Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam skužio...tko ce kome placati Very Happy
no dobro...za 10 kunica ako mi ponude na ulazu...možda se i odlucim da uđem u oks ili u Q Very Happy

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2011. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I tako me već teško nagovoriti na izlazak subotom.

Mada 10kn nije neka cifra...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2011. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
ideja je oke

ali se onda za taj ulaz mora nesto i ponudit

garderoba, pristojni konobari, dovoljno mjesta, a ne da unutra bude prebukirano da nemos se ni micat

Točno tako. Ako se već planira počet naplaćivat onda popraviti program u svi tim mjestima i definitivno napravit ovo s garderobom i takvim nekim sitnicama.
Ne idem ja ni u jedan ˝noćni klub˝ koji su oni ovdje nabrojali, ali mislim da ti svi mogu puno toga popraviti.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
coolstorybro
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve veze, to su ionako skoro sve cajke xD mjesta gdje ja izlazim naplačuju ulaz skoro svaki put, tako da...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crobex je napisao/la: ›

Btw ako je točno da su se vlasnici klubova u Osijeku sastali i dogovorili na način opisan u članku onda je to kazneno djelo (kartel) i nadam se da će se policija pozabaviti navodima u ovom članku.


haha baš sam ovo htio reći..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako sam mogao 1993.-1995. (ako se dobro sjećam) plaćati 10 kn za upad u Oks (dok još nije bio narodnjačko smeće), ne znam šta se sad mladići i djevojke bune. Oni bi program, oni bi garderobu bwahahahahaha, šta bi vi za 10 kn? Još i uračunatu cugu možda?

Treba vas gologuze na beton stavit sjedit jedno pol dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
umbo
Offline
Ukupno postova: 130
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2011. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja isto,baš se pitam kako dozvoljavaju da se oni međusobno dogovaraju oko cijene upada? Isto kao što se prije dogovaralo oko cijene kave da će biti 7 pa su šutke skočili na 8. Sjećam se da je netko prvi stavio happy hour za kavu od 5 kuna i da su svi počeli pljuvati i šikanirati taj kaf. Dobro,danas već lupa svatko kako hoće ali jedno vrijeme se moralo držati "dogovora". Hoće li se policija pozabaviti s tim "kartelom" ugostitelja? Ma moš si mislit,povezani su svi oni i to jako.

Inače ja sam ZA da se naplaćuje ulaz,mislim da je bilo dosta turista po kafovima koji nemaju za cugu,stvaraju nered i prave gužvu...čudi me što se nitko nije sjetio pa hajmo naplaćivati simboličan ulaz bar da smanjimo gužvu. Neki su prije naplaćivali (ex Posh) ali su odustali jer nitko drugi više nije naplaćivao ulaz. Kad se sjetim tek onih potpuno nepotrebnih gužvi u Bastionu ljeti...ne ovog ljeta ali prethodnih godina kada nisi mogao ni gore,ni dolje,ni na wc ni nigdje koliko je ljudi tamo bilo,sad je tako bilo kad se recimo Barka otvorila,kaos živi.

Kafova u Tvrđi je ionako previše,treba ih bar pola zatvorit a ostalo napravit neki smislen program,naš noćni život se sveo na čisto kokošarenje,brzu i laku lovu i zaradu i neizostavne sponzoruše i mutne likove,ništa dobroga.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
psychom
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 21:11 
Naslov:  Re: Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpuno nepotrebno i neopravdano. Ovo nece smanjit broj maloljetnika nego ce smanjit broj ljudi opcenito po klubovima jer koja je razlika između maloljetnika i studenata, svi zive na racun staraca.
O kakvim guzvama vi pricate, malo malo neki klub zjapi prazan i sad jos moras platit 10kn da bi usao u klub i vidio kako zjapi prazan???
S druge strane ponuda i programi su nistavni tako da za tih 10 kn ne dobijes nista, a morat ces se odlucit za manje vise 2 kluba u veceri i ostat tamo camit koliko god da je losa atmosfera umjesto da obiđes sve klubove i ostanes gdje ti se svidi.

Po meni ovo je prisiljavanje ljudi da se odluce za izlazenje u neki klub svaki vikend i da se zadrze tamo sto nekim klubovima nece ic na ruku, a ni ljudima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 21:11 
Naslov:  Re: Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Anonymous

Idemo vanka? Plaćam upad i cugu u klubu po želji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 21:14 
Naslov:  Re: Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo, smanjenju gužve ne će pridonijeti plaćanja ulaza od 10kn. Plaćalo se i prije ulaz (isto 10kn) i gužve su bile jednake kao i kad je đabe. Zima ide i nema više kavica vani, stoga će svi nahrupiti unutra. Osim toga, zar se cijenom ulaznice i upada određuje hoće li biti gužva ili ne? Ne mora se plaćat ni 100 ni 10 kuna da se izbjegnu gužve, kakav je to argument?! Kad je puno - nema više ulaza unutra i to je to. (da, to se kao radi u nekim rupama, ali kad je već čovjek na čovjeku).
Naravno da od toga ništa jer im je bitna profit. I Žito svinje drži i prevozi u humanijim uvjetima od onih kakvi budu u npr. OB Pubu ili Tufni. Ne daj Bože nekakvog požara (kao onomad u Rusiji) što bi tu bilo i gdje bi ljudi izašli....
Plaćanje ulaza - da, ali ako su se tako lijepo svi ugostitelji dogovorili kao jedan o upadu, onda neka, kad su već tako složni, neka 10 kuna bude univerzalan upad - tj. ako se plati upad u jednome - ne mora se u drugome - da, naravno to ne će moći jer ipak nisu toliko složni.

Na kraju krajeva što će ponuditi za upad od 10 kuna? Nekakav dodatni sadržaj? Evo nekolicina nas bi bila sretna kakvom takvom ventilacijom ili možda nezaraznim wc-ima, ma ne mora ni to, barem da ne moramo gacat po pišalini u tkz. toaletima.

Svejedno bilo riječ o 1kn ili 10kn - ovdje je riječ o principu.

Btw. BRAVO osijek031! To je prava eskluzivna vijest! Svaka čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
psychom
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: ›
@Anonymous

Idemo vanka? Plaćam upad i cugu u klubu po želji...


lol javim ti se ako ova stvar zazivi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2011. 21:24 
Naslov:  Re: Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la (Pogledaj post): › @Anonymous

Idemo vanka? Plaćam upad i cugu u klubu po želji...


buahah, eno ga opet ona ista fora.


a ja ne znam o cemu vi pricate, kakvu guzvu vi spominjete???
bio sam citavo ljeto vani svaku subotu i četvrtak. u četvrtak nema nigdje nikoga, u subotu ima al nijedan klub nije pun, a o guzvi nema govora. u zadnje vrijeme sam vidio guzvu jedino u subotu i srijedu na danima piva i pokoju subotu u OBP.

ne znam sta bi to klubovi mogli naplatit 10kn kad je sve u kurcu. dat za upad 10kn, ma kome , i za što? za turbo folk ili retardirani komercijalni španjolski haus?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: ›
@Anonymous

Idemo vanka? Plaćam upad i cugu u klubu po želji...


ja izlazim samo po kafanama (tamo se ulaz ne plaća) Very Happy

Top naplaćuje ulaz već duže vrijeme (isto cenera) pa je svaki vikend dupkom pun.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 21:55 
Naslov:  Re: Ekskluzivno: Osječki noćni klubovi počinju naplaćivati ulaz!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatalni_cevap je napisao/la (Pogledaj post): › retardirani komercijalni španjolski haus?


Nema prijatelju ausa u gradu. Tko god da ti to kaže, a pogotovo puštači tog smeća, lažu koliko su teški. Smile Cener na upadu neće promijeniti baš ništa. Pogotovo ne u rupetinama koje su navedene u gornjem tekstu. Loš pokušaj izvlačenja zadnje kinte pred zatvaranje. Što znači tih 10 kn? Popuniti program? Čime? što to vrijedi vaših 10 kn? Hoće li se s tih 10 kn "klubovi" klimatizirati, dobiti adekvatnu ventilaciju, garderobu, osoblje, najbitnije od svega SOUND SYSTEM!!!. Nevjerojatno je da svi oni prodaju neku vrstu glazbe, a nemaju je na čemu reproducirati. Kad bi samo znali koliko ti drlozi štete vašim ušima!? Uz sve to, sumnjam da je u rad ijednog od tih "klubova" uključen bar jedan čovjek koji ima znanje i sposobnost odraditi sezonu bez ikakvih promjena, prilagođavanja "posjetiteljima", a to su najčešće padobranci koji ni sami neznaju što žele jer im je super gdje god da jesu, dok god su sa svojom klapom. Katastrofa! Programi se na nekim normalnim mjestima, osmišljavaju gotovo godinu dana unaprijed, a ponegdje i više. Wink Kod nas je napredak ako se radi o razmaku od tjedan dana između najave i eventa. Najs!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: