Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
THE Priest
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

predlažem stvaranje inter ulaznice koja vrijedi za cijeli mjesec i za sve klubove. 50kn should do it Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anonimus3
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da govorim u ime 99%nacije koja izlazi kad kažem : de dobro je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je odlično, ako zaživi ne vjerujem da će ona "dobra" mjesta zamrjet a u ona trula će se još manje zalazit Wink
čistka!

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2011. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to ce vam opet siljiti onu foru das na ulazu 10kn i na sanku podignes jednu pivu i to je to.. nije njima do upada nego da svaki gost kupi neku cugu jer ima dosta ljudi koji se samo secu a nista ne kupe..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podržavam, samo neka se naplaćuje ali želim "osjetit" tih 10 kn po osobi, želim vidjeti da su ti novci uloženi u nešto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crobex je napisao/la: ›
Podržavam ovu inicijativu u potpunosti. Osijek je davno izgubio kulturu noćnog života i sve je srozano na minimum minimuma. Nadam se da će uvođenje naplate ulaza u klubove rezultirati i kvalitetnijim sadržajima u tim klubovima (i nadam se manje maloljetnika, ništa protiv vas, ali nije vam mjesto vani u 2 ujutro).

Btw ako je točno da su se vlasnici klubova u Osijeku sastali i dogovorili na način opisan u članku onda je to kazneno djelo (kartel) i nadam se da će se policija pozabaviti navodima u ovom članku.

Hahahaha... Ti malo brkaš pojmove. Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa ovih 10 kn ništa neće biti bolje u ˝klubovima˝ niti će prorijediti klijentelu, nego samo još malo više napunit svoju lisnicu, a neku veću cijenu upada boje se i stavit jel znaju da ni ne nude ništa.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavle99
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.09.2011. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svašta :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom da uzagrebu ispod 30 kn nema upada u nijedan klub, ovo nije toliko strašno.
I nije istina da se u Osijeku ne nudi ništa. Koliko koncerata je propalo jer eto mi nismo navikli plaćati upad na takva događanja. A sve košta. I redar i izvođač i ZAMP i DJ i licence... Da ne nabrajam, održavanje i oprema kliubova je skupa.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2011. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dodatni sadržaj? pusti mi winamp ili stavi nekog drkadžiju da siluje miksetu i to ,uz preskupu cugu, treba honorirat s 10 kn..da je 10 lipa puno je...
Šta će bit garderobe? Pa to bi trebalo biti već sada... Wc papira možda? ili bar wc koji nije zapišan.. i da zapišaju ga gosti, ali očisti ga onda kad već lovu dižeš...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 23:44 
Naslov:  Re: Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja debilana, da plaćam ulaz u kafić??? Pa jesu li oni normalni?! Kad u gradu bude pošteni disco klub onda mogu staviti i 30 kn upad i neću se buniti... 95% ljudi koji izađe van tijekom noći obiđe barem 3-4 'noćna kluba' u tvrđi jer ti dopizdi biti u jednom koliko su dobri... sad će i to obilaženje biti investicija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pinturicchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2011. 0:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jer vi mene zezate? Dati 10Kn za ulaz, a neimat gdije ostaviti jakne, gdije su wc-ovi svaki vikend začepljeni, gdje te konobari redovito kradu cim primjete da si malo više popio, gdje je tolika gužva da nemožeš disat, Ma šta reći nego SVAKA ČAST......

Dam glavu da je to u dogovoru s našm vlastima u Osijeku, jer prvo su zabranili da piješ po parkovima [javnim površinama] sada dolazi zima nemožeš više sijediti u kafićima, pa ajmo ovcama još naplaćivat ulaz mada su nam cijene toliko velike, ali boli nas kurac ako ovce dolaze mi ćemo ih šišat.... sramota..... jebeno pivo od 0,25 je 15Kn pa tolike cijene nisu ni na moru a vjerujte mi ni u Zagrebu.......šta reći nego još jednom BRAVO.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2011. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako i treba..a vi i dalje vlasnicima...dojučerašnjim dvobankašima mažite vrat i izlazite u njihove smrdljive lokale...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bekie91
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2011. 1:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

psychom je napisao/la: ›
Potpuno nepotrebno i neopravdano. Ovo nece smanjit broj maloljetnika nego ce smanjit broj ljudi opcenito po klubovima jer koja je razlika između maloljetnika i studenata, svi zive na racun staraca.
O kakvim guzvama vi pricate, malo malo neki klub zjapi prazan i sad jos moras platit 10kn da bi usao u klub i vidio kako zjapi prazan???
S druge strane ponuda i programi su nistavni tako da za tih 10 kn ne dobijes nista, a morat ces se odlucit za manje vise 2 kluba u veceri i ostat tamo camit koliko god da je losa atmosfera umjesto da obiđes sve klubove i ostanes gdje ti se svidi.

Po meni ovo je prisiljavanje ljudi da se odluce za izlazenje u neki klub svaki vikend i da se zadrze tamo sto nekim klubovima nece ic na ruku, a ni ljudima.


potpisujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pinturicchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2011. 2:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bekie91 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Cruz031 je napisao/la: ›
@Anonymous

Idemo vanka? Plaćam upad i cugu u klubu po želji...


hahahahaha di me nađe


Nisu problem novci nego je stvar principa, da imaju klimu, da wc-ovi nisu začepljeni, da imaju garderobu, da konobari nekradu čim vide da si malo više popio pa te cuga izađe 160K a kada sam zatražio račun jer mi bilo sumljivo doneo mi račun na kome je bilo 95Kn i izvlačio se da je ubrojo od pogrešnog stola cugu ovo ono...... i da najvažnije svi spominju maloljetnike..... ljudi oni daolaze i ulaze u klubove prije 00:00 sati jer ih do tada negledaju znači neće platiti ulaz a gužva će i dalje biti.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: