavanja.....jer kad se dobije kazna...onda odjednom postoje milijarde razloga i opravdavanja/izgovora zbog cega ta kazna nije treba biti napisana
jer kako se netko usudio meni napisati kaznu....iako sam napravio prekršaj....to se ne smije meni dogoditi...
zakon je jasan....ako napraviš prekršaj platiš kaznu....i kraj price....ne kužim cemu sad rasprava oko toga što netko odradi svoj posao

zanima me da li bi ovakve rasprave bilo da je ostala stara milicija.....koja bi ti uz ispisanu kaznu...odvalila šamarcinu....pa da drugi put razmišliš kako ceš voziti prije negoli sjedneš na bicikl......


Ajde kako ces ti netkome naplatiti kaznu ako covjek ni nezna da je u prekrsaju? Mislim mozes jer to i rade nasi policajci.. pa jel nije normalnije prvo educirati sve ljude i ostaviti neki period tipa godinu dana da se ljudi naviknu na pravila nego linijom manjeg otpora i naplacivati kazne... Da se zna nisam dobio kaznu pa da nebi mislili da sam sad ogorcen!


Zadnja promjena: Coca Cola; 28.09.2011. 15:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Niksa
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2011. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

»pješak« je osoba koja sudjeluje u prometu, a ne upravlja vozilom, niti se prevozi u vozilu ili na vozilu, osoba koja vlasti­tom snagom gura ili vuče ručna kolica, zaprežno vozilo ili motorno vozilo, dječje prijevozno sredstvo, bicikl ili prijevozno sredstvo na osobni ili motorni pogon za osobe s invaliditetom ili starije osobe, ako se pritom kreće brzinom čovječjeg hoda, te osoba koja klizi klizaljkama, skijama ili saonicama ili se vozi na koturaljkama, skateboardu i sl.,

Znači, ako se dovoljno sporo vozimo preko pješačkog, zakonski smo pješaci Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2011. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darac1988 je napisao/la (Pogledaj post): › Nije li potrebno prije kažnjavanja iznjeti neka pravila kojih se biciklisti moraju pridržavati pa ih tek onda kažnjavati po točno danim stavkama?


oprosti ali dugo nisam procitao nesto ovako glupo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2011. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marac7 je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
opcenito je zanimljivo razmišljanje u Rvata što se tice bilo kakvog kažnjavanja.....jer kad se dobije kazna...onda odjednom postoje milijarde razloga i opravdavanja/izgovora zbog cega ta kazna nije treba biti napisana


e bas to.. jer samo u nas rvata ima takih kretenskih zakona i pravila


koje ti kao stanovnik ove države moraš poštivati...ako ti se ne sviđa...odeš u dolinu panjeva....i budeš glavna faca.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darac1988
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2011. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
darac1988 je napisao/la (Pogledaj post): › Nije li potrebno prije kažnjavanja iznjeti neka pravila kojih se biciklisti moraju pridržavati pa ih tek onda kažnjavati po točno danim stavkama?


oprosti ali dugo nisam procitao nesto ovako glupo.


Opraštam, samo molim te budi pristojan pa daj argument za svoju izjavu. I pritom NE izvlači moje rečenice iz konteksta Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kerpaspas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2011. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubamaja je napisao/la: ›
Ma Provokator ima pravo...svaka ti je na mjestu čovječe. Meni kao vozaču najviše je strah tih biciklista, oni su mi sinonim za kamikaze. Ali svaka čast izuzecima (al malo ih je brate) koji se voze po toj biciklističkoj. I, da ne ispadnem bahata, vozim se i ja na biciklu...ali PO BICIKLISTIČKOJ STAZI!!!!!!

E da ti znaš vozit, ne bi imala problema s biciklistima na cesti.
Biciklisti nisu problem, već vozači auta i pješaci koji parkiraju aute na Gundulićevoj na biciklističku stazu, te pješaci koji se raštrkaju ko smogovci dok idu u grupi te ih ne moš obić ni po biciklističkoj stazi ni po pješačkom.

_________________
In dog years I'm dead...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbird700
Offline
Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2011. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
blackbird700 je napisao/la (Pogledaj post): › coca cola, sa oproštenjem, kenjaš na veliko.

moj stari je položio vozački krajem 80ih, i od onda se prometni zakon mijenjao nekoliko puta. sad bi po tvom on trebao vozit onako kako je učio u autoškoli? tj u autu ne imat reflektirajući prsluk i ostalu opremu koja je kasnije postala obavezna??


Ko sto sam i reko trebaju biti tecajevi,knjizice prilagođene za bicikliste sa prometnim pravilima sto bi pomoglo i starijim vozacima..


sve postoji. prometni zakon je dostupan na internetu, kao i sva pravila, knjižnice su otvorene za sve, članarina u gradskoj je smiješna, a ni ne moraš bit član, dovoljno je da poznaš nekog tko je učlanjen

i dalje smatram da je sve stvar opće kulture i volje za učenjem.

drugi primjer je stric koji se nedavno vratio iz australije. tamo je 40 godina vozio "krivom stranom". kad je kupio auto, došao je i pitao me jel imam možda knjigu od svog vozačkog (nisam imao, ali je brat taman par dana kasnije upisao) - posudio mu na par dana, otišao s njim u grad par puta, čisto da vidi gdje se šta nalazi - pravila i znakove zna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2011. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niksa je napisao/la (Pogledaj post): › »pješak« je osoba koja sudjeluje u prometu, a ne upravlja vozilom, niti se prevozi u vozilu ili na vozilu, osoba koja vlasti­tom snagom gura ili vuče ručna kolica, zaprežno vozilo ili motorno vozilo, dječje prijevozno sredstvo, bicikl ili prijevozno sredstvo na osobni ili motorni pogon za osobe s invaliditetom ili starije osobe, ako se pritom kreće brzinom čovječjeg hoda, te osoba koja klizi klizaljkama, skijama ili saonicama ili se vozi na koturaljkama, skateboardu i sl.,

Znači, ako se dovoljno sporo vozimo preko pješačkog, zakonski smo pješaci Smile


pročitaj još jednom Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marac7
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2011. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
marac7 je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
opcenito je zanimljivo razmišljanje u Rvata što se tice bilo kakvog kažnjavanja.....jer kad se dobije kazna...onda odjednom postoje milijarde razloga i opravdavanja/izgovora zbog cega ta kazna nije treba biti napisana


e bas to.. jer samo u nas rvata ima takih kretenskih zakona i pravila


koje ti kao stanovnik ove države moraš poštivati...ako ti se ne sviđa...odeš u dolinu panjeva....i budeš glavna faca.....


bravo pametni, vidi se da nikad s balkana nisi otisao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2011. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Coca Cola....neznanje ne opravdava pocinjenje prekršaja.....i to je tako u cijelom svijetu....
ti kad sjedneš na bicikl...i kad se ukljuciš u promet....moraš biti svjestan svoje odgovornosti i ponašanja te samim tim poštivanja pravila....
odgovor tipa...joooj sorry nisam znao...je izgovor na razini vrticke dobi....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2011. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
Ok! Nije mi nista cudno kad vidim ovakva misljenja kranjni rezultat akcija na bicikliste sljedeci puta ce biti akcija na pjesake pa drugi puta akcija na djecu itd. itd.

uskoro ce biti i zabrana trcanje kroz grad vjerujem i da bi i to podrzali jer eto za trcanje postoje strogo definirana mjesta..


a stvarno ga kenjaš!!!
a kad najebe biciklista negdje onda je vozač kriv!de mal se smiri,odmori!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: